Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 173 tema

siandien gavau is kinieciu kabliukus rankinukui pakabinti. labai kokybiski ir faini.
ir vertikalia pele. kolkas as neisbandziau, o tik vaikai. sako, kad patogu. pele nemaza tokia.
Atsakyti
QUOTE(geliuke @ 2013 03 09, 20:24)
O nieks niekur maiste nerenka?  blush2.gif  ax.gif



temos paskaityt nebandet?
Atsakyti
QUOTE(spaliukė @ 2013 03 09, 14:48)
labai norėčiau prisijungti prie vilniečių crocs.eu užsakymui kur minus 40 proc. 4u.gif imčiau vieną porą ir kitą už 9,99.

irgi prisijungciau prie crocs.eu pirkimo Vilniuje 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mamaKajus @ 2013 03 09, 17:59)
Manau siusiu i Uk, nes nuolaida yra, tai vistiek pigiau gaunasi, o kazin kaip muitai?


Nežinau kaip jūs skaičiuojat,, kad pigiau gaunasi g.gif Pasidalinkit.
Aš kiek žiūriu, man tarpininkės išeina pigiausias variantas. Juk pigiausias siuntimas į UK 27 doleriai, tai net jei jūs kažkokiu stebuklingu būdu išvengtumėte 21 proc importo PVM, tai vistiek siuntimas į UK ir paskui į LT jau brangiau gaunasi nei komisinis tarpininkei. O tarpininkės dar dažnai ir papildomų nuolaidų kodų turi ax.gif
Atsakyti
Gal kvailas klausimas,o crocs.eu perkat kreditine ar paypalu?Aciu blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LiLady: 09 kovo 2013 - 20:55
QUOTE(zvaigzdute77 @ 2013 03 09, 20:07)
Gal yra iš Klaipėdos kas užsakinės crocs.eu? Prisijungčiau su viena pora iš outlet ir už 9.99, turiu ir 20 proc. kodą kurį dar nuo visko minusuoja bigsmile.gif

Bet užrašyta This promotion cannot be used in combination with any other discount
Aš bandžiau iš naujo atsisiųst koduką, rašo kad jau atsiųsta į tą el. paštą, o aš vakar tik pažaidžiau, bet nepirkau, o jau rodo, kad panaudotas doh.gif .
Atsakyti
QUOTE(LiLady @ 2013 03 09, 22:50)
Ar as gerai supratau?Uzsiregistravau croc.eu puslapyje ir dabar turiu gauti ta nuolaidu koduka?Per kiek laiko ji atsiuncia?Ir gal kvailas klausimas,o crocs.eu perkat kreditine ar paypalu?Aciu  4u.gif



Man kodas į el paštą atėjo maždaug po 15-20 min nuo to laiko, kai crocs.eu supildžiau el pašto duomenis.
Atsakyti
Vilniuje pirksiu laredoute .fr
Atsakyti
sveikos merginos,
gal kuri esate pirkusi iš šio tinklapio?Gal renkate bendram pirkimui,prisidėčiau su keletu daiktelių ax.gif
http://www.missrebel.co.uk/
Atsakyti

Papildyta:
QUOTE(Skambanti tyla @ 2013 03 09, 22:01)


O kokios salygos?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tuke: 09 kovo 2013 - 21:14
prisireginau,įmečiau į krepšelį kelis daiktus,rodo kad siuntimas 10 svarų,vienai kaip ir brangoka,gal sakau kas renka 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lin1 @ 2013 03 09, 20:37)
irgi prisijungciau prie crocs.eu pirkimo Vilniuje  4u.gif

tai butu jau 3 vilnietės, bet nėra kas perka smile.gif aš negaliu.
Atsakyti