Įkraunama...
Įkraunama...

Danijos pleputės

Spanieliuke, koks saunus susitikimas wub.gif wub.gif wub.gif taip ir toliau linkim but ramiems ir nubuciuotiems wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Antira @ 2013 05 21, 20:07)
Sveikinimai teveliams, sesytei ir  naujajam pilieciui.  4u.gif  4u.gif  4u.gif Koks vardukas? Kaip Elija reagavo?

dekui 4u.gif Elija,tai kraustosi is proto del brolio,saugo kaip savo aki biggrin.gif visur jos pilna,visur turi padeti (tik kartais tai labiau trukdo,nei kad padeda blush2.gif ),bet siaip tai brolis jai dabar nr.1 wub.gif atsikelia ir pirmiausia klausia kur brolis,tada lekia buciniu duoti wub.gif
Emiras vardu smile.gif

QUOTE(~Artemidė ~ @ 2013 05 21, 21:06)
Spanieliuke, koks saunus susitikimas  wub.gif  wub.gif  wub.gif taip ir toliau linkim but ramiems ir nubuciuotiems wink.gif

aciu nesakysiu blush2.gif
o kaip jums sekasi?nekankina jokie pilvukai?nuo kada jie pradeda kankinti lelius?

labas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(spanieliuke @ 2013 05 22, 09:12)

o kaip jums sekasi?nekankina jokie pilvukai?nuo kada jie pradeda kankinti lelius?



nuo dvieju savaiciu pradeda, bet pas mus ir anksciau buvo. Bet tu uzmirsk juos, juk viskas gerai yra ir nereikia laukti kada jie prasides 4u.gif
grazus vardukas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Antira @ 2013 05 22, 08:30)
nuo dvieju savaiciu pradeda, bet pas  mus ir anksciau buvo. Bet tu uzmirsk juos, juk viskas gerai yra ir nereikia laukti kada jie prasides  4u.gif
grazus vardukas mirksiukas.gif

o blyn,tiek ir beliko unsure.gif as taip ju bijau,nes su Elija to nepatyriau,tai nezinau ka reiks daryti,nu tikiuosi aplenks jie mus blush2.gif

o jums sveikinimai 6men proga bigsmile.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sveiki, retai uzsuku, bet negaliu nepasveikinti. Sveikinimai mamytems!!! Saldaus pienelio ir ramiu nakteliu. O kas liecia pilvuko skausmelius, apie juos geriau negalvot ir nepatirt. Kad augtu ramiai, kaip dabar. smile.gif
Atsakyti

Sveikos 4u.gif

QUOTE(spanieliuke @ 2013 05 22, 09:12)
Emiras vardu smile.gif
aciu nesakysiu blush2.gif
o kaip jums sekasi?nekankina jokie pilvukai?nuo kada jie pradeda kankinti lelius?

Labai gražus, įdmus ir negirdėtas man vardukas 4u.gif

Mes augam kaip ant mielių rolleyes.gif , mama, t.y. aš turi namie gerą sporto klubą, rankos jau raumeningos patapo nuo tokio ruibulio nešiojimo, na bet gimė didelis, tai ir valgo daug, ir auga sparčiai, kai kuriuos draugų pusmetinukus lelius jau aplenkėm dydžiu doh.gif
Apie kančias patylėsiu iškalbingai mirksiukas.gif , jus jos aplenks - reikia tikėt tuom ir negalvot, teisingai merginos sako 4u.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

QUOTE(spanieliuke @ 2013 05 22, 09:12)
Emiras vardu smile.gif
aciu nesakysiu blush2.gif
o kaip jums sekasi?nekankina jokie pilvukai?nuo kada jie pradeda kankinti lelius?

Labai gražus, įdomus ir negirdėtas man vardukas 4u.gif

Mes augam kaip ant mielių rolleyes.gif , mama, t.y. aš turi namie gerą sporto klubą, rankos jau raumeningos patapo nuo tokio ruibulio nešiojimo, na bet gimė didelis, tai ir valgo daug, ir auga sparčiai, kai kuriuos draugų pusmetinukus lelius jau aplenkėm dydžiu doh.gif
Apie kančias patylėsiu iškalbingai mirksiukas.gif , jus jos aplenks - reikia tikėt tuom ir negalvot, teisingai merginos sako 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ~Artemidė ~: 23 gegužės 2013 - 14:37
bigsmile.gif vasara...visos atostogaujat?
Atsakyti
QUOTE(~Artemidė ~ @ 2013 06 05, 15:39)
bigsmile.gif vasara...visos atostogaujat?


Kad Facebook visagalis lotuliukas.gif

Mes liepos gale atostogausime rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif ,

Sveikinimai naujai iskeptoms mamytems thumbup.gif Ramiu jums nakteliu bigsmile.gif

Ziurekit, uzsisakinejau savaiminio idegio kremuka is Anglijos i Danija, kainavo 240 kronu, dabar gavau laiska, kad dar papildomai turiu sumoketi importo mokesti 200 kronu... doh.gif Cia taip normalu? g.gif Ar teko kam su tuo susidurti? Nes jau auksinis tas mano kremukas gavosi... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(DeiviSama @ 2013 06 08, 17:29)
Ziurekit, uzsisakinejau savaiminio idegio kremuka is Anglijos i Danija, kainavo 240 kronu, dabar gavau laiska, kad dar papildomai turiu sumoketi importo mokesti 200 kronu...  doh.gif Cia taip normalu? g.gif  Ar teko kam su tuo susidurti? Nes jau auksinis tas mano kremukas gavosi... doh.gif


aga teko. Anglija turi sala, jei is jos uzsissakinejai- mokescius turi susimoket. Mano drauge tai apsizioplino, bet parase a-maila tai firmai is kurios uzsisakinejo- ji grazino jai tuos sumoektus mokescius ohmy.gif)

skat.dk surasytos visos vietos is kur siunciantis reikia susimoket, ten yra irasyta ir ta sala Uk

Labas zoses. Jo FB laiko uzmusinetojas, bet kai dar ir oras geras, tai nelabai sedisi prie pc biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(~Artemidė ~ @ 2013 06 05, 15:39)
bigsmile.gif vasara...visos atostogaujat?

Dar ne, bet liepos gale trauksim atostogaut, jau labai laukiam, nes pasiilgom kazkaip turistavimo ax.gif
Atsakyti