Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 173 tema

Gal kas planuojat Kaune SD užsakymą?Prisijungčiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Anushka_1312 @ 2013 03 11, 22:14)
Skubiai priimsiu 1 vilniete prie landsend.co.uk uzsakymo. Turiu papildoma 20% koduka.


Uzsakyta ax.gif
Atsakyti
QUOTE(DLike @ 2013 03 11, 21:24)
šitą bandėt? WDAY - 15% nuolaida. Galioja iki 2013.03.12.

Labai aciu,suspejau panaudoti, pritaike LOreal dazams thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(erigra @ 2013 03 11, 22:08)



QUOTE(Laukinė prerija @ 2013 03 11, 22:40)
jeigu reikia galiu aš rinkti, po to persiųsti į kitus miestus ir man pačiai reikia kaiko.

Aš renku Parapharmacie - discount.net, mano vaikui atopikui labai tinka Bioderma, šiuo metu labai geros kainos thumbup.gif
Junkitės, dalinsimės nemažą (22,95 eur) siuntimą.
Vilnius, galiu persiųsti.
Nuorodas meskite į voxi@inbox.lt
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2013 03 11, 22:37)
o kaip kokybė?


O man vidutinė, popierius tai storas, tas tiesa, kai kurios nuotraukos geros, kai kurios nutamsintos labai, na gaminuosi toliau Lietuvoje, man čia geresnė kokybė, tik akcijų palaukiu kokių nors biggrin.gif
Atsakyti
Labuka,o crocs.eu perkant iš outlet kur keturias poras reikia pirkt,galima dar kokį koduką nuolaidų vest ar ne? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(raimundux @ 2013 03 11, 23:25)
Galima, prie kiekvienos foto būna pasirinkimas matinis arba blizgus, automatiškai būna parinktas blizgus 4u.gif


ačiū 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(kregzde @ 2013 03 12, 06:32)
O man vidutinė, popierius tai storas, tas tiesa, kai kurios nuotraukos geros, kai kurios nutamsintos labai, na gaminuosi toliau Lietuvoje, man čia geresnė kokybė, tik akcijų palaukiu kokių nors  biggrin.gif


o kur Lietuvoj gerai daro?
Aš kur buvau pagaliau atradus, kad man patinka, tai labai jau baisi kaina palyginus su visokiom maxima foto
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LiLady: 12 kovo 2013 - 08:33
QUOTE(keistuole @ 2013 03 12, 08:19)
o kur Lietuvoj gerai daro?
Aš kur buvau pagaliau atradus, kad man patinka, tai labai jau baisi kaina palyginus su visokiom maxima foto


Fotopro, bet kainelės tikrai nemalonios akiai ir tuo labiau piniginei sad.gif, aš ten ryškinu kokias dideles foto, kur įrėmint noriu ar šiaip kur geresnės kokybės norisi, o tokių paprastų į albumus - tai ne, dėl finansų...
Atsakyti
QUOTE(LiLady @ 2013 03 12, 08:48)
Labuka,o crocs.eu perkant iš outlet kur keturias poras reikia pirkt,galima dar kokį koduką nuolaidų vest ar ne? blush2.gif

pabandykit JAN15 smile.gif
Atsakyti
QUOTE(raimundux @ 2013 03 11, 21:38)
Nereikia nieko mokėti, kad foto susikelti. Prisiregistruojat, meniu pasirenkat My Photos tada Upload Photos ir susikeliat. Jas susikėlus galima ir pasikoreguoti - pašalinti raudonas akis, šiaip pagražinti - visų funkcijų neišbandžiau dar biggrin.gif Mačiau ir raukšlių šalinimas ir dantų balinimas yra biggrin.gif Aš tik akis pabandžiau pasiryškint, t.y. savo mėlynas akis dar labiau pamėlinau. Kas žiūri foto klausia - čia turbūt su spalvotais lęšiais biggrin.gif
Kai jau susikeliat foto tada rekantės iš meniu Prints -> Standart Prints, nebent reikia didelių, tada Enlargement Prints. Sapudžiat Create yours now ir išmeta dydžių pasirinkimą su nurodytom kainom. Kaina priklauso nuo kiekio 1-99 vnt. - 0,13 svaro/ vienetas; 100-199vnt - 0,12svaro/vnt.; 200-499vnt, - 0,10 svaro/vnt; virš 500vnt. - 0,08svaro/vnt. Žinoma su koduku minusuotųsi 50 proc. nuo nurodytų kainų. Geriausia kaina gaminant 500 foto. Tikiuosi pagelbėjau 4u.gif

Aiū labai už paaiškinimus, labai padėjote, bandysim fotkes ten darytis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Duti @ 2013 03 11, 14:45)
Iš Asda arba Tesco maisto niekas Vilniuj nepirks? užsimaniau šokoladinių diiiideliųųų kiaušinių Velykoms  biggrin.gif

As ir jau kuris laikas sukauju del maisto, nerandu, kas uzsakytu verysad.gif

QUOTE(Audry @ 2013 03 11, 15:48)
gal rekomenduotumėt kokį šampūną nuo pleiskanų 4u.gif

Man padejo Alterna geltona linija (nera tam pritaikyta, bet kaip nebutu keista, susitvarke, nors pries tai nelabai kas padejo)
Atsakyti