Įkraunama...
Įkraunama...

Planavusios ir prisiplanavusios :)


user posted image



Musu leliukai ir mamytes
Sausis
EverGreen dukrytė Luknytė 2010.01.01
Kovas
dezma sūnelis Ramuniukas 2010.03.10
-liuka- dukrytė Eiridutė 2010.03.13
Gegužė
Akviliuks sūnelis 2010.05.21
Birželis
Sandrike** dukryte Salomėja 2010.06.07
Leelu sūeis Giedrius 2010.06.30
Spalis
Ssju dukrytė Emilyte 2009.10.26
Deimantuciukas dukrytė Daniele 2009.10.30
Lapkritis
Vikadi sūnelis Justukas 2009.11.06
Asju dukrytė Mingailė 2009.11.25
laizanika sūnelis Gustukas 2009.11.29
Gruodis
Annette dukrytė Ievutė 2009.12.03
Fabulyte sūnelis Aroniukas 2009.12.04
Niutella dukrytė Vanesa 2009.12.08
liepa79 sūnelis Tomukas 12.13
Tekantisaule sūnelis Dainiukas 2009.12.18
aaistulis sūnelis Domukas 2009.12.29
user posted image

Atsakyti
Negaliu patiket,kad ta tema pribaigem biggrin.gif praktiskai 2 metus toj pacioj kalbejom lotuliukas.gif
gal kas paprotins,kaip tiesiai is kompo imest cia foto? jau kaip tingiu priseginet foto kitam tinklalapy,o paskui dar cia sukelinet doh.gif
Atsakyti
Registruojuos naujuose namuciuose... 4u.gif
Gal si karta taip ilgai nevilkinsim ir greiciau uzbaigsim. biggrin.gif

Aaistuli, maciau FB jusu foto, tai laabai grazios, o Domukas koks stilingas vyrukas, nai nai nai... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Tekantisaule @ 2013 03 13, 21:10)
Registruojuos naujuose namuciuose...  4u.gif
Gal si karta taip ilgai nevilkinsim ir greiciau uzbaigsim.  biggrin.gif

Aaistuli, maciau FB jusu foto, tai laabai grazios, o Domukas koks stilingas vyrukas, nai nai nai...  wub.gif


ai gi tiksliai, visai pamirsau, tai nereiks tada cia kelti biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Vikadi @ 2013 03 13, 18:35)
Su rytu tai čia geras  lotuliukas.gif
Mūsų antras sūnelis Linas smile.gif Baisiai nesigalvojo tie vardai, nu niekas nelipo  doh.gif


Labai gražus vardas, trumpi ir aiškūs thumbup.gif

QUOTE(aaistulis @ 2013 03 13, 22:55)
ai gi tiksliai, visai pamirsau, tai nereiks tada cia kelti biggrin.gif  thumbup.gif


Matėm matėm, vos tave pažinau. Grifkute prisiauginus, man tokia pasikeitus, aišku ir nėštumas pridėjo dar grožio thumbup.gif O Domukas koks jau didelis thumbup.gif

Kur tas pavasaris užtruko, jau tie šalčiai kaip nervina. Tai gerai kad Klaipėdoje nėra sniego bent jau, sausa ir neslidu, bet vistiek jau galėtų atšilti po biškuti ax.gif

Beje visai netyčia užskaičiau kad dezma laukiasi antro vaikučio thumbup.gif Šaunu thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mazu-le: 20 kovo 2013 - 16:04
QUOTE(mazu-le @ 2013 03 20, 16:59)
Matėm matėm, vos tave pažinau. Grifkute prisiauginus, man tokia pasikeitus, aišku ir nėštumas pridėjo dar grožio  thumbup.gif  O Domukas koks jau didelis  thumbup.gif

Kur tas pavasaris užtruko, jau tie šalčiai kaip nervina. Tai gerai kad Klaipėdoje nėra sniego bent jau, sausa ir neslidu, bet vistiek jau galėtų atšilti po biškuti  ax.gif

Beje visai netyčia užskaičiau kad dezma laukiasi antro vaikučio  thumbup.gif  Šaunu  thumbup.gif


jo, atsiauginau grifka, nusibodo man ja kirpaliot kas 2 savaites biggrin.gif del to grozio tai zinai... tokia grazi nesijauciu biggrin.gif nevaikstau kiekviena diena su tokiu makiazu lotuliukas.gif ir siaip jauciuosi tooookia stora kaip begemotas unsure.gif ka jau begemotas, visas dramblys biggrin.gif sunkiausios sitos paskutines savaites,kai norisi greiciau, o nezinai,kada ir kaip viskas bus doh.gif neturiu kantrybes visai schmoll.gif
Domsius mano apsirgo, nuejom pas gydytoja siandien, tai kaip visada, angina, nors ir pati ta zinojau. Israse antibu, sako stebekit dar viena diena ar dvi, gal taip issikapstys,nes organizmas neblogai kovoja su infekcija, pagyre,kad imunitetas neblogas, truputi sirdele pagloste, bet kas is to. As jau pati tiek isvargau, ir Domas nekaip atrodo,nes pulinga sloga prisidejo, dar ziuriu siandien akyte viena uzsikrete, o as be miego nuo 6dienio, nes nu negaliu miegot,kai vaikas serga, vis temperatura stebiu, tai viskas, duodu antibus ir issveiksim greiciau. unsure.gif tai nuo rugsejo men. trecias kartas pasikartojo ta angina, nezinau, grysiu i LT kada, reiks pasikonsultuot su gydytoja, ar cia normalu. Nes siaip daugiau kaip ir nesergam, tik va kaip ta angina uzpuola doh.gif Tonzilitis pas mus vadinama,tai cia tas pats kas ir angina ar ne?

Dezma atsimenu toki nicka, bet realiai pacios niekaip neprisimenu, net nepamenu,ka turi g.gif
Atsakyti
QUOTE(aaistulis @ 2013 03 20, 17:22)
trecias kartas pasikartojo ta angina, nezinau, grysiu i LT kada, reiks pasikonsultuot su gydytoja, ar cia normalu. Nes siaip daugiau kaip ir nesergam, tik va kaip ta angina uzpuola doh.gif  Tonzilitis pas mus vadinama,tai cia tas pats kas ir angina ar ne?

Dezma atsimenu toki nicka, bet realiai pacios niekaip neprisimenu, net nepamenu,ka turi g.gif


Kantrybės ir sveikatos 4u.gif
Aš nežinau ar tas pats, bet pamenu draugė pasakojo kad vaikui operavo tonziles, tai cia gal ir reiskia isoperuoti angina g.gif Mes kai neturim tai nezinau, bjauras dalykas, angina be antibijotiku sunkiai isgydyti, broliene su mergyte vargsta, nuolat irgi kartojasi doh.gif

dezma kiek pamenu turi berniuka Ramuna, istekejo musu burelyje jau budama. daugiau nelabai ji ir bendravo pas mus g.gif
Atsakyti
QUOTE(mazu-le @ 2013 03 20, 17:32)
Kantrybės ir sveikatos  4u.gif
Aš nežinau ar tas pats, bet pamenu draugė pasakojo kad vaikui operavo tonziles, tai cia gal ir reiskia isoperuoti angina  g.gif  Mes kai neturim tai nezinau, bjauras dalykas, angina be antibijotiku sunkiai isgydyti, broliene su mergyte vargsta, nuolat irgi kartojasi  doh.gif

dezma kiek pamenu turi berniuka Ramuna, istekejo musu burelyje jau budama. daugiau nelabai ji ir bendravo pas mus  g.gif


tikrai kad bjaurus dalykas, Domo silpnoji vieta ta angina, karta susirgo ir vsio, laikas is laiko pasikartoja.

Klausyk gal atsimeni, mes fotki.com albumeli turejom, gal prisijungimus atsimeni? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(aaistulis @ 2013 03 20, 17:37)
tikrai kad bjaurus dalykas, Domo silpnoji vieta ta angina, karta susirgo ir vsio, laikas is laiko pasikartoja.

Klausyk gal atsimeni, mes fotki.com albumeli turejom, gal prisijungimus atsimeni?  bigsmile.gif



Aš pati turiu sinusitą, silpnoji mano vieta, nuolat kartojais doh.gif


Rimtai, turėjom, bet neatsimenu net prisijungimo vardą, ką ten slaptažodžio lotuliukas.gif
Pamenu turėjau kažkada išsisaugojus prie žinučių, reikia apieškoti senajame mano vardo žinučių saraše g.gif
Atsakyti
Didziuliai sveikinimai Vikadi wub.gif , dabar lauksim aaistulio pabirejimo 4u.gif

As kazkada ir prisiminiau apie musu albumeli, bet prisimenu tik slaptazodi doh.gif , o prisijungimo vardo niekaip schmoll.gif , be to kai planiukes tebuvom ir tuos prisijungimus prisimenu, o musu ne doh.gif Gal sakau kuri prisimenat prisijungimo varda, susimetusios kaip nors gal ilistumem i albumeli bigsmile.gif

Mes gyvenam neblogai, kolkas nesergam tfu tfu tfu, tris savaites atlankem darzeli, ziuresim kiek dar tempsim, nors eiti ziauriai nori, as tik pro duris i darba, o ji sako pas teti su drabuziais - tipo einam jau, nors per anksti dar tongue.gif .
Man darbe ir siokie tokie pokyciai, tipo kylu pareigose, bet kaip MB sako: nesuprantu tokiu pakilimu, kai darbo ir atsakomybes daugiau, o alga ta pati, na sakau, bent teoriskai mandresne busiu hihihi.gif . Bet dabar daug ko reik ismokt, siuntineja mane visur kur tik gali, griztu namo nusikalus, o dar mazoji is po darzelio kaprizus pastoviai rodo, tai pykstames paskutiniu metu ir dazniausiai isgirstu - nemyliu mama, myliu teti ir noriu tečio, o jis kaip tycia velai tegrizta, oj kiek reik atkariaut, o jegu nulis buna doh.gif . Na bet tikiuos viskas greit susitvarkys, isivaziuosiu su darbu, gal tiek nebepervargsiu ir busiu geresne mama savo vaikui tongue.gif
MB vis primenu apie antra lialka, taip atrodytu, kad jau ir susimasto, bent jau nebeatkerta to savo kategoriskai NE, ziuresim kur link viskas pakryps doh.gif
Atsakyti
Galvojau galvojau ir netycia prisiminiau assa.gif hihihi.gif

musupilvukai
laukiambaby
Atsakyti
QUOTE(-liuka- @ 2013 03 23, 22:34)
Galvojau galvojau ir netycia prisiminiau  assa.gif  hihihi.gif

musupilvukai
laukiambaby



nu va gi tiksliai!!!! bigsmile.gif gera atmintis tavo 4u.gif aciu, begu ziuret 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti