Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 173 tema

QUOTE(Ievasta @ 2013 03 12, 13:03)
Sveikos,

gal kas kooperuojasi uzsakymams is Kinijos parduotuviu? Skelbkites i mano AZ 4u.gif

o koks tikslas g.gif juk dažniausia siunčia nemokamai, o ir kooperuotis neapsimoka dėl siuntinio vertės limito
Atsakyti
Merginos, rekomenduokit iš kur geriausia parsisiųsti vyriškus kedus? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ievasta @ 2013 03 12, 13:03)
Sveikos,

gal kas kooperuojasi uzsakymams is Kinijos parduotuviu? Skelbkites i mano AZ 4u.gif


Nepykit, nu bet nesusilaikiau nesusijuokus lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Ar būtų dar norinčių jungtis šiandienai prie SD užsakymo ?
nes norinčių lyg ir buvo daug, bet sulaukiau kol kas tik triju krepseliu g.gif
Atsakyti
Sveikos mamytės, gal pasufleruosit kur perkat drabužius kūdikiams, mažiems vaikams? gal kur būna gerų išpardavimų? ax.gif
Atsakyti
O gal Kaune būtų norinčių prie SD jungtis? Arba prisijungčiau aš jeigu kas nors renka 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Beautiful Life @ 2013 03 11, 23:33)
Sebamed  4u.gif
Tik girdėjau, kad Lietuvoj pirkti ne tokie efektyvus. Aš prkau iš http://www.feeluniqu...f-Shampoo-200ml

As tai siulyciau ispradziu issiaiskinti koks tu pleiskanu tipas, kada atsirado, kokia bukle ir t.t. Pleiskanos pleiskanoms nelygu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ellinga: 12 kovo 2013 - 15:38
prisijungciau prie asdos george perkancios Vilniuje blush2.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, gal kuri darys uzsakyma is e5p? noreciau prisijungti. 4u.gif
Atsakyti
Merginos, gal žinote kodėl užsakymui iš www.hm.co.uk rašo PENDING ORDER, kai pristatyti turėjo kovo 4-8 dienomis. Iki šiol nepristatė ir jokios info neatsiuntė g.gif Gal vėluoja su pristatymais...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fortuneafilius: 12 kovo 2013 - 15:46
QUOTE(norala @ 2013 03 12, 14:54)
Ar būtų dar norinčių jungtis šiandienai prie SD užsakymo ?
nes norinčių lyg ir buvo daug, bet sulaukiau kol kas tik triju krepseliu  g.gif

as atsiusiu krepseli smile.gif
Atsakyti
Laba diena,
gal žinote ar escentual.com patikima parduotuvė? Žiūru nėra galimybės paypal atsiskaityti ax.gif
Atsakyti