Įkraunama...
Įkraunama...

2009 Pavasarinukai

QUOTE(bim-bam @ 2013 09 06, 10:00)
tai nieko, siaip norejau paklaust, kaip mergaitems sekasi smile.gif

viltei tai gerai ir liepai is principo viskas ok gerai valgo miega neskriaudzia vaiku priesingai negu namie su v... dar i lauka tik neveda sia savaite ..

siandiena l atsikele nuo 6.30 ir pusinejo tai jau i darzeli verkiancia palikau kazi ar istemps iki pietu jin ..

i koki bureli eisit? i darzeli neuzrasei?
Atsakyti
QUOTE(♥ Kristi ♥ @ 2013 09 06, 08:17)

i koki bureli eisit? i darzeli neuzrasei?


neuzrasiau.

burelis - kurybines raiskos studija.

"vaikučiai mokosi netradicinės dailės, darbelių, vaidybos ir žaidimų. Vyksta kūrybinės raiškos savaitės, išvykos į parodas, spektaklius, koncertus, organizuojami įvairūs susitikimai su menininkais, linksmos vakaronės." dar sake kazkiek anglu kalbos bus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bim-bam @ 2013 09 06, 10:22)
neuzrasiau.

burelis - kurybines raiskos studija.

"vaikučiai mokosi netradicinės dailės, darbelių, vaidybos ir žaidimų. Vyksta kūrybinės raiškos savaitės, išvykos į parodas, spektaklius, koncertus, organizuojami įvairūs susitikimai su menininkais, linksmos vakaronės." dar sake kazkiek anglu kalbos bus smile.gif

super toks visai idomus atrodo o kike kartu per savaite kokiom valandom ir kaina smile.gif
Atsakyti
QUOTE(♥ Kristi ♥ @ 2013 09 06, 08:24)
super toks visai idomus atrodo o kike kartu per savaite kokiom valandom ir kaina smile.gif


du kartus per savaite po 1.5-2 valandos. burelis valstybinis, tai pigus - 25lt/men. vadove pasirode labai maloni, o ir atsiliepimu apie ja geru skaiciau. vyksta ir centre, ir pietiniam, tai ziuresim, kokiu laiku padarys, galbut vienoj vietoj bus ryte, kitoj po pietu, tai rinksimes patogesni laika. dabar tai eisim 17 val, o paskui sake ziures, kiek vaiku susirinks ir kaip kam patogiau bus.
Atsakyti
QUOTE(♥ Kristi ♥ @ 2013 09 06, 09:30)
labas nieko dar vazineju nelaikau  mirksiukas.gif  teorija tik isilaikiau liko regitra
gaila katuko  4u.gif  paaugle bus kol tiek svers  lotuliukas.gif
oho mano v 13.5 kazkur sveria jei dar toli iki 20kg

mano l palikau sinadiena su asarom darze isikabino i kakla taip stipriai laike  verysad.gif

malaja kaip r darzeli sekasi?
bova jus einat i darzeli? kaip jums?

mano ema kazkur 16 kg sveria, o mazas lygiai tiek pat lotuliukas.gif
eina mazasis i darziuka, antra diena, bet siandien labai sunkiai issiskyrem verysad.gif
o ir atsikele 5 ryto... nezinau, kaip cia mums seksis... unsure.gif
Atsakyti
bla as suprantu is kur taviskis 20kg sveria, bet va maniskis is kur tiek as nesuprantu, nes nevalgo beveik labai isrankus vaikinas ir tiek sveria, tai nusprendziau, kad pas ji kaulai sunkus lotuliukas.gif nes kitaip kai pasakau kam, kad tiek sveria nesupranta kas cia pas ji tiek sveria nes sakau siandien teta apakus, kad jis nieko nevalges isbuvo ir neikisi nieko, kai paklause kiek sveria akis tik ispute ir sako is kur pas ji tiek lotuliukas.gif nu zodziu, ka jau ka, bet valgyti mes nemegstame...
mmm fainas burelis noreciau ir as yen ax.gif
Atsakyti
sveikos mielosios, kaip jums sekasi? kas geriasnio? kas naujasnio?
Atsakyti
Sveikos, visai apleidome savo temute ax.gif
Na as pasiguosiu treciadieni operavo mane, jei viskas ok tai nebetreciau sirgti angina daugiau. Ziauru skauda valgyt negaliu, pavargusi esu, susinervavusi ir t t siandien tik namo grizau... tai zodziu skauda man einu miegoti...
Atsakyti
QUOTE(inusiukas15 @ 2013 11 08, 14:28)
Sveikos, visai apleidome savo temute  ax.gif
Na as pasiguosiu treciadieni operavo mane, jei viskas ok tai nebetreciau sirgti angina daugiau. Ziauru skauda valgyt negaliu, pavargusi esu, susinervavusi ir t t siandien tik namo grizau... tai zodziu skauda man einu miegoti...

jo zinau kas tai yra, mano drauge ir svorio numete, kai issioperavo... skonio receptoriai kazkaip sudurniavo, skanios tik koses buvo ir tai nevisos ir nepo daug.. todel ir sako kad si liga yra vaiku, ir reik vaikysteja ja susirupinti, nes sunkiai atsigaunama suaugusiam. valgyk ledu, saltu, be priedu,, ty be riesutu sokoladu, ir pan. saltis nuima skausma
Atsakyti
QUOTE(bova @ 2013 11 08, 15:51)
jo zinau kas tai yra, mano drauge ir svorio numete, kai issioperavo... skonio receptoriai kazkaip sudurniavo, skanios tik koses buvo ir tai nevisos ir nepo daug.. todel ir sako kad si liga yra vaiku, ir reik vaikysteja ja susirupinti, nes sunkiai atsigaunama suaugusiam. valgyk ledu, saltu, be priedu,, ty be riesutu sokoladu, ir pan. saltis nuima skausma

sake ledu negalima rolleyes.gif as jau klausiau blush2.gif
tai, kad as liezuvio nejauciu puze nutirpes, o kita puse ir nutirpusi ir istynes zodziu nesmagu tikrai... Va ka tik brokoliu sriubytes valgiau tai zodziu puse ir dar puse porcijos suvalgiau nes daugiau nebepajegiau, skauda... Db uzkandziauju bananiuka kuri pradejau valgyt apie 11 ryto lotuliukas.gif jei taip valgysiu nu smagu sukusiu vis tik ir naudos yra thumbup.gif doh.gif lotuliukas.gif
dziaugiuosi, kad po narkozes lb lengvai atsigavau, mat kaimyne mano anestiozologe, tai buvo per operacija, ir lupu nesuplese kaip mano kaimynei palatos, ir jokiu blogumu nebuvo schmoll.gif vis dar raumenis skauda idomu cia man igam dar bus taip g.gif
Atsakyti
laba dienele smile.gif


sventes arteja kaip gyvenat ?
ka darzeli kuom busit pasipuose , kaip siaip laikotes ax.gif

ka kaledom vaikam dovanosit mes dar kol kas nieko neturim nupirke "_

mums sventes 16 18 liepa bus kiskiu , o vilte egle niekur kostiumo nerandu tai drauges uosviene pasisiule pasiuti sijona ir skraiste tai reiks nusipirkti medziaga ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ♥ Kristi ♥: 30 lapkričio 2013 - 14:09
labas.

pas mus sventes17 ir 19d
mazas niekuo nebus, nebent nykstuku.. nes darys svente tik jiems ir tik su aukletojom. o dicke gal bandysiu coliuke daryti... nes laisvas pasirinkimas.

tiek vienam tiek kitam darziuke knygas dovanos.

o namie E nupirkau vaikstancia metro aukscio lele, amzam traktoriu, kuris lygina kelia...ir toki normalaus dydzio...
Atsakyti