Įkraunama...
Įkraunama...

Jaunų Mamų Buveinė (III tema)

Dangutex su mėnesiukais jus!

Kaip supratau, jus visos išsikraustote į TD. Man teks grįžti į nevaisingumo skyrelyje likusius mamyčių namelius. Neturiu aš nuo ko slėptis ir nelabai man suprantama ta paranoja dėl to, kad kažkas sėdi ir skaito mūsų pliurpalus. Ką gi sėkmės jums. Buvo smagu pabendrauti, pasidalyti džiaugsmais ir rūpesčiais. Aukit didučiai ir būkit sveikučiai. Visas avansu su mėnesiukais 4u.gif
Atsakyti
Labuka, mamuliai smile.gif

manau, kad nieko tokio, jei cia bendrausim ir ten, kam patogu, juk ne visos norejo kraustytis, kai kurioms nebuvo skirtumo smile.gif

mes sloguojam, maziukei nosia bega upeliu..man irgi nekas..bet nieko, tikiuos, viskas ok bus ax.gif
Atsakyti
Tanga, labai gaila, kad nenori eiti su mumis. Bet tai Tavo teise ir apsisprendimas. 4u.gif



Atsakyti
Labas smile.gif

dangutex su 9 menesiukais Jus 4u.gif Sveikateles 4u.gif

Sveikatytes ir visiems bei visoms sergantiems 4u.gif
Atsakyti
Dangutex su menesiukais tavo princese 4u.gif nesirkit 4u.gif
Atsakyti
Ir mes prisidedam prie sveikinimu Dangutex mazylei 4u.gif
Atsakyti
Dangutex, sveikinimai su menesiukais 4u.gif

Atsakyti
Labai aciu visoms 4u.gif Buckis nuo musu wub.gif

Dar esame isbertos ir ta proga nerealus zirzaliukas siandien. Bandziau tartis, kad tik siandien leidau tokia inoringa panele pabuti, o nuo rytojaus griztame prie iprasto elgesio smile.gif Ziuresim, ar klauso mamos.

Valgo tragiskai. Kas geriausiai einasi, tai avizu kose su garintu obuoliuku. Pusryciams (cia taip vadinami peledu 13 val) suvalge tokios koses 100 gr. Pietus - 60 gr darzovienes su jautiena, na o vakarienei grikiu kose buvo valgoma koncertuojant, sio koncerto metu tik 4 sauksteliai pateko i burna. Siaubas - maitinimas varo i nevilti mane, taip gerai buvo tik MP maitinti.
Atsakyti
Labas rytas,

mes irgi nelabai dar kaip, mazoji irzalioja, nosiukas bega, bet tempos nera, pakoscioja, bet matomai del slogytes,kalbejaus jau su gyd,sako, duoti influcid, plaut nosiuka, didzioji su tokia pacia gydymo taktika per pora dienu pasveiko, na ir db tikiuos to paties smile.gif

Dangutex, uzuotauta, issivaizduoju, kaip kamuojies, apart visu nerimu, dar ir nevalgumas vaiko...Laikykis, sveikite smile.gif
Atsakyti
Dangutex, su menesiukais 4u.gif

kaip gaila, kad ne visos nori iseit ax.gif Taip smagu su kuo daugiau mamyciu bendraut bigsmile.gif wub.gif
Atsakyti
Dangutex, nesijaudink del (ne)valgymo. mano, kai jai nenuotaika, buna iki siol visa diena tik mp gyva smile.gif
nors jau po truputi atsiranda susidomejimas ir kitu maistu.

sedziu salia jos ir laikau ranka, kitaip nemiega doh.gif

o ties, kaip jum vaizdas pro langa? biggrin.gif
Atsakyti
pasislepus,bet tai pagarba, mamyte, nes man butu nebeimanoma mazes vien mp ismaitint sad.gif
ir sianakt, daugiau buteliuko su arbatele prasei nei mp doh.gif
jauc, sparciai mazeja jau..per diena vos 2-3k pavalgo jo, paskui nakti dar 2-3k ir psio unsure.gif
Atsakyti