Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 173 tema

QUOTE(me2za @ 2013 03 10, 01:01)
Užsakinėjom, tik man susidarė įspūdis, kad rūbai šiek tiek padidinti, o ir aukštesniam ūgiui, man pvz su 156 cm bliuskos geriausiu atveju kaip tunikos atrodė, o kai kurios ir kaip suknelės cool.gif

man aktualu,nes pati esu padidinta. idomu kur galeciau ka rasti kur merginos uzsisakinejo,kas ir kap ten g.gif
Atsakyti
QUOTE(editada @ 2013 03 10, 00:05)
man aktualu,nes pati esu padidinta. idomu kur galeciau ka rasti kur merginos uzsisakinejo,kas ir kap ten  g.gif


Dabar www.everything5pounds.com yra Plus Size skyrius smile.gif kiek teko matyt ir ciupineti - labai kokybiski rubeliai. Nemazai sio skyriaus prekiu atkeliavo su nukirptom etiketem, nes yra firminiai (Vila, New Look ir pan.)
Atsakyti
Gal Kaune kas renkat everything5pounds?
Atsakyti
QUOTE(editada @ 2013 03 10, 01:05)
man aktualu,nes pati esu padidinta. idomu kur galeciau ka rasti kur merginos uzsisakinejo,kas ir kap ten  g.gif

Dorothy Perkins platus pasirinkimas didesnių rūbų. Dydžiai atitinka. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(editada @ 2013 03 09, 23:54)
sveikos mergaites,sakykit ar kas uzsisakinejot is cia ka nors?
http://www.yoursclot..._Shop-(80).aspx


Aš mamai esu kelis drabužius parsiuntus. Sako lyg truputi didinti, dėl ilgio viskas tvarkoj, nėra per ilgi. Kokybė nėra stebuklas, bet ir nėr labai prasta, paprasti normalūs drabužėliai. Siunčiau per Tukį.
Būna nuolaidos kodų, aš pirkau su nemokamu UK pristatymu ir 10 proc nuolaida.
Beje eurais man gavosi pigiau nei svarais.
Atsakyti
QUOTE(griegzde @ 2013 03 09, 18:22)
per kiek laiko susitvarket su muitine ?

per 3 dienas thumbup.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bbiitute @ 2013 03 10, 10:42)
per 3 dienas  thumbup.gif  mirksiukas.gif

Sveiki,
As Jums toki laiskeli brukstelejau ir tikiuosi atsakymo, aciu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rapugis: 10 kovo 2013 - 09:56
Labas merginos,

Gal kas Kaune (ar ne tik) užsakinėtumėte iš crocs.eu? Labai prašyčiau priimti mane su viena pora Mammoth už 35,99 į ketvertuką... Paskaičiau temą 10 psl atgal, tai kaip ir niekas nesisiųlo rinkti.. :-) Bučiau labai dėkinga. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rapugis @ 2013 03 10, 11:56)
Sveiki,
As Jums toki laiskeli brukstelejau ir tikiuosi atsakymo, aciu  4u.gif

Nepykit , bet visa sita info nekarta buvo diskutuota 4u.gif
As nelabai pati nusimanau blush2.gif




Priminkit kur Macadamia aliejus uzsisakinejot ?
Atsakyti
QUOTE(bbiitute @ 2013 03 10, 12:10)
Nepykit , bet visa sita info nekarta buvo diskutuota  4u.gif
As nelabai pati nusimanau  blush2.gif

Nieko tokio, temos intensyviai neseku, bandysiu ieskot 4u.gif. Geru pirkiniu 4u.gif .
Atsakyti
Gal kas renka unserekleineapotheke.de, labai noriu tu drusku ax.gif , ogal jau kas isbandete bigsmile.gif
Atsakyti
Labas visom 4u.gif Gal kas galit pasakyt iš nextdirect.com siunčia iš Amerikos ar UK?
Atsakyti