Įkraunama...
Įkraunama...

2009 Pavasarinukai

labas

sveikinimai TROJUI 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Aci dar karteli uz sveikinimus 4u.gif

Maniskis irgi nenori mokytis raideliu ir skaiciuku nerodo didelio noro visai, bet va jau technika uz mane daugiau moko lotuliukas.gif doh.gif jauciu kompa jau surinkt galetu laisvai nes cia mb vis rinkinejo kelias savaites kompus, tai vis ziurejo ir ziurejo, o paskui pats lentutes pasiemes deliojo ale kompa susidejo biggrin.gif

Blyn siandien kaip galva skauda doh.gif jau vaistu kaliau kiek galejau tikiuosi praeis smile.gif

Siandien mazius pagrindine dovana gavo dvirati, tai visa diena prie jo db pavaziuoja nulipa paglosto, atsinesa rakta pataiso ir vel sedis vel vaziuoja ir vel taiso lotuliukas.gif Sa;ma irgi nupirkom, tai ir tas taisomas po kiekvieno uzsidejimo rolleyes.gif
Atsakyti
labas smile.gif

kaip gyevant?

mes sestadieni atsventem gimtadieni v , be traumu neapsejom , l nuo batuto nukrito is aukstai ant veido , tai nosis istino melynuoti pradejo panosis nubrozdintas , lupa prasikirto .. zopdziu

siandierna vaziavom pa sgydytoja 3 val. prasimalem , teko nuotrauka padaryti tai neluzusi bet truputi skilo kauliukas, nosies pertvara sunku pasakyti ar tiesi (dabar tiesi atrodo) bet patinusi desine puse tai kai praeis patinimas bus lengviau spresti apie pertvara tai zodziu lb nepasiseke sad.gif

bet tik nuverke posma vel ant batuto sikineja duodasi doh.gif tai tik laksciau alink sveciais netekop [pasirupinti dorai blush2.gif
Atsakyti
oj, Kristi, kaip nesmagu del traumos sad.gif 4u.gif
Atsakyti
oi kokia ramuma cia blink.gif

mes treciadieni vaziuosim su mazu pas gydytoja, reik jau 15men skiepa gauti ir dar 18men, veluojam. dar lauks ir erkinio enfalito skiepai.. tiek man ir vaikams ax.gif
Atsakyti
labas,

Bova, tai abu skiepus (15 ir 18 men) vienu kartu skiepys? ar vaikas sveikas visiskai?

tikrai tylu cia kazkaip.... kaip gimtadienius pavasarinukai svencia? ka dovanu idomaus gavo? man ideju biski truksta del dovanu smile.gif
Atsakyti
labas

me dslinksmai gyvenam vakar drauge sveikinau gimtadienio proga iki klubo dar nulekem 2 val pasokau ir namo..
siandiena gimtadieni pas berniuka buvom 4 metu...

maudom panas...
chou karus ziuriu apie sapra sad.gif

kom[pus suvariau abu viena perinstaliavo zxodziu pagaom virusa doh.gif
Atsakyti
Sveikos, mes tai irgi vakar merginos 7-ajam gimtadienyje buvom smile.gif
o mazius va robota, traukiniukus ir dvirati gavo dovanu tiek ir uzteko, tiesa mane, kad kaledos atejo lotuliukas.gif

Negaliu patiketi, kad Sapranausko neberea, kazkaip man keista atrodo, kad cia nesamone kazkokia unsure.gif gaila zmogaus verysad.gif

Kad kazkaip ir nebera ka cia daug ir rasyti ax.gif istikruju ner ka idomaus viskas per tas pats per tapi, namai darbas ir darzelis lotuliukas.gif
Va antakius dazausi kazkokius naujus dazus nusipirkau bandau, kad paskui zinociau ka klientems tepu ant akius kaip sakant lotuliukas.gif

Mazius jau drasiau varineja, poto kai nudrybo su dviraciu doh.gif blyn tikiuos neatsilieps i sveikata ateityje nes kelio ministra uzgavo blyn istynes buvo db jau normalus, bet negali zinoti kaip kas bus blush2.gif
Atsakyti
bla, manau kad tik viena skiepa gausim, nes emai kai buvom praleide siuos skiepus. tai skiepijo po viena kas menesi. nes sake pakankamai bjaurus skiepai, kad abu iskarto daryti.
kaip ir sveiki. siek tiek pakyla tempa, bet nedaug, nes ė dantys lenda 3 kruminiai ir 1 iltinis.
Atsakyti
QUOTE(bova @ 2013 04 22, 11:40)
bla, manau kad tik viena skiepa gausim, nes emai kai buvom praleide siuos skiepus. tai skiepijo po viena kas menesi. nes sake pakankamai bjaurus skiepai, kad abu iskarto daryti.
kaip ir sveiki. siek tiek pakyla tempa, bet nedaug, nes ė dantys lenda 3 kruminiai ir 1 iltinis.

oho kaip kankina maziuka iskarto 4 unsure.gif
kaip jums puodo reikalai kazkiek bando daryti?
mano l kaip mysteli biski i kelnes tada saukia kaku doh.gif nu tikiuosi tai laikinai perraugsim greitai , bet jau kai rimto nori iskarto pajaucia ir bega ant puodo ...

mums kaip 10 taip bijau jei taip toliau ir kai pareis visi kartu tada nusisauk doh.gif

kopinejuos rubus ziurenijuos ka isaugo reikia deti parduoti yra ka veikti po lengva bet vis kazka nuperka ax.gif bet vis kraunu kraunu vajei galiu opdv rubus taidarinet lotuliukas.gif

grazus ora su zlango reikia kambarius kopti ..laiptine isiploviau mano menuo rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(♥ Kristi ♥ @ 2013 04 22, 11:57)
oho kaip kankina maziuka iskarto 4  unsure.gif
kaip jums puodo reikalai kazkiek bando daryti?
mano l kaip mysteli biski i kelnes tada saukia kaku  doh.gif  nu tikiuosi tai laikinai perraugsim greitai , bet jau kai rimto nori iskarto pajaucia ir bega ant puodo ...

mums kaip 10 taip bijau jei taip toliau ir kai pareis visi kartu tada nusisauk doh.gif

kopinejuos rubus ziurenijuos ka isaugo reikia deti parduoti yra ka veikti po lengva bet vis kazka nuperka  ax.gif  bet vis kraunu kraunu vajei galiu opdv rubus taidarinet  lotuliukas.gif

grazus ora su zlango reikia kambarius kopti ..laiptine isiploviau mano menuo  rolleyes.gif

Pas mus labai ilgai 8 dantys buvo, tada ištino 4, vėliau iltiniai ištino. Kokia 2 mėn gerus,jei neigiamų buvo ištinęs, o.dabar kaip kalė, 1 krūminis, po to va 4. Su puodu visai nedraugaujam. Parodo į pampa kad kaku, atsineša puodą, sėda su kelnes, bet nuoga rura nepasodinsi
Atsakyti
labas smile.gif

bla kaip sekais atostogos kaip mamai patinka atrodo taip nesenai isvyko o tuoj namo leks lyg gerai pamenu sake geguze?

malaja kaip jums einasi ziuriu prisijungi nieko neparasai ?
maciau del mb tavo laivas uzsidege ... vajei gerai kad viskas gerai baigesi po laiminga zvaigzde gimes smile.gif
Atsakyti