Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 173 tema

Merginos, iskart atsiprasau uz dideli offtipica, bet turiu labai skubu reikala 4u.gif lankaus tik sitoj temoj, ar galetumet nukreipt mane i koki skelbimu kampeli, jei koks cia yra, kadangi neradau, noriu parduot "papigiaja" skubiai bilieta i siandienos GREGORIAN koncerta Vilniuje.
Atsakyti
http://www.supermama...amp;hl=bilietai
kaip tik po 127 pardavineja
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pokahonta: 07 kovo 2013 - 15:52
QUOTE(madampipi @ 2013 03 07, 13:20)
ten sone prie kainos yra how it fits ar kazkas panasaus, tai atitinka ismatavimai, mano nuomone, kur surasyti yra


Aciu, bandysiu ieskoti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pokahonta @ 2013 03 07, 15:51)

dekui smile.gif
Atsakyti
jei kam reikia boots vilniuje, galiu uzsakyti smile.gif yra 10 svaru nuolaida, perkant uz 70 svaru (arba 65 svaru) 4u.gif
Atsakyti
Pirkau is kinieciu planseta,pagal siuntos numeri matau,kad jis jau Rodunios pl.,bet reikia pateikti dokumentus.Nu ok,supildau visa lentele,o kaip tuos dokumentus pateikt?Nukopintus i worda??????
Atsakyti
merginos mango.com daznai pasitaiko brokuotu prekiu? su skylem durtinem?



user posted image


pardaviau nemaciau, dabar nusipirkusi megztuka nare siuncia tokias nuotraukas, kaip tokiu atveju elgiates? doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(2M_mama @ 2013 03 07, 17:09)
Pirkau is kinieciu planseta,pagal siuntos numeri matau,kad jis jau Rodunios pl.,bet reikia pateikti dokumentus.Nu ok,supildau visa lentele,o kaip tuos dokumentus pateikt?Nukopintus i worda??????

Iš kur pirkot? Ar muitų nepriskaičiavo?
Gal atsiimant reikia pateikt tuos dokumentus g.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Maja Di: 07 kovo 2013 - 16:38
QUOTE(Lin1 @ 2013 03 07, 17:10)
merginos mango.com daznai pasitaiko brokuotu prekiu? su skylem durtinem?
user posted image
pardaviau nemaciau, dabar nusipirkusi megztuka nare siuncia tokias nuotraukas, kaip tokiu atveju elgiates?  doh.gif  doh.gif

aš iš usa gavau ldnavy supakuotą golfą..paėmiau fotografuoti, nes labai per didelis, ir su nubėgusia akim doh.gif N atiesiog brokas ir tiek...
jei pardavėt neapžiūrėjusi, tai manau reikia tartis arba dalį grąžint arba sumokėt kad grąžintų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bluntė @ 2013 03 07, 16:37)
aš iš usa gavau ldnavy supakuotą golfą..paėmiau fotografuoti, nes labai per didelis, ir su nubėgusia akim  doh.gif  N atiesiog brokas ir tiek...
jei pardavėt neapžiūrėjusi, tai manau reikia tartis arba dalį grąžint arba sumokėt kad grąžintų  4u.gif

Blunte as lyg megztuka ziurejau ir pasimatavusi buvau, bet nepastebejau tu skyliu nors pastabi esu, mango temukeje-stilius iir apranga daugiau nuotrauku idejau, susitariau kad grazins man megztini as pinigus, nors isigyti megztuka si labai norejo pigiai -parduotas brangiau, zodziu daug klaustuku cia
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2013 03 07, 17:36)
Iš kur pirkot? Ar muitų nepriskaičiavo?
Gal atsiimant reikia pateikt tuos dokumentus g.gif .


Pirkau is Aliexpress.Iki Rodunios pl. atkeliavo per 17 dienu nuo issiuntimo.
Deja,bet mokescius teks susimoket sad.gif
Jau viskas gerai,supildziau ,prisegiau pirkimo dokumenta ir lauksiu kas bus biggrin.gif , tiksliau jei nieko netruks-kiek paskaiciuos...
Atsakyti
QUOTE(Lin1 @ 2013 03 07, 16:43)
..nors isigyti megztuka si labai norejo pigiai -parduotas brangiau, zodziu daug klaustuku cia

Na visom parduotuvėm pasitaiko. Bet iš mango tik karta suknelė buvo truputį pagadinta. Buvo prisiuvinėta karoliukų, tai nelabai suprasi ar taip turėjo būt ar ne, bet mano galva trūko karoliukų biggrin.gif
šiaip jie flegmos, bet drabužiai tvarkingi būna.
Atsakyti