Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 173 tema

Help !
kaip kiniečiuose rasti šviestuvus, kur nuo judesio apsišviečia?
Vat tokius kaip top shope
Atsakyti
Merginos, o su SEB mylimiausia is GAP leidzia pirkt? Pabandziau, kazkodel ismeta klaidos pranesima ir nepavyksta uzbaigt pirkimo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(zaRAza @ 2013 03 11, 15:07)
Merginos, o su SEB mylimiausia is GAP leidzia pirkt? Pabandziau, kazkodel ismeta klaidos pranesima ir nepavyksta uzbaigt pirkimo doh.gif


Leidzia 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Darmin @ 2013 03 11, 13:21)
Renku uzsakyma is clothingattesco
Kaunas, taciau galiu persiusti.


Taip pat jei susirinktu 6 norincios, uzsakyciau MACADAMIA aliejuka is amazon su siuntimu tiesiai i LT. vienetas gautusi apie +-60lt (ziurint po kiek kursa rezervuotu)

siuntimas 6 vienetu 6.48svaro, tai butu 1.08uz siuntima/buteliukui.

http://www.amazon.co...g=10xxx11004-21

Krinonoj 125ml kaina 104lt

http://www.krinona.l...p...973&lang=lt

Dar pigiau butu UK adresu uzsakinet, nes UK nemokamas pristatymas, o sveria tai nedaug jie
Atsakyti
QUOTE(zaRAza @ 2013 03 11, 14:07)
Merginos, o su SEB mylimiausia is GAP leidzia pirkt? Pabandziau, kazkodel ismeta klaidos pranesima ir nepavyksta uzbaigt pirkimo doh.gif

Tikrai leidžia - esu pirkusi daugybę kartų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(simpa @ 2013 03 11, 14:13)
Dar pigiau butu UK adresu uzsakinet, nes UK nemokamas pristatymas, o sveria tai nedaug jie


zinau,bet siunciant i LT is tukio reikia 2kg surinkti,plius kol atkeliauja - norisi greiciau tureti.

Nebent 6 nesusirinks,tada uzsakinesiu tukio adresu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lince1 @ 2013 03 11, 11:25)
O Šiuslerio druskas gavot , kur jungėtės vasario viduryje? Kažkaip ilgai eina, nes  vasario 19d. jau paskaičiavimus gavau, o druskų dar nėra smile.gif


ne vidury, o pabaigoje, pereita savaite kiek supratau pirmieji gavo, kadangi uzsakiau keliom dienom veliau, luktelejau kelias dienas ir parasiau jiems - tai va siandien gavau nuoroda - atsibudo vokietukai ir issiunte doh.gif
Atsakyti
leidzia pirkt su Mylimiausia, tik GAP nemegsta korteliu kaitaliojimo. Man buvo atsauke uzsakyma, skambint turejau, el.pastu bendravimas netiko.
Atsakyti
QUOTE(Darmin @ 2013 03 11, 14:20)
zinau,bet siunciant i LT is tukio reikia 2kg surinkti,plius kol atkeliauja - norisi greiciau tureti.

Nebent 6 nesusirinks,tada uzsakinesiu tukio adresu  smile.gif

Na tas tai taip smile.gif

Man 2kg surinkt nera problemu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(EliSla @ 2013 03 11, 13:12)
Amazone 20% nuolaida vaikų drabužiams. Reiks per Uk siųstis, kad PVM nepriskaičiuotų smile.gif


Batukų tai randu ten gerom kainom, o drabužiukai kiek pažiūriu, brangūs ax.gif Ką jūs gero randat, parodykit...

QUOTE(Darmin @ 2013 03 11, 14:20)
zinau,bet siunciant i LT is tukio reikia 2kg surinkti,plius kol atkeliauja - norisi greiciau tureti.


Tai kad nereikia surinkti 2 kg, kiek turėsit siuntinių, tiek ir atveš. Tiesiog minimalus mokestis už 2 kg skaičiuojasi.
Atsakyti
Mergaitės, prašau pagalbos... 4u.gif

Pirkau daiktą iš ebay, norėjau apmokėti, tačiau nepavyko, ten, kur apmokėjimo ženkliukas atsirado smėlio laikrodis, o PayPal'e rašo, kad apmokėjimas nepatvirtintas -Unclaimed. Kur čia problema, gal kas susidūrėt?
Atsakyti
QUOTE(Eglynas9 @ 2013 03 11, 15:19)
Tikrai leidžia - esu pirkusi daugybę kartų 4u.gif


Na, tada kazkas tikrai keisto, nes man raso, kad kazkas su kortele blogai ir t.t. nors viska teisingai esu suvedusi. Ir isvis pirma karta perku, tai itartina netureciau but bigsmile.gif
Atsakyti