Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 173 tema

QUOTE(Dorris @ 2013 03 12, 19:08)
Sveikos,

Ar esate pirkusios is mytoys.de ka nors sunkesnio/didesnio? As mastau pirkt du triratukus. Juos susikrovus i krepsi pristatymo kaina islieka nepakitus 13.95 eur. Bijau, kad nebutu kaip mergaitems su ta vaistine, kai uzsakant rode standartine pristaymo kaina, o po to apsiziurejo pardavejai ir sugalvojo ja zyyymiai pakelt  g.gif
Is anksto aciu atsakiusioms  4u.gif



QUOTE(babija @ 2013 03 12, 19:17)
pirkau vieną dviratuką kaina ta pati išliko  smile.gif



uzrodykit kokius pirkot (perkat) nes man irgi reikia dviratuko 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Klausykit, o su lookfantastic yra viskas tvarkoj? Siandien padariau uzsakyma, bet dabar pradejau skaitinetis, kad daznai jie net neissiuncia siuntiniu blink.gif Cia daznai taip buna??? Kazkaip biski issigandau.. kaip supratau siuncia per paprasta pasta?
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2013 03 12, 08:19)
o kur Lietuvoj gerai daro?
Aš kur buvau pagaliau atradus, kad man patinka, tai labai jau baisi kaina palyginus su visokiom maxima foto


Dariau Eurokose, dar kažkada Copy 1. Man patiko ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulutė @ 2013 03 12, 19:37)
uzrodykit kokius pirkot (perkat) nes man irgi reikia dviratuko  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Šį wub.gif http://www.mytoys.de...2.07.04/2109722

dar 10 off nuolaidėlė buvo, tai kaina, manau, visai nebloga gavosi. Turėčiau jau tuoj ir gauti 4u.gif
Atsakyti
Gal kas renkat užsakymą iš Sportdirect Panevėžyje? Norėčiau jungtis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(linute_klp @ 2013 03 12, 18:52)
Klausykit, o su lookfantastic yra viskas tvarkoj? Siandien padariau uzsakyma, bet dabar pradejau skaitinetis, kad daznai jie net neissiuncia siuntiniu  blink.gif  Cia daznai taip buna??? Kazkaip biski issigandau.. kaip supratau siuncia per paprasta pasta?

nurimkit , dar nebuvo man ir aplinkiniam kuriuos žn , kad neatsiųstų 4u.gif siunčia paprastu , bet mokant paypalu gi apsidraudžiam 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aguonytė @ 2013 03 12, 20:42)
nurimkit , dar nebuvo man ir aplinkiniam kuriuos žn , kad neatsiųstų  4u.gif  siunčia paprastu , bet mokant paypalu gi apsidraudžiam  4u.gif

ne paypalu mokejau.. As ne LT gyvenu tai cia uzsienio forumuose tokie blogi atsiliepimai... doh.gif kazkaip nesumasciau is pradziu pasiskaityt apie siuntima, o dabar nenurimsiu kol negausiu.. doh.gif Tikekimes viskas bus gerai, dekoju 4u.gif
O tai bent registruotas buna ar ne? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linute_klp: 12 kovo 2013 - 19:48
QUOTE(linute_klp @ 2013 03 12, 19:47)
ne paypalu mokejau.. As ne LT gyvenu tai cia uzsienio forumuose tokie blogi atsiliepimai...  doh.gif  kazkaip nesumasciau is pradziu pasiskaityt apie siuntima, o dabar nenurimsiu kol negausiu..  doh.gif  Tikekimes viskas bus gerai, dekoju  4u.gif
O tai bent registruotas buna ar ne?  blush2.gif

tai paypalu jeigu mokama tai viską susigražinti galima , neregistruoti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lin1 @ 2013 03 12, 16:42)
prisijungciau prie asdos george perkancios Vilniuje  blush2.gif



ir as Vilniuje prie asdos george prisijungciau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aguonytė @ 2013 03 12, 20:57)
tai paypalu jeigu mokama tai viską susigražinti galima , neregistruoti  smile.gif

tai va tas ir yra kad mokejau NE paypalu o kortele.. viskas aisku.. reikejo issiaiskint is anksto koks pas juos siuntimas, pati kalta jei negausiu.. na ka gyveni ir mokaisi.. esu isvis turbut kokius 2 kartus pirkus is uzsienio internetu pati, del to ir nezinau as tu subtilybiu.. blush2.gif
Atsakyti
Renku SD Kaune.Gal bus norinčių jungtis? smile.gif
Atsakyti
Sveiki, priimčiau porą mamyčių norinčių jungtis prie george užsakymo ir prie boohoo, į Až. 4u.gif
Atsakyti