Įkraunama...
Įkraunama...

Anoniminių klubas - 34 tema

Labas rytas smile.gif PAs mane irgi uzsakyta crazy su tuo paciu prierasu.
MErginos gal 6pm kas papildoma nuolaidele turi, negirdejot?
Atsakyti
Labas rytas:) aciu uz temuke.
As irgi ta sijonuka ziurinejuos:) Manau 3T:/ O koks mergytes ugis svoris?
Atsakyti
missq kaip batukai ar neprasovei su dydziu
Atsakyti
Labas rytas,

Anamaze, labai faini marskinukai is gap bigsmile.gif ryskieji thumbup.gif

Dailima, as 3T savo 97-98cm merginai emiau, visus sijonaicius mes nesiojam 3T, turim ir 4T is poniu kolekcijos, tai idomiai, vieni jau tik tik, kiti dar geri, bet siaip, daugiau maziau atitinka ju size chart ax.gif
emiau sisyk is crazy viska ilgom rankovem, vasarinius esu anksciau uzsakius, bet panasu, kad noresiu dar lotuliukas.gif doh.gif
tai manau, kad ne pabaiga cia dar su tom braskem blush2.gif

vakar gavau maziuka carter;s, tai 3T sijonukas didelis mums, manau, palaidinukes 3T vasara bus gerai, bet va tas sijonukas..net nezinau, ar pasilikti ji g.gif

user posted image
user posted image
user posted image

ilgokas jis man atrodo ir per liemeni lyg palotkas, smukcioja doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Mila*: 06 kovo 2013 - 09:07
Tikrai didokas, kitiems metams jau gal ir gerai butu... Bet kaip graziai ziurisi su ta maikyte su paukstuku bigsmile.gif
Atsakyti
Labas rytas,

Mila,kodel galvas nukarpyti pradejai tongue.gif

aciu uz trioba,vakar neradau 4u.gif
Papildyta:
Ana marskinukai labai faini,maziaus striuke super smile.gif

Mila ,as pakartosiu ir cia klausima ,kaip tu sukiesi,ar TB yra ,ar tu viena? mirksiukas.gif
Atsakyti
Oi aciu, baciukai labai faini, kaip ir kepuriukas:) Kepuriukas kiek didokas, nors atrode, kad mazas bus, o baciukai irgi dar sakyciau bent dabar tai dideli, pirstas lenda dar mano ties kulniuku, bet iki vasaros kazkiek manau kojyte dar paaugs ir bus pats tas:/ dar dydziu mazesni jei, tai turbut butu tip top siai dienai://

QUOTE(Anamaze @ 2013 03 06, 09:00)
missq kaip batukai ar neprasovei su dydziu

Atsakyti
QUOTE(kraziete @ 2013 03 06, 09:13)
Tikrai didokas, kitiems metams jau gal ir gerai butu... Bet kaip graziai ziurisi su ta maikyte su paukstuku  bigsmile.gif


taip, ir man labai grazu su dryzuota palaidinuke, tik kad jauciu, reiks mazesni uzsisakyt, o sita pardavinet, nes kitiems metams bus ir kiti norai, nemoku as taip ilgai laikyt biggrin.gif blush2.gif

QUOTE(cud@bury @ 2013 03 06, 09:26)
Labas rytas,

*Mila,kodel galvas nukarpyti pradejai tongue.gif

aciu uz trioba,vakar neradau 4u.gif
Papildyta:
Ana marskinukai labai faini,maziaus striuke super smile.gif

**Mila ,as pakartosiu ir cia klausima ,kaip tu sukiesi,ar TB yra ,ar tu viena? mirksiukas.gif


*ka as zinau, kad nenuziuretu niekas lotuliukas.gif tongue.gif
pilnas foto i albuma dedavom, bet kad prisijungimo duomenu nepamenu, tai issyk cia ir idejau ax.gif

**dekui, kad domies, kartu jau mes wub.gif nuo lapkricio...
bet gi kas pamato ji sako, per menesi su moteru batalionu zmogus prazilo labiau nei per 7 men misijoj lotuliukas.gif
padeda labai, auginam kartu smile.gif
Atsakyti
aciu mergaites, gap marskiniu noretusi daugiau manau i darba susinesios supergreitai blush2.gif

Mila, Kraziete, kokios jusu mergaites paaugusios, turbut seniai matytos

Cud, striuke liuks bet zinok taip su mb susigincijom del dydzio, kad jau norejau grazinti atgal, nors grizus vakare normaliai pamatavus, viskas bus nesiojama jau neuzilgo bigsmile.gif kai orelis pasitaisys
Atsakyti
Anamaze, gal galetum Gap marskinuku, kur sau pirkai, dydi pakomentuot ax.gif As i juos vis pasiziuriu, noreciau darban, bet nesugalvoju S ar M reiketu. Sudetis ju vien medvilne, tai nestemps visai, bijau, kad S nebutu mazuciai g.gif
Atsakyti
QUOTE(kraziete @ 2013 03 06, 11:18)
Anamaze, gal galetum Gap marskinuku, kur sau pirkai, dydi pakomentuot ax.gif  As i juos vis pasiziuriu, noreciau darban, bet nesugalvoju S ar M reiketu. Sudetis ju vien medvilne, tai nestemps visai, bijau, kad S nebutu mazuciai  g.gif


as pirkausi abi M dydi, jos yra plonos medvilnes, laisvai krenta ir neaptempia, man nesimato pilvo ir krupine sagu nedrasko:) Mano ugis 163,
Gap turiu ilgarankoves pirkausi S - aptemptos, o va marskinius pabijojau S 4u.gif
gal kas dar pirks ir turi ta koduka blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anamaze: 06 kovo 2013 - 10:36
QUOTE(Anamaze @ 2013 03 06, 11:33)
as pirkausi abi M dydi, jos yra plonos medvilnes, laisvai krenta ir neaptempia, man nesimato pilvo ir krupine sagu nedrasko:) Mano ugis 163,
Gap turiu ilgarankoves pirkausi S  - aptemptos, o va marskinius pabijojau S 4u.gif
gal kas dar pirks ir turi ta koduka blush2.gif


O koki siaip dydi virsaus nesioji?
Atsakyti