Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 173 tema

QUOTE(Oliuke_ @ 2013 03 10, 20:39)
is UK



Tikrai? Nes jei iš JAV kokios tai..
Atsakyti
QUOTE(saulute32 @ 2013 03 10, 20:13)
sveikos kaip reikia pasinaudoti kodu Aliexpres? atsiunte i pasta nuolaida 5USD, reikia pirkt daugiau kaip uz 25 usd, ale susidejus prekes i krepseli niekur nematau kad minusuotu tuos 5usd. o gal turi but perkma is vieno pardavejo daugiau kaip uz 25 usd, o ne is keliu g.gif

jai iskaiciau kad reiki pirkt is vieno pardavejo, susimeciau prekiu is vieno pardavejo bet vistiek neisminusuoja 5usd g.gif
Atsakyti
QUOTE(saulute32 @ 2013 03 10, 19:13)
sveikos kaip reikia pasinaudoti kodu Aliexpres? atsiunte i pasta nuolaida 5USD, reikia pirkt daugiau kaip uz 25 usd, ale susidejus prekes i krepseli niekur nematau kad minusuotu tuos 5usd. o gal turi but perkma is vieno pardavejo daugiau kaip uz 25 usd, o ne is keliu g.gif


Reikia pirkti vieno pardavejo, kad butu viena suma ir ten veliau leidzia paspausti pries mokant, kad suvesti koda nuolaidu. Paspaudus bus trys pasirinkimai, tai tas 5doleriu nuolaida, tada kad suvesti koda nuolaidu ir dar kazkoks trecias budas. Bet as pasirinkau pirmaji ir man numinusavo 5 dolerius thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(saulute32 @ 2013 03 10, 20:29)
jai iskaiciau kad reiki pirkt is vieno pardavejo, susimeciau prekiu is vieno pardavejo bet vistiek neisminusuoja 5usd g.gif

jau radau, pritaike thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(EliSla @ 2013 03 10, 13:18)
Lyg ir kažkada buvo kalba, kad Krinonoj pigiausia... šiandien gavau is camelcamel žinutę, kad amazon macadamia aliejukas nukrito iki mano pageidautos kainos £13.99, tai tikrai labai pigu  thumbup.gif .



o siuncia tiesiai i LT ar reikia i uk adresa siustis? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vanile @ 2013 03 10, 20:31)
Reikia pirkti vieno pardavejo, kad butu viena suma ir ten veliau leidzia paspausti pries mokant, kad suvesti koda nuolaidu. Paspaudus bus trys pasirinkimai, tai tas 5doleriu nuolaida, tada kad suvesti koda nuolaidu ir dar kazkoks trecias budas. Bet as pasirinkau pirmaji ir man numinusavo 5 dolerius  thumbup.gif

aha, man ir pritaike thumbup.gif tiksliau vyrui, nes jam pirkau degnostikos kabeliu, mano preke perpigi buvo tai gavau jam perleist biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(editada @ 2013 03 10, 18:21)
merginos ar yra kokie kodai nuolaidu perkant is http://www.everything5pounds.com?aciu is anksto  4u.gif


Nu aš kiek ieškojau, tai neradau schmoll.gif
Atsakyti
MERGINOS, o yra koks kodas bodyshop sale prekėms? g.gif kažkaip nerandu nei vieno 4u.gif
Atsakyti
agnieeeska sveikinimai su Lukucio gimimu wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(bbiitute @ 2013 03 10, 20:03)
agnieeeska sveikinimai su Lukucio gimimu  wub.gif  wub.gif  wub.gif



ačiū wub.gif wub.gif
Atsakyti
Ir aš prisidedu prie sveikinimų bigsmile.gif 4u.gif

QUOTE(doruta @ 2013 03 10, 13:36)
Gal esate pirkusios dukroms plauku gumyciu, segtuku, papuosalu (karoliu) is ebay ar kazkur panasiai? Bandziau ieskotis, bet nelabai pavyko.  blush2.gif


Aš lankelių, gumyčių ir panašaus gėrio daug esu pirkus sportsdirecte biggrin.gif ČIA 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo me2za: 10 kovo 2013 - 20:10
QUOTE(me2za @ 2013 03 10, 20:09)
Ir aš prisidedu prie sveikinimų  bigsmile.gif  4u.gif
Aš lankelių, gumyčių ir panašaus gėrio daug esu pirkus sportsdirecte  biggrin.gif ČIA   4u.gif



ačiū ačiū 4u.gif

jūs geriau man su bodyshopu patarkit lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif noriu sviestukų, bet ir kodo nuolaidų norisi blush2.gif ar čia jau viskas g.gif 4u.gif
Atsakyti