Įkraunama...
Įkraunama...

2009 Pavasarinukai

kukuskos kur dingusios biggrin.gif

mes tai vakar sveciu turejom pusbrolis su dukra atvaziavo pagaliau susipazinau su jo dukra jei 6 metai ... geda blush2.gif nors ir pats noro nerode didelio bendrauti dabar biski bedeliu turi tai gimine prisimine ax.gif

man jau pravaziavimai i pabaiga bet dar reiks papildomu pamoku ax.gif zodziu judu polengva doh.gif kazkaip atrode lengviau bus persilauzti smile.gif

oras saltas lauke 17 kiek kazkaip atveso gerokai nepatinka man biggrin.gif schmoll.gif

mano liepai dabar niezti rankos nuo visur lipdukus nuplesineja doh.gif jau ir kambary tapetus apdraske doh.gif

nzn gal rasiau planuojam zirgyne atsvesti gimtadieni wub.gif
Atsakyti
kristi jau pasakojai, kad zirgune svesit biggrin.gif matos lb lauki wub.gif

o as neturiu ka pasakoti smile.gif
nuvarytas kaip arklys nuo koju zodziu beliko, kad kas nusautu mane ir viskas bus lotuliukas.gif doh.gif nebezinau kelinta sestadieni dirbu, o dar is popietines i rytine reikejo keltis tai isvis baisu nei baisu doh.gif darbu pilna atostogu valdzia neisleidzia nieko neleidzia verysad.gif bet tikiuosi kad su vaiku iseis nulekt iki juros wub.gif
Atsakyti
Sveikutes. Aš su mažuoju lig buvau. Tvarkem apačią jo. Tai dabar šoku kadrili. Vos tik sysiu ar kaku, taip rėkia, kad siaubas. Labai jam skauda. Dar reiks tepti du kartus paroje. Tai nežinau kaip čia gausis, nes nesiduoda, rėkia. Na kaip nors
Atsakyti
QUOTE(bova @ 2013 07 20, 14:14)
Sveikutes. Aš su mažuoju lig buvau. Tvarkem apačią jo. Tai dabar šoku kadrili. Vos tik sysiu ar kaku, taip rėkia, kad siaubas. Labai jam skauda. Dar reiks tepti du kartus paroje. Tai nežinau kaip čia gausis, nes nesiduoda, rėkia. Na kaip nors

Apipjaustet? unsure.gif unsure.gif
buvo kokiu bedu ar siaip?

Labas, ilendu bet neparasau...
Atsakyti
QUOTE(inusiukas15 @ 2013 07 20, 15:03)
kristi jau pasakojai, kad zirgune svesit biggrin.gif matos lb lauki  wub.gif

o as neturiu ka pasakoti smile.gif
nuvarytas kaip arklys nuo koju zodziu beliko, kad kas nusautu mane ir viskas bus  lotuliukas.gif  doh.gif  nebezinau kelinta sestadieni dirbu, o dar is popietines i rytine reikejo keltis tai isvis baisu nei baisu  doh.gif  darbu pilna atostogu valdzia neisleidzia nieko neleidzia  verysad.gif  bet tikiuosi kad su vaiku iseis nulekt iki juros  wub.gif

ai pamirsau gal biggrin.gif
atostogu neturi vasaros?

QUOTE(bova @ 2013 07 20, 16:14)
Sveikutes. Aš su mažuoju lig buvau. Tvarkem apačią jo. Tai dabar šoku kadrili. Vos tik sysiu ar kaku, taip rėkia, kad siaubas. Labai jam skauda. Dar reiks tepti du kartus paroje. Tai nežinau kaip čia gausis, nes nesiduoda, rėkia. Na kaip nors


kas per bedeles?

mes is filmo gryzom sveciu turejom tai su vaikais nulekem paslaptinga karalyste fainas toks smile.gif

mano liepai 4 dantys parkeliavo 3 iltiniai vienas priekinis thumbup.gif tau bus like 5 dantys smile.gif
Atsakyti
kristi kolkas nenusimato atostogu verysad.gif labai daug darbu yra, bet bandysiu kita menesi imti atostogas, nes tikrai noriu ir su vaiku savaitele pabuti normaliai nes jau bando skaityti mazius mano raideles mokinasi pats vis klausineja kokia cia kokia cia wub.gif o as va laiko neturiu per visus darbus.... Bet vis bandom cool.gif
Atsakyti
QUOTE(inusiukas15 @ 2013 07 21, 16:53)
kristi kolkas nenusimato atostogu  verysad.gif  labai daug darbu yra, bet bandysiu kita menesi imti atostogas, nes tikrai noriu ir su vaiku savaitele pabuti normaliai nes jau bando skaityti mazius mano raideles mokinasi pats vis klausineja kokia cia kokia cia  wub.gif  o as va laiko neturiu per visus darbus.... Bet vis bandom  cool.gif

nu mataikoks saunuolis thumbup.gif
Atsakyti
bedos. nuolat raudonas galas. blogai sysius isbega.
apziurejo urologai ir nutare, kad nera ko laukti. isvale susikaupusius nesvarumus, praplete angele ir saaugas nukarpe, tai trecia diena sysuijam su skausmu. verysad.gif antra naktis nemiegota
Atsakyti
QUOTE(bova @ 2013 07 21, 20:42)
bedos. nuolat raudonas galas. blogai sysius isbega.
apziurejo urologai ir nutare, kad nera ko laukti. isvale susikaupusius nesvarumus, praplete angele ir saaugas nukarpe, tai trecia diena sysuijam su skausmu. verysad.gif  antra naktis nemiegota

4u.gif vargsiukas svekit greiciau

mes jau isimaudem , viltes klausiu nori i darzeli sako nenori nes miegoti ten reikia dabar tai miega tai ne , kaip kiti vaikuciai kai neina i darza miega kasdien? nu rojus tai nemiega kiek zinau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(♥ Kristi ♥ @ 2013 07 21, 19:14)
4u.gif  vargsiukas svekit greiciau

mes jau isimaudem , viltes klausiu nori i darzeli sako nenori nes miegoti ten reikia dabar tai miega tai ne , kaip kiti vaikuciai kai neina i darza miega kasdien? nu rojus tai nemiega kiek zinau  ax.gif


Taip, R jau seniai pietu nemiega, beveik 2 metus jau smile.gif dazniausiai jeigu diena uzmiega, zinau,kad blogai jauciasiir liga kimba... nes iprastai jam pietu miego nereikia, energijos ir taip perteklius... hihihi.gif

***
Bova, gaila maziuko 4u.gif maniskiui cia va pries kelias dienas pirma karta su pimpaliuku buvo bedeliu, na tiksliau paraudimas didelis ir nieztejo truputi, bet ploviau pakaitomis tai rmaunelemis, tai permanganatu ir praejo. tikiuos, daugiau neasikartos...

del rubuku. sudejau cia mamoms is mano miesto skelbimus, kad siust nereiktu. jei kas atliks, pranesiu.

***
Inusiuk, saunuolis Trojus thumbup.gif

maniskis paskutiniu metu pasineses ant geografijos, na pasaulio saliu dauguma pats ismokes jau, zemelapyje lengvai parodo ir dar papasakot ka nors gali apie kai kurias salis thumbup.gif bet cia jau gimtadienio dovanos o ne mano nuopelnas - minejau kazkada kad zemelapi su tuo kalbanciu piestuku gavo, tai kartu ir anglu kalba tobulina, ir geografija mokosi, zaidimai ten visokies. zodziu, smagumelis thumbup.gif
Atsakyti
dabar du kartus i para reikai tepti, kad nesulitu vel atgal viskas, tai patikekit, koks skandalas namie doh.gif verysad.gif
o pasiusioti lipam i vonia, dedu puoduka ir vandeni paleidziu, bent ant peduciu, kad jis atsipalaiduotu ir jau galetu pasiusioti..
na tikiuosiu ta baime jam siusioti praeis greitai
Atsakyti
labas

mes tusinames thumbup.gif fdrauge p;arleke tik spek susitikineti rolleyes.gif

vakar vilte pasveriau akropoli kur tie pastatomi aparatai yra tai nzn rodo 1kg (14.400) daugiau sveria negu svere poliklinikoj tai susimaisiau kiek ji dabar sveria is tikro biggrin.gif
ugis 104 nu panasiai ir yra gal 103 tiksliau smile.gif

Atsakyti