Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 173 tema

QUOTE(Lin1 @ 2013 03 07, 17:43)
Blunte as lyg megztuka ziurejau ir pasimatavusi buvau, bet nepastebejau tu skyliu nors pastabi esu, mango temukeje-stilius iir apranga daugiau nuotrauku idejau, susitariau kad grazins man megztini as pinigus, nors isigyti megztuka si labai norejo pigiai -parduotas brangiau, zodziu daug klaustuku cia

sunku komentuoti tada blush2.gif jei tikrai buvo apžiūrėtas 4u.gif bet sakau...labai panašiom skylėm gavau iš USA 4u.gif supakuotas buvo...
nesmagu tokie dalykai aišku 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(deita @ 2013 03 07, 11:22)
Kaip tik nuperkat ir taiko, pabandykit įsidėti į kerepšelį kortelę iškarto pritaikys smile.gif

netaiko schmoll.gif g.gif isidejau korta ir sviestus, jie vistiek po 5 svarus.
Atsakyti

netaiko schmoll.gif g.gif isidejau korta ir sviestus, jie vistiek po 5 svarus.

taiko 4u.gif tik kazin per kiek laiko ji atsiperka ir ar daznai buna su ja akciju.... g.gif
Atsakyti
Gal dar kas jungiasi prie Marshall Leisure?
Atsakyti
QUOTE(2M_mama @ 2013 03 07, 16:09)
Pirkau is kinieciu planseta,pagal siuntos numeri matau,kad jis jau Rodunios pl.,bet reikia pateikti dokumentus.Nu ok,supildau visa lentele,o kaip tuos dokumentus pateikt?Nukopintus i worda??????

o Jus gavot laiska, kad reik pateikt dokumentus? g.gif
Nes visi registruoti siuntinukai, kai atkeliauja is Kinijos, rodo, kad Rodunios kely buna..


Ai, ten jau raso iskart, kad sulaikytas ? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo apuokiuk@s: 07 kovo 2013 - 18:00
Audrey, aciu labai. pingvinai visdelto:) o kokio amziaus Jusu dviratininkas, jei ne paslaptis? Saviskiam kepures perku 52, tai turbut jau liekame be pingvinu
Atsakyti
QUOTE(apuokiuk@s @ 2013 03 07, 18:59)
o Jus gavot laiska, kad reik pateikt dokumentus?  g.gif
Nes visi registruoti siuntinukai, kai atkeliauja is Kinijos, rodo, kad Rodunios kely buna..
Ai, ten jau raso iskart, kad sulaikytas ?  g.gif


Is karto raso,kad norint ismuitinti reikia pateikti dokumentus.
Atsakyti
QUOTE(smiltute11 @ 2013 03 07, 18:49)
netaiko  schmoll.gif  g.gif isidejau korta ir sviestus, jie vistiek po 5 svarus.

taiko  4u.gif  tik kazin per kiek laiko ji atsiperka ir ar daznai buna su ja akciju.... g.gif

o kodel man rodo ta pacia kaina 5 svarus sviestu, o ne 3,50 ?? gal kazkoki koda turiu vest ? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Faustina2000 @ 2013 03 07, 19:21)
o kodel man rodo ta pacia kaina 5 svarus sviestu, o ne 3,50 ?? gal kazkoki koda turiu vest ?  ax.gif



su viena kortele tikrai netaiko, nebent isidesite dvi 4u.gif
Atsakyti
Sveikos shopintojos smile.gif

As su klausimu blush2.gif Pamaciau siagrazuole striukyte http://tarpmergaiciu...azioji-naujiena ir jau zadejau pirkti, bet siandien mieste pamaciau mergina su tokio modelio striukyte (speju tos pacios firmos), taciau piesinukas buvo drugeliai. Na ir viskas - meile is pirmo zvilgsnio lotuliukas.gif Zut but prireike ir man tu drugeliu doh.gif Dede Googlas pagal paieska "coat butterfly" nieko neparode verysad.gif tai gal jus kur nors platybese matete kazka panasaus? 4u.gif

Jauciu siandien neuzmigsiu kol nerasiu doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Wild Cherry: 07 kovo 2013 - 19:51
o sakykite sita parduotuve atsiuncia saugiai viska? http://www.parapharm...o/solaires.html jei ketinu pirkti virs 55 euru, ar i namus atves ar i pasta. jei nemokamas shipas? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Wild Cherry @ 2013 03 07, 19:50)
Pamaciau sia grazuole striukyte

skonio reikalas biggrin.gif ax.gif pas kiniecius greiciausiai turetu buti 4u.gif
Atsakyti