Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 173 tema

QUOTE(spurga_m @ 2013 03 11, 19:24)
Gal kas is leroute uzsakinesite, as prisijunkciau su pora prekyciu:)
Norėjot pasakyti laredoute.fr ?
Skambanti tyla sakė užsakytų, jei susirinktų bent 4 žmonės, tai 3 jau esam ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Higa: 11 kovo 2013 - 20:56
QUOTE(Lauruciuk @ 2013 03 11, 20:19)
Kiek pirkau is amazon uk, ar de, ar usa, tai visur pirmiausia rezervuoja, ir tik po keliu dienu nuskaiciuoja pinigus  ax.gif

kaip jie patys sako, nuskaičiuoja tik tada kai išsiunčia. O šiaip iki išsiuntimo būna rezervuota suma. Man dar kartais kurį laiką kabo rezervuota 1 gbp (čia kai iš uk perku). Va to 1 gbp tai nesuprantu g.gif (nes pvz prekė jau seniai išsiųsta ir pinigai nuskaičiuoti, bet 1 gbp vis dar rezervuotas)
Atsakyti
QUOTE(raimundux @ 2013 03 11, 16:45)
Galiu parekomenduoti http://www.mymemory.com/ Pirmam užsakymui su koduku RSRZ50 taiko 50 proc. nuolaidą 4u.gif

Ačiukas už nuorodėlę 4u.gif Tik nelabai supratau, čia mokėti reikia jei nori susikelti foto, o kiek pačios foto kainuoja, niekaip nerandu blush2.gif
Atsakyti
merginos,o siunciant is amazon,co.uk i LT prisideda dar mokesciai kazkokie?
nes isidejau tuos macadamia aliejukus 6vnt,raso po 13.99, o atlikus mokejima rodo,kad gavosi po 14.11.

Total before VAT:
VAT:

tai tie VAT kaip suprantu kaip PVM g.gif

pirmas uzsakymas man is ten - bet paziurejau,kad galima atsaukti dar uzsakyma smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Darmin: 11 kovo 2013 - 21:08
gal kas renkat užsakymą iš http://www.parapharmacie-discount.net ?
Atsakyti
Gal kas nors Kaune renka Landsend? Prisijungčiau. Yra 20 off ax.gif
Atsakyti
Gal zinot, is kur nebrangiai arba siaip, is kur biggrin.gif, butu galima parsisiusti savaime prisipucianti ciuzini?
Atsakyti
QUOTE(Audry @ 2013 03 11, 21:43)
kaip jie patys sako, nuskaičiuoja tik tada kai išsiunčia. O šiaip iki išsiuntimo būna rezervuota suma. Man dar kartais kurį laiką kabo rezervuota 1 gbp (čia kai iš uk perku). Va to 1 gbp tai nesuprantu g.gif (nes pvz prekė jau seniai išsiųsta ir pinigai nuskaičiuoti, bet 1 gbp vis dar rezervuotas)


Tai gal cia nuo korteliu ar banko dar tada priklauso g.gif Man irgi buna kaba po ta 1 svara, nu bet kad ne ilgai g.gif
Atsakyti
Laba,
Gal kas zinote kur ieskoti sortuku su liemenukais mergaitei 140 cm ugio mazdaug ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ručike: 11 kovo 2013 - 21:33
QUOTE(Audry @ 2013 03 11, 15:48)
gal rekomenduotumėt kokį šampūną nuo pleiskanų 4u.gif


Nizoral 4u.gif

QUOTE(jurgitatr @ 2013 03 11, 18:54)
DNB visada rezervuoja tokiu kursu mirksiukas.gif o nuraso mazesniu smile.gif


Mano SEB rezervuoja 3,57 Lt. visada, o nurašo irgi normaliu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Zemyna32 @ 2013 03 11, 20:58)
Ačiukas už nuorodėlę 4u.gif Tik nelabai supratau, čia mokėti reikia jei nori susikelti foto, o kiek pačios foto kainuoja, niekaip nerandu blush2.gif

Nereikia nieko mokėti, kad foto susikelti. Prisiregistruojat, meniu pasirenkat My Photos tada Upload Photos ir susikeliat. Jas susikėlus galima ir pasikoreguoti - pašalinti raudonas akis, šiaip pagražinti - visų funkcijų neišbandžiau dar biggrin.gif Mačiau ir raukšlių šalinimas ir dantų balinimas yra biggrin.gif Aš tik akis pabandžiau pasiryškint, t.y. savo mėlynas akis dar labiau pamėlinau. Kas žiūri foto klausia - čia turbūt su spalvotais lęšiais biggrin.gif
Kai jau susikeliat foto tada rekantės iš meniu Prints -> Standart Prints, nebent reikia didelių, tada Enlargement Prints. Sapudžiat Create yours now ir išmeta dydžių pasirinkimą su nurodytom kainom. Kaina priklauso nuo kiekio 1-99 vnt. - 0,13 svaro/ vienetas; 100-199vnt - 0,12svaro/vnt.; 200-499vnt, - 0,10 svaro/vnt; virš 500vnt. - 0,08svaro/vnt. Žinoma su koduku minusuotųsi 50 proc. nuo nurodytų kainų. Geriausia kaina gaminant 500 foto. Tikiuosi pagelbėjau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(erigra @ 2013 03 11, 22:08)



jeigu reikia galiu aš rinkti, po to persiųsti į kitus miestus ir man pačiai reikia kaiko.
Atsakyti