Įkraunama...
Įkraunama...

Ar dar yra geru vyru

Ram, ne i tema, bet perskaicius pagiezos viskam, kas aplinkui pilnas zinutes, ir veliau postringavimus apie visaapimancia absoliucia meile, ateina paprastas supratimas apie kazkieno asmenybes susidvejinima wink.gif
Atsakyti
Gyvenimas, tai ne kažkokia tarp kažko riba, jis apima viską. O apie meilę tik "atsistojes" kalbu ir su dižiausią pagarbą.
Papildyta @ [mergetime]1091109508[/mergetime]
Beto, tik mokantis nekesti gali karštai mylėti, tai tam tikra amplitudės dalis. Mes ne dievai, kolkas, todėl semiamės patirties iš realių veiksmų. Nekesti reikia taip pat nuoširdžiai.
Atsakyti
Nesamonės čia ištisai.
Turit vyrus tokius, kokių nusipelnėt ir niekas man neįrodys kitaip.
Atsakyti
QUOTE (ram @ 2004 07 29, 12:22)
Ar dar yra gerų vyrų?
Patikėkit, tai taip žeminančiai skamba, jauties, lyg būtum turgaus prekystalio turinys, lyg būtum vergas, kuris visiškai nieko nereiškia, kurį perka, parduoda, o kai nereikia nužudo, žinoma ne tiesiogiai, bet kiek vyrų sielų yra sudeginta ant šeimos aukuro. Moterys net nesusimąsto apie tai, jos tiesiog isteriškai klykia, jog buvo apgautos. Bet jos to pačios norėjo, nes pačiai neužteko ryšto pasakyti; taip, aš taves noriu tik vienam vakarui, arba ką tokio panašaus. Jos įkaitina situaciją iki raudonumo, o kai pačiai pradeda padai svilti, tada kaltina vyrus. Moterys, tai kruvinas aukuras, kuris apie tai kas mėnesį primena.
Sakykit, ar dar yra nuostabių moterų, kurios į vyrą žiūrėtu kaip į sau lygų, o ne kaip į savo nuosavybę. Mes gi visu pirma ne vyras ar moteris, bet yra kitas žodis, viską apibendrinantis, mes žmonės ir mus jungia meilė. Tik meilė ir daugiau nieko. Nejau to per maža, nejau šitą tyrą jausmą dar reikia kažkuom sutepti? Mylėti ir mėgautis meile, tai nuostabu.

ram...
sutinku su tavim, kad Meilė yra pagrindinis dalykas, vienijantis vyrą ir moterį. Moterys ir merginos nebepasitiki vyrais, kai jos lieka įskaudintos, kai jas nuolat nuvilia, kai jos nukenčia... Tą vyrai tikrai sugeba... Dabar tikrai mažai vyrų, kurie vertintų moterį ar merginą kaip sau lygią. Vyrai nori būti aukščiau, nori, kad dėl jų kankintųsi.
Aišku, yra moterų, kurioms vyrų reikia tik dėl naudos...
Reikia pasistengti priimti žmogų toks, koks jis yra arba ieškoti tol, kol randi tą, su kuriuo jautiesi mylimas ir pilnavertis žmogus.
Aš dar nesutikau....
Atsakyti
QUOTE (VERA @ 2004 08 16, 16:01)
Aš dar nesutikau....

Žinoma, galima niekuomet gyvenime nesutikt, jei kartelę pakelsi labai aukštai. Jei norėti gražuolio kaip Apolono ( tik ne to durniaus iš "Baro"), raumeningo kaip Švarcnegerio, turtingo kaip Bilo Gateso ir nekalto kaip Romos popiežius - tuomet tikrai nerasi. Dažniausiai tokius pareiškimus ("nėra gerų vyrų") šaukia kompleksų susuktos moterėlės. Ar kartais nekyla jums klausimas, kad gerų vyrų yra, bet į TOKIAS NEŽIŪRI GERI VYRAI laugh.gif

Nesupykit, pasižiūriu retsykiais fotkes, na retsykiais tos - tyriausios, skaisčiausios, pavyzdingiausios ir pavydžiausios - nu tokioooos, kad ne tik "geras" vyras, bet ir mamutas nesusigundytų.
Atsakyti
o ko jus dabar tuos vyrus uzsipuolet,visokiu ju yra visokiu ir bus,teko pastebeti,kad ir motereles vyrams neperdaug nusileidzia,turiu omeny netokios jau ir mes sventos thumbup.gif
Atsakyti
O aš bent jau kolkas savo vyru galiu girtis, mes abu lygiaverčiai, niekada nebus kad viską aš darysiu viena, tongue.gif indus kada ploviau tai neatsimenu, ir šiaip jis viską daro, kad būtų gerai ir man, todėl tikrai džiaugiuosi gavusi tokį vyrą, ir visoms tokio linkėčiau, tik vienas dalykas, jo horoskopas avinas, tai kartais tenka atremti tuos ragučius, bet čia buna labaaaaaai jau retai. tongue.gif
Atsakyti
Ar dar yra gerų vyrų? - Yra... tik ar tai pamatome mes?..
Atsakyti
QUOTE
Ar dar yra gerų vyrų? - Yra... tik ar tai pamatome mes?..

Yra yra mano pats pats geriausias, mylimiausias ir visoks ten .....eusias.......Ale blyn kazi ar as jau tokia gera doh.gif cool.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo P@nter@: 26 rugpjūčio 2004 - 11:43
Ram'ą kažkas nuskriaudė...
Atsakyti
Siulau padaryt ATRANKA (pati sioj srity dirbu jau 7 metus:). Darbuotoju atrankoj. O vyru atrankoj - kokia 15 metu biggrin.gif

Susitikit ir bendraukit su kuo daugiau vyru (visai nebutinas seksas).
Ir tada nuspreskit, kurie is ju arciausiai jusu keliamu reikalavimu ir lueksciu.

Tada nereikes ieskot idealo.
man labai ramu: matau darbe ir vakareliuose labai daug vyru ir zinau, kad fainesnio uz maniski nera (jam jau 35 metai, o to amziaus vyru grupe arba vede, arba alkoholio, losimo problemos, arba nelaimingai buvo vede ir dabar dar dega neapykanta siemyniniam gyvenimui, arba... senberniai savo esybe).
Atsakyti
Geriausi vyrai tie, kurie mums nepriklauso
Atsakyti