Įkraunama...
Įkraunama...

Danijos pleputės

QUOTE(Marija78 @ 2013 04 11, 14:41)
Ruttaly, o ka tu siuvineji? Ar kam naudoji tas siulas.

Kas ten girdeta, kiek dar tas lockoutas tesis?


aš mezgu su jais..pamatau, ką gražaus ir užsimanau numegzt, tai jei labai nesunku, bandau kažką narpliot, kiek išeina.. ax.gif


dar nieko apie tai negirdėjau..bet turėtų jau kitą savaitę į mokyklą eit normaliai..bet čia irgi tempia iki paskutinės minutės..
Atsakyti
Sveikos mamytes,

jungiuosi ir as i jusu gretas. smile.gif
Bet as is karto su klausimu jei galima smile.gif
klausimas apie pirmaji mazylio skrydi, kol jis neturi dar asmens dokumento. Turim gimimo liudijima ir pan. issiimsim keliones dokumenta is ambasados. gal ir kvailas klausimas, bet gal atsakysit smile.gif kokios info reikia perkant lektuvo bilieta? tik vardo pavardes? neprasoma ivesti asmens kodo kaip suaugusiam ir pan?
Atsakyti
QUOTE(ruttaly @ 2013 04 11, 18:33)
dar nieko apie tai negirdėjau..bet turėtų jau kitą savaitę į mokyklą eit normaliai..bet čia irgi tempia iki paskutinės minutės..


Gerai butu, nes jau visai vaikai atsipalaidavo biggrin.gif
Maniske sako, kad girdejo, lyg tai vasara aidirbines uz si perioda. Ar tai tik kalbos? blink.gif

QUOTE(redata @ 2013 04 12, 01:29)
jungiuosi ir as i jusu gretas. smile.gif
Bet as is karto su klausimu jei galima smile.gif
kokios info reikia perkant lektuvo bilieta? tik vardo pavardes? neprasoma ivesti asmens kodo kaip suaugusiam ir pan?


Sveika prisijungus 4u.gif

Man rodos asmens kodo nereikia vesti nei vaikui, nei suaugusiam. Tik gimimo data.
Atsakyti
QUOTE(Marija78 @ 2013 04 12, 08:55)
Gerai butu, nes jau visai vaikai atsipalaidavo  biggrin.gif
Maniske sako, kad girdejo, lyg tai vasara aidirbines uz si perioda. Ar tai tik kalbos? blink.gif



visko gali būti, aš irgi girdėjau.. g.gif



o dėl paso, na MB sesuo tai darėsi pasą kūdikiui, ir mano teta darė pasą..nežinau dėl būtinumo, bet žinau, kad darė.. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ruttaly @ 2013 04 12, 10:24)
visko gali būti, aš irgi girdėjau.. g.gif


Jo...cia butu tikra nesamone. Suaugusieji negali tarpusavy susitarti, o nukencia vaikai.
Nera zodziu, vienu zodziu blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Marija78 @ 2013 04 12, 09:33)
Jo...cia butu tikra nesamone. Suaugusieji negali tarpusavy susitarti, o nukencia vaikai.
Nera zodziu, vienu zodziu  blink.gif


tai vat būtent, o "viskas tik dėl vaikų".. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(redata @ 2013 04 12, 00:29)
Sveikos mamytes,

jungiuosi ir as i jusu gretas. smile.gif
Bet as is karto su klausimu jei galima smile.gif
klausimas apie pirmaji mazylio skrydi, kol jis neturi dar asmens dokumento. Turim gimimo liudijima ir pan. issiimsim keliones dokumenta is ambasados. gal ir kvailas klausimas, bet gal atsakysit smile.gif kokios info reikia perkant lektuvo bilieta? tik vardo pavardes? neprasoma ivesti asmens kodo kaip suaugusiam ir pan?

nereikia vaiko asmens kodo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ruttaly @ 2013 04 12, 10:47)
tai vat būtent, o "viskas tik dėl vaikų".. doh.gif


Man tik nedaeina ko jie nori tuo pasiekti? Jei vaikai sedes iki puses 4 mokykloj? Ka jie veiks? Tai gi tikrai nesimokins. Is vis koks sios reformos tikslas?
Atsakyti
QUOTE(Marija78 @ 2013 04 12, 11:22)
Man tik nedaeina ko jie nori tuo pasiekti? Jei vaikai sedes iki puses 4 mokykloj? Ka jie veiks? Tai gi tikrai nesimokins. Is vis koks sios reformos tikslas?


jie nori geresnės mokyklos...bet va ir nesutaria, kas ta geresnė mokykla yra..
Atsakyti
labas,

nu niekaip pradinuko neisivaizduoju sedincio iki 4val. m-kloj blush2.gif didesni vaikai,tai dar suvokiu,kad gali n.d. atlikti,ruostis kitai dienai ir pan.,nu bet ir tai kazkaip per ilgai.Gi pati pamenu,kad m-kloj budavo 7 pamokos,kurios baigdavosi 15:30 tai nokautas jau budavo,o dar is ten nespejus pavalgyti i savo sokius turedavau lekti,tai namo grizti apie 19-20val. jau be pulso,o reikia namu darbus daryti ir pan. doh.gif tai nekesdavau dienu,kai budavo 7 pamokos,nes kitu atveju parejus is m-klos pasidarai n.d. ir eini i tas sokiu pamokas,tada grizusi laisva buna,bet va kai tunai m-kloj ir ale mokiniesi (kur i galva jau niekas tokiu metu nebelnda),nu tai betikslis buvimas...

delfis straipsni raso apie tai,kur geriausia augti vaikams CIA ,tai jei ne sveikatos sistema,tai DK butu labai net gerai,o va LT viena is paskutiniuju kartu su JAV cool.gif nors man LT ir JAV tai totali priesingybe biggrin.gif


skrendant su vaiku,tai tikrai a/k nereikia mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ruttaly @ 2013 04 12, 12:27)
jie nori geresnės mokyklos...bet va ir nesutaria, kas ta geresnė mokykla yra..


Tai ka, geresne mokykla bus, jei vaikai tenai leis daugiau laiko???
Ar jie nori geresnio mokymo lygio mokykloj? Jei taip, tai as tik uz. Bet ta, ka jie daro dabar, tai gryna nesamone. Geriau programa pakeistu, ir destytoju atestacija darytu kas 2-3 metus nors.
Ir siaip, jei jie reikalautu, kad destytojai ruostusi pamokom mokykloj, o ne namuose, tai as buciau tik uz. Bet prie ko cia vaikai???

Ko jie pasieks, jei visi sedes mokykloj? Ar bus papildomi uzsiemimai? Jei bus papildomi uzsiemimai, tai gali tada trumpinti nuo 12 iki 11 metu. Na kazkaip tai as matau.




Papildyta:
QUOTE(spanieliuke @ 2013 04 12, 12:35)
delfis straipsni raso apie tai,kur geriausia augti vaikams CIA ,tai jei ne sveikatos sistema,tai DK butu labai net gerai,o va LT viena is paskutiniuju kartu su JAV cool.gif nors man LT ir JAV tai totali priesingybe biggrin.gif


O ko tai sveikatos sistema DK taip zemai atsidure lotuliukas.gif

Atsakyti
QUOTE(redata @ 2013 04 12, 01:29)
Sveikos mamytes,

jungiuosi ir as i jusu gretas. smile.gif
Bet as is karto su klausimu jei galima smile.gif



aciukas uz atsakymus wink.gif
Atsakyti