Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 173 tema

Nu niekaip nesusidraugauju su Amazone doh.gif doh.gif ten toks gilus miskas blush2.gif kaip jie nuskaito pinigelius g.gif jeigu net prisijungti prie paypal neprase g.gif
Atsakyti
QUOTE(bbiitute @ 2013 03 11, 20:42)
Nu niekaip nesusidraugauju su Amazone  doh.gif  doh.gif  ten toks gilus miskas  blush2.gif  kaip jie nuskaito pinigelius  g.gif  jeigu net prisijungti prie paypal neprase  g.gif

man irgi su jais buvo šposų doh.gif bet tipo nurašyta ir viskas...nors tik žiūrėjau kokia kaina būtų iki LT biggrin.gif tai stengiuosi ten nepirkt ..nors matyt tiesiog ne ten paspaudžiau mygtuką ir tiek doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Bluntė @ 2013 03 11, 18:46)
gal labai jau ribinė suma  rolleyes.gif  o pasitikrint negalit,ar pinigai sąskiatoje?  rolleyes.gif  nes neparašėt nei iš kur pasipyldęt..jeiiitas bbankas- tai tik rytoj bus...

Dekui Jums 4u.gif , bankas tas pats, pinigai virtuon sask matosi, ar turi paypale matytis? Gal per mazai?
Atsakyti
QUOTE(bbiitute @ 2013 03 11, 19:42)
Nu niekaip nesusidraugauju su Amazone  doh.gif  doh.gif  ten toks gilus miskas  blush2.gif  kaip jie nuskaito pinigelius  g.gif  jeigu net prisijungti prie paypal neprase  g.gif

Amazon Paypalu atsiskaityti negalima, del to ir neprase 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bluntė @ 2013 03 11, 21:45)
man irgi su jais buvo šposų  doh.gif  bet tipo nurašyta ir viskas...nors tik žiūrėjau kokia kaina būtų iki LT  biggrin.gif  tai stengiuosi ten nepirkt ..nors matyt tiesiog ne ten paspaudžiau mygtuką ir tiek  doh.gif

du uzakymus atsaukiau smile.gif tik nelabai suprantu kaip jie juos patvirtino g.gif svarbu leido atsaukti ax.gif o viena padariau uzsakyma tai viskas gerai kaip ir patvirtintas g.gif tik is kur pinigai g.gif
Papildyta:
QUOTE(simpa @ 2013 03 11, 21:49)
Amazon Paypalu atsiskaityti negalima, del to ir neprase  4u.gif

O tai jeigu kazkada esu pirkusi su korta g.gif jie iskarto ir nuskaito g.gif

Nes jau neramu del atsauktu uzsakymu ar su pinigais viskas gerai ? g.gif biggrin.gif


Cia tas aliejukas kaltas lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
http://www.buyincoin...d_order--1.html

5% скидка на кухонные и столовые товары coupon code: KDCEAEZN

7% скидка на товары для дома и сада coupon code: ZSMCBNUS
Atsakyti
QUOTE(bbiitute @ 2013 03 11, 20:50)
du uzakymus atsaukiau  smile.gif  tik nelabai suprantu kaip jie juos patvirtino  g.gif  svarbu leido atsaukti  ax.gif  o viena padariau  uzsakyma tai viskas gerai kaip ir patvirtintas  g.gif  tik is kur pinigai  g.gif


O tai jeigu kazkada esu pirkusi su korta  g.gif  jie iskarto ir nuskaito  g.gif

Nes jau neramu del atsauktu uzsakymu ar su pinigais viskas gerai ? g.gif  biggrin.gif
Cia tas aliejukas kaltas  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


Jei kazkada pirkot jau, tai korteles duomenis jie issaugoja ir perkant sekanti syki nereikia suvedinet .
Turejot matyt savo korteles paskutinius 4 skaicius g.gif
Atsakyti
QUOTE(bbiitute @ 2013 03 11, 19:42)
Nu niekaip nesusidraugauju su Amazone  doh.gif  doh.gif  ten toks gilus miskas  blush2.gif  kaip jie nuskaito pinigelius  g.gif  jeigu net prisijungti prie paypal neprase  g.gif


Amazonas nuo kortos nuskaito. Ten kažkuriame žingsnyje matosi nuo kokios kortelės nuskaityti žada, tada galima pasikeisti į kitą. O jau kai paspaudžiate Place order, tai užsakymas ir padarytas, apmokėjimui nieko papildomai suvesti nereikia.
Beje nuskaito pinigus jie tada, kai jau pakuoja prekę. Aš kai pirkau prekes, kurių siuntimas atidėtas buvo iki 2 sav, tai pinigus nuskaičiavo tik kai paruošta buvo išsiuntimui. Iki tol ir rezervacijos jokios nebuvo.
Atsakyti
QUOTE(bbiitute @ 2013 03 11, 20:50)
du uzakymus atsaukiau  smile.gif  tik nelabai suprantu kaip jie juos patvirtino  g.gif  svarbu leido atsaukti  ax.gif  o viena padariau  uzsakyma tai viskas gerai kaip ir patvirtintas  g.gif  tik is kur pinigai  g.gif
Papildyta:

O tai jeigu kazkada esu pirkusi su korta  g.gif  jie iskarto ir nuskaito  g.gif

Nes jau neramu del atsauktu uzsakymu ar su pinigais viskas gerai ? g.gif  biggrin.gif
Cia tas aliejukas kaltas  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


Kiek pirkau is amazon uk, ar de, ar usa, tai visur pirmiausia rezervuoja, ir tik po keliu dienu nuskaiciuoja pinigus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(linute_klp @ 2013 03 11, 19:24)
Seniai jau ieskojau lookfantastic koduko, suvedziau kokius 15 skirtingu ir nei vienas nedave jokios nuolaidos mano prekei, kol pagaliau radau 5% koduka  thumbup.gif  vis sis tas.. gal dar kas zino koki koduka, aisku daugiau nei 5%  biggrin.gif  reikia kad galiotu GHD prekem  4u.gif

šitą bandėt? WDAY - 15% nuolaida. Galioja iki 2013.03.12.
Atsakyti
QUOTE(DLike @ 2013 03 11, 21:24)
šitą bandėt? WDAY - 15% nuolaida. Galioja iki 2013.03.12.

Bandziau, negalioja... visi tie kaip MAR15 ir pan negalioja.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(anira12 @ 2013 03 11, 21:57)
Jei kazkada pirkot jau, tai korteles duomenis jie issaugoja ir perkant sekanti syki  nereikia suvedinet .
Turejot matyt savo korteles paskutinius 4 skaicius  g.gif

jo buvo blush2.gif biggrin.gif biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(kipitun @ 2013 03 11, 22:16)
Amazonas nuo kortos nuskaito. Ten kažkuriame žingsnyje matosi nuo kokios kortelės nuskaityti žada, tada galima pasikeisti į kitą. O jau kai paspaudžiate Place order, tai užsakymas ir padarytas, apmokėjimui nieko papildomai suvesti nereikia.
Beje nuskaito pinigus jie tada, kai jau pakuoja prekę. Aš kai pirkau prekes, kurių siuntimas atidėtas buvo iki 2 sav, tai pinigus nuskaičiavo tik kai paruošta buvo išsiuntimui. Iki tol ir rezervacijos jokios nebuvo.

Tai su atsauktais turetu buti viskas gerai ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Lauruciuk @ 2013 03 11, 22:19)
Kiek pirkau is amazon uk, ar de, ar usa, tai visur pirmiausia rezervuoja, ir tik po keliu dienu nuskaiciuoja pinigus  ax.gif

dabar jau ramiau ax.gif

Aciu merginos 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti