Įkraunama...
Įkraunama...

Jaunų Mamų Buveinė (III tema)

QUOTE(dangutex @ 2013 03 07, 13:41)
2. Ar ryte vaikuciams atsibudus buna traiskaneliu akyse?
3. Ar Jums pacioms dar slenka plaukai? Ka darote, gal kokias priemones naudojate?

Puikiai jus augate thumbup.gif
Del plauku labiausiai padeda rozmarinu Et.aliejus. Baziniame aliejuje (kokiame simondsiju) istirpini palasinus rozmarina ir nakciai issitepi saknis. Dar gerai-i sampuna jo prisilasint. As dar nusipirkciau is kokios zolininkes ajeru hidrolato ir juo issitrinti. Galima nueiti i Holos (Uzupio 4) ir i Kvapu Namus ir paklausti naujai ju nuomones, ten visad puikiu produktu ta tema buna, net misiniai padaryti.
Siandien einam pas okulista del akytes, nes mums istisai puliuoja traiskanoja, latakelis neatsidares vis dar...tai ziuresim, kokios cia mums prognozes..
Eisiu i ta albumeli pasiziuret, vakar taip greitai nesigavo susiorientuot kur ten kas smile.gif
Atsakyti
Laba
prisedau paskaityti, kol mazoji lauke miega. naktis buvo kosmariska, dar MB isvykes, tai viena sokinejau prie vaiko, negana to kad kelesi 5 kart kas valanda, po to is vis nuo 4:30 iki 6 nemiegojo doh.gif ir zirzia siandien visa diena, matyt jai paciai miego trukumas unsure.gif na bet kad tik tokios bedos biggrin.gif

dangutex su gera TA, o kodel sakai kad ugi blogai pamatavo, manai aukstesne jau tavo panele? nors man tas ugiu matavimas tai ir nesamone, geriau jau nematuotu, kol vaikas pats prie sieno kokios neatsistos normaliai

pabandysiu atsakyti:

QUOTE(dangutex @ 2013 03 07, 13:41)
Merginos tokius tarpusavyje nesusijusius klausimus turiu:
1. Ar duodate vaikams sausainiu, kazkokie sake tirpstantys yra?
2. Ar ryte vaikuciams atsibudus buna traiskaneliu akyse?
3. Ar Jums pacioms dar slenka plaukai? Ka darote, gal kokias priemones naudojate?
4. Dabar pavasari, kai islysite is kombinezonu, ka zadate rengti. Jei striukeles, tuomet kokias kelnytes?
5. Kokias kepurytes ir pirstines zadate deti?
6. Ar batukus jau desite?




1. Nupirkau Hippo sausainius kur tirpsta, bet sldumas ju doh.gif duodu i diena po viena, viso nesuvalgo, nuciulpia, patrupina. siaip keista kad tokiems maziems tokie saldus, buciau zinojus buciau nepirkus.
2. buna, bet labai retai, pavalau su vandeniu.
3. Man plaukai nepasakyciau kad labai slenka, pries nestuma slinko daugiau, ko tik as nebuvau bandzius, niekas negelbejo, kirpdavau trumpiau. Dabar turiu kita beda, vos tik paiimu mazaja i rankas taip ir taikosi uz plauku nustverti, negaliu nei panesioti, pykstames del sito visada.
4. zadu bandyt deti striukytes, ir turiu tokiu pasildintu dzinsiuku, tai va taip manau keliausim i lauka, po apacia aisku pedkelnes bus kokios storesnes.
5. kepurytes ir pirstines tai pagal ora manau reiks ziureti, turbut tuoj reiks kokiu plonesniu kepuriu, nes gi pas mus cia ziema, cia vasara ax.gif pernai balandzio pabaigoj jau trumpom rankovem pries saule pilvuka silciau biggrin.gif
6. batukus turiu tokius ale kedukus, truputi pasildintus, tai pradziai situos mausiu, o po to reiks kokiu vesesniu.
Atsakyti
QUOTE(pasislepusi @ 2013 03 07, 11:17)
Labas,


Faustina, as klausiau del darzelio.... neatsakei... ax.gif



planuoju leist nuo 2 metu, bet uzraso kitos nuo gimimo. O as vis dar nenueinu iki darzelio, nors jis salia namu doh.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(dangutex @ 2013 03 07, 14:41)

Merginos tokius tarpusavyje nesusijusius klausimus turiu:
1. Ar duodate vaikams sausainiu, kazkokie sake tirpstantys yra?
2. Ar ryte vaikuciams atsibudus buna traiskaneliu akyse?
3. Ar Jums pacioms dar slenka plaukai? Ka darote, gal kokias priemones naudojate?
4. Dabar pavasari, kai islysite is kombinezonu, ka zadate rengti. Jei striukeles, tuomet kokias kelnytes?
5. Kokias kepurytes ir pirstines zadate deti?
6. Ar batukus jau desite?


1. Sausainių neduodu, nes man nepatinka, kad ten yra cukraus. Perku spelta duoniukus, tai Pelytė net dreba, kai pamato. Į ranką ir pusvalandį ramu. Čiulpia ten jį, dantis kasosi. Kai jau lieka mažas gabaliukas atimu, kad viso nesugalvotų susikišti, tai ašarų būna.
2. Traiškanėlių nebūna. Gal kas su latakėliais negerai, jei jų yra? g.gif
3. Plaukai nebeslenka, geriu žuvų taukus. Šiandien kaip tik buvau pas kirpėją, tai ji juokėsi, kad pas mane dvi šukuosenos: ilgesni plaukai ir visai trumpi po jais. Žiauriai išslinko, o dabar atauginėja. Tikiuosi iki vasaros ataugs.
4. Turim plonesnį kombinezoną, tai pradžioje su juo pabūsim, o kai dar labiau atšils, turim striukytę ir visokių džemperiukų. Ir kelnes turim iš Lindex veliūrines. Man jos labai patinka.
5. Pirštinių mes jau dabar nenešiojam. Šiltos Pelytės rankos labai. Ilgesniu kombinezono rankovių užtenka. O kepurytę ploną trikotažinę turiu.
6. Va kaip su tais batukais tai nežinau. Reikia pasidomėti, kada ten juos pradėti auti. Lyg girdėjau, kad vaikščioti turi mokytis su batukais. Nežinau. g.gif
Papildyta:
Kamelija2 su mėnesiukais clap.gif
Atsakyti
mamytes, labai grazios fotosesijos ErikaMaja Photography, galit facebook paziuret jos darytas foto. Sake ir labai moka su vaikuciais ji wub.gif
Atsakyti

Pasižvalgiau po albumėlį.

Krempudros berniukus abu imčiau į žentus. Jau tokie gražuoliukai wub.gif

Dangutex mergytė tikra patriotė. Super thumbup.gif

Angeliukkkeee auga žavus modeliukas. Rausva jai labai tinka biggrin.gif

Streamy atostogų nuotraukos tikrai kelia pavydą ax.gif

Demetraola dar vienas žavus kandidatas į žentus. Bus sunku apsispręsti g.gif

Gyte Jau turi namie neblogą pagalbininkę biggrin.gif

d'ville mergytės akių mėlynumas, negaliu atsistebėti biggrin.gif

O žiūrint į Mila mergytes, norisi imti pavyzdį biggrin.gif

Ta proga įmesiu ir aš keletą naujesnių nuotraukyčių. Reklamuojame "Stilingų šventinių dekoracijų" produkciją smile.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites, kokie orai pas mus Klp pasaka saulute sviecia, pavasaris tikras, nors zada vel salcius doh.gif Vakar su maziuoju 3 valandas lauke isbuvome, pirma karta i sportinuka ji pasodinau tai visai nieko thumbup.gif
Kamelija su menesiukais jus thumbup.gif
angeliukkeee labai grazi fotosesija, nerealaus grozio dukryte ir teveliai thumbup.gif
dangutex su gera TA labai gerai paaugo tavo mergina kaip ir manasis, tik musu ugis mazesnis smile.gif
Bandau atsakyti i klausimus:
Merginos tokius tarpusavyje nesusijusius klausimus turiu:
1. Ar duodate vaikams sausainiu, kazkokie sake tirpstantys yra?
as kartais duodu milupos arba hipp sausainius skirtus nuo 6 menesiu,manasis ciulpia skaniai.
2. Ar ryte vaikuciams atsibudus buna traiskaneliu akyse?
labai atsiprasau nelabai suprantu kas yra traiskaneliai, esu rusakalbe tai nesuprantu to zodzio prasmes blush2.gif gal kas gali paaiskinti arba zino kaip isversti i rusu kalba blush2.gif
3. Ar Jums pacioms dar slenka plaukai? Ka darote, gal kokias priemones naudojate?
jau nebeslenka.kaz kur tecia menesi po gymdimo labai stipriai slinko,bet dabar susitvarke nieko nedariau.
4. Dabar pavasari, kai islysite is kombinezonu, ka zadate rengti. Jei striukeles, tuomet kokias kelnytes?
turiu pavasariska kombinizona
5. Kokias kepurytes ir pirstines zadate deti?
dar nezinau, reikes galvoti.
6. Ar batukus jau desite?
as planuoju tik vasara deti batukus kai jau vaikscios, specialius ortopedinius.
Apie darzeli cia kalbejot, tai as jau savaji uzrasiau prie namu, planuoju nuo dveju metuku leisti.
d'ville nepergyvenk del mazai priaugto svorio tikrai manau cia nuo tos ligonines, atsigaus mazule ir priaugins nemazaia pamatysi mirksiukas.gif
Paislepusi teisingai darai, kad nekreipi demesio i visus tuos ale patarimus, kiek zmoniu tiek nuomoniu, manau reikia daryti taip kaip tau atrodo geriau tavo vaikui, juk tu esi mama ir pati zinau kas yra vaikui geriausia 4u.gif
Tarp kitko mums irgi gydytoja liepe pradeti duoti varskytes arba jogurtuka bio, kol kas neduosu, palauksiu dar.
Gyte uz bemiege nakti 4u.gif Manasis irgi siandien visa nakti muistesi, niekaip normaliai neuzmigo, irgi sokinejau aplink, o prabudo 6 val. tai paskui 8 va. dar migdziau tai ismiegojo pusantros valandos.
Tai tiek merginos lekiu posportuoti kol mazasis miega ir su juo tetukas smile.gif
Atsakyti
Labas smile.gif
Aciu uz sveikinimus biggrin.gif

Visoms kam priklauso su TA 4u.gif

Mila su menesiukais jusu stipruole 4u.gif nors ir paveluotai.

angeliukkkeee fotosesija thumbup.gif Labai grazi jusu seimynele.

Tanga ar tu pati gaminai visas tas karunas savo Pelytei? Grazuole princese wub.gif

QUOTE(kristinuke @ 2013 03 07, 10:52)
Aš, matai, jau darbe pripratusi numatyti gabalą į priekį, tai su savo vaiku irgi tas pats, noriu pasilengvinti sau ir jam dalią. Tai kai jis turės pats vienas valgyti, manyčiau, kad ant kelių jau bus nelabai patogu, dėl to dabar sodinu, diržus prisegu, jei matau, kad suktis pradeda, ir tiek.

kristinuke uz prasta savijauta 4u.gif
As kazkaip su saviskiu nesusitvarkau blush2.gif Ryte ir per pietus net isodinti nepavyko, kojos kaip pagaliai doh.gif Pavakare pasodinau, prisegiau ir daviau ta maitinimo tinkleli su vaisiais. Kol vaisinosi viskas buvo lyg ir gerai, o paskui vis tiek sukosi, stengesi atsistoti, pradejo rekti... tai teko paleisti. Siandien net is vezimelio islipti norejo. Isejus dairesi, po to greit luzo, po val pabudo ir siek tiek pasedejas pradejo verztis lauk, kai nepavyko pradejo bliauti ir taip puse kelio iki namu doh.gif Vienu zodziu... dabar pas ji mazdaug tokia stadija: nenoriu sedeti, o noriu stoveti.

dangutex mano atsakymai:
1. Ar duodate vaikams sausainiu, kazkokie sake tirpstantys yra?
Savaitgali bandziau Milupos, bet jis jo atsikando. Daugiau neduosiu.
2. Ar ryte vaikuciams atsibudus buna traiskaneliu akyse?
Nebuna.
3. Ar Jums pacioms dar slenka plaukai? Ka darote, gal kokias priemones naudojate?
Man dar vis slenka, nors gal ne taip gausiai. Dar jokios priemones nenaudojau.
4. Dabar pavasari, kai islysite is kombinezonu, ka zadate rengti. Jei striukeles, tuomet kokias kelnytes?
Turim striukyciu:viena siltesne, kita kai bus silciau. Dzinsiukus, velvetines kelnytes su pasiltinimu ir po apacia pedkelnes.
5. Kokias kepurytes ir pirstines zadate deti?
Turim tokia kur Krempudra nuorada idejo. Man labai grazu, reikes turbut dar kitokios spalvos nupirkti ir jam, ir sau. Gal dar kokia trikotazine su raisteliais nupirksiu. Pirstynes plonesnes turim.
6. Ar batukus jau desite?
Desiu. Pries savaite nupirkom Bartek, truputi auksteniu auliuku su lipdukais.

pasislepusi smagu, kad pralinksminau mirksiukas.gif Kad ikas su dantukais ir mano anyta sake. Kadangi ji pati pirmaji sunu maitino iki 9 men (kas tais laikais buvo retenybe), tai ir kalbejo is patirties. Beja, buvo teisi. Nykstukas jau pora kartu krimstelejo, kad net surikau, o po to jau jis pats issigando ir verkt pradejo.

Siandien musu artistas soko stovedamas loveleje pagal Tele-bim-bam daineles. Taip juokingai galva kraipe lotuliukas.gif Ir dar sugalvojo stovedamas pasilenkti ir soske paiimti. Dar bande isikibes i suni atsistot. Ta maza galvele visko primasto smile.gif Ikelsiu kelias foto.
Vakar su MB buvome spektaklyje "Striptizo ereliai", pernai kazkaip nepavyko nueit. Prisijuokiau iki asaru thumbup.gif Tik stai mazasis, pasilikes su mociute, beveik valanda prareke verysad.gif Turim bilietus ir i kita spektakli (ateinancia savaite), tai net nezinau kaip cia pavyks nueit.

Grazaus rytojaus 4u.gif


Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kamelija2: 07 kovo 2013 - 22:26
Aciu, merginos, kad atsakete i mano klausimus 4u.gif . Akyse prasviesejo smile.gif

Dar mums aktualiausia tema, siandien gydytoja padidino mano panelei vitamino D doze. Sake mazoka. Tai kol pilnai nesvies saulute kiekviena diena vartosime po 3 lasus + zuvu taukai.

O kad dar labiau saulutes gautume siandien uzsisakeme kelione i Turkija balandzio pabaigai. Kam idomu eco travel, novaturo padalinys balandzio pabaigai fainas kainas ismete. Ten skrydis naktinis i Alanija, (6 nakvynes ir labai padorios kainos). Aisku viesbuciai ekonomines klases, bet 5 * viesbuti su viskas iskaiciuota uzsisakeme uz 2834 Lt visiems trim. Jei ka domina, ar reikia konsultacijos, rasykite - dirbau turizme.

Dar, mano drauge rado kiniecius, is kuriu visi pigiu portalu pardavejai siunciasi prekes. Krempudra, ir Tavo nurodytas kepures is ten siunciasi. Ten yra free shipping ir tikrai pigu
Dabar ji uzsakines 50 skaryciu, iseina po 2,5 lt. Dar 20 like, gal kuri norite? Siunciu to puslapio nuoroda
http://www.aliexpres..._553721813.html

Pati dar neuzsakinejau, bet drauge atsisiunte tutu sijonu, isejo po 8 Lt. Mano tutu-saulute vienu is ju pasipuosusi nuotraukoje.

Todel neverta moketi kitiems, o galim atsisiusti pacios.
Atsakyti
Labas vakaras 4u.gif

Aciu, mergaites, uz silta priemima 4u.gif
Kazkaip pastarasias dienas nusikalu, tai niekaip negalejau parasyt, nesgi nesinori parasyt kelis zodzius blush2.gif
Mes augam gerai, pagal 9 men TA sveriam 10,5 kg ir esam 75 cm ugio, turim 8 dantukus didis.gif MP nebemaitinu jau nuo kokiu 7 men su biskiu, nes mazius jo atsisake, o ir maitinau nusitraukinedama (taip jau susikloste aplinkybes).
Sliauzti mokejome tik atbulai, o i prieki pradejom is karto ropoti. Stovim jau senokai, koki menesi ar pusantro. Jau bandom delioti kojytes, kai prilaukau uz abieju ranku wub.gif
Labai megstam darzovienes su mesyte, o vat su grudinem kosem nedraugaujam.

Ziuriu, dauguma Jusu dar maitinate MP, saunuoles, pagarba bigsmile.gif O jau Krempudra tai is viso saunuoliu saunuole thumbup.gif

Pasislepusios, Milos, Dangutex, Egluzeles mazylems sveikinimai su dantukais bigsmile.gif

D'ville, viskas gerai bus su tuo svoriu, juk dar atsigaunat nuo visu neigiamu ispudziu po ligos mirksiukas.gif

QUOTE(kristinuke @ 2013 03 03, 17:56)
thumbup.gif Pagaliau, pagaliau mano vaikui bendramėnesinukas atsirado, o tai mes vis nulėkę į prieky su savo bėdom ir džiaugsmais blush2.gif

Aha, mums irgi smagu bus tureti bendraamzi smile.gif

Egluzele, mums irgi paskyre gerti zuvu taukus, kartais normaliai isgeria, kartais sugeba dali isspjauti biggrin.gif O tai kokia esme to, ka skaitei, kad zuvu taukai visai nenaudingi?

QUOTE(pasislepusi @ 2013 03 04, 00:57)
ir isvis tas ikyrus lindimas prie vaiko, tai uzknisoooo....

Mane irgi tas labai nervina blush2.gif

Sangria, o kokios firmos ortopedinius batukus turite? g.gif

QUOTE(Demetraola @ 2013 03 05, 18:22)
o nuo 8 menesio jau pradet davinet karta i savaite zuvi.

O mums iki metu liepe neduot zuvies, nes siai laikais neaisku ar gerai padarysi, ar pakenksi, nes jurines zuvys daznai buna prikaupusios ivariu nuodu, o auginamos dirbtinai irgi turbut ne pats geriausias maistas kudikiui 4u.gif

QUOTE(pasislepusi @ 2013 03 06, 12:41)
ir dar del tu kosiu, paziurejau, kad prisipirkau milupos su pienu, be pieno neturiu. drauge sako, neduoti pienisku, nes nuo to pieno gali berti. o kokia jusu nuomone?

Pabandyk duoti pieniskas ir matysi reakcija. Mums jos puikiia tinka, o vat paragavus jogurto is karto zandukai uzsiliepsnojo 4u.gif

I dangutex klausimus atsakysiu veliau blush2.gif
Atsakyti
Valerie bartek firmos pirkau batukus smile.gif
Atsakyti
Labas rytas,

siryt mano kukuska nusprende anksciau keltis, tai nuo 8 atsikele. aisku, po valandos vel gulesi pamiegoti. smile.gif
kol nepamirsau, Dangutex, bandau atsakyti i Tavo klausimus:

1. Ar duodate vaikams sausainiu, kazkokie sake tirpstantys yra?

neduodu. mano merginai pagrindinis maistas vis dar mp, per diena priklauso nuo nuotaikos jos, valgom 1-2 k. kose, ir 1-2 k. vaisiu tyrele.

2. Ar ryte vaikuciams atsibudus buna traiskaneliu akyse?
nepastebejau.

3. Ar Jums pacioms dar slenka plaukai? Ka darote, gal kokias priemones naudojate?

maziau, bet slenka. nieko nedarau.

4. Dabar pavasari, kai islysite is kombinezonu, ka zadate rengti. Jei striukeles, tuomet kokias kelnytes?
apie tai ir nepagalvojau. turim striukyte, kelniu kazkokiu, o batukus atiduotus. tai jei lb reikes uzdesiu. vis vien nevaikscios dar.

5. Kokias kepurytes ir pirstines zadate deti?
irgi nepagalvojau

6. Ar batukus jau desite?

turiu batukus,atiduotus, tai lb reikes, o savu neturesim, desiu. bet siaip ieskom jai basuciu.

mes ana savaitg. buvom Gariunuose, pirkom basutes. jos siek tiek dideles, bandysim ieskoti jai tinkamo dydzio.
jei ka domintu, tai gariunuose uz basutes mokejom 40lt, normalios visai, tvirtas uzkulnis, o virsuje lipuckes, kurios reguliuojas pagal pedos ploti.
jei kas nores parasysiu, kurioj vietoj ieskot.


Faustina, nezinau, kokiam Tu mieste, bet Vilniuje nuejusi i darzeli nieko nelaimesi, reikia internetu pildyti prasyma.
bijau ir pagalvoti, kaip bus su tais darzais.....


kazko nepasveikinau, tai sveikinu dabar!

beje, moterytes, su kovo 8-aja! kadangi namie turim pacias graziausias pasaulyje geles, tai palinkesiu, kad tos Geles niekada nevystu (nesirgtu),visada zydetu(sypsotusi), kasdien dziugintu savo ziedeliais (pasiekimais)... 4u.gif
Atsakyti