Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 173 tema

Sveikos,

Renku užsakymą iš SD, planuoju daryti užsakymą šiandien vakare (20-21 val.) Prašom jungtis 4u.gif

Esu iš Vilniaus, į kitus miestus galiu siųsti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irjuda: 12 kovo 2013 - 15:59
Po truputi renkasi uzsakymas e5p. Gresia, kad uzsakinesiu. biggrin.gif
Gal dar yra norinciu prisijungti? Prekes bus manau iki 24 lt.
Siusti galiu per siuntu terminalus.
Atsakyti
QUOTE(Lin1 @ 2013 03 12, 16:42)
prisijungciau prie asdos george perkancios Vilniuje  blush2.gif

Aš irgi su keliom prekėm prisijungčiau.
Atsakyti
Kazkada kazkas klause, bet nepamenu ar sulauke atsakymo del verstos odos batu prieziuros g.gif Kur gal esat uzmate kazka labai gero, kaip kad tie balzamai (kur tinka tik lygiai odai)? Ar siaip tie sepeciai ar putos kazkokios zinau yra, bet ju tiek daug, o kurios geriausios ir neaisku g.gif
Atsakyti
QUOTE(Irjuda @ 2013 03 12, 15:59)
Sveikos,

Renku užsakymą iš SD, planuoju daryti užsakymą šiandien vakare (20-21 val.) Prašom jungtis  4u.gif

Esu iš Vilniaus, į kitus miestus galiu siųsti.

taigi renka Norala uzsakyma is Vilniaus, kodel nesijungiat? g.gif g.gif g.gif 4u.gif
Atsakyti
Gal bus norinčių prisijungti prie užsakymo http://www.pharmacyathand.co.uk, siūsčiau tiesiai į LT, dabar nuolaidos sebamed produkcijai, vitaminams Eye Q Chews ir daug kt. Vilnius.
Užsakyti planuoju ryt.
Atsakyti
Sveikos,
gal kas gali pakomentuoti. kai PA paspaudi "formuoti sąskaitą", jau viskas? nieko negalima pakeisti? ar kažkaip dar galima atšaukti?
ir tiesiog smalsumo dėlei. kokia anksčiau buvo PA sistema, gal kas atsimena? tik pagal svorį? g.gif
ačiū iš anksto
Atsakyti
QUOTE(Vanile @ 2013 03 12, 17:11)
Kazkada kazkas klause, bet nepamenu ar sulauke atsakymo del verstos odos batu prieziuros  g.gif  Kur gal esat uzmate kazka labai gero, kaip kad tie balzamai (kur tinka tik lygiai odai)? Ar siaip tie sepeciai ar putos kazkokios zinau yra, bet ju tiek daug, o kurios geriausios ir neaisku  g.gif

turiu TOKI kol kas nieko geresnio neradau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(fortuneafilius @ 2013 03 12, 15:45)
Merginos, gal žinote kodėl užsakymui iš www.hm.co.uk rašo PENDING ORDER, kai pristatyti turėjo kovo 4-8 dienomis. Iki šiol nepristatė ir jokios info neatsiuntė g.gif Gal vėluoja su pristatymais...


su hm nesuprasi, jei jiems kas nepatiko ir nebesiunčia užsakymo, o pinigai nurašyti?


QUOTE(Dolita @ 2013 03 12, 15:57)
Laba diena,
gal žinote ar escentual.com patikima parduotuvė? Žiūru nėra galimybės paypal atsiskaityti ax.gif


patikima
oi ne visur priima tą paypal
Atsakyti
QUOTE(sokeja1981 @ 2013 03 11, 22:58)
sveikutes, Jus gi viska zinote biggrin.gif
sugalvojo pas mus mokykloje uzsakineti uniformas, tokias paprastas polo+ medvilninis megztukas. lietuviai internetiniu neturi pard. sudetingai tie uzsakymai cia vyksta.
o jei taip is nextdirect.com pirkti? siuncia nemokamai, kada nori, tada uzsisakai, pasiula plati.
niekada nesidomejau, o keicia kas met tokie grandai savo uniforminese kolekcijos? spalvas ju?
bijau pasiulyti, kad po netu nepaaisketu, kad visai kitkuo prekiauja.
kitos parduotuves persudetingos pasirode, man.
ot primasciau biggrin.gif


musu mokykloje pernai ivede - tai as uzsakiau tik emblemas mokyklos - megztuku pirkau visur ir asdoje ir BHS ir M&S - visai klasei, pagal kiekvieno kisene mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ellinga @ 2013 03 12, 15:37)
As tai siulyciau ispradziu issiaiskinti koks tu pleiskanu tipas, kada atsirado, kokia bukle ir t.t. Pleiskanos pleiskanoms nelygu

o kaip išsiaiškinti? g.gif Turi vyras pleiskanų, bandė tepti sulcena. Anksčiau yra padėję, bet dabar ne. Tai ieškau kitos priemonės g.gif
Atsakyti
QUOTE(ToBeOrange @ 2013 03 12, 16:24)
Sveikos,
gal kas gali pakomentuoti. kai PA paspaudi "formuoti sąskaitą", jau viskas? nieko negalima pakeisti? ar kažkaip dar galima atšaukti?
ir tiesiog smalsumo dėlei. kokia anksčiau buvo PA sistema, gal kas atsimena? tik pagal svorį? g.gif
ačiū iš anksto


del suformuotos saskaitos atsaukimo/keitimo - gal i PA paskambinkit.
pas juos yra svoris ir gabaritai (pagal dezes ismatavimus, jei didele ir lengva deze, tai man atrodo reikia moketi brangiau negu pagal svori).... 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Audry @ 2013 03 12, 16:59)
o kaip išsiaiškinti? g.gif Turi vyras pleiskanų, bandė tepti sulcena. Anksčiau yra padėję, bet dabar ne. Tai ieškau kitos priemonės g.gif


man efektyviausia priemone yra nizoral 4u.gif kiti giria vichy, bet man nelabai pasiteisino
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mazhule: 12 kovo 2013 - 17:11