Įkraunama...
Įkraunama...

2009 Pavasarinukai

Sveikos kaip laikotes? Pas mus ka tik lb gerai nulyjo thumbup.gif

Gavau kraujo tyrimus ax.gif ne kokie .... Man vienu zodziu Podagra yra db trys menesius ant dietos ir vel is naujo tyrimuka darytis tikiuosi veliau bus geriau reiks pasilaikyti db blyn maistas, kad rybotas tu purinu reiks vengt gerai, kad darzovese ju mazokai arba isvis nera smile.gif na va pasiguodziau dar vaistuku pagersiu ir tikiuosi bus viskas gerai biggrin.gif
Atsakyti
labas,


Inusiuk, kad man atrodo, jog turint podagra visada turesi maista ziuretis, ne tik menesi ar kelis. nes jei vel valgysi to, ko negalima, paumes ir vel liga g.gif

siandien buvau tokiuose fainuose verteju mokymuose (cia kur vertejauju kartais zodziu jiems, organizavo mokymus), smagu, kiek skirtingu tautybiu, religiju ir siaip skirtingu zmoniu susirinko vienoje mazoje saleje, idomu pabendraut wub.gif

kaip begyvenat?

pas mus visai ne pavasaris, na bet kazkaip ir nelabai norisi karsciu, atsibuvom karsciuose jau biggrin.gif grizau idegus, sako drauge kaip po geru atostogu atrodau atsigavus bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(bim-bam @ 2013 05 10, 20:46)
labas,
Inusiuk, kad man atrodo, jog turint podagra visada turesi maista ziuretis, ne tik menesi ar kelis. nes jei vel valgysi to, ko negalima, paumes ir vel liga  g.gif

siandien buvau tokiuose fainuose verteju mokymuose (cia kur vertejauju kartais zodziu jiems, organizavo mokymus), smagu, kiek skirtingu tautybiu, religiju ir siaip skirtingu zmoniu susirinko vienoje mazoje saleje, idomu pabendraut  wub.gif

kaip begyvenat?

pas mus visai ne pavasaris,  na bet kazkaip ir nelabai norisi karsciu, atsibuvom karsciuose jau  biggrin.gif  grizau idegus, sako drauge kaip po geru atostogu atrodau atsigavus  bigsmile.gif


smagu kad gerai laika leidziat tai vel uk? mama jau isleidai i lt?
bla gal pameni per kur bilietus spresdavai internetu , o tie bilietai skiriasi pvz kur mokami ten ir kur nemokami ket gali spresti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(♥ Kristi ♥ @ 2013 05 11, 11:40)
smagu kad gerai laika leidziat tai vel uk? mama jau isleidai i lt?
bla gal pameni per kur bilietus spresdavai internetu , o tie bilietai skiriasi pvz kur mokami ten ir kur nemokami ket gali spresti?  g.gif


jo, uk jau. ir mama dar pas mus, sakes, koks geris. nes gi niekam negaliu palikt vaiko, tai dabar kol ji yra, bandau visus reikalus susitvarkyt, gydytoju vizitai, kursai ir pan.
ech, lt gyvenant butu daug lengviau tuo atzvilgiu, nes vis tiek ar tai tevai, ar tai drauges ir pan.

uzeik i sm tema Ratai berods, ten yra belaikanciu teises pokalbiai ir parasys adresus kur bilietus sprest.
zinau, kad keli adresai tikrai nesiskyre niekuom nuo mokamu rolleyes.gif

issiviriau burokeliu sriuba, suku darzoves su vistiena i tortiliju paplotelius ir bus rami galva rolleyes.gif

labas.
Atsakyti
QUOTE(bim-bam @ 2013 05 11, 15:20)
jo, uk jau. ir mama dar pas mus, sakes, koks geris. nes gi  niekam negaliu palikt vaiko, tai dabar kol ji yra, bandau visus reikalus susitvarkyt, gydytoju vizitai, kursai ir pan.
ech, lt gyvenant butu daug lengviau tuo atzvilgiu, nes vis tiek ar tai tevai, ar tai drauges ir pan.

uzeik i sm tema Ratai berods, ten yra belaikanciu teises pokalbiai ir parasys adresus kur bilietus sprest.
zinau, kad keli adresai tikrai nesiskyre niekuom nuo mokamu  rolleyes.gif

issiviriau burokeliu sriuba, suku darzoves su vistiena i tortiliju paplotelius ir bus rami galva  rolleyes.gif

labas.

neradu temos ratai , gal cia prie iv. temos reikia ziureti kur , prie kokios kategorijos priskirta tie ratai g.gif

as per autoplius. ket bilietus sprendziu eee kiek painiavos erzina biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bim-bam @ 2013 05 10, 20:46)
labas,
Inusiuk, kad man atrodo, jog turint podagra visada turesi maista ziuretis, ne tik menesi ar kelis. nes jei vel valgysi to, ko negalima, paumes ir vel liga  g.gif



man ji neigimta yra, o nuo ansvorio atsiradusi, bent jau itaria taip gydytoja ir as taip pat mastau, db tiek prisiskaiciau apie ja, kad ojojoj zinokit unsure.gif na as tikiuosi ji dings ax.gif naivuole tikriausiai. Jo jau maista reikia derinti labai sakau reik ziureti kur maziau purinu yra ax.gif
Atsakyti
QUOTE(inusiukas15 @ 2013 05 11, 20:58)
man ji neigimta yra, o nuo ansvorio atsiradusi, bent jau itaria taip gydytoja ir as taip pat mastau, db tiek prisiskaiciau apie ja, kad ojojoj zinokit  unsure.gif  na as tikiuosi ji dings  ax.gif  naivuole tikriausiai. Jo jau maista reikia derinti labai sakau reik ziureti kur maziau purinu yra  ax.gif


as kaip suprantu, tai labiausiai itakoja maistas g.gif gal klystu... bet kiek zinau, kam yra podagra, visa gyvenima turi maista ziuretis,velagyt daug purininiu medziagu turinciu produktu.


labas, ko cia taip tylu?

karsta Lietuvoje, ane?
Atsakyti
QUOTE(bim-bam @ 2013 05 20, 19:49)
as kaip suprantu, tai labiausiai itakoja maistas  g.gif  gal klystu... bet kiek zinau, kam yra podagra, visa gyvenima turi maista ziuretis,velagyt daug purininiu medziagu  turinciu produktu.
labas, ko cia taip tylu?

karsta Lietuvoje, ane?

taip purinu reikia ziureti, kad butu kuo maziau... i diena iki 400 galima, o kai kas neturi tu purin tai zodziu maisa reikia labai ziureti ka deti... Agam pas ms lb lb karsta as net nebeturiu kuom kvepuoti, o dirbt isvis slapia gryztu lotuliukas.gif
Atsakyti
labas

n iekas nebeuzsuka rolleyes.gif

gyvenam neblogai smile.gif
vilte dar birzeli lankys darzeli daugiau atostogos ..
perejau medicinine del teisiu , ***** gerai kad spejau nes siaip man su akiniais reiktu vairuoti , kita diena po perejimo liepa sulauze akinius abi kojeles doh.gif dabar reikia kuo greiciau susitvarkyti ...

musu namukas kyla ir kyla thumbup.gif jau greitai stoga des , bet ten dar tiek visko daug atrodo reikia iki pabaigos doh.gif

kaip kiti vaikuciai laikosi i darzeli keliaus per vasara ar jau atostogausit? smile.gif


Atsakyti
sveikutes.

Maniske ir tik birzeli eis i darziuka, o po to atostogos.

Aukletoja pati sake, kad geriau, kas tik galit jau liepa nebeleisti i darzeli. nes ten bardaks ir nieko nevyksta tik kova uz buvi unsure.gif
Atsakyti
labas,

maniskis jau atostogauja smile.gif nors tas musu ejimas i darzeli toks ir buvo, keli akrtai per savaite, kol jav buvom du menesius nejo isvis...

kristi, kaip dziugu del namo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(bim-bam @ 2013 05 31, 11:20)
labas,

maniskis jau atostogauja smile.gif nors tas musu ejimas i darzeli toks ir buvo, keli akrtai per savaite, kol jav buvom du menesius nejo isvis...

kristi, kaip dziugu del namo  thumbup.gif


kazkuria diena vilte klause kada rojus pargrys i lietuva ax.gif
o tai jei atostogauja tu nedirbi ar kaip ka ssu r buna?
Atsakyti