Įkraunama...
Įkraunama...

Jaunų Mamų Buveinė (III tema)

Labas rytas 4u.gif

na ka mes turim dar viena pasiekima, vakar paguldizua i lovyte ir kaip visda isejau, girdziu kalba, kalba, o po to jau zirzia ir vis pikciau, ateinu ogi panele stovi lovytej. Irodydama kad tai nebuvo mirazas, siandien dar pora kartu atsistojo bigsmile.gif siaip nezinau ar cia dziaugtis ar ka, kazkaip man per anksti ir per greitai cia viskas g.gif

sianakt pabudau nuo saltkecio, pasimatuoju tempa 37,5, nei gerkle, nei sloga ar dar koks persalimas nesikabina. Prasidejo memes ar gali buti kad nuo ju tempa g.gif ? savijaut saindien kaip per pilva sudauzytos, neina net vaiko panesioti. Nors man cia jau treciso memes, bet ziuriu kuo toliau tuo ,,linksmiau".

ai dabar pas mus geriausias zaislas tecio cimodanas, vakar grizo MB tai ji ten gal pusantros valandos jo lagamina tarse biggrin.gif sendein pridejau i ji saliku, kepuriu ir uzsiemimas buvo smile.gif

prisidedu prie sveikinimu moters dienos proga oro_buckis.gif

einu ziuret kazkaip tylu koridoriui, ar tik nebus koks batas burnoj biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Gyte*: 08 kovo 2013 - 10:26
Gyte, man budavo temop. del memiu. imk del skausmu 4u.gif
o kaip smagu, kad Tavo Gytaite taip juda!
Atsakyti
QUOTE(dangutex @ 2013 03 07, 22:57)
O kad dar labiau saulutes gautume siandien uzsisakeme kelione i Turkija balandzio pabaigai. Kam idomu eco travel, novaturo padalinys balandzio pabaigai fainas kainas ismete. Ten skrydis naktinis i Alanija, (6 nakvynes ir labai padorios kainos). Aisku viesbuciai ekonomines klases, bet 5 * viesbuti su viskas iskaiciuota uzsisakeme uz 2834 Lt visiems trim. Jei ka domina, ar reikia konsultacijos, rasykite - dirbau turizme.

Todel neverta moketi kitiems, o galim atsisiusti pacios.


Kaip fainai ir visai nebrangiai, mes ko gero sulauke gesesniu oru koki balandi leksim prie musu Baltijos juros. Mano MB kategoriskai pries keliones i uzsieni su tokiais mazais vaikais unsure.gif tai va vakar dairiausi kokiu padoresniu viesbuciu Palangoje, kad butu su mini virtuvele ir dviem kambariais, tai mums kaina kokiom 4 dienom gausis tas pat kas jums Turkijoj savaite.


QUOTE(pasislepusi @ 2013 03 08, 10:34)
Gyte, man budavo temop. del memiu. imk del skausmu 4u.gif


ai nu kaip nors gi laikina smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kamelija2 @ 2013 03 07, 23:26)
Tanga ar tu pati gaminai visas tas karunas savo Pelytei? Grazuole princese wub.gif


Ne, ne aš ax.gif Mano draugė turi tokią firmelę "Stilingos šventinės dekoracijos" (galima facebuke rasti). Ji gamina įvairias dekoracijas mažylių šventėms. Aš vis nerandu laiko rankdarbiams, nors susiruošiau vaikiškas seges gaminti. Dabar, kai turiu nuosavą moeliuką, gal ir prisiruošiu biggrin.gif Parodysiu, kai bus ką biggrin.gif
Papildyta:

QUOTE(Kamelija2 @ 2013 03 07, 23:26)
As kazkaip su saviskiu nesusitvarkau blush2.gif Ryte ir per pietus net isodinti nepavyko, kojos kaip pagaliai doh.gif Pavakare pasodinau, prisegiau ir daviau ta maitinimo tinkleli su vaisiais. Kol vaisinosi viskas buvo lyg ir gerai, o paskui vis tiek sukosi, stengesi atsistoti, pradejo rekti... tai teko paleisti. Siandien net is vezimelio islipti norejo. Isejus dairesi, po to greit luzo, po val pabudo ir siek tiek pasedejas pradejo verztis lauk, kai nepavyko pradejo bliauti ir taip puse kelio iki namu doh.gif Vienu zodziu... dabar pas ji mazdaug tokia stadija: nenoriu sedeti, o noriu stoveti.


Taip jau yra. Kai išmoksta apsiversti, nebenori gulėti ant nugaros. Kai išmoksta sėdėti, apskritai nebenori gulėti. Kai išmoksta ropoti, vietoje nebenulaikysi. O kai išmoksta stoti, tai žūtbūt reikia stoti. Maniškė irgi dabar priropoja prie kokio baldo, įsikimba ir stoja, o užpakaliukas tai dar per sunkus, bumt ir rėkt. Tik žiūrėk. O dar krosnelė kambaryje yra ir, aišku, jai labai rūpi, nes ten kažkas dega doh.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Kažko nusikalus iš pat ryto jaučiuos. Mažė košės nevalgė, sėdi burbuliuoja nepatenkinta. Lauke šaltoka. MB ilgai dirbs. Nemėgstu tokių dienų.

QUOTE(dangutex @ 2013 03 07, 13:41)
Merginos tokius tarpusavyje nesusijusius klausimus turiu:
1. Ar duodate vaikams sausainiu, kazkokie sake tirpstantys yra?
2. Ar ryte vaikuciams atsibudus buna traiskaneliu akyse?
3. Ar Jums pacioms dar slenka plaukai? Ka darote, gal kokias priemones naudojate?
4. Dabar pavasari, kai islysite is kombinezonu, ka zadate rengti. Jei striukeles, tuomet kokias kelnytes?
5. Kokias kepurytes ir pirstines zadate deti?
6. Ar batukus jau desite?


Kaip pavydu kelionės... blush2.gif Aš saviškiui vis rodau, kalbinu, o jis "mhm", "gera kaina" ir pan., bet tuo viskas ir baigias... Reik matyt pačiai užsakyt, vaikui dokumentus padaryt, lagaminus supakuot, tada išvažiuosim... blush2.gif

Atsakymai į klausimus:
1. Neduodu. Ir tikriausiai neduosiu. Labai gražiai sučiulpia duoniukus. Kažkaip man jie tikresni/ naudingesni atrodo už tuos sausainius.
2. Labai retai.
3. Šiek tiek dar slenka. Bet nieko nedarau. Ir kirpėja sakė, kad jau atauginėja.
Tik mažoji labai peša tik progą gavus...
4. Pavasariui turim striukytę/ paltuką. Rengsiu džinsiukus ant storesnių pėdkelnių.
5. Užsakiau merino vilnos kepurytę:
http://beta.lt/vilni...track_type=name
Vėliau matyt dar kokią plonesnę nupirksiu. O piršinytes aš jai jau dabar plonesnes dedu..
6. Batukus ausim, turim keletą porų padovanotų, bet labiau papuošimui... MB fainus kedukus parnešė, matavom jau. Tai svarbiausia raištelius buvo atrišt... smile.gif

QUOTE(valerie @ 2013 03 08, 00:47)
Egluzele, mums irgi paskyre gerti zuvu taukus, kartais normaliai isgeria, kartais sugeba dali isspjauti  biggrin.gif O tai kokia esme to, ka skaitei, kad zuvu taukai visai nenaudingi?


Pavyzdžiui čia rašo:
http://www.delfi.lt/...s.d?id=57937806

Tai kažkaip ir dėl kito jų poveikio pradedu abejot...
O kokius duodat?

Gražios dienos 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(dangutex @ 2013 03 07, 23:57)
Dar mums aktualiausia tema, siandien gydytoja padidino mano panelei vitamino D doze. Sake mazoka. Tai kol pilnai nesvies saulute kiekviena diena vartosime po 3 lasus + zuvu taukai.


Aš irgi sulaukiau atsakymo dėl D vit. Tai pas mus jo per daug - 165. Duodavau 3 lašus ir žuvų taukus. dabar paliko tik žuvų taukus. Aš taip ir įtariau, kad daugokai jo. Nors perdozavimo požymių lyg ir nebuvo.
Papildyta:
QUOTE(*Gyte* @ 2013 03 08, 11:25)
na ka mes turim dar viena pasiekima, vakar paguldizua i lovyte ir kaip visda isejau, girdziu kalba, kalba, o po to jau zirzia ir vis pikciau, ateinu ogi panele stovi lovytej. Irodydama kad tai nebuvo mirazas, siandien dar pora kartu atsistojo  bigsmile.gif siaip nezinau ar cia dziaugtis ar ka, kazkaip man per anksti ir per greitai cia viskas  g.gif


Oho kokia spartuolė. Matyt, jai jau laikas biggrin.gif Maniškė tik prieš savaitę pati atsistoti išmoko.
Papildyta:
QUOTE(pasislepusi @ 2013 03 08, 11:03)
beje, moterytes, su kovo 8-aja! kadangi namie turim pacias graziausias pasaulyje geles, tai palinkesiu, kad tos Geles niekada nevystu (nesirgtu),visada zydetu(sypsotusi),  kasdien dziugintu savo ziedeliais (pasiekimais)... 4u.gif


Gražiai tu čia. Aš MB taip ir pasakiau, kad nereikia man tų gėlių, nes turiu savo Rožę. Labiau laukiu pirmos savo gyvenime Mamyčių dienos wub.gif
Atsakyti
QUOTE(dangutex @ 2013 03 07, 22:57)
Aciu, merginos, kad atsakete i mano klausimus  4u.gif . Akyse prasviesejo  smile.gif
Dabar ji uzsakines 50 skaryciu, iseina po 2,5 lt. Dar 20 like, gal kuri norite? Siunciu to puslapio nuoroda
http://www.aliexpres..._553721813.html

Pati dar neuzsakinejau, bet drauge atsisiunte tutu sijonu, isejo po 8 Lt. Mano tutu-saulute vienu is ju pasipuosusi nuotraukoje.

Todel neverta moketi kitiems, o galim atsisiusti pacios.



Dangutex as visai noreciau skarytes, o cia galima rinktis kokia, ar jau kokia gausiu tokia? nes man tuoj nuorodoj labai 16 tiktu prie turimu rubu vasariniu smile.gif ir dar 21 paiimciau jei tik po 2,5 smile.gif
Atsakyti
sveikos

as nuo vakar tuo ir uzsiimu, kad traukiu visokia papildoma technika sedejimui ir matuoju joje drakosiukus. ir i maitinimo kedutes vakar juos susidinau ir bandziau maitinti, bet jiems kedutese pasidare idomiau viska issityrineti negu valgyti kose, o kose auso.. todel teko vel is maitinimo keduciu susodinti i vibrokedutes ir sumaitinti kose. siaip ikeliau nemazai papildomos technikos pvz i albumeli. siandien dar viena pripuciau, reikes paskui prie progos nufotkinti, jei kam idomu ax.gif

galvoju, gal jau ir maudyti reikes vonioje sedincius su maudyniu kedutem g.gif nes iki siol vis dar maudem voneleje, tiksliau musu tetis maude, tai jau nesusitvarko su jais ir buna visas slapias. todel paskutiniu mety maudynes vykdavo labai greitai, tik ikisa vaika i vandeni ir atgal lotuliukas.gif
kaip jus maudot saviskius? kokia technika naudojat? kada pradejot maudyti sedom?


QUOTE(Tanga @ 2013 03 07, 17:56)
Krempudros berniukus abu imčiau į žentus. Jau tokie gražuoliukai  wub.gif

Ta proga įmesiu ir aš keletą naujesnių nuotraukyčių. Reklamuojame "Stilingų šventinių dekoracijų" produkciją smile.gif


dekui aciuks.gif
tai va is kur pas jus tiek karunu, nes kai ziurejau, man pasistojo toks klausimas biggrin.gif

QUOTE(Sangria023 @ 2013 03 07, 18:01)
Vakar su maziuoju 3 valandas lauke isbuvome, pirma karta i sportinuka ji pasodinau tai visai nieko thumbup.gif


as saviskius dabar ir namie daznai isodinu i musu naujus sketukus. irgi kazkaip visai jiems ten patinka thumbup.gif

QUOTE(dangutex @ 2013 03 07, 22:57)
Todel neverta moketi kitiems, o galim atsisiusti pacios.


pasakyk butinai, kai kazka uzsakines mirksiukas.gif
Atsakyti
[quote=dangutex,2013 03 07, 23:57]
O kad dar labiau saulutes gautume siandien uzsisakeme kelione i Turkija balandzio pabaigai. Kam idomu eco travel, novaturo padalinys balandzio pabaigai fainas kainas ismete. Ten skrydis naktinis i Alanija, (6 nakvynes ir labai padorios kainos). Aisku viesbuciai ekonomines klases, bet 5 * viesbuti su viskas iskaiciuota uzsisakeme uz 2834 Lt visiems trim. Jei ka domina, ar reikia konsultacijos, rasykite - dirbau turizme.

Dar, mano drauge rado kiniecius, is kuriu visi pigiu portalu pardavejai siunciasi prekes. Krempudra, ir Tavo nurodytas kepures is ten siunciasi. Ten yra free shipping ir tikrai pigu
Dabar ji uzsakines 50 skaryciu, iseina po 2,5 lt. Dar 20 like, gal kuri norite? Siunciu to puslapio nuoroda
http://www.aliexpres..._553721813.html

Pati dar neuzsakinejau, bet drauge atsisiunte tutu sijonu, isejo po 8 Lt. Mano tutu-saulute vienu is ju pasipuosusi nuotraukoje.

Todel neverta moketi kitiems, o galim atsisiusti pacios.


Laba mirksiukas.gif

Su kovo 8-aja visas mazas ir dideles mirksiukas.gif

Dangutex, kaip tau smagu de keliones, as irgi ziurineju, bet dar neissirinkau, reikes gal atsidaryti eco travel puslapi, ten bendrai kazkur ismesta sios keliones ir tu cia spec matai ? g.gif Mes tik noretume kokiom 9n ir geguze, bet kaip sakoma nespjaunam ir i kitus pasiulymus biggrin.gif

Dangutex, tavo saulute su tutu, tai klasiskai atrodo, tikra saulute wub.gif Liuks foto thumbup.gif

Kas del skareliu tai sudominai ir mane bigsmile.gif

Tanga, kokia didele ir grazi tavo panelyte wub.gif O ir fotikas tavo turbut kazkoks is geresniu, nes foto labia grazios gaunasi, gal beje patys fotografaiar bent prijauciantys, nes kaip is kokios foto studijos wub.gif thumbup.gif

D'ville, nepergyvenk del svorio, taviske menesiu mazesne daugiau sveria negu maniske, tai mums dar jus vytis ir vytis smile.gif

Krempudra, klausei del snapeliu gertuviu, tai jos tokios kaip kauciukines ar gumines, nzn net kaip pavadinti, pas mane avento gertuve, apvertus nebega, reikia traukti lelytei, bet ji kol kas su ta gertuvesdantenas kasosi ir tiek biggrin.gif Kazkaip netiketai pradejo gert is buteliuko , tai atsigeria nemazai visai lyginant su anksciau ir gana daznai nori atsigerti, tai ipilu paprasta vandenuka ir tiek, arba kaip sakiau turiu hippo arbateliu pankoliu ir kitokiu zoleliu.

D'ville, dar klausei del foto, tai 7 neemiau foto kur maze ir as labai jau pavargusios atrodeme ir dar keliu besikartojanciu, kur tik min detales skiriasi, tai pasiemiau 35foto, kelias paprasiau juodai baltas tai jau isireminau ir groziuosi wub.gif
O foto tai tikrai geriau gavosi negu tikejausi, nes kaip sakiau labai jau zirze maze ir pan. aisku kaip kur tai tokia nesava mazyle matosi, zyze tenai ir tt, bet nuotraukose nesimato nezinantiems, tai kaip ir viskas liuks thumbup.gif Pvz kur su kepure mergyte tenai tai tenai konkreciai verke,nzn kaip pagavo toki momenta, atrodo kad vaidina thumbup.gif

Beje, kas buvo TA, Tai visoms po balioneli 4u.gif Visu leliukai ziuriu gerokai didesni negu mano coliuke, reikia mums vytis, kai atsikels taip ir pasakysiu tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(angeliukkkeee @ 2013 03 08, 14:00)
Tanga, kokia didele ir grazi tavo panelyte wub.gif  O ir fotikas tavo turbut kazkoks is geresniu, nes foto labia grazios gaunasi, gal beje patys fotografaiar bent prijauciantys, nes kaip is kokios foto studijos  wub.gif  thumbup.gif


Ačiū ax.gif Pas mus aplink vieni fotografai, nes spaudoje dirbam. MB fotografuoja žurnalams. Tai fotoaparatai patys naujausi, patys krūčiausi pas mus biggrin.gif Aš pati irgi mėgstu fotkinti. Dabar dažniausiai tai darau su senu juostiniu fotoaparatu. Tik vis neprisiruošiu išryškinti juostų. Šias nuotraukas draugė darė, kuri irgi pradėjo rimčiau fotografuoti.

Mano naujos pareigos - aviganis. Nes mano avytė po visą butą zilioja. Ką tik vos neužsivertė džiovyklos, nes jai pasirodė, kad tai tinkamas daiktas pasilaikyti stojant doh.gif Tik nepažiūrėk, ir dingsta iš akiračio. Tada pasigirsta BUM. Reikės šalmą pirkti lotuliukas.gif
Atsakyti
sisyk Gelyte masaza atlaike puikiai. na, buvo keletas asareliu, bet... normaliai. masaziste pakociojo ja, sake turetu replioti. ir ji nenusiteikus daugiau kaip penkis kartus masazuoti, isvis sako, triju seansu pakaks.
na, bus matyti, kaip cia su tais repliojimais bus. cia po istorijos su dantimis, man jau baisu ka ir rasyti. blush2.gif
as buvau pas stomatologe, kazkaip sisyk neskausmingai viskas praejo.
tad jau galima ir svesti smile.gif

dangutex, labai smagu, kad keliausit. as tai va pasvajoju, kad but faina, bet... nu nedristu ir viskas. man kazkaip baisu, o kas jei verks lektuve? o kas...o kas....
zinau, kad nieko baisaus, kad viskas imanoma, bet vat kazkoks stabdys as nors tu ka.

na gal tiek, grazaus savaitgalio, mamukai. o jis ir viena diena ilgesnis, tai isvis super 4u.gif

Tanga, dekui uz grazius zodzius smile.gif

oi, pamirsau... visgi milupos pieniskos koses netinka. ryte daviau Gelytei, kazko nevalge, tai as pati skaniai suslamsciau. uztat paskui teko duot mp ir isbere ja.
tai siandien pirkau hip grikiu be priedu kose. siaubas, kazkoks kosmaras darosi su tom kosem. negi ji bus alergiska... nors ko stebetis, gi as pati alergiju turiu...

ei, Gyte, pargrisk cia gyvent, blyn kaip nuobodu cia ta vezima saligatviais bruzint. pagalvojau nu ner kur nusibelst tam rajone musu.
jus ten foto albume gal susirasiusios kur kas gyvena? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pasislepusi: 08 kovo 2013 - 17:24
mamytes, as pati viska siunciuosi ax.gif , tai kas keliauja i Lt, tai pati perku, o jei nesiuncia i Lt, tada per UK adresa. Svarbiausia, kad Lt kortele priimtu smile.gif


Del darzeliu. pas mus reikia darzelyje rasyt, tada i sistema sukelia mirksiukas.gif
Atsakyti