Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 173 tema

QUOTE(Darmin @ 2013 03 11, 21:08)
merginos,o siunciant is amazon,co.uk i LT prisideda dar mokesciai kazkokie?
nes isidejau tuos macadamia aliejukus 6vnt,raso po 13.99, o atlikus mokejima rodo,kad gavosi po 14.11.

Total before VAT: 
VAT:

tai tie VAT kaip suprantu kaip PVM  g.gif

pirmas uzsakymas man is ten - bet paziurejau,kad galima atsaukti dar uzsakyma  smile.gif

jei siunčiat tiesiai į LT, reikia susimokėti PVM skirtumą tarp LT PVM (21%) ir UK PVM (lyg 20%) 4u.gif Skirtumą reikia susimokėti perkant ne tik iš amazon.co.uk, bet ir pvz. iš javari.de
Atsakyti
Gal butu norinciu http://www.everything5pounds.com/ ? Kaunas.
Svarstau, gal parinkti.
Be 16 prekiu neuzsakineju, tad prekes kaina visada gaunasi iki 25 lt.
pastaruoju metu pavyksta prasisukti iki 23 lt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Audry @ 2013 03 11, 21:57)
jei siunčiat tiesiai į LT, reikia susimokėti PVM skirtumą tarp LT PVM (21%) ir UK PVM (lyg 20%) 4u.gif Skirtumą reikia susimokėti perkant ne tik iš amazon.co.uk, bet ir pvz. iš javari.de


dekui,zinosiu 4u.gif nedaug prisidejo,bet is pradziu nesupratau,kodel pabrango,nes uzsakant nieko nerase,tik i emeil gavus patvirtinima, pamaciau skirtuma smile.gif
Atsakyti
Skubiai priimsiu 1 vilniete prie landsend.co.uk uzsakymo. Turiu papildoma 20% koduka.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anushka_1312: 11 kovo 2013 - 22:15
QUOTE(Laukinė prerija @ 2013 03 11, 22:40)
jeigu reikia galiu aš rinkti, po to persiųsti į kitus miestus ir man pačiai reikia kaiko.


o iš kurio Jūs miesto? Jei prisijungtų daugiau merginų, tai aš jungiuos.
Atsakyti
QUOTE(Audry @ 2013 03 11, 16:48)
gal rekomenduotumėt kokį šampūną nuo pleiskanų 4u.gif

Sebamed 4u.gif
Tik girdėjau, kad Lietuvoj pirkti ne tokie efektyvus. Aš prkau iš http://www.feeluniqu...f-Shampoo-200ml
Atsakyti
QUOTE(raimundux @ 2013 03 11, 21:38)
Nereikia nieko mokėti, kad foto susikelti. Prisiregistruojat, meniu pasirenkat My Photos tada Upload Photos ir susikeliat. Jas susikėlus galima ir pasikoreguoti - pašalinti raudonas akis, šiaip pagražinti - visų funkcijų neišbandžiau dar biggrin.gif Mačiau ir raukšlių šalinimas ir dantų balinimas yra biggrin.gif Aš tik akis pabandžiau pasiryškint, t.y. savo mėlynas akis dar labiau pamėlinau. Kas žiūri foto klausia - čia turbūt su spalvotais lęšiais biggrin.gif
Kai jau susikeliat foto tada rekantės iš meniu Prints -> Standart Prints, nebent reikia didelių, tada Enlargement Prints. Sapudžiat Create yours now ir išmeta dydžių pasirinkimą su nurodytom kainom. Kaina priklauso nuo kiekio 1-99 vnt. - 0,13 svaro/ vienetas; 100-199vnt - 0,12svaro/vnt.; 200-499vnt, - 0,10 svaro/vnt; virš 500vnt. - 0,08svaro/vnt. Žinoma su koduku minusuotųsi 50 proc. nuo nurodytų kainų. Geriausia kaina gaminant 500 foto. Tikiuosi pagelbėjau 4u.gif


o kaip kokybė?
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2013 03 11, 22:37)
o kaip kokybė?

Gera, aš patenkinta. Nuotraukos ryškios, gražios. Popierius storesnis nei pas mus. 4u.gif
Atsakyti
sveikutes, Jus gi viska zinote biggrin.gif
sugalvojo pas mus mokykloje uzsakineti uniformas, tokias paprastas polo+ medvilninis megztukas. lietuviai internetiniu neturi pard. sudetingai tie uzsakymai cia vyksta.
o jei taip is nextdirect.com pirkti? siuncia nemokamai, kada nori, tada uzsisakai, pasiula plati.
niekada nesidomejau, o keicia kas met tokie grandai savo uniforminese kolekcijos? spalvas ju?
bijau pasiulyti, kad po netu nepaaisketu, kad visai kitkuo prekiauja.
kitos parduotuves persudetingos pasirode, man.
ot primasciau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(raimundux @ 2013 03 11, 22:46)
Gera, aš patenkinta. Nuotraukos ryškios, gražios. Popierius storesnis nei pas mus. 4u.gif


o galima rinktis matinis ar blizgus?
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2013 03 11, 23:19)
o galima rinktis matinis ar blizgus?

Galima, prie kiekvienos foto būna pasirinkimas matinis arba blizgus, automatiškai būna parinktas blizgus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sokeja1981 @ 2013 03 11, 22:58)
sveikutes, Jus gi viska zinote biggrin.gif
sugalvojo pas mus mokykloje uzsakineti uniformas, tokias paprastas polo+ medvilninis megztukas. lietuviai internetiniu neturi pard. sudetingai tie uzsakymai cia vyksta.
o jei taip is nextdirect.com pirkti? siuncia nemokamai, kada nori, tada uzsisakai, pasiula plati.
niekada nesidomejau, o keicia kas met tokie grandai savo uniforminese kolekcijos? spalvas ju?
bijau pasiulyti, kad po netu nepaaisketu, kad visai kitkuo prekiauja.
kitos parduotuves persudetingos pasirode, man.
ot primasciau biggrin.gif


gap.eu irgi paprasta 4u.gif
Atsakyti