Įkraunama...
Įkraunama...

2009 Pavasarinukai

QUOTE(inusiukas15 @ 2013 05 11, 21:58)
man ji neigimta yra, o nuo ansvorio atsiradusi, bent jau itaria taip gydytoja ir as taip pat mastau, db tiek prisiskaiciau apie ja, kad ojojoj zinokit  unsure.gif  na as tikiuosi ji dings  ax.gif  naivuole tikriausiai. Jo jau maista reikia derinti labai sakau reik ziureti kur maziau purinu yra  ax.gif


Seikos,inusiuk podargra jeigu jau susirgai tai jau visam gyvenimui,cia genetine liga, ji pasireiskia kai jau pradedi valgyti viska is eiles ir turint labai daug medziagu kur yra gelezies,ji tiesiog kai maitiniesi teisingai ji miega kaip sakant,o jeigu pradedi blogai maitintis tai priepuolis atsiranda,kas liecia podagra viska zinau,nes uosvis serga, vyras sussirgo budamas 25 metu ir dar tetis susirgo praeitais metais,cia jau visa gyvenima reikia maista ziureti ir atitinkamus produktus jau isviso isbraukti is savo saraso maisto bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Malaja357 @ 2013 06 01, 12:39)
Seikos,inusiuk podargra jeigu jau susirgai tai jau visam gyvenimui,cia genetine liga, ji pasireiskia kai jau pradedi valgyti viska is eiles ir turint labai daug medziagu kur yra gelezies,ji tiesiog kai maitiniesi teisingai ji miega kaip sakant,o jeigu pradedi blogai maitintis tai priepuolis atsiranda,kas liecia podagra viska zinau,nes uosvis serga, vyras sussirgo budamas 25 metu ir dar tetis susirgo praeitais metais,cia jau visa gyvenima reikia maista ziureti ir atitinkamus produktus jau isviso isbraukti is savo saraso maisto bigsmile.gif

gelezis cia ne prie ko reikia ziuret kiek maiste purinu yra nes jie seda ant sanariu. Pas mane gimineje nera nei vieno zmogaus kuris sirgtu podagra ar bent jau sirgo is senoliu kuriuos atsimenam, taigi ji man nera genetiskai paveldeta.
Atsakyti
QUOTE(inusiukas15 @ 2013 06 02, 21:51)
gelezis cia ne prie ko reikia ziuret kiek maiste purinu yra nes jie seda ant sanariu. Pas mane gimineje nera nei vieno zmogaus kuris sirgtu podagra ar bent jau sirgo is senoliu kuriuos atsimenam, taigi ji man nera genetiskai paveldeta.


INusiuk genetiskai,tai cia nereiskia kad turejo reikstis pas visus, ji tiesiog galejo miegoti arba labai mazai reikstis ta liga,kad tu ten nesuprastum,tiesiog pora kartu paskaudejo paskaudejo ir praejo,todel ne visada zmogus zino kad gali sirgti smile.gif O kas liecia gelezi tai jinai labai prie ko,nes visame maiste riebiame ir t.t., daug gelezies ir ji itakoja irgi tam procesui,tiems kristalams kurie paskui susidaro, o nuo netaisiklingos mytybos ji irgi atsiranga,jeigu organizmas jau nepajegus susitvarkyti,todel jau reikia griestai koreguoti savo mytiba smile.gif nes jeigu ji jau pas atve atsirado,gal jau ir savo vaikui spejau perduoti,nes kaip ir sakiau ji tiesiog miegojo gal ta liga,o kai daejo kritine riba,tai oplia ir pasireiskia smile.gif
Atsakyti
labas,

as kaip suprantu podagra tik is dalies gali itakot paveldejimas, ne 100% smile.gif ir ja sukelia butent purinines medziagos, kaip ir inusiukas minejo. rolleyes.gif

***
Kristi, kai grizom is jav, mama mano buvo pas mus.
gali pasakyt Viltei, kad galbut Roju pamatys vasara smile.gif
Atsakyti
sakau niekam is maniskiu aplinkui nei vienam nei gele nei skaudejo nei paskaudeje yra tie sanariai todel mums lb ir keista buvo, kad as cia su tais sanariais db ir dar tokia liga smile.gif O kiek skaiciau, turiu tokia knygele man gydytoja dave, ten raso, kurie yra rizikoje susirgti ta podagra ir irasyta, kad virsvoris, siaip cia yra vyru liga ir moterys retai ja serga. Na as sakau kiek skaiciau, tu malaja neuzpyk, bet padiskutuokime apie ta liga ok. O kaip derina taviskis maista? Ziuri kiek purinu yra produktuose, nes as tai bandau sau valgiarasti susirasyti, nes i diena iki 400 purinu leistina. Nes man db turi buti griezta dieta, tai derinu ziuriu kas kiek ir zodziu man kraupu nes daug ko nebegaliu valgyti verysad.gif gerai nors, kad galima pieno produktu valgyti tarp ju nera tiek purinu ir kai kuriose isvis ju tik 0 thumbup.gif na saldumynu ir taip atrodo nlb valgau nebent pries pms lotuliukas.gif
Bla atostogaut grysit i lt?
O as va dvi masinas nusiziurejau ir is kur gaut kokius 5 stukas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bim-bam @ 2013 06 04, 09:59)

Kristi, kai grizom is jav, mama mano buvo pas mus.
gali pasakyt Viltei, kad galbut Roju pamatys vasara smile.gif

ta ta proga noretume istustinti jusu spinta blush2.gif ax.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
labas

l miega trumpam prisesiu .
gryzom kaldras nusipirkom viltei ir sau .. dar uzvalkala thumbup.gif

bla tu jau bilietus turi nlb supratau os fb? ax.gif

dar i kursus siandiena , jau ryt poryt tureciau pradeti vazineti ui kaip bijau doh.gif

bliamba ta teorija kaip pinasi man doh.gif mokykloj liko 1 isilaikyti tada jau galesiu eiti teorija i regitra laikyti bet dar nesu pasiruosusi i regitra .. perk kiek laiko reikia regitroj isilaikyti teorija?
Atsakyti
QUOTE(♥ Kristi ♥ @ 2013 06 05, 12:53)
labas

l miega trumpam prisesiu .
gryzom kaldras nusipirkom viltei ir sau .. dar uzvalkala  thumbup.gif

bla tu jau bilietus turi nlb supratau os fb? ax.gif

dar i kursus siandiena , jau ryt poryt tureciau pradeti vazineti ui kaip bijau  doh.gif

bliamba ta teorija kaip pinasi man  doh.gif  mokykloj liko 1 isilaikyti tada jau galesiu eiti teorija i regitra laikyti bet dar nesu pasiruosusi i regitra .. perk kiek laiko reikia regitroj isilaikyti teorija?

jei nepasikeite niekais kai as mokiausi, tai per menesi
o nera programos kur galetum prisesti ir pasimokyti situaciju?
svarbiausia atsisesti ir nesijaudinti, giliai ikvepti ir pradeti, ilgai nemastyti prie kiekvieno klausimo... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bova @ 2013 06 05, 12:55)
jei nepasikeite niekais kai as mokiausi, tai per menesi
o nera programos kur galetum prisesti ir pasimokyti situaciju?
svarbiausia atsisesti ir nesijaudinti, giliai ikvepti ir pradeti, ilgai nemastyti prie kiekvieno klausimo... mirksiukas.gif

yra kur gali nusipirkti ir mokintis bilietus namie smile.gif
Papildyta:
bova kaip jus gyvenat? kas naujesnio jusu fronte smile.gif
Atsakyti
labas,

Bova, kokio amziaus rubeliu jums reikia?

Kristi, mes jau lt. seniai bilietus turejau, tik is jav grizus nusipirkau. bet pirmas dienas daug reikalu, tai labai nesiskelbiau, tik su viena drauge susitikau dar smile.gif parasysiu FB savo numeri, susitiksim 4u.gif
Atsakyti
tylu ramu cia smile.gif

kaip vasarojat?

as negaliu sulaukt pas mociute i soda vaziuot kita savaite, jau savos braskes, mmmm wub.gif zemuogiu nemazai sake, tresniu, bus vaikui puota, is darzo neistrauksim jauciu thumbup.gif

Bova, tavo sunui 2 metuku dydzio rubeliu reikia, ar ne?
Atsakyti
QUOTE(♥ Kristi ♥ @ 2013 06 05, 13:47)
yra kur gali nusipirkti ir mokintis bilietus namie  smile.gif
Papildyta:
bova kaip jus gyvenat? kas naujesnio jusu fronte  smile.gif



QUOTE(bim-bam @ 2013 06 05, 18:23)
labas,

Bova, kokio amziaus rubeliu jums reikia?

Kristi, mes jau lt. seniai bilietus turejau, tik is jav grizus nusipirkau. bet pirmas dienas daug reikalu, tai labai nesiskelbiau, tik su viena drauge susitikau dar smile.gif parasysiu FB savo numeri, susitiksim  4u.gif

sveikuts

musu fronte nieko naujo...
Atsventem e gimtadieni, bet nusivariau nuo koju vos gyva. Pradejo ziauriai neklausytui manes, jau net neviltis ima unsure.gif dar si men eisim i darziuka, o po to atostogos, tai nupusiu per tuos du men... su abiem. abu reiklus, abu pavydus, nezinau kaip cia bus doh.gif

mazasis, kaip ir viskas gerai, tik pradejo naktim labai rekti, nezinau kas jam. gal dantukai, niekaip iltiniai neislenda, vis lenda lenda ir neislenda.
kuria nakti stovejau prie lovytes ir glosciau galva, kol imigo gerai, tik atsiguliau dukra pradejo rekti per miegus... na ir liko miegoti tik 2 val.

na bet kaip nors....

taip bla nuo 2m rubeliu reik. visokiu..


kaip kelione namo?


kazkaip organizavomes susitikima ir ... ax.gif unsure.gif
Atsakyti