Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 173 tema

su siuo kodu HUS579 iherb perkant pirma kart sake duos 10 doleriu nuolaida g.gif
Atsakyti
QUOTE(pasimetus1140 @ 2013 03 07, 20:31)
dar del siuntu sekimo is aliexpres: jus sekat per kinieciu psl? turiu galvoj, ten matot, kad jau Lietuvoj ir kad pvz sulaikyta?
man pagal sekimo nuoroda vis rodo, kad siunta isvykus is kinijos 2013-02-25 ir daugiau nieko. o post.lt neranda tokios siuntos. tai ir galvoju, kur jus viska matot  blush2.gif

kai siunta pasieks Lietuva, tik tada atsiras irasai post.lt mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2013 03 07, 21:46)
su siuo kodu HUS579 iherb perkant pirma kart sake duos 10 doleriu nuolaida g.gif

su mano kodu irgi gali duoti biggrin.gif jei pirksi uz 40 dol. ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(murashke @ 2013 03 07, 21:51)
su mano kodu irgi gali duoti biggrin.gif jei pirksi uz 40 dol.  ax.gif  4u.gif


aaa, mat cia kaip lotuliukas.gif , as senai ten bepirkau, anksciau apsipirkus tos lenteles nemesdavo - kad skubek draugui duot koda ir jis gaus net 10 doleriu nuolaida doh.gif lotuliukas.gif apgavo vadinas unsure.gif
Atsakyti
Sveikos. 4u.gif Padekit prasau blush2.gif
paaiskinkit ka cia raso man g.gif anglu nelabai moku, o google vercia kazkaip "atbulai".
Unfortunately we are currently not able to send perfumes and nail varnishes to your destination.

However, we are looking at alternative transport solutions which we hope to be in place by April 2013.

Please revisit feelunique.com to reorder your goodies after this date.

We apologise for the inconvenience caused and have refunded your account.

Cia negavau kviepalu, kad nebesiuncia tai dabar jau zinau, bet uzsakiau butent tom dienom kai nusprende kad nebegali siusti. Tai zodziu idomu man cia pinigus grazins, ar cia jie laukia to balandzio ir tada vel sius man ta preke? Aciu 4u.gif
Paciame tinklapyje kur my order raso Despatched-REFUNDED, kaip suprantu issiunte jie ir paskui gavo atgal ta preke g.gif
Atsakyti
QUOTE(In_pace @ 2013 03 07, 22:43)
Sveikos. 4u.gif Padekit prasau  blush2.gif
paaiskinkit ka cia raso man  g.gif anglu nelabai moku, o google vercia kazkaip "atbulai".
Unfortunately we are currently not able to send perfumes and nail varnishes to your destination.

However, we are looking at alternative transport solutions which we hope to be in place by April 2013.

Please revisit feelunique.com to reorder your goodies after this date.

We apologise for the inconvenience caused and have refunded your account.

Cia negavau kviepalu, kad nebesiuncia tai dabar jau zinau, bet uzsakiau butent tom dienom kai nusprende kad nebegali siusti. Tai zodziu idomu man cia pinigus grazins, ar cia jie laukia to balandzio ir tada vel sius man ta preke? Aciu  4u.gif
Paciame tinklapyje kur my order raso  Despatched-REFUNDED, kaip suprantu issiunte jie ir paskui gavo atgal ta preke  g.gif


jie kviecia Jus apsilankyti Apr 2013 ir uzsakyti prekes is naujo; taip pat raso, kad pinigai grazinti
Atsakyti
gal žinot per kiek laiko reik grąžint prekes netikusias į GAP? rolleyes.gif nes norisi pabandyt parduot netikusius, kad nemokėt siuntimo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mazhule @ 2013 03 07, 23:18)
jie kviecia Jus apsilankyti Apr 2013 ir uzsakyti prekes is naujo; taip pat raso, kad pinigai grazinti

aciu labai 4u.gif
Atsakyti
ko cia taip tylu? biggrin.gif svenciate? ax.gif 4u.gif

user posted image
Atsakyti
feelunique
Go all-OUT this weekend with an extra 10% off everything in our OUTLET.
Use code LESS10 at checkout to redeem.

gap atsiuntė -30 nenukainotoms. jeigu kas negavo ir nori, galiu atiduoti. galioja iki kovo 13 d.

gal kas norėtų jungtis prie šalmų?
http://www.planet-x-...et_buddy_helmet
http://www.planet-x-...o_s_kids_helmet
http://www.planet-x-...er_buddy_helmet
planuoju per PA, swed, Vilnius. manau, kokie 3-4 tilptų į 12 Lt smile.gif

ir

user posted image
Atsakyti
Sveikos, iki sekmadienio renku uzsakyma is http://www.parapharmacie-discount.net. Pakolkas jau esam 5 merginos,tik reiktu daugiau, nes siuntimas kainuoja 22,5 euro, tai kuo daugiau merginu tuo pigesnis siuntimas gautusi. Su uzsakymais ir klausimais prasom i email: forman34@mail.ru

Su tarptautine moters diena group.gif
Atsakyti
QUOTE(murashke @ 2013 03 08, 09:30)
ko cia taip tylu? biggrin.gif svenciate?  ax.gif  4u.gif



kokios kvietkos wub.gif

prekinames. as tai bandau su tuo aliexpress susidraugaut lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti