Įkraunama...
Įkraunama...

Anoniminių klubas - 34 tema

QUOTE(kraziete @ 2013 03 18, 19:58)
Tai pasirodykit kuo dziaugiates?? smile.gif


crazy braskem biggrin.gif

gavau ant dienu LaRedout sau, tai jau kaip dziaugiuos, bus kuo pasipuost, ir siaip, pirasyk sau tiek emiau, tai dziaugiuos, jog pataikiau visu 100% smile.gif


Papildyta:

Labai malonios medziagytes, graziai krenta, pats tas bus pavasariui cool.gif
http://www.laredoute...d...=p_PVENTE1

Sitos grazuoles ilgis idealus; labai aktualu kai iseinam i kiema su vaikais biggrin.gif
Kaip tik kasdienai, kaip ir planuota thumbup.gif
http://www.laredoute...d...=p_PVENTE1

Sia isimylejau tik pamacius, nereali, dailute, minkstute wub.gif
http://www.laredoute...d...=p_PVENTE1

Atsakyti
Man 2-oji thumbup.gif
Atsakyti
Mila, man visos labai grazios wub.gif wub.gif wub.gif
Ar pati perki, ar per tarpininkes? Su sia parduotuve nesu susidurus ax.gif Ar dydziai atitinka?
Atsakyti
Sveikos,
Mila man visos 3 patiko, o kaip su dydziais? ir kiek gavosi LTL jei nepaslaptis:)
Atsakyti
Su šventėm visas, mergaitės!

user posted image
Atsakyti
su sventem!!!

lai jos buna jaukios, seimyniskos bent jau dusioj pavasariskos bigsmile.gif


QUOTE(kraziete @ 2013 03 19, 13:34)
Mila, man visos labai grazios  wub.gif  wub.gif  wub.gif
Ar pati perki, ar per tarpininkes? Su sia parduotuve nesu susidurus  ax.gif  Ar dydziai atitinka?

QUOTE(Anamaze @ 2013 03 19, 15:30)
Sveikos,
Mila man visos 3 patiko, o kaip su dydziais? ir kiek gavosi LTL jei nepaslaptis:)



aciu,nerealios jos wub.gif paskutinioji 6d,LT nesioju 36-38d, tai idealiai tiko, pirmosios dvi 8d, irgi super, nevarzo judesiu, krenta graziai smile.gif

emiau per myma, nerealiai dirba moterele thumbup.gif
koeficientas gavosi apie 4.6 4u.gif
Atsakyti
Labutes 4u.gif

Mergaites, gal kas parduodat labai labai pūstą TUTU sijonuką 5-metei? blush2.gif
Atsakyti
kilam mergaites viskas apmire:)
ditele pasigirk jcrew maciwu per celofana grazu
pauliniausia ar radai tutu
kqip kitos gyvena?
gavau mb ck ir th apatiniu ir ka ck prasoviau:)
likos mergaites maciau grazuoles blondines ir gymbo sukneke ziauriai grazi wub.gif
ar jusu vaikuciai tikiuosi neserga juk beveik pavasaris:)
mb siandien nexte nupirko vaikams botus uz tokia kaina kad zakteliau blink.gif tai preiskiau ar ne per brangu.......140 lauksiu tesinio kiek istvers pats pirkdamas lt kainomis lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Anamaze @ 2013 04 13, 22:26)
ditele pasigirk jcrew maciwu per celofana grazu

Ten porą jcrew factory bliuskelių vasarai - šita taškuotukė ir šita baltukė ax.gif
Beje, aš jau gerų porą savaičių, kaip nieko nebeperku, nes gegužės pradžioje parsivežam mažylį namo wub.gif , tai reik jam ir jo poreikiams taupyt tongue.gif

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Sveikos,

labai mielas sunekas wub.gif Ditele,toks meskutis.

Atsakyti
Uoj taupo ji lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif prajuokinai, beveik neperki, turbut norejai pasakyt hihihi.gif hihihi.gif hihihi.gif na poreikiai dideli, musiskio ypac, jam patinka pas vet kas savaite lankytis biggrin.gif tai mum pakainuoja doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ditele @ 2013 04 16, 12:38)
Ten porą jcrew factory bliuskelių vasarai - šita taškuotukė ir šita baltukė ax.gif
Beje, aš jau gerų porą savaičių, kaip nieko nebeperku, nes gegužės pradžioje parsivežam mažylį namo wub.gif , tai reik jam ir jo poreikiams taupyt tongue.gif

user posted image

user posted image

user posted image


koks grazuolis wub.gif is kur pasivesite?, vistik be augintinio trumpokai pabuvote
Ditele as jo paciau per celofana taskuota tai pasirode grazulka todel ir uzklausiau ax.gif nu kaip del suniuko susiemei thumbup.gif as pirkiniu atzvelgiu

Atsakyti