Įkraunama...
Įkraunama...

2009 Pavasarinukai

labas,

Taip, Kristi, jau nebeuzilgo atgal skrisim smile.gif kaip greit praleke laikas...

vakar buvom siltu sroviu baseine, jetus, tokia karsta diena buvo, tiek prisipliuskenom, vaiko neimanoma is vandens istraukt, nuo ciuozyklos vis ciuozinejo i baseina. patenkintas, kad mokosi plaukti, sake nori dar. bandysim gal grize i baseina pradet eit kartu, jeigu noras nedings smile.gif

aplankem indenu zemes, idomu, kaip greit pasikeica gamta, atrodo cia tik medziai zaliuoja, baisiniai miskai ir kalnai, o truputi pavaziavus stepes prasideda, sausa, mazai medziu ir pan. idomu labai smile.gif

***
papliotkinsiu biski biggrin.gif idomu, kaip kitos mamkos laikosi, nieks cia nebeparaso, nors zinau, kad skype dar truputi bendrauja, nebe taip intensyviai aisku, bet vis tiek idomu, kaip kiti vaikuciai laikosi smile.gif
Atsakyti
bla kaip smagu jums pas mus vejas lietus... nors kita savaite iki 26 pranesa nu matysim...

o patys i lt neplanuojat gryyzti?

mano panos tokios ant ribos sirguliuojancios... tikiuosi neisisirgs...



Atsakyti
labas,

trumpam praskaidrinam tema smile.gif

mes svenciame kelias dienas, su isvykom ir pan. biggrin.gif

namu gamybos tortas ir vegetariskos vaises (vaikams labai patiko ddarzoves su padazu thumbup.gif )
user posted image

user posted image

dovaneles sveciams
user posted image

o cia mano be dienos keturmetis stepese indenu zemese smile.gif
user posted image
Atsakyti
lb grazu bla smile.gif

pavydu ziureti kaip silta smile.gif tyliu apie mus ir namus...

mano puske ir atostogauja kazkur kalnuose cilei ... zodziu klajunai gastroliuoja po amerika biggrin.gif
Atsakyti
LABAS VAKARELIS

kur visos dingusios doh.gif

kaip mamyciu diena praleidot?
mes tai kapus aplankem , mociute nuvaziavom pasveikinti smile.gif
po to gryzom visi kaip kritom miegoti uz visa savaite anksti kelimosi thumbup.gif

siandiena v pagaliau paspirtuka nupirkom bet pirmas blynas ne koks virto, koja nusitryne doh.gif zodziu nieko ismoks dar vaziuoti smile.gif

mes i lauka po 2 kartus keliaujam lepinames gerais orais wub.gif
l pagaliau 11 dantis (1-as iltinis ) prasikale ) thumbup.gif


isimaudem jau ruosimes i lovikes ryt vel i darzeli smile.gif
Atsakyti
Sveikutes smile.gif
as tai vis uzeinu paskaityneti kaip jums sekasi, bet vis nieko nerasau, kazkaip nebeturiu ka papasakoti g.gif
Vat nuo siandien biuletenis man mat alkunes uzdegimas db nieko su kaire ranka daryt negaliu doh.gif zodziu nejudinti jos, net nznau kaip ruosuos darbus pasidaryt reiks biggrin.gif na kazkaip su viena ranka, antibu prirase, nes ranka labai karsta, paciai tempos ner, bet jauciu jei butu tai gal net iki 40 nes ant tiek karsta ranka zodziu be antibu jau niekaip...
Trojus mano auga grazuolis berniukas wub.gif mandreja ir tiek, buvo darzelyje praeita savaite nelaime, berniukas pastume tai lupa prasikirto, gerai, kad kraujukas isbego,o tai kitaip butu laaaabai istinusi lupa virsutine... Tai ir sake pats tas kuris pastume labai atsiprasinejo maziaus mano ir pietuku jie miegojo sako jau kaip ir uzmiges, bet verkt pradeda matos issigando ne kiek maniskis kiek jis, pamate, kad draugas kraujuotas biggrin.gif na zodziu viskas ok ir dantukams ir lupytei yra traumiliu pasitepliojam kai nepamirstam, o siaip graziai uzgyjusi lyg niekur nieko nebutu...
kai atejau paimti pribego viska ispyskino kaip koki labai idomu dalyka ir toks ivykis gyvenimo ivykes, kad jam kraujas bego doh.gif nu zodziu berniukas lotuliukas.gif
Atsakyti



siandiena tryse namuose, v sunegalavo apsiveme lake, bet gryzo pamiegojo pavalge lyg ir nieko zaidzia sake gerai jauciasi..

jauciasi kad vasara neuzkalnu visos lakuti su vaikais smile.gif

siandiena man pirma diena kursus pradejau teisiu doh.gif smile.gif smile.gif smile.gif
Atsakyti
kristi sekmes kursuose smile.gif ko galva trankaisi? Viskas bus ok svarbiausia pozytivumas lotuliukas.gif
Siandien ciut namus issikuopiau ale su viena ranka sugebejau nuimt uzuolaidas, db sedziu ir mastau kaip uzdet saule tiesiai i akis sviecia lotuliukas.gif doh.gif
Tuoj eisiu zuiki savo pasiimt is darzo jauciu vel visas murzinas, kiekviena diena skalbiu vien kudikelio rubus lotuliukas.gif ne nieko nebus reik eit papigiu medziagu nusipirkt ir prisiut kelniu arba is merliaus nebus gaila ismest biggrin.gif lotuliukas.gif maikos nebeissiplauna, kelniu kelienai zali arba suplezyti doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(inusiukas15 @ 2013 05 08, 15:57)
kristi sekmes kursuose  smile.gif  ko galva trankaisi? Viskas bus ok svarbiausia pozytivumas  lotuliukas.gif 
Siandien ciut namus issikuopiau ale su viena ranka sugebejau nuimt uzuolaidas, db sedziu ir mastau kaip uzdet saule tiesiai i akis sviecia  lotuliukas.gif  doh.gif 
Tuoj eisiu zuiki savo pasiimt is darzo jauciu vel visas murzinas, kiekviena diena skalbiu vien kudikelio rubus  lotuliukas.gif  ne nieko nebus reik eit papigiu medziagu nusipirkt ir prisiut kelniu arba is merliaus nebus gaila ismest biggrin.gif  lotuliukas.gif  maikos nebeissiplauna, kelniu kelienai zali arba suplezyti  doh.gif  lotuliukas.gif

bijau as tu maisnu nelaukiu ti pravaziavimu visai biggrin.gif atrodo ne man tos teises schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(♥ Kristi ♥ @ 2013 05 08, 16:18)
bijau as tu maisnu nelaukiu ti pravaziavimu visai biggrin.gif atrodo ne man tos teises  schmoll.gif

nebijok tu tu masinu svarbiausia kai sesies jau atsipalaiduok ikvepk 2 kartus gyliai ir pradek vaziuoti as irgi buvau pati blogiausia kai pradejau ir keiktis pradejau, kad tegu pinigus pasiima as nebelaikau, bet kai palaikymo gavau is visu tai zodziu baigiau geriausiai is visu vairavimo kursa lotuliukas.gif sake kaip bahuras vaziuoju lotuliukas.gif
Atsakyti
Baigia man kaimynai galva isuzt doh.gif po mumis antram aukste remonta daro visas sienas vakar isgriove ir dar siandien greczia jau ausis skauda unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(inusiukas15 @ 2013 05 09, 10:22)
Baigia man kaimynai galva isuzt  doh.gif  po mumis antram aukste remonta daro visas sienas vakar isgriove ir dar siandien greczia jau ausis skauda  unsure.gif

pas mus ir po apacia daro remontus tai ir geria kala .. mb labai nervina biggrin.gif

as net nzn nuo ko tuos zenklus pradeti mokintis ju tiek daug tie ATSTUMAI TARP MAISNU kaip viska isisideti i galva ta teorija man atrodo lb sudetinga nei vairavimas lotuliukas.gif
Atsakyti