Įkraunama...
Įkraunama...

2009 Pavasarinukai

nu labas
mes vakar gryzom tik is druskininku thumbup.gif super smagu ten smile.gif
gryzdami usukom i kavine pavalgyti atsigerti blyn apsinuodijau tai kaip vemiau vakare doh.gif gyvenime pakeliui nesuksiu niekur valgyti unsure.gif
gerai kad vaikam nieko nebuvo...

siandiena l buvo pirma diena darziuke pusei dienos , tai sake verke kai manes nebubvo bet neilgai pusryciu nevalge , b et pietus suvalge ... tikiuosi nebus sunku su ja , jin siaip nebijo paislikti su pazystamais zmonem bet va auklyciu nepazysta tai musiau nzl patiko rolleyes.gif
Atsakyti
labas vakaras smile.gif

Kristi, kur atostogavot Druskininkuose?

man Druskininkai irgi patinka wub.gif

mes siandien Mazeikiuose buvom, tai grizom be jegu visiskai, prisivaiksciojom, vaikai prisiduko, o dar karsta buvo... zodziu, pasisekes prasiblaskymas thumbup.gif

kur kitos dingusios?
Atsakyti
QUOTE(bim-bam @ 2013 08 28, 19:43)
labas vakaras smile.gif

Kristi, kur atostogavot Druskininkuose?

man Druskininkai irgi patinka  wub.gif

mes siandien Mazeikiuose buvom, tai grizom be jegu visiskai, prisivaiksciojom, vaikai prisiduko, o dar karsta buvo... zodziu, pasisekes prasiblaskymas  thumbup.gif

kur kitos dingusios?


akva parke buvom smile.gif
Atsakyti
QUOTE(♥ Kristi ♥ @ 2013 08 28, 18:15)
akva parke buvom smile.gif


kaip vaikamas patiko?

ten pat viesbuty ir apsistoje buvot ar kaip?
Atsakyti
saunu kristi, kad smagiai pasibuvot..

as tai paskendusi darbuose...
ir maziuko gimtadieniui
Atsakyti
Smagiai leidziate laika smile.gif
o mes siandien Persikuti palaidojom neatsigavo po narkozes verysad.gif dar vaikui nesakiau, o jis ir nepastebejo, kad jo nera... Mat kelias dienas katinukas slapstesi tai o bufeteliu tai po vonia, tikriausiai del to ir nepastebejo, o ir neperseniausiai is sveciu jie grizo...
Atsakyti
QUOTE(bim-bam @ 2013 08 28, 20:36)
kaip vaikamas patiko?

ten pat viesbuty ir apsistoje buvot ar kaip?

jo tam paciam ir apsistojom wink.gif

vaikam super thumbup.gif buvo ka veikti reiks vel kada pakartoti smile.gif
gerai kad dar v krikstomama su vyru ir vaiku vaziavo, tai vyrai tai mes pakaitom ziurejom vaikus ir mes pasitiurskinom thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif
Mano tėvai norėjo į druskininkus važiuoti pailsėti smile.gif

Na kas gero pas mus, tai kažkaip neperdaugiausiai ir yra to gero rolleyes.gif

Praeita savaite palaidojom savo katinuką verysad.gif per tas ašaras net raktų nuo namų ir mašinos nepasiėmiau ir bandžiau važiuoti į darbą, deja teko laukt, kol atveš raktus nuo namų, bet į darbą nepavėlavau unsure.gif tai vat nebeturime savo katinėlio verysad.gif

Trojau TA tai ūgis-107cm ir sveria 19kg ir 600gr smile.gif draugė sako dar 400gr ir bus tas pats kas ir jos dukrytė 7 metų lotuliukas.gif ūgiu aišku toli mums dar iki jos lotuliukas.gif
Aš va visa savaite pailsiavau ant biuletenio užsidirbau angina pūliuojančia, siaubas galvojau ryte nebeatsikelsiu nes taip smaugė ji mane siaubas baubas doh.gif db jau viskas beveik gerai eisiu jau kitą savaitę į darbą bigsmile.gif

kristi kaip tau su teisėmis? Vakar buvau pas jus mieste cool.gif tiesa neilgam tik tevuką savo pasiėmiau iš serviso cool.gif
Atsakyti
QUOTE(inusiukas15 @ 2013 09 06, 09:13)
Sveikos smile.gif
Mano tėvai norėjo į druskininkus važiuoti pailsėti smile.gif

Na kas gero pas mus, tai kažkaip neperdaugiausiai ir yra to gero  rolleyes.gif

Praeita savaite palaidojom savo katinuką  verysad.gif  per tas ašaras net raktų nuo namų ir mašinos nepasiėmiau ir bandžiau važiuoti į darbą, deja teko laukt, kol atveš raktus nuo namų, bet į darbą nepavėlavau  unsure.gif  tai vat nebeturime savo katinėlio  verysad.gif

Trojau TA tai ūgis-107cm ir sveria 19kg ir 600gr  smile.gif  draugė sako dar 400gr ir bus tas pats kas ir jos dukrytė 7 metų  lotuliukas.gif ūgiu aišku toli mums dar iki jos  lotuliukas.gif
Aš va visa savaite pailsiavau ant biuletenio užsidirbau angina pūliuojančia, siaubas galvojau ryte nebeatsikelsiu nes taip smaugė ji mane siaubas baubas  doh.gif  db jau viskas beveik gerai eisiu jau kitą savaitę į darbą  bigsmile.gif

kristi kaip tau su teisėmis? Vakar buvau pas jus mieste  cool.gif  tiesa neilgam tik tevuką savo pasiėmiau iš serviso  cool.gif


labas nieko dar vazineju nelaikau mirksiukas.gif teorija tik isilaikiau liko regitra
gaila katuko 4u.gif paaugle bus kol tiek svers lotuliukas.gif
oho mano v 13.5 kazkur sveria jei dar toli iki 20kg

mano l palikau sinadiena su asarom darze isikabino i kakla taip stipriai laike verysad.gif

malaja kaip r darzeli sekasi?
bova jus einat i darzeli? kaip jums?
Atsakyti
labas,

Inusiuk, maniskis sveria 20kg smile.gif buna, jei daugiau pavalges tai ir virs 20 lotuliukas.gif

buvom del burelio vakar, labai maloni vadove pasirode wub.gif nuo kios savaites pradesim... per koki 10 minuciu kol kalbejau su vadove, vaikas viska ispasakojo, kiek saliu yra aplankes, kaip jam piest patinka, kaip kreidelem piest megsta, bet tinka ir akvarele, ir flomasteriai, zodziu, viska, kas ant liezuvio. sakau kai paliksiu burelyje porai valandu, tai visa musu gyvenima ispasakos lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bim-bam @ 2013 09 06, 09:48)
labas,

Inusiuk, maniskis sveria 20kg smile.gif buna, jei daugiau pavalges tai ir virs 20  lotuliukas.gif

buvom del burelio vakar, labai maloni vadove pasirode wub.gif  nuo kios savaites pradesim... per koki 10 minuciu kol kalbejau su vadove, vaikas viska ispasakojo, kiek saliu yra aplankes, kaip jam piest patinka, kaip kreidelem piest megsta, bet tinka ir akvarele, ir flomasteriai, zodziu, viska, kas ant liezuvio. sakau kai paliksiu burelyje porai valandu, tai visa musu gyvenima ispasakos  lotuliukas.gif

thumbup.gif

vakar nebeperskambinau , su drauge susitikau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(♥ Kristi ♥ @ 2013 09 06, 07:51)
thumbup.gif

vakar nebeperskambinau , su drauge susitikau  blush2.gif



tai nieko, siaip norejau paklaust, kaip mergaitems sekasi smile.gif
Atsakyti