Įkraunama...
Įkraunama...

Jaunų Mamų Buveinė (III tema)

Sveikos. Sveikinimai dangutex,gal ir darką praleidau... 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Kadangi aš sm tai kalbu, tai ne...man gerai, kaip visoms gerai, nes kitos kur kas aktyviau dalyvauja nei aš. td nėra blogai 4u.gif

O mes toliau zirziam... valgė šįryt vos vos Tik naktį geriau miegojo. Pabandžiau suvystyti į pledą, tai net keista kaip nustojo muistytis, nors prieš tai atsineštas į lovą suko ratus ax.gif
Atsakyti
Mila, jei maniske normaliai valgytu, gal ir man sumazetu pieno?
as tik nesenai pradejau duoti vandens, bet ir tai, zaidzia ji, nors matosi, kad patinka.
atrodo, radau priezasti, kodel man (.) sprogo, skysciu sumazinau ir normaliai. o tai jau kazkokia nesamone buvo. bet cia dar neaisku.

tiesa, pirkom paprasta puodeli tomy tipipi ar kaip ten. tai nervai man liejas per krastus. negaliu gi atidaryt dangtelio! geriau jau butu uzsukamas. o tai dabar tenka prasyt mb, kad atidarytu.


Angeliuke, auuu, kaip tu ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pasislepusi: 05 balandžio 2013 - 10:23
O geras, nu super, kad radai iseiti, as siaip skysciu pakankamai geriu, bet kaip ir sakai, normaliai pradedam jau valgyt, matyt todel ir mazeja.
Skaitau kaip tavo Gelyte valgo, viens prie vieno kaip mano Braske, vos ne iki metuku MP pagrindas buvo blink.gif paskaui jau po trupuciuka pradejo normalu maista nuo stalo valgyt, bet ir db ner valgi, ka bepasiulysi vis schmoll.gif
Tai zaidziam, kiausiniene-kempiniukas, avizu kose reik blenderiuot, kad pabaltu siek tiek, paskui pabarstukais barstau kur tortams skirti puosti, arba spalvotom kokosu drozlem...zodziu, ka bedaryciau, viska reik ispuosti kaip restorane lotuliukas.gif

Koks ten tas puodelis? Man TT siaip labai patinka ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dangutex @ 2013 04 05, 00:57)
Labai aciu visoms  4u.gif Buckis nuo musu  wub.gif

Dar esame isbertos ir ta proga nerealus zirzaliukas siandien. Bandziau tartis, kad tik siandien leidau tokia inoringa panele pabuti, o nuo rytojaus griztame prie iprasto elgesio  smile.gif Ziuresim, ar klauso mamos.

Valgo tragiskai. Kas geriausiai einasi, tai avizu kose su garintu obuoliuku. Pusryciams (cia taip vadinami peledu 13 val) suvalge tokios koses 100 gr. Pietus - 60 gr darzovienes su jautiena, na o vakarienei grikiu kose buvo valgoma koncertuojant, sio koncerto metu tik 4 sauksteliai pateko i burna. Siaubas - maitinimas varo i nevilti mane, taip gerai buvo tik MP maitinti.



Sveikinimai ir nuo musu 4u.gif , paveluoti per tas ligas blush2.gif

Paskaiciau kad kose su koncertais valgot, va dabar as net bijosiu jai kisti kai suverks, nes ta diena kai pradejo vemti, mes kaip tik ir kisom kose o ji verke, tik issizioja verkti o mes kisam sauksta doh.gif o jai vargsei jau tada matyt bloga buvo, ir mes dar su savo kose doh.gif

Atsakyti
mano aktyviai burnoj dantu iesko. As vakar ikisau pirsta, tai toks laimingas. Atkiso lupa, nutilo taip....Laimingas visas, kad as dantenas ciupinu biggrin.gif
Atsakyti
sveikos

Tanga
, o kodel nenori pereiti? unsure.gif as tai kazkaip bandau lanksciai prisiderinti, nes man svarbiau ne kur, o su kuo bendrauti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Krempudra @ 2013 04 05, 11:31)
sveikos

Tanga
, o kodel nenori pereiti?  unsure.gif as tai kazkaip bandau lanksciai prisiderinti, nes man svarbiau ne kur, o su kuo bendrauti  ax.gif


drinks_cheers.gif
Atsakyti
is keliu mamu dar negavau jokio atsakymo, nors maciau, kad buvo prisijunge ir skaite.
tikiuosi, atrasit laiko pranesti sprendima.

tiesiog, noriu isvengti bereikalingo aiskinimosi kas prasosi tema.

aciu 4u.gif
Atsakyti
Del valgymo as irgi turiu klausima. Zodziu mes suvalgom ryte koses (grikiu / grudu) su obuoliu - melyniu tyrele pagardinimui apie 150-200ml, tada pietums darzoves ellas kitchen (jei skanu, tai 120ml, jei nelabai - tai puse), vakarienei vel kose arba uzbaigiam pietu darzoves, is viso gal 100-150ml gaunas. Ir pas mus 5-6 kartai MP like per para. Tai as nesuprantu, ar dar gerti jam reikia papildomai? Is to buteliuko vandeni su snapu jis nelabai moka gert, kaip kartais. Buna is puodelio duodu, tai springdamas kazkiek nurija. Bet nesuprantu, kiek tu skysciu vaikams reikia? Ar tu 5-6 kartu mp uztenka??
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Dangutex - pavėluoti 9 4u.gif

Meilės vaisiau - nežinau, kiek ml tiems mažiukams reikia išgert. Bet siūlau žiūrėt pagal mažiuką - jei pampersai pilni, mažiukas gerai jaučias, lūpytės neišdžiūvę, tai, mano nuomone, užtenka to, ką gauna 4u.gif

Faustina - matyt malonus dantenų masažas mažiukui thumbup.gif

Angeliuke - kaip jūs?

Atsakyti
sveikos wink.gif


kad jau rupinates kur as tai atsiliepsiu, bet siiap tai visai nera nuotaikos sad.gif, tai nesinori gadinti su savo bedelem, nes dabar pas mus ju apstu doh.gif ir jauciuosi tokia besibedavojanti paskutiniu metu, uztai tik perskaitau ir laukiu geresnes nuotaikos smile.gif

laikomes mes taip pat, tiskliau-man del slogos ir gerkles situacija blogeja, skauda kaip kad sinusitas butu, visas liaudiskas priemones isbandziau, nelabai kas padeda, dar su tokiu biotronu sildau, bet nesikeicia situaciaj, gal biskuti atsikoseju lengviau, bet vistiek skauda kosint krutine sad.gif

o mano maze kosti irgi vis labiau ir labiau, duodu as jai ta umcalor, bet nzn ar padeda.nors anyta vis burbuliuoja, kad neduotu mano vietoje vaikui su spiritu, tipo negalima doh.gif snd dar mazetei ziuriu ir slogyte pasirode, ta labai viliuosi kad trumpalaike, bet bijau nezmoniskai kad nebutu kaip kad man, o jau tada is vis blogai, jauciu be ligoniniu neapseisim, nes pati niekaip neprakvepuoju sad.gif

ai, beje, turim jau 2dantukus wub.gif isdygo abu vienu met

vsio, verkia maze, eisiu su kauke pas ja doh.gif

linkejimi visoms

ai, o del nestumo, tai vakar vel buvo pasiode kraujo sad.gif, labai tikiuois ieko rimto...

och...kada tos bedos baigsis doh.gif
Atsakyti
Angeliuke, mes esam nuo pirmu dienu, dalinomes ne tikdziaugsmu, bet ir vargais. todel jei tik gali, tai ir rasyk, kas tik ant duss guli.

butugerai, kad parasytum del kitos temos man i az. blush2.gif
Atsakyti