Įkraunama...
Įkraunama...

Ar dar yra geru vyru

nu ash geras esu... thumbup.gif
ir ka?
Atsakyti
Negrazu taip save girt - tegu zmona pasako apie jus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE (Dee_Dee @ 2004 09 07, 15:57)
dažniausiai tinka į kategoriją " tinkamas buityje" wink.gif

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Pritariu wink.gif
Atsakyti
QUOTE (Tagulia @ 2004 09 08, 12:10)
thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Pritariu wink.gif

cia kuri paskirtis? laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Atsakyti
QUOTE (Super-Tetis @ 2004 09 07, 17:04)
nu ash geras esu... thumbup.gif
ir ka?

Zinoma, mes suprantam, kad visus super juk i viena Nicka nesutalpinsi laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Atsakyti
Prie labai geru moteriu buna ir labai geri vyrai...
Atsakyti
QUOTE (WodaLaznik @ 2004 09 07, 17:52)
kaip sakant kuri sawo sultyse verda tai ir nori tokio kuris butu to pacio molio. kitaip sakant jei bobute wapna tai ir vyras to pacio sukirpimo bus laugh.gif biggrin.gif laugh.gif

Čia yra tiesos nes pažįstu viena tokia porele tai neduok dieve kokia merga tai toks ir vyras vėplų vėplos bet yra ir taip kad žmona visą šeimos jungą neša o vyrui dzin kokie reikalai šeimoje .
O vyrą radau gerai pasleptoje vietojetongue.gif ir tikrai geras o idealus vyras kiekvienai moterei skirtingas
Atsakyti
QUOTE (murka @ 2004 08 15, 19:04)
Nesamonės čia ištisai.
Turit vyrus tokius, kokių nusipelnėt ir niekas man neįrodys kitaip.

Vadinasi as gera zmona.
Atsakyti
QUOTE (Super-Tetis @ 2004 09 07, 17:04)
nu ash geras esu... thumbup.gif
ir ka?

Pritariu...na ir ka jei esu uzimtas , istikimas(beveik) savo zmonai , bet moteru geru ir nedaug wink.gif
Atsakyti
QUOTE (Vandenis66 @ 2004 09 20, 14:12)
Pritariu...na ir ka jei esu uzimtas , istikimas(beveik) savo zmonai , bet moteru geru ir nedaug wink.gif

CHA, TAI JAU KODĖL BEVEIK IŠTIKIMAS wink.gif
SORRY, IR KAIP AŠ GALĖJAU PAMIRŠT doh.gif ? VISI JUK VYRAI PASKUI SIJONUS LAKSTO biggrin.gif , NET MANO MAŽYLIS, IR TAS laugh.gif wub.gif
Atsakyti
Tai ka padarysi jei neiseina "medziotojo" inkstinto atsikratyt laugh.gif
Atsakyti
QUOTE (Vandenis66 @ 2004 09 20, 16:45)
Tai ka padarysi jei neiseina  "medziotojo" inkstinto atsikratyt laugh.gif

O kam atsikratyti to ka dave Dievas??? Kodel jis dave moterims grazias kojas, dailia figura ir papus??? Ogi tam, kad turetu vyrai kur akis paganyti ir seile pavarvinti... As visai nieko pries, kad mano vyras i svetimas ziuri ar neziuri, svarbu kad kol kas i sona neina... Nemanau kad yra nuodeme, jei moteris taip pat pradeda svaigti pamacius patrauklu viriski. Kitas reikalas jei nusuktu i sali, bet jei nieko rimto tai nieko blogo nematau nei is vienos nei is kitos puses.

Mes kiekvienas ne nuosavybe o asmenybe, tai kaip ir kiek proto turim taip ir elgemes, ir jei vyras nusuko i sali, zmona nieko nepakeis, tik yra du keliai issiskirti arba padaryti taip, kad vyras sugriztu, ir jokiu budu nesiaiskinti su meiluzemis, nes nieko nepesit, tik pabloginsit santykius...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aistilė: 21 rugsėjo 2004 - 11:10