Įkraunama...
Įkraunama...

Jaunų Mamų Buveinė (III tema)

sveikos

mes turime autokedutes kur 9-18 kg. labai nesirinkom, tiesiog peremem is kitu dvynuku. maxi cosi priori g.gif

Gyte, ta pagalbine technika tikrai bent mums labai gerai. drakosos kuri laika pasedi. ir palikti saugiau, ir uzsiemimo yra. tik va tos pripuciamos man nelabai patiko, sedi, bet jau reikia ziureti, nes po kurio laiko biski isslysta. va viena jau pardaviau, nes nelabai patiko cool.gif

d'ville, ojej, kaip cia jums unsure.gif neissikapstot vis is ligu doh.gif

QUOTE(valerie @ 2013 03 11, 13:39)
Krempudra, tau turiu daug klausimu  smile.gif
O kuo blogai tas vitaminas C tyrelese? Tuo, kad yra tiesiog sintetinis?
Pasiziurejau, tai jo prideta ir misinukuose, ir sultyse (ekologiskose)  unsure.gif

O nuo kada vaika reikia sodinti i sketuka?

Kaip atrodo tos maudymosi kedutes? Ar pagelbetu ji man (musu mazius, kai tik ikeliam ji i vonia, pradeda taip duotis kojomis ir rankomis, kad vienam be sansu ji nuprast butu, net ir dviese sunku buna  biggrin.gif ), ar vaikas is jos neisslysta?


del to vit.C zinok neturiu labai atsakymo. man cia kazkas uzdave ta retorini klausima - o kam ji ten deda? ar tikrai jau taip jis gerai ir toks nekaltas kaip atrodo? ar tikrai vaikui jo reikia tyrelese? siaip kiek snekejau su mamytem, tai dauguma jo nesibaido. argumentuoja, kad juk ir mes pacios daznai valgom ta sintetini, o ir vaikams paskui kur buna tie vaikiski vitaminai, tai juk ir juose buna to vit.C. zodziu, as nezinau atsakymo. bet pati jei duodu tyreles, tai renkuosi be to vit.C, kad butu vaisiai plius nebent vanduo.

o tu neprisijungusi prie musu albumo? nes ten ir as idejau drakosiukus tose maudyniu kedutese, ir maciau, kad Gyte. atrodo taip:
user posted image

bent man tai atrodo saugiau, vaikas nepaslys ir nebumbtels i vandeni
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Krempudra: 11 kovo 2013 - 13:59
mergaites, o kokius ciuzinius naudojat ? kokoso ? grikini ? ar abieju pusiu ?
grikinis toks idomus. Ar ant jo patogu vaikuciui ? ax.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Su mėnesiadieniais 4u.gif

Streamy - sveikatos mamytei 4u.gif Aš vis dar norėčiau sužinot, kokių knygų užsipirkai knygų mugėj... blush2.gif Kai baigsis nekalbadieniai...

D'ville - sveikit 4u.gif Kaip supratot, kad vis dėlto ne dantys?

Meilės vaisiau - mes turim maxi-cosi pebble. Ji iki 13kg. Mažė su kombinzonu nepatogiai ten jaučias jau, bet spėju visose taip būtų, nes visur apribota judėjimo laivė... Bet į didesnę kėdę kol kas nesodinam, per maža dar, nors jau turim nusipirkę 9-18kg kategorijos (cybex juno fix).

Faustina - mes sintetinį čiužinį lovytėj įdėję. O bet tačiau mažė miega mūsų lovoj blush2.gif

Mano mažiukei vakar tempa užkilo. Iki 38. Visą naktį soske dirbau... Ryte ir dieną buvo nieko. Dabar vėl sukilo. Daugiau jokių kitų požymių. Ir nežinau, ar čia dėl dantų (lyg viršuj bent pora bando lįst), ar čia kokia kvaraba kabinas verysad.gif Gaila mažiukės...
Atsakyti
Sveikutes,

Atleiskite, dar nieko neperskaiciau, visa savaitgali sveciai.
Bet rasau pasibedavoti, gal kas susidure:
Musu mazoji siandien pavalgius pietu po 2-2,5 val isveme visa darzoviene. Persigandau nerealiai. Paskutini pusvalandi buvo labai rami, mieguista pas mane ant keliu sedejo ir kai pavare, tai visi mano ir jos rubai apsikosiavo. Pamatavau tempa 37. Kaip tik buvo sveciai. Kai perrenginejau tapo vel linksma, judri ir lyg nieko neivyko. Tai kazkiek nuramino, bet viduje vis kirba jauduliukas. Kaip Jums atrodo kas cia galetu buti?
Atsakyti
labas


D'ville, na ir kas per biesas uzpuole jus ? sveikatos 4u.gif

Dangutex, neisivaizduoju, zinok, kas cia galetu but Tavo mergytei? gal ryt jei imanoma pasiskambink gydytojai? ir Tau balionelis 4u.gif


istryniau ax.gif gal ryt atrodys kiek kitaip
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pasislepusi: 11 kovo 2013 - 23:57
D'ville, sveikatytes sveikatytes ir dar karta sveikatytes 4u.gif

Dangutex, mums taip buvo viena karta, buvau juodai persigandus. Dar vakare mano piena atpyle, tai labai neramu buvo. Bet ryte atsikelus vel viskas grizo i vietas. Kaip jus siandiena?

Egluteeee, pirkau Markso Frajaus visa serija knygu vaikinui savo. Tada pirkau"Rebekos istorija" autores Sally Beauman. Pirkau mazajai knygele, "Boruzele septintaske" jeigu gerai pamenu pavadinima dabar. Kitu nepamenu, reikia eiti ieskoti biggrin.gif ar pikau tavo vaikas zyrnalus po 1lt ir kelias kulinarines knygas ax.gif

Labas rytas, bet ir orelis doh.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
D'ville kaip maziuke jauciasi, tikiuosi reikalai gereja, greiciau sveikit 4u.gif
Dangutex gal mazyles skrandukas tiesiog blogai suvirskino kosyte arba netiko jai kaz kas g.gif kaip siandien mazyle?
Manasis siandien atsikele puse penkiu paskui vos uzmigo ir jau puse sesiu atsibudo ankstyvas jis pas mane, uztat dabar nuluzo parpia sau smile.gif siandien bandysim eiti i lauka nors is ryto minus astuoni lauke tai diena trupuciuka turetu buti silciau. Vakar niekur neejome vejas labai stiprus ir saltas buvo, kaip jau norisi silumos atsibodo salciai.
Kaip kitos mergaites laikosi?kaip savaitgalis praejo?ka nuveiket?
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
Na kur gi musu pavasaris g.gif

D'ville sveikatos jums 4u.gif
Dangutex jums 4u.gif , gal skrandukas tiesiog neprieme maisto ir viskas pasisalino g.gif

O mes jau pradedam ropot pobiski smile.gif ir vis norim stovet prilaikomi. Sodinu, o sunelis vel stojasi smile.gif
Atsakyti
Laba ryta 4u.gif

Sninga biggrin.gif as jau pradedu galvoti, kad pavasari ir vasara pramiegojau ir vel ziema atejo unsure.gif

Faustina, pas mus kokosinis ciuzinys. Ar jau dedate vaikam pagalveles po galva? as dar ne, bet gal jau reiketu g.gif

Autokedute, pas mus sios savites uzdavinys, vaziuosim ziurinetis gyvai, bandysim sodinti vaika, rinktis manau kad nuo 9 iki 18 kg. pirksim, bet kokia tai dar nesu konkreciai apsisprendus. Musu kaip ir dar tiktu ta iki 9 kg, bet toks kojos ilgos jau remiasi i sodyne ax.gif

D'ville kaip tavo mazoji? jetus kaip cia jus tos ligos puola, sveikit pupos 4u.gif

dangutex, kaip sandien mazoji? ar tikrai veme, ne atsipyle?
mano dar ir po siai doenai atpylineja, vis valineju grindis dabar kai ji varineja po namus doh.gif

jau nuleidau rankas ir leidau jai tasyt ir griausti mano uzuolaidas doh.gif buvau sukelusi ant palanges, bet jau isigudrino nusiimti, tai vakar visa diena jas kilnojau, o ji nusiiminejo doh.gif ai siandien dzin, sakau tegu taso, issiskalbsiu, kai praeis jai tas azartas uzuolaidoms rolleyes.gif

pasislepusi, ka ten istrynei? a? kaip tavo mazoji ar praejo neaiskus verkimai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Gyte*: 12 kovo 2013 - 11:02
Aciu visoms uz patarimus del auto kedutes 4u.gif
Ir sveikateles visiems, kam dabar jos labiausiai reikia 4u.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Pamačiau, kad nuolaidos, gal kuri susigundysit
http://www.flokati.l...m...114&lang=lt
4u.gif 4u.gif 4u.gif ž toms, kurių namuose nelabai linksmi dalykėliai. Ypač d'villei 4u.gif
Pasigavau pūslės uždegimą, tai gyvenimas toks šiaip sau schmoll.gif Mano vaikinas toliau apžiūrinėja namus, renkasi guzus, nes rado hobi - stojimą po stalu. Šiaip jau vaikšto pasiremdamas ir mėgsta žiaurų ekstrymą. Žodžiu, kol gerai nenukentėjo, tai toks bebaimis rolleyes.gif
O kas dar... pavasario nėra verysad.gif
Atsakyti
sveikos

uzsisukau biski, drakosiukai kazkaip is grafiko isejo, dar su visokiais skelbimais dirbu - parduodu ka isaugom, kad namie nesandeliuoti blush2.gif dar sveciu laukiam cool.gif

beje, jus saviskiams kiaules duodat valgyt? kuria kiaules vieta? as siandien viriau liezuvius, sakiau duosiu paskanauti ax.gif o liezuviuose juk ir gelezies daug, a ne? g.gif

QUOTE(Faustina2000 @ 2013 03 11, 15:22)
mergaites, o kokius ciuzinius naudojat ? kokoso ? grikini ? ar abieju pusiu ?


musu vienas poroloninis, kitas - kokosinis. pirkom kartu su lovytem, kurias pirkom devetas. gerai, kad nauju ciuziniu ir nepirkom, nes vaikai kol kas jose nemiega, vis dar parpia kartu su manim blush2.gif

QUOTE(egluzeeele @ 2013 03 11, 19:08)
Mano mažiukei vakar tempa užkilo. Iki 38. Visą naktį soske dirbau... Ryte ir dieną buvo nieko. Dabar vėl sukilo. Daugiau jokių kitų požymių. Ir nežinau, ar čia dėl dantų (lyg viršuj bent pora bando lįst), ar čia kokia kvaraba kabinas verysad.gif Gaila mažiukės...


kaip jus siandien? mano didziajam taip kelias dienas temeratura laikesi, bet kaip pakilo, taip paskui ir nukrito g.gif

QUOTE(dangutex @ 2013 03 11, 22:59)
Musu mazoji siandien pavalgius pietu po 2-2,5 val isveme visa darzoviene.


ar daugiau nepasikartojo?

QUOTE(pasislepusi @ 2013 03 11, 23:37)
istryniau  ax.gif gal ryt atrodys kiek kitaip


o as perskaiciau liezuvis.gif man irgi butu pikta schmoll.gif siaip as is karto visiems sakau, kad nesiartinkit prie vaiku is karto, kad jie turi apsiprasti. o del tipo nesirgimu ir zmoniu nesupratingumo, ka jau cia ir bepridursi... tikiuosi po to nesusirgot?

QUOTE(Demetraola @ 2013 03 12, 09:53)
O mes jau pradedam ropot pobiski 


ogo, kokie spartuoliai thumbup.gif

QUOTE(kristinuke @ 2013 03 12, 14:32)
Pasigavau pūslės uždegimą, tai gyvenimas toks šiaip sau


kalk spanguoliu mirksiukas.gif
Atsakyti