Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 173 tema

Sveikos, gal kas is Vilniaus renkate is SD? Prisijungciau 4u.gif
Atsakyti
mergytes, kaip suprast GAP nuolaidas ? puslapyje yra bendras kodas 30%, o i pasta voucher'i atsiunte ir 30%, bet asmeninis. Na negali but, kad 30% ir vel 30 % ? biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Faustina2000 @ 2013 03 11, 11:41)
mergytes, kaip suprast GAP nuolaidas ? puslapyje yra bendras kodas 30%, o i pasta voucher'i atsiunte ir 30%, bet asmeninis. Na negali but, kad 30% ir vel 30 % ?  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

Nesumuoja mirksiukas.gif Pritaikys arba vieną kodą, arba kitą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglynas9 @ 2013 03 11, 12:56)
Nesumuoja mirksiukas.gif Pritaikys arba vieną kodą, arba kitą smile.gif

tada nesuprantu kam siuncia tokius, jei yra bendras 30 % biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Merginos, pirkau tas savaitgalio basutes iš crocs. eu ir DNB eurą rezervavo po 3,54lt. blink.gif Daug kas pirkot, kaip kiti bankai? Man jau ne vieną kartą žymiai brangiau rezervuoja nei oficialiai skelbiamas kursas g.gif Gal žinot kodėl?
Atsakyti
QUOTE(zvaigzdute77 @ 2013 03 11, 14:01)
Merginos, pirkau tas savaitgalio basutes iš crocs. eu ir DNB eurą rezervavo po 3,54lt. blink.gif Daug kas pirkot, kaip kiti bankai? Man jau ne vieną kartą žymiai brangiau rezervuoja nei oficialiai skelbiamas kursas g.gif Gal žinot kodėl?


Man DNB taip pat rezervavo kursu 3,54 Lt g.gif (o jei dar tiksliau, tai 3,5356...)
Atsakyti
QUOTE(Faustina2000 @ 2013 03 11, 12:58)
tada nesuprantu kam siuncia tokius, jei yra bendras 30 %  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

taigi koduką bent jau man atsiuntė gal penktadienį smile.gif o oficialus įsigaliojo šeštad ar sekmad smile.gif vieną dieną ale anksčiau VIP galėjo pirkt biggrin.gif nors ne VIP prieš tai ir 40% gavo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Faustina2000 @ 2013 03 11, 11:58)
tada nesuprantu kam siuncia tokius, jei yra bendras 30 %  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

Tuos siunčiamus galima atsispausdinti ir panaudoti perkant parduotuvėje biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*CACA* @ 2013 03 11, 12:07)
Man DNB taip pat rezervavo kursu 3,54 Lt  g.gif  (o jei dar tiksliau, tai 3,5356...)

Jaučiu, kad laikas važiuoti į banką pasiaiškinti g.gif
Atsakyti
Būna rezervuoja vienu kursu, o nurašo normaliu, bet to, bankas ir neprivalo parduoti oficialiu kursu ax.gif Dažniausiai nurašo 3,46-3,47Lt.
Gal esate paypal kursą nustačiusios, tada nurašo brangiau nei bankas?
Atsakyti
QUOTE(*CACA* @ 2013 03 11, 12:07)
Man DNB taip pat rezervavo kursu 3,54 Lt  g.gif  (o jei dar tiksliau, tai 3,5356...)

O nuskaičiuoja po kiek? (aišku, jei anksčiau esat pirkę kažką eurais?)

Nes man SEB šeštadienį eurą rezervavo po 3,4184 biggrin.gif Bet neskubu džiaugtis, nes žinau, kad nuskaičiuos tai pagal oficialų kursą, kaip priklauso mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglynas9 @ 2013 03 11, 12:22)
O nuskaičiuoja po kiek? (aišku, jei anksčiau esat pirkę kažką eurais?)

Nes man SEB šeštadienį eurą rezervavo po 3,4184 biggrin.gif Bet neskubu džiaugtis, nes žinau, kad nuskaičiuos tai pagal oficialų kursą, kaip priklauso mirksiukas.gif

Niekada man nebuvo taip, kokiu rezervuodavo tokiu ir nuskaičiuodavo
Atsakyti