Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 173 tema

laba, ar kurjerei sestadieni siuntinius veza?konkreciai laukiu is Gap.
Atsakyti
QUOTE(rucelacka @ 2013 03 08, 23:32)
atsiprasau uz savo caps lock ax.gif o tia is kur perka lancome blizgius ir tusus? g.gif



tai gal per tarpininkes perka, ne viska juk galim apacioms nusipirkti. arba randa parduotuves uk.
Atsakyti
QUOTE(bakardi @ 2013 03 09, 10:39)
laba, ar kurjerei sestadieni siuntinius veza?konkreciai laukiu is Gap.

Manau, kad neatveš - sulauksit pirmadienį mirksiukas.gif
Pamenu tik vieną kartą, kai kurjeris skambino šeštadienį, kad nori siuntinį atvežt. Ir dar tai buvo vasario 16 bigsmile.gif Tai toks nutikimas buvo su LP kurjeriu.
Atsakyti
QUOTE(Lauruciuk @ 2013 03 09, 10:24)
bet tai jauciu nuo kortu nepriklauso, o nuo banku tik? nes bankas tas pats liko  g.gif

nuo banko siek tiek priklauso. seb MC geresni kursai nei swed MC smile.gif vienas kitas centas, bet galiu palyginti, nes abiem naudojuosi smile.gif

QUOTE(bakardi @ 2013 03 09, 10:39)
laba, ar kurjerei sestadieni siuntinius veza?konkreciai laukiu is Gap.

gap gausite dabar jau tik antrad wink.gif
Atsakyti
Pagalaiu po visu muitu sulaukiau planceto thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif tik sikniukai rase kad ides dekliuka g.gif nebuvo biggrin.gif
Kur merginos pirkot deklus plancetam biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bbiitute: 09 kovo 2013 - 10:58
QUOTE(bbiitute @ 2013 03 09, 10:57)
Pagalaiu po visu muitu sulaukiau planceto  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  tik sikniukai rase kad ides dekliuka  g.gif  nebuvo  biggrin.gif
Kur merginos pirkot deklus  plancetam  biggrin.gif  biggrin.gif


As tai kai pirkau is buyincoins, tai pagal ta modeli buvo ir plansetes deklas. Tai ta ir pirkau smile.gif
Atsakyti
šįvakar darau užsakymą iš SportsDirect, gal kas norit prisidėti prie siuntimo pasidalijimo? Siuntimas gaut8si apie 10Lt. Šiauliuose ir Joniškyje galiu atiduoti į rankas, o į kitus miestus paštu arba per kurjerius.

Šiandien spec prekė vyriški PiereCarden megztukai.
Atsakyti
QUOTE(Lauruciuk @ 2013 03 09, 11:24)
o man uz viena siuntini 4.05 skaiciavo,

man swedas po 4,06 blink.gif

Tiesa, gal jau kalbeta... svarstau apie Laisvalaikio debetine kortele... gal zinot ar geru kursu nuskaiciuoja?
Atsakyti
Uzsakineju siandien is http://www.justfor5pounds.com
http://www.everything5pounds.com junkites jai kas norite, prasome y AZ
Atsakyti
QUOTE(ellinga @ 2013 03 09, 12:10)
man swedas po 4,06  blink.gif

Tiesa, gal jau kalbeta... svarstau apie Laisvalaikio debetine kortele... gal zinot ar geru kursu nuskaiciuoja?

mano Laisvalaikis kreditine, nuskaite po 3,9712
Atsakyti
QUOTE(apuokiuk@s @ 2013 03 09, 13:00)
As tai kai pirkau is buyincoins, tai pagal ta modeli buvo ir plansetes deklas. Tai  ta ir pirkau smile.gif

as kazkaip prazioplinau , gal galima nuoroda blush2.gif
plancetas turbut sitas biggrin.gif http://www.buyincoin...duct-20750.html
Atsakyti
Gal kas nors renka uzsakyma is EVERYTHING5POUNDS.COM ? 4u.gif
Atsakyti