Įkraunama...
Įkraunama...

Danijos pleputės

Labas visoms 4u.gif

Primiausia sveikinimai Arteminde su naujagimiu. Ramiu nakteliu ir kuo maziau sirgimo 4u.gif
Nu jau kaip tos ligos man atsibodo. Trecia savaite i darzeli neinam. Dabar aisku jau tik po atostogu pradesi, jei vel nebus netiketumu. Pirma susirgom visi kazkokiu virusu, kad visi gulejom iskrite su temperaturom. Pas vaika nesu gyvenime maciusi tokios dideles slogos - tik ispute, po minutes vel bega ir su kraujais. Nuo valymo zaizdos atsirado, ilgai gydem nosi, net kelias savaites. Negana to, dar ir viduriuot pradejo su pilvo skausmais. Kosmaras doh.gif
Dar oras nervuoja, nu jau visa kova ziema laikos. Kiek galima.
Del vaiku gimtadieniu, tai man siaip irgi aktualu, nes geguzes men ir maniskis tures. Tai nieko siaip as nesiruosiu, tik darzelyje kazka padarysiu ne daug is maisto, o jau mes jau su vaiku vaziuosim i legolenda. Vaikui is tikruju reikia emociju nei maisto, tad man jis neaktualus per daug. Nes kai dar Lietuvoj buvom, nupirkom vaikui abonimenta i vaiku kluba, kad su juom vaiksciojau, tai po to vaikas puse metu dalinosi emocijom, ka jis ten veike smile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

įlendu paskaitinėt, kol mano "laiko naikintojas" parpia su tėčiu biggrin.gif o jūs pasirodo pasyvios...užsnigot turbūt tongue.gif Ot pavasaris su pustymais rolleyes.gif ...kaip kažkas pasakė "Grinčas ir Velykas nukniso" lotuliukas.gif

QUOTE(Marija78 @ 2013 03 25, 21:53)
Artemide, sveikinu! 4u.gif Labai dziugi naujiena! 4u.gif  4u.gif  4u.gif



QUOTE(laurakliusenkoviene @ 2013 03 29, 10:19)
Primiausia sveikinimai Arteminde su naujagimiu. Ramiu nakteliu ir kuo maziau sirgimo  4u.gif

4u.gif Ačiū mergaitės friends.gif
Atsakyti
Mes irgi Lietuvoj, kaip čia gerai, kaip nenoriu išvažiuot blush2.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif Su praejusiom Sv. Velykom 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Kas del vaiku gimtadieniu tai aisku priklauso nuo vaiko. Mano asmenine nuomone tai turi buti svente kartu su zmonemis su kuriais vaiaks nori svesti kartu. Musu seimoj maistas ir jo kokybe reiskia daug ir as visada stengiuos paruosti ka nors skanaus ir grazaus kad vaikai pamate susigundytu paragauti. Ne paslaptis kad siais laikais yra daug labai isrankiu vaiku. Svente darzelyje dariau ir su maistu ir zaidimais. Maze ir jos grupiokai likdavo patenkinti. Aukletojos paveikslavo ir siule parasyti knyga kaip svesti vaiko gimtadieni lotuliukas.gif

Papildyta:
QUOTE(Marija78 @ 2013 03 25, 21:53)
Man kazkaip tai nesirisa sveiko maisto propaganda ir tik 2 kartai per savaite karstas maistas... lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Karstas maistas nereiskia kad sveikas mirksiukas.gif Siaip zmones kurie uzaugo gaudami karsto maisto kelius kartus per diena turi daugiau problemu su skrandziu ir virskinimu.
Papildyta:
QUOTE(Marija78 @ 2013 03 25, 21:53)
Zinokit, panos, galit mane uzmetit ''pomidorais'', bet, budama LT, dar daugiau isitikinu kokiam ''gastronominiam gestapo'' mes gyvenam Danjoj  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

O as visiskai nepasiilgstu tu lietuvisku desru schmoll.gif

O cia mano "kiauliukai" biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fillipa: 02 balandžio 2013 - 18:27
Sveikutes,

100 metu smile.gif Bet paskaitau visad,kaip gyvenat. Tik parasyt ne visada laiko randu,mergos sirgo ilgiausiai - panasiai kaip pas lauraliusonkuvione maratona pavarem 6 savaites visi is eiles doh.gif

Kaip jums konfliktas? Kas vaikus priziuri,kai dirbat? Nu mano mergina tai eina i mokykla - jie pasiule vaiku nuo 0 iki 3 klases prieziura.Bet cia privacioj mokykloj.Kaip pas jus? Idomu butu isgirst Ruttaly nuomone apie sita konflikta ax.gif

Atsakyti
Matau Pjuvena po krumu reikia sveikint. Lengvo nesiojimo!!!

Fillipa - nu tikri kiaulukai tavo sunekai biggrin.gif

Artemide - su seimos pagausejimu!! Kaip suprantu - geras skirtumas tarp pirmo ir paskutinio sunaus gavosi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Juliuxs @ 2013 04 05, 10:57)
Kaip jums konfliktas? Kas vaikus priziuri,kai dirbat? Nu mano mergina tai eina i mokykla - jie pasiule vaiku nuo 0 iki 3 klases prieziura.Bet cia privacioj mokykloj.Kaip pas jus? Idomu butu isgirst Ruttaly nuomone apie sita konflikta  ax.gif


O tai ka, privacios irgi streikauja? As galvojau kad tik valstybines. Pas mus darbe norejo pasamdyti pedegoga-vikara,kad priziuretu vaikus. O po to pasirode, kad ne daug kas ir atveda vaikus i darba, tai nusprende nesamdyti. Siaip, vaikai sedi sau kantinoj musu, ziuri filmus, zaidzia zaidimus. Maniskei tai jau prieziuros nereikia. Jie turi viena tjenestemena mokykloj, jis desto matematika, natur-teknik ir i baseina eina. Tai per tas valandas eina jinai i mokykla.

Siaip, man iki galo taip ir nedaeina ko jie nori. As, kaip supratau, jie pries darbo dienos prailginima, nes nebus laiko ruostis pamokom. Bet is kitos puses, ar daug is ju ruosesi, sprendziant is destymo lygio.
Bet tai, kad vaikai irgi sedes mokykloj iki 4 valandu, man visai be rysio. Jie gi nesimokins, o tiesiog nieko nedarys.


Papildyta:
Fillipa, tai gi kalba ne tik apie desras eina. Apie viska. Bet koki skyriu paimk ir palygink.
O tokiu kaip netto, fakta LT isvis jauciu nesurasi. Netto pardej tik truksta sovietu laiku pieno ir kefyro stikliniu buteliu su spalvotais kamsteliais lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
O tai butu grynai tas pats.
Na....nepradekim is naujo apie maista biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Juliuxs @ 2013 04 05, 11:50)
Matau Pjuvena po krumu reikia sveikint. Lengvo nesiojimo!!!



nelabai supratau su kuo rolleyes.gif



Sveikos visos.
Maciau diskutavot apie sunis. As tai bijau tu visu koviniu sunu, nesvarbu, ar jis dresuotas, misrunas, ar veislinis. Niekad nezinai, kas jam gali sauti i galva. Ir visokiai sunys 2x2m.. Del uzdraudimo ju nezinau, bet savo "kieme" tikrai neoreciau tokiu matyti.


Del gimtadienio maisto darzelyje - as nesiau daaaaug vaisiu ir po keksiuka. Kiek girdejau, kad danams lietuviski tortai nelabai. Matyt jiems tas batonas su uogiene ir purskiama grietinele geresnis variantas lotuliukas.gif


Artemide, sveikinimai su nauju seimos nariu 4u.gif

Spanieliuke, nebedaug liko jau pukseti ? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pjuvena po krūmu @ 2013 04 06, 19:19)
nelabai supratau su kuo  rolleyes.gif

Cha cha! O as jau net parasa puoliau ieskot, sakau mazu mazu jau smile.gif Net Ruoniuko siandien klausiau, ar niekur neuzmate kad pas tave naujienos kokios! Bet mes taip ir nupletkinom,kad turbut su Spanieliuke Tave Juliux sumaise biggrin.gif
Baisu kokia naujiena praleisim,ania?

Marija, nu zinok buvau Lt kovo pradzioj... Man is to per dideleio pasirinkimo, net nezinau ka rinktis! Bet nusivyliau tortais ziauriai Lt! Viena per 12 dienu tik skanu netycia uzragavau, o visi tie kur anksciau skanus surio tortai buvo, tai suprasteje nerealiai! Desra nusipirkau viena, paskui kita, niu nieko gero... kazkoks skonis nebe tas, arba as jau pamirsau ju skoni! Viena uzejau nauja "dumo skonio" desros rinkeli, tai panasu i namine buvo,skani, bet kad taip ka daugiau... Jogurtai skanus! Ale vel - nuo danisku pieno produktu vaikui egzemos ner, o nuo lietuvisku... parsiveziau raudonom kinkom sad.gif
Atsakyti
QUOTE(strazdaniux @ 2013 04 06, 19:45)
Cha cha! O as jau net parasa puoliau ieskot, sakau mazu mazu jau smile.gif Net Ruoniuko siandien klausiau, ar niekur neuzmate kad pas tave naujienos kokios! Bet mes taip ir nupletkinom,kad turbut su Spanieliuke Tave Juliux sumaise biggrin.gif
Baisu kokia naujiena praleisim,ania?

Marija, nu zinok buvau Lt kovo pradzioj... Man is to per dideleio pasirinkimo, net nezinau ka rinktis! Bet nusivyliau tortais ziauriai Lt! Viena per 12 dienu tik skanu netycia uzragavau, o visi tie kur anksciau skanus surio tortai buvo, tai suprasteje nerealiai!  Desra nusipirkau viena, paskui kita, niu nieko gero... kazkoks skonis nebe tas, arba as jau pamirsau ju skoni! Viena uzejau nauja "dumo skonio" desros rinkeli, tai panasu i namine buvo,skani, bet kad taip ka daugiau... Jogurtai skanus! Ale vel - nuo danisku pieno produktu vaikui egzemos ner, o nuo lietuvisku... parsiveziau raudonom kinkom sad.gif

mano parasa matai ji snipineja, o kada pas tave pasipildys dar vienu parasu? Aaaaa? mirksiukas.gif Marijus dar brolio/seses nepraso? smile.gif


As lietuvisku produktu visai nepasiilgstu schmoll.gif Jogurtu ir taip tik kelis saukstus suvalgau, sureliu nemegeja buva - na koki viena per metus suvalgydavau biggrin.gif Rukytos desros...? Chm, kaiptik Lidle nebloga atradau, tokia kvadratine, skonis grynai lietuviskos parukytos desros smile.gif Tortu tik progom pasigaminu.. Nieko netruksta kazkaip. Net mama siuncia siuntini ir klausia, ko ideti, sakau tai kad nieko, nieko nesinori smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pjuvena po krūmu @ 2013 04 06, 19:19)
nelabai supratau su kuo  rolleyes.gif

rolleyes.gif

QUOTE(strazdaniux @ 2013 04 06, 19:45)
Cha cha! O as jau net parasa puoliau ieskot, sakau mazu mazu jau smile.gif Net Ruoniuko siandien klausiau, ar niekur neuzmate kad pas tave naujienos kokios! Bet mes taip ir nupletkinom,kad turbut su Spanieliuke Tave Juliux sumaise biggrin.gif
Baisu kokia naujiena praleisim,ania?

5 metai jau esu sioj temoj,sunku butu ka nors sumaisyt ax.gif

Marija - aha,ir privaciose mokyklose tas pats,kaip ir valstybinese. O del ko streikuoja - tai kiek as supratau,tai nori padaryt,kad mokytojai visas 37 darbo valandas praleistu mokyklos patalpose (ta prasme ir ruostusi kitai dienai,ir mokiniu darbus taisytu),o ne namuose,kaip dabar (lygtai 19 val praleidzia mokyklose,o likusias - namuose). O mokytojai,aisku,taip nenori ax.gif Tai ir kariauja.

As is maisto irgi kazkaip jau nieko nebepasiilgstu. Tik sureliu man truksta,bet ir tu parsivezu saldytu is rusu pardes Vokietijoj,man jie net skanesni nei Lietuvoj ax.gif Tik va ana savaite buvom,tai spyga taukuota - visa parde issluota buvo - kai susinervinau doh.gif Teks vel kokia diena palekt cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Pjuvena po krūmu @ 2013 04 06, 19:52)
mano parasa matai ji snipineja, o kada pas tave pasipildys dar vienu parasu? Aaaaa?  mirksiukas.gif  Marijus dar brolio/seses nepraso? smile.gif


Man patinka detektyve pabut biggrin.gif
Kad ir prasytu Marijus, nelabai kas gausis su jo norais tai ir nepraso. Dziaugiames situo labai, o jei kada mus is tas, is auksciau, nusprestu pamalonint dar vienu tokiu padykusiu mes mielai priimsim ir ta dovana biggrin.gif

Sedziu dabar ir neriu dvynukam pledukus doh.gif is kvadrateliu jungiu... daug p...salynes, bet galutinis rezultatas turet gautis visai nieko. Laiko iki geguzes pabaigos turi, bet skubu blyn, kol ikvepimas nepraejo smile.gif
Atsakyti