Įkraunama...
Įkraunama...

Danijos pleputės

QUOTE(spanieliuke @ 2013 04 26, 20:17)
o as tai,kaip amzinai nescias dramblys jauciuosi doh.gif noriu galo,mama jau atskrido,tai galiu gimdyti,gimdysiu naturaliai,nes pasuko mano vaikina rolleyes.gif gavau israsa,kad jei iki geguzes 9d nepagimdau,tai geguzes 9d 11val. nuleis vandenis,nu tai labai tikiuosi,kad iki to laiko pagimdysiu,bet kad nieko nejauciu doh.gif o taip noriu jau to galo,noriu leliuko ant ranku,o nebe to pilvo,kuris man maiso lauko darbus dirbti lotuliukas.gif

Laukiame naujienu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(fillipa @ 2013 05 04, 15:03)
Laukiame naujienu ax.gif

tai,kad ju nera doh.gif visa nestuma pasakojo,kad iki galo neisnesiosiu ir bla bla bla,o va ir pernesioju doh.gif 4-ieni nuleis vandenis ir skatins verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(spanieliuke @ 2013 05 04, 16:09)
tai,kad ju nera doh.gif visa nestuma pasakojo,kad iki galo neisnesiosiu ir bla bla bla,o va ir pernesioju doh.gif  4-ieni nuleis vandenis ir skatins verysad.gif

Jooo.. man tai pazistama biggrin.gif as 1 diena pries skatinima pati issiperinau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(spanieliuke @ 2013 05 04, 17:09)
tai,kad ju nera doh.gif visa nestuma pasakojo,kad iki galo neisnesiosiu ir bla bla bla,o va ir pernesioju doh.gif  4-ieni nuleis vandenis ir skatins verysad.gif

Dar kelios dienos gi liko, gal pati veikla prasides 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Stirniukai @ 2013 05 04, 19:12)
Dar kelios dienos gi liko, gal pati veikla prasides 4u.gif

O kai prasides.. tai vyks greitai
Atsakyti
hmmm.. tylu..
Atsakyti
Labukas.Aciu dar karta uz sveikinimus visoms 4u.gif
Na o kas liecia savijauta mano,tai ilga istorija cia biggrin.gif Nuo pat pradziu sunkus nestumas buvo su pykinimais ir t.t.,bet istveriau ir nuo 9val jau maniau dabar jau viskas galesiu dziaugtis nestumu bet deja... ax.gif Po keliu savaiciu prasidejo siaubingas galvos skausmas,vos ne iki vemimu,daugiau nei para laiko nepraejo,o po jo seke galvos svaigimas ,zemas spaudimas,jegu visai neturejau. Skambinomes dakterei kai nepraejo per kelias dienas,kad priimtu nes mums pasirode kad cia jau kazkas negerai su manim.O dakteres atsakymas buvo,cia viskas normalu,nesciosioms buna taip doh.gif Tipo ilsekis daugiau,turi praeiti. Tada dar pratempiau daugiau nei savaite ir vel skambinom dakterei. O ji sako tai ka dar jai nepagerejo? Na ka kai nuvaziavau,padare kraujo tyrima ir viskas paaiskejo,hemoglobinas buvo labai zemai nukrites.Juáu kai pamate ,kad cia blogai apti daktere issigando,iskart gelezies kieki padvigubino ir gavau biuleteni 4savaitems. Ir tai dar klausimas sake ar isviso galesiu grysti i darba. Po 2sav vel tyrima kraujo daris tada aiskiau bus kaip kas toliau. Na o dabar jau sia savaite pajauciau pagerejima,kaip kitas zmogus jauciuosi,jegos sugryzo biggrin.gif
O pagerejo tik tada kai pradejau geriama gelezy gerti(kaip sirupa-krauterblut),vokietijoj pirkom nes sake visi kad greiciau organizmas pasisavina ,na ir istikruju padejo man smile.gif
Tad tokia ir savijauta man si nestuma,su pirmuoju nestumu buvo viskas gerai,jokiu blogavimu,negalavimu o sitas visai kitoks ax.gif
Atsakyti
Sveikos Danijos mamytes,jungiuosi ir as pas jus,labai truksta bendravimo,darbo per akis,jau stogas vaziuoja nuo ju,oras pasaka,na tik siandien nera saulytes,bet pagaliau silta.
Ruosiauosi sio menesio gale mazutes gimtadieniui,kvieciame visa amziaus grupe i namus,tai rupestelis ka valgyt jiems sugalvot,juk ne viska valgo daniukai.Tariausi su mazaja savo,sako to neneoriu,to nemegsta kiti....nu vienu zodziu smagumelis,bet tikiuosi viskas pavyks,bus smagu.
migluze linkiu lengvo tau nestumelio,atsimenu man irgi problemos buvo su hemoglobinu,tik va tas skysta gelezis padejo.
Vaikai namie-nelabai patinka jiems,mieliau eitu i mokykla,darzeli.
Ka veikiat mamytes?
Atsakyti
QUOTE(Anzela0626 @ 2013 05 09, 11:58)
Sveikos Danijos mamytes,jungiuosi ir as pas jus,labai truksta bendravimo,darbo per akis,jau stogas vaziuoja nuo ju,oras pasaka,na tik siandien nera saulytes,bet pagaliau silta.
Ruosiauosi sio menesio gale mazutes gimtadieniui,kvieciame visa amziaus grupe i namus,tai rupestelis ka valgyt jiems sugalvot,juk ne viska valgo daniukai.Tariausi su mazaja savo,sako to neneoriu,to nemegsta kiti....nu vienu zodziu smagumelis,bet tikiuosi viskas pavyks,bus smagu.

Spaghetti med kødsøvs biggrin.gif man atrodo dauguma daniuku tai megsta arba bent valgo biggrin.gif As savo princeses 5 metuku gimtadieniui dariau spaghetti su kotletukais padarytais kaip pauksciukai (pernai dariau eziukus su buvytemis ispaujotom kaip grybukai), vistienos blauzdeles uzkeptos orkaiteje ir su papiljotem, sraiges is tortilia su tuno salotomis ir mar.agurkeliais, dessertui kriauses- eziukus. Ir aisku visokiu zaidimu prisigagalvojau
Atsakyti
Niu zosincius!!! Porinat!

Spanieliuke, uztenka viska i vata vyniot, rodykites kaip naujas seimos narys atrodo biggrin.gif

Migluze, reik tiketis,kad sveikata nuo siol geres!

o as siandien smagia diena apturejau, darbe laikas gerai prabego, o po piet su bumbuliuku nuvaziavom i Roskilde's uosta, pavalgem LABAI skaniu ledu!!! Is paradis vagonelio. As nesu ledu megeja, bet kolege isgyre tai as pasiemiau viena rutuliuka(maniau bus mini, ale gavos milziniskas) lazdyno riesutu skonio, o M paemiau braskiu skonio rutuliuka. Uh apsiputojom!!! Skonis nerealus! Net geriau uz hansens is!!! Gryzau namo spejau zole nusipjaut pries lietu smile.gif o tada isitaisem baseina po stogu biggrin.gif Vyras stog puse nuo namo nulupo, pradejo ruost keitimui, tai per liuti kai pradejo verztis per maziausius plysius... Oi juokiaus as, o MB draskes smile.gif gerai kad ne para, o tik 15 min lijo biggrin.gif

Biciukai:
user posted image
Atsakyti
Sveikos panos, nuotaika pas mane tai tragiska siandien.
Mano vaikas paliko visai neklusnus. Net jau nebezinau ka ir daryt. Susipazinom su tokio pacio amziaus berniuku, kaimynu, zaidzia kartu, bet maniskis nori visada pavaidinti pries kita. Ir kai draudziu jam kazka, ko jis nenori, tai pakelia tokias isterijas, net pradeda metyti viska, kas po ranka papuola, duris trankyt, spardytis, mane net dauzyti is nervu, spiegianciai rekti, begti i kiema, zodziu siandien pirma karta gauvau soka, norejau dirza imti, bet gi musti negaliu, o pati esu vaikystej nuo mamos daug sykiu gavus uz nieka, bet paciai vaiko nesinori musti, pratrukau asarom. I ka mano vaikas pavirto. O si menesi dar jo gimtadienis bus ir kai pasakau, kad nedarysim gimtadienio, tai dar labiau pasiunta. Jau nebezinau kaip besusitvarkyti. Gal kam is jusu teko su tuom susidurti? cry.gif
Atsakyti
OI oi! Zinoma situacija, tik maniskiui 3 metai!!!Musu kantrybe ziauriai bando ir zinok zmogus kada ta riba yra riba.... Pasakai nespardyt suns- tai ziuri i akis ir spiria, pasakai nevaziuot su dviraciu i vazona- pavaziuoja atgal ir dvigubai vazonui kliuna wacko.gif Tai i kampa statom... rekia plysauja, musa mus, durim ir kliuma kartais... Stengiames graziuoju, bet buna,kad dirzas rankoj atsiranda... Nesididziuoju, bet kartais net to nepajuntu,kai jau daveda... Viena karta draskes nuejo i dusa ir rekia, tai atsukau vandeni ir ismaudziau..Cia toks periodas baisus buvo kovo menesi, praejo menesiui, dabar ziuriu vel grysta oziai su dar didesniais ragais... Bandom graziuoju kol kas. Apsiginkluok kantrybe- nusistatyk strategija is simtu iv nuomuoniu internete ar is patirties ir bandyk ja savaite, neveiks-keisk strategija... Pastebejau,kad su M svarbu kad akys butu tam paciam lygyje musu kai sneku/baru. tada greiciau nurimsta. Liepiu atsisukt kai su juo sneku...
Atsakyti