Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 173 tema

QUOTE(smiltute11 @ 2013 03 06, 20:42)
as 99% tikra  kad ateis 4u.gif

kartais buna, kad ilgai neissiuncia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Oliuke_ @ 2013 03 06, 15:32)
papasakokite ka zmones dazniausiai siuncia, t.y. is kur perka  bigsmile.gif


Kad sunku pasakyti ka perka, viskas supakuota. Tarptautiniai tai pagrinde is Kinijos. Daug vietiniu siuntinuku paketuku, daugiausiai is pigu.lt smile.gif
Atsakyti
£10 OFF when you spend £30 Online – promotional code

The promotional code entitles the holder to £10 off any online purchase when £30 or more, after discounts is spent in a single transaction online at www.thebodyshop.com between 12 noon on 13th February and 12 noon on the 31st December 2013. The promotional code must be registered at the time of purchase. The promotional code can only be used once for one online order. This offer cannot be redeemed in conjunction with any other offer, promotional code, OUTLET or discount including the 10% Love Your Body™ membership discount. The discount is not available through The Body Shop At Home™ or in The Body Shop® store

NESUPRANTU KOKS CIA KODAS ??
Atsakyti
Gal ryt po papildymo kas iš Kauno žadat rinkt e5p?
Atsakyti
rytoj iki 17val. darau užsakymą is sportdirect, prasom prisijubgti pasidalinant siuntimo kainą. be tarpininkavimo mokesčio, svarai pagal dienos kursą ir apie 10Lt už siuntimą.
esu is Vilniaus

Rašykit į AŽ
Atsakyti
Chanel1 praeitos temos pabaigoje klausiau turėdama omeny kuo mokėjote forever 21 parduotuvėje, nes man buvo pernai nepraėjęs mokėjimas...
Atsakyti
gal įdėtumėt nuorodų, kurie iš mytoys parduodamų triračių yra su guminiais ratais 4u.gif Pamenu, kad virė diskusija apie tai, kad reikia pirkti būtent su guminiais ratais, nes su plastikiniais barška. bet nesusigaudau, kurie turi tuos guminius ratus g.gif
Atsakyti
labutis, gal kas norit prie http://www.marshallleisure.co.uk užsakymo prisijungti (Kaune)? į kitus miestus irgi galėčiau persiųsti jūsų sąskaita.
Atsakyti
Merginos, gal galėtumėt parašyti kovo mėnesio sportsdirect nuolaidų koduką. Būčiau labai dėkinga smile.gif
Atsakyti
QUOTE(wgs @ 2013 03 06, 22:09)
Chanel1 praeitos temos pabaigoje klausiau turėdama omeny kuo mokėjote forever 21 parduotuvėje, nes man buvo pernai nepraėjęs mokėjimas...


As pirkau su DNB internetine, praejo be jokiu keblumu. 4u.gif

QUOTE(Selina @ 2013 03 07, 01:32)
Merginos, gal galėtumėt parašyti kovo mėnesio sportsdirect nuolaidų koduką. Būčiau labai dėkinga  smile.gif


Pirmam puslapy yra aptarimu Sportsdirect nuoroda, o ten visi nuolaidu kodai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(wgs @ 2013 03 06, 23:09)
Chanel1 praeitos temos pabaigoje klausiau turėdama omeny kuo mokėjote forever 21 parduotuvėje, nes man buvo pernai nepraėjęs mokėjimas...

Aaa smile.gif mokėjau kreditine nordea banko.
Atsakyti
Renku SD
Kaunas


http://www.sportsdirect.com/


Butu gerai greit
Pvz kad ryt uzsakyciau
Ir su nedidukais krepseliais, kad siuntimas labai neisbrangtu


Pageidavimus i lina0612@gmail.com



Turiu atliekamus zuvu taukus is BOOTS
Gal kam reikia?

Zuvataukiai

121 lt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lina0612: 07 kovo 2013 - 08:24