Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 173 tema

QUOTE(remele @ 2013 03 10, 15:39)
gal kas 2 poras crocsu uzsakytu, 9,99 turiu koduka, buciau dekinga, paciai niekaip neiseina uzsakyt:(

Bet tai ten taip paprasta, pabandykit 4u.gif. Su koduku dar 20 proс nuolaidą gausit ir nereiks už persiuntinėjimus mokėt 4u.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Maja Di: 10 kovo 2013 - 14:57
QUOTE(Maja Di @ 2013 03 10, 14:53)
Bet tai ten taip paprasta, pabandykit 4u.gif

man rodos jūs vakar su paprasta debetine pirkot? aš vis bandžiau, niekaip nepriėmė, net ir paypalas kažkodėl nepriėmė jos registruot. paprasta visa debetinė g.gif galiausiai nuplaukė batukai verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(spaliukė @ 2013 03 10, 15:56)
man rodos jūs vakar su paprasta debetine pirkot? aš vis bandžiau, niekaip nepriėmė, net ir paypalas kažkodėl nepriėmė jos registruot. paprasta visa debetinė g.gif galiausiai nuplaukė batukai verysad.gif

Taip su paprasta debetine, ten galima VISA pasirinkt. Ir iš karto į el paštą gavau patvirtinimą thumbup.gif .
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2013 03 10, 15:00)
Taip su paprasta debetine, ten galima VISA pasirinkt. Ir iš karto į el paštą gavau patvirtinimą thumbup.gif .

nu vat puse nakties bandžiau, net nėr ką ten suklyst, o va neleido. na, nelemta matyt buvo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(spaliukė @ 2013 03 10, 16:01)
nu vat puse nakties bandžiau, net nėr ką ten suklyst, o va neleido. na, nelemta matyt buvo  biggrin.gif

Tai gal ne visų bankų priima. Būčiau ir iš outletinių 4 poras užsakius ir jom dar papildomą nuolaidą duoda, bet kad ten dydžių nebėr, nebent vienus batus vyrui užsakinėt kur tinkamą dydį radau, bet tada 40 proc. neduoda kai vieną porą imi.
Atsakyti
QUOTE(stauskute @ 2013 03 10, 14:29)
Sveiki,

Noreciau is crocs.eu vienos poros uz 13.99 EUR is Outlet skyriaus (is ketvertuko). Ar yra perkanciu Vilniuje? Perskaiciau, bet nieko neradau...



QUOTE(spaliukė @ 2013 03 10, 14:52)
kažkaip sunkoka su vilnietėm biggrin.gif  doh.gif man vis nesiseka irgi. kurių norėjau po 9,99 eu jau dingo dydis, bet dar vienus vistiek pirkciau is ketvertuko smile.gif ir koduka turiu smile.gif tik užsakančių vis nėr g.gif

As irgi noriu vienos poros is outlet. Jau rasiau, kad galiu parinkti. Tai galim kooperuotis. Musu jau bus 3. Reikia tik dar vienos
Atsakyti
QUOTE(Taniu @ 2013 03 10, 15:18)
As irgi noriu vienos poros is outlet. Jau rasiau, kad galiu parinkti. Tai galim kooperuotis. Musu jau bus 3. Reikia tik dar vienos

thumbup.gif

o savaitgalio akcijos jau ir išvis nebėr doh.gif
Atsakyti
QUOTE(voverytez @ 2013 03 10, 15:26)
Labas merginos  4u.gif  galbut esat kuri pirkus SD rubelius is vaiku skyrelio ir galetumet pasakyt kokie butu dzemperiuku ismatavimai 13 YRS dydzio? Domina butent adidas dzemeperiai, bet galbut tas 13 metu dydis visu firmu vienodas  g.gif



Iš SD ne visų firmų rūbelių dydžiai vienodi. Vienų kiek padidinti, kitų kiek pamažinti, bet kalbant konkrečiai apie adidas, tai kiek vaikui pirkau viskas pagal amžių atitiko.
Atsakyti
QUOTE(doruta @ 2013 03 10, 14:36)
Sveikos,
Gal esate pirkusios dukroms plauku gumyciu, segtuku, papuosalu (karoliu) is ebay ar kazkur panasiai? Bandziau ieskotis, bet nelabai pavyko.  blush2.gif

as esu pirkus is ebay, per paieska rasykit hair accesories, clips - segtukai, beads - karoliukai, dar girls irasykit ir rasit paskui jau wink.gif
Atsakyti
Sveiki. Gal kas biodermos produkcijos kaune uzsakinesit?
Atsakyti
QUOTE(voverytez @ 2013 03 10, 13:26)
Labas merginos  4u.gif  galbut esat kuri pirkus SD rubelius is vaiku skyrelio ir galetumet pasakyt kokie butu dzemperiuku ismatavimai 13 YRS dydzio? Domina butent adidas dzemeperiai, bet galbut tas 13 metu dydis visu firmu vienodas  g.gif


Pirkau iš SD Lonsdale džemperiuką 13 years, nu žiauriai per didelis tokio amžiaus vaikinui, realiai mano dydis 38 man buvo pats tas, tik rankovės keliais cm galėjo būt ilgesnės, apie kitus ženklus negaliu atsakyti...
Atsakyti
QUOTE(EliSla @ 2013 03 10, 15:18)
Lyg ir kažkada buvo kalba, kad Krinonoj pigiausia... šiandien gavau is camelcamel žinutę, kad amazon macadamia aliejukas nukrito iki mano pageidautos kainos £13.99, tai tikrai labai pigu  thumbup.gif .

Aciu 4u.gif


Gal kuri issisaugojusi http://www.buyincoins.com/ nuolaidu kodukus blush2.gif
Atsakyti