Įkraunama...
Įkraunama...

Danijos pleputės

Mano mama patartų rimtu veidu paklausti, kodėl jis blogai jaučiasi (nes juk rėkia, jei rėkia, kažkas blogai)? Kokių bėdų turi? Ar nori pakalbėti? Ji sako, kad vaikai labai įdomiai reaguoja tada, nustemba, kad tu klausi, o ne tramdai. Mama su vaikais dirba. Gal iš tikrųjų tas ignoravimas kažkiek padeda. Nes pas mane šeimoj mergaitė irgi daužosi, rėkia prieš močiutę, ožius rodo. Ir daryk jai ką nori. Bet su mano mama ji taip nesielgia. Sako, kad reikia labai ramiai reaguoti, nebarti, o aiškintis, kas negerai. Aš, kai pagalvoju, tai turbūt išprotėčiau, irgi kantrybė neišlaikytų. Čia gal su amžium lavėja lotuliukas.gif Bet labiausiai tai daug daug kantrybės reikia..Aš net bijau pagalvoti, kas bus, kai mes vaikų turėsim ir jie neklausys. doh.gif

O kokie du gražūs draugeliai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(strazdaniux @ 2013 05 12, 14:14)
OI oi! Zinoma situacija, tik maniskiui 3 metai!!!Musu kantrybe ziauriai bando ir zinok zmogus kada ta riba yra riba.... Pasakai nespardyt suns- tai ziuri i akis ir spiria, pasakai nevaziuot su dviraciu i vazona- pavaziuoja atgal ir dvigubai vazonui kliuna  wacko.gif Tai i kampa statom... rekia plysauja, musa mus, durim ir kliuma kartais... Stengiames graziuoju, bet buna,kad dirzas rankoj atsiranda... Nesididziuoju, bet kartais net to nepajuntu,kai jau daveda... Viena karta draskes nuejo i dusa ir rekia, tai atsukau vandeni ir ismaudziau..Cia toks periodas baisus buvo kovo menesi, praejo menesiui, dabar ziuriu vel grysta oziai su dar didesniais ragais...  Bandom graziuoju kol kas. Apsiginkluok kantrybe- nusistatyk strategija is simtu iv nuomuoniu internete ar is patirties ir bandyk ja savaite, neveiks-keisk strategija... Pastebejau,kad su M svarbu kad akys butu tam paciam lygyje musu kai sneku/baru. tada greiciau nurimsta. Liepiu atsisukt kai su juo sneku...


Mes irgi turejom ta pacia amziaus krize, kai maniskis buvo 3 metu o gal dar mazesnis, tai padedavo ignoravimas, bet dabar viskas siek tiek kitaip. Jam jau 6 metai, pradeda mastyti, meluoti, net mus pergudrauti.
O ar dusas nepadaryti vaikui psichologines traumos, soko? Bijau imti kazkokiu drastisku veiksmu, vien jau todel, kad cia Danija ir dar ziurek jei vaikas pats pasiskus kokiam darzelyje, kad mama muse ar dar ka padare, taigi institucijos atims vaika, baisu net pagalvoti fear.gif O rankos taip ir knieti gerai kaili isdirti.

QUOTE(ruttaly @ 2013 05 12, 14:28)
Mano mama patartų rimtu veidu paklausti, kodėl jis blogai jaučiasi (nes juk rėkia, jei rėkia, kažkas blogai)? Kokių bėdų turi? Ar nori pakalbėti? Ji sako, kad vaikai labai įdomiai reaguoja tada, nustemba, kad tu klausi, o ne tramdai. Mama su vaikais dirba. Gal iš tikrųjų tas ignoravimas kažkiek padeda. Nes pas mane šeimoj mergaitė irgi daužosi, rėkia prieš močiutę, ožius rodo. Ir daryk jai ką nori. Bet su mano mama ji taip nesielgia. Sako, kad reikia labai ramiai reaguoti, nebarti, o aiškintis, kas negerai. Aš, kai pagalvoju, tai turbūt išprotėčiau, irgi kantrybė neišlaikytų. Čia gal su amžium lavėja  lotuliukas.gif Bet labiausiai tai daug daug kantrybės reikia..Aš net bijau pagalvoti, kas bus, kai mes vaikų turėsim ir jie neklausys. doh.gif


Is dalies sutinku, Ruta, su tavim, nes pastebejau, kad kai ji uzkraunu klausimais, tada jam nepatinka, irgi nervuojasi. Pavyzdziui klausiu jo: kodel as tau turiu kazka pirkti ar daryti gimtadieni, jei esi blogas vaikas? Todel, kad nori? O as noriu, kad butum geras. Tokie metodai padeda tik tam momentui. Bet ne: pazadu, daugiau taip nebedaryti. Kita diena jis ir vel ta pati daro ir papusk tu jam i uodega. Dabar bandau kita buda - visai su vaiku nesisneketi. Idomu kiek ilgai man iseis nesisneketi, sirdi labai skauda. Verkti norisi. Raminamuju teks ikalt. cry.gif
Atsakyti
Spanieliuke, sveikinimai su mazuoju seimos nariu, ramiu nakteliu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pjuvena po krūmu @ 2013 05 12, 16:42)
Spanieliuke, sveikinimai su mazuoju seimos nariu, ramiu nakteliu  4u.gif


A jau pabyrejo??? bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pjuvena po krūmu @ 2013 05 12, 16:42)
Spanieliuke, sveikinimai su mazuoju seimos nariu, ramiu nakteliu  4u.gif

Gal galima placiau apie sia naujiena?
Atsakyti
PAGALIAU!!! SVEIKINIMAI SPANIELIUKEI 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fillipa: 13 gegužės 2013 - 08:45
Sveikinimai sulaukus mažo stebuklo 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ruttaly: 13 gegužės 2013 - 19:22
Sveikinimai Spanieliukei 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
O kas liecia del vaiko oziu tai gali buti daug priezasciu: tiesiog grænser afprøvning, demesio trukumas, blogas aukliejimas, soc.problemos seimoje...
Ir niekas nezino 100% recepto unsure.gif

Spanieliuke, kaip sekasi ax.gif ?

Atsakyti
QUOTE(Pjuvena po krūmu @ 2013 05 12, 16:42)
Spanieliuke, sveikinimai su mazuoju seimos nariu, ramiu nakteliu  4u.gif

wub.gif jungiuosi paveluotai su sveikinimais Spanieliukei ir jos seimynai: saldaus jiems pienelio ir ramiu nakteliu wink.gif 4u.gif
Atsakyti
labukas,

ui aciu uz sveikinimus wub.gif

visgi 9d,kaip buvo paskirta skatinimui,taip ji ir atejo smile.gif tai 11val. sudave man milziniska doze skatinamuju ir liepe 6val. vel atvykti,tai nuvykom,rodo saremiu skale 120-125balu saremius,bet trumpus ir nereguliarius,tai sako vykit namo valandelei,o tada vel atvyksit (atsidarymo praktiskai jokio),nu bet mums iki namu valanda kelio,tai sako,palaukit TV kambaryje ta valanda,o tada ziuresim,nu tai po tos valandos jau buvo 20val. man visai jau saldu buvo,bet nedristu prasyti vaistu,nes gi pries valanda tikrino,bet kai ta akusere iejo,sakau duok nospos ar ko,nes skauda blush2.gif sako tuoj patikrinam ir spresim ka darom,paziuri,o ten 8cm atsidarymas,tai sako pamirsk vaistu ir lekiam i gimdykla (tai gerai,kad namo neivykau doh.gif ),nu o ten linksmoji dalis cool.gif nuo saremiu pradzios iki leliuko atejimo prabego tik 3.5val. ir turejom savo turta wub.gif gavau 3 mini siules,kuriu visai nejauciau,o ir siaip sitas gimdymas totali priesingybe pirmajam,nes pirmas tesesi 23val. su 11siuliu ir menei laiko neatsistojau ant dvieju koju,o si karta gimdymas 3.5val. plysimu nejauciu visai,po gimdymo iskart lekiau po dusu praustis ir po poros val. lekem jau namo wub.gif
mazulis ramumo isikunijimas (bent jau kol kas biggrin.gif ) ,tai visi myluojam,buciuojam,gal nenudils ta odele nuo buciniu biggrin.gif blush2.gif wub.gif
gime 53cm ir 3.6kg kaip 10d pernesiotas,tai ale maziukas,bet jokiu pernesiojimo zymiu nebuvo.
Atsakyti
QUOTE(spanieliuke @ 2013 05 21, 16:28)
gime 53cm ir 3.6kg kaip 10d pernesiotas,tai ale maziukas,bet jokiu pernesiojimo zymiu nebuvo.

Sveikinimai teveliams, sesytei ir naujajam pilieciui. 4u.gif 4u.gif 4u.gif Koks vardukas? Kaip Elija reagavo?
Atsakyti