Įkraunama...
Įkraunama...

Danijos pleputės

QUOTE(~Artemidė ~ @ 2013 06 05, 15:39)
bigsmile.gif vasara...visos atostogaujat?


Mes atostogaujam nuo liepos 1, 2-3 savaites. Lekiam i Kopenhaga 4 dienom, tai reikalu milijonas. Ambasada, viesbutis. Pasidarysim koki tura po Kopenhaga. Laukiu nesulaukiu. Tikiuosi oras pasiseks ir galesiu pasimegaut jura ir saule cool.gif
Atsakyti
Sveikos, mergaites 4u.gif

Kazkaip visai ramu pas jus, as jau kelis menesius lankausi cia, skaitineju kas DK mamu forume geresnio.. Tai nutariau pasisveikinti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lietaus_alisa @ 2013 08 04, 09:39)
Sveikos, mergaites  4u.gif

Kazkaip visai ramu pas jus, as jau kelis menesius lankausi cia, skaitineju kas DK mamu forume geresnio.. Tai nutariau pasisveikinti smile.gif

4u.gif labas

taip, vasarop čia visai ištuštėjo forumas wink.gif
Atsakyti
Tikekimes atsigaus smile.gif

As danijoj nuo pavasario pabaigos, kolkas lietuviu cia beveik nesutikau, tikiuosi, jei nuspresim cia likti, situacija pasikeis. Jau teko susipazinti su Koldingo ligonine, net operacineje pabuvoti, nera taip baisu, bet gimdyti cia kazkaip nesinoretu, vaziusiu turbut i LT arba i Hamburga, nes netoli. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lietaus_alisa @ 2013 08 11, 12:44)
Tikekimes atsigaus smile.gif

As danijoj nuo pavasario pabaigos, kolkas lietuviu cia beveik nesutikau, tikiuosi, jei nuspresim cia likti, situacija pasikeis. Jau teko susipazinti su Koldingo ligonine, net operacineje pabuvoti, nera taip baisu, bet gimdyti cia kazkaip nesinoretu, vaziusiu turbut i LT arba i Hamburga, nes netoli. smile.gif

o kuom Hamburge geriau gimdyti nei DK? g.gif As tai buvau viskuom patenkinta cia per gimdyma smile.gif Ir tikrai nekeisciau i LT ar kita kokia sali smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lietaus_alisa @ 2013 08 11, 11:44)
Tikekimes atsigaus smile.gif

As danijoj nuo pavasario pabaigos, kolkas lietuviu cia beveik nesutikau, tikiuosi, jei nuspresim cia likti, situacija pasikeis. Jau teko susipazinti su Koldingo ligonine, net operacineje pabuvoti, nera taip baisu, bet gimdyti cia kazkaip nesinoretu, vaziusiu turbut i LT arba i Hamburga, nes netoli. smile.gif

ir aš taip galvojau, kai pastojau. Planavau, kaip čia reikės grįšti, kada, kada MB turėtų atvažiuoti iš DK į LT, kad gimdyme sudalyvaut ir t.t. Ačiū Dievui kažkas apšvietė makaulę ir niekur nevažiavau, gimdžiau DK ir esu 100 proc. patenkinta
Atsakyti
labas,

abu vaikus gimdziau DK,neturiu prie ko "kabinetis",viskas buvo super,personalas,pagalba ir visa kita auksciausio lygio ir kas svarbiausia be jokiu kysiu rolleyes.gif
Atsakyti
Oho.. Aciu dideliausias kad pasidalinot, 4u.gif ziuriu as kaip visados peranksti veja keliu smile.gif
Man pirsta operavo Koldingo ligoninej, idejo stripa, viskas ok, sugijo, tik gaila nebesilanksto, bet kai rentgena dare - neuzdejo liemenes, as tada laukiausi kokia 2 sav., gal maziau ir nezinojau, dabar baisu siek tiek... Padare be vieno randelio, as iki dabar negaliu patiketi, nes pirstas maziausias ir dar luzes keliose vietose, o rando nera, kazkoks stebuklas... personalas ta diena tobulas buvo, bet karta atejau pasirodyt, tai atejo toks dede, nueme tvarsti, paciupinejo zaizda nenuploves ranku, numete tvarsti ant zemes ir atgal uzdejo, bet as nuemiau staigiai, ziauriai isigandau ta diena, galvoju, jei bus infekcija papuolus tai amen man, nes negalesiu net antibijotiku isgert.
Atsakyti
Sveikos pleputes,
Gal zinote gera stomotologa Kopenhagoje arba aplink ji. Iskrito siandien plomba , nenoriu laukti kol grisiu i LT. Noreciau kad atliktu estetini restauravima arba Jau nepriekaistinga estetini plombavima. Gal kad tvarketes dantukus CIA butu idomu isgirsti nuomones.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anitta1985: 08 rugsėjo 2013 - 12:33
Parasyk FB forume. Cia tai ilgai lauksi atsakymo
Atsakyti
labas 4u.gif , o gal gali parasyt FB forumo adresa?
Atsakyti
QUOTE(Anitta1985 @ 2013 09 08, 16:56)
labas 4u.gif , o gal gali parasyt FB forumo adresa?

https://www.facebook...ps/11628576261/
Atsakyti