Įkraunama...
Įkraunama...

Jaunų Mamų Buveinė (III tema)

Angeliuke, dziaugiuosi del Taves labai labai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif wub.gif
d'ville, kaip smagu, kad jau stovit wub.gif wub.gif wub.gif Mane tokios akimirkos net sugraudina wub.gif


Aciu mamukai uz pasidalinimus info apie maitinima 4u.gif
Atsakyti
Gyte su Gytaite ligoninej, kol kas stebi, jei geriau -paleis.

Atsakyti
Sveikutes,

Angeliukkkeee, labai saunios zinios. Smagu, kad pilvinukas tvirtai isikibes ir sirdute plaka. Kaip miela wub.gif Saugok save ir stebukleli.

D'ville, ir pas Jus jau prosvaistes, o dar mazosios paneles pasiekimai. Dziugu 4u.gif

Gyte, lauksim is Jusu ziniu. Tikiuosi nieko rimto 4u.gif

O as siandien vel susinervinusi. Vakar mazajai temperaturos nebuvo, tai apsidziaugem, kad issisukom nuo ligu bei padarem isvada - kalti dantys.
Tai siandien, vel naujiena. Mazosios visas kunelis isbertas. MB nesutiko vezti parodyti mazosios, uzsiciklino, kad tridiene. Bet ar gali buti: dvi dienas tempa iki 38, po to diena be tempos ir po to isbertas kunelis.
Kalbejau su gydytoja, sake mazai tiketina, kad tridiene, bet kadangi berimo negali paziureti, tai liepe stebeti.
Esu sirsalas, ziauriai pykstu ant MB, bet seimoje sprendziame abu.

Dar pagalvojau, gal isbere nuo kiausinio. Per Velykas sugriesijau viena suvalgiau. O ji juk alergiska kiausiniui.
Atsakyti
sveikos

mano mazajam nuo vakar vakaro nera temperaturos thumbup.gif nezinau, kas cia buvo. visokiems tokiems neaiskiems dalykams turiu viena paaiskinima - dantys tongue.gif bet ju kaip nera, taip lotuliukas.gif

beje, sugalvojau po truputi duoti rupesnes koses, bent juo kruopienes. si ryta viriau dribsniu kose, tai puse sublenderiavau ir i ta imaisiau nesublenderiuotos puse. visai gerai gavosi thumbup.gif

kas cia Gytes maziukei unsure.gif

d'ville
, laikykites 4u.gif maniskiai siek tiek isgeria kompotuko, bet zinok kelis gurksnius. didysis siek tiek daugiau, mazasis - is viso simboliskai doh.gif o stoveti dar nestovi, kad ir sedeti dar patys nelabai sedi unsure.gif

angeliuke, laikau kumscius, kad viskas butu gerai 4u.gif

pasislepusi, as matuoju bekontakciu termometru. man tai labai geras dalykas. pamatuoju patikrinimui kelis kartus, nes buna, kad vaikas sujuda ir panasiai. labai gerai, kai du vaikai, nes nera kada zaisti ten su visokiais gyvsidarbriniais ar elektroniniais - reikia greitai ir tuoj pat. be to, labai gerai matuoti nakti nezadinant vaiko, kai nori stebeti, ar kyla/nekyla temperatura.

Meiles vaisiau, kai renkiesi kedute, ziurek, ar tau reikia su keliom padetim, ar uztenka tik sedimos padeties. jei pvz turi kokia vibrokedute, kur galesi pasodinti dar nepilnai sedinti vaika ir joje maitinti, tai gali ziureti visiskai paprastos kedutes, kur jau tik sedima padetis. bent as taip dariau - maitinau vibrokedutese ir nusipirkau pacias paprasciausias ir labai fainas ikeos kedutes. jei neturi tokios vibrokedutes ar kazko panasaus, tada butu patogiau maitinimo kedute su keliom padetim, tame tarpe pusiau gulomis 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Krempudra: 03 balandžio 2013 - 15:31
Sveikutes 4u.gif

Gyte laikykites tikekimes nieko rimto maziukei ir greitai paleis, lauksim ziniu.

Angeliuke nuostabios naujienos, sveikinu, saugok save ir pilvuka 4u.gif

D'ville kaz kodel ir as manau kad maziukei gali buti astma g.gif , greiciau sveikit 4u.gif

Dangutex sveikatytes maziukei 4u.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Bandysiu pasisakyt, kol manoji turbo baba ilsisi doh.gif

Krempudra - rimtai tu saviškius užspaudus migdai. Maniškė klyktų iki mėlynumo už tokius laisvės suvaržymus biggrin.gif

Ačiū už atsakymus dėl miego rūbelių. Šiąnakt migdžiau su pižama, berods mažiau sušilus buvo g.gif

Gytei su Gytaite - sveikatos ir kuo greičiau grįžt namo 4u.gif

Dangutex - man atrodo prie tridienės aukštesnė tempa būna g.gif

QUOTE(angeliukkkeee @ 2013 04 03, 00:25)
* ar pati kur persalau
** DAbar apie laukiama-buvau snd i privacia nulekus. nebuvo talonu, tai susirasiau su gyd, tai prieme papildomai pries darba .  zodziu, siai dienai kol kas yra neblogai-mate jau leliuka bei sirdele
***Nzn kaip su tuo maitinimu dabar greiciau baigti, kazin ka vietoj ju duoti-vandenuka ar misinuka?


* Kaip šiandien jauties?
** džiaugiuos už širdutę wub.gif Aš irgi jau gal norėčiau...
*** Manau, kad tavo mažutei dar reiktų mišinuko. Lyg per maža tik vandenuką gerti... Bet bent jau aš pasitarčiau su mažylės gydytoja 4u.gif

QUOTE(d'ville @ 2013 04 03, 11:24)
Labdien


Už tuos smagius pasiekimus 4u.gif
Ir labai linkiu neužsibūt 4u.gif
O negali būti, kad tas pelėsis sukelia problemų paūmėjimą?

QUOTE(pasislepusi @ 2013 04 03, 13:23)
* Egluzele, skaniai atrodo tas surpyragis, bet su mano sugebejimais kepti pyragus, geriau iskart produktus ismest.
** ai, butumem ne cia, tai dar parasyciau. bet....


* Na nereik taip nusivertint. Viskas ten paprasta mirksiukas.gif Drąsiau, drambly, drąsiau biggrin.gif
** Dar dėl persikėlimo - galim bandyt persikelt. Nepatiks, galėsim grįžt. Gi niekas durų neužtrenks mirksiukas.gif Tik kažkam reik imtis iniciatyvos 4u.gif

Gal dar kažką norėjau pasakyt, bet nepamenu. O ir valdžia bunda. Gero vakaro 4u.gif
Atsakyti
Aciu uz info apie kedutes 4u.gif Mastysim, ko cia mums labiau reikia...

Gyte, Dangutex, D'villes mazyliams 4u.gif 4u.gif 4u.gif

D'ville, labai suprantamas tavo pasakymas, kad kaip baisu kai atiduodi svetimam vaikiuka ir kam tie skauduliai tokiam mazyciam... As butent taip irgi galvojau, kai daviau maziuka asaru latakeliu procedurai. Kai jau viskas praejo, pradejau mastyt, kad nu ne viskas nuo musu noru priklauso, tie mazyciai irgi atsinesa savo istorija, o mes, tevai, esame cia tam, kad jiems padetume. Todel dabar pati is saves tikrai noreciau kita karta padeti, o ta galima padaryti turint savy kuo daugiau ramybes ir ziurint i akutes sakyti vaikuciui, kad viskas bus gerai, kad taip dabar reikia, kad mes su tavim ir tave kiekviena sekunde globojam. As kazkaip tikiu, kad tie kudikeliai supranta ir jaucia musu emocijas, taigi kuo patys pozityviau ir ramiau galvosim,tuo jiems tik geriau bus. Labai tikiuos, kad man kada nors pavyks taip nusiteikti ir buti kuo ramesniai kai jam bus nelengva...

Dangutex, ellas kitchen perku Assorti, kai ten jie kainuoja 5,03Lt. Jei kas zinot kur dar pigiau buna, pasakykit smile.gif

Angeliuke, nu ir saunios zinios, jau sirdute matei thumbup.gif Tau irgi dabar kuo daugiau ramybes, pozityvumo ir kliackas sau graziai augs smile.gif Del antibu tai manau pasidomesi ir priimsi geriausia sprendima. Pati esu girdejus, kad tikrai jau geriau juos sugerti nei negerti. Taigi taip nepergyvenk 4u.gif

Del papildomo gerimo, as pati galvoju, kai visai mazai maitinsiu, paklausiu savo neonotologes, ka ji mano apie eco piena is parduotuves. Mano drauge savo 8 men vaikui tai perka tiesiog pasterizuota eco piena ir jos vaikas geria ir bedu nemato. Jos mama gydytoja pediatre sako, kad viskas cia normaliai ir galima ta piena gerti. Man tai butu geras variantas, nes misiniu as kaip ir nenoriu duoti... Idomu ar dar kam nors yra teke tokia nuomone apie piena girdet? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Meilės vaisius: 03 balandžio 2013 - 17:16
Svekutes,

Ilendu trumpam, nes jau dvi dienas nuo 10 iki 17 elektros nera, tai nebelabai ir speju su jumis, na dar ryt ir tada gal grizsiu i seima biggrin.gif

Angeliuke, visu pirma tave labai sveikinu, ir labia dziaugiuosi uz jus visus 4 wub.gif nu kaip faina niegaliu biggrin.gif

Gyte su Gytute, tikiuosi nieko rimto ir jau tuoj busit namie 4u.gif

D'ville, nezinau net ka ir pasakyti 4u.gif skaudu kai skaitau kaip tu kankiniesi su mazaja sad.gif

Dangutex, aciu del sijonuko 4u.gif

Vsio, lekiu toliau, beje o albuma imeciau savo darbeli, reikejo gi pasimaivyti biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Angeliuke puikios naujienos thumbup.gif lai auga ir stipreja zirniukas wub.gif manau kad dar be misinuko neissiversi, vandenukas gi nesotus, anksti dar tik juo girdyti, bet kaip kazkas rase reikai pasitarti su gydytoja smile.gif

o mes siandien pabuvojom santariskese visa diena, kaip jau pasislepusi ir rase. prabuvom stebejimo palatoj, visa diena girdem ir stebejo ar nebevems, nes ryte ji man isveme visa misini kur buvo pries kokia valanda isgerus, tai nieko nelaukus susipakavau ir i priemima. Ten dar pakilo temperatura, viena karta buvo net iki 39,1 soktelejus doh.gif kadangi ligoninej veme tik viena karta ir noriai gere isleido namo, liepe atidziai stebeti jei tik prades vemti, teks gristi. Greiciausiai virusas kazkoks, nors niekas taip aiskiai ir neivardino. Gydytoja sake kad temperatura dar gali laikytis 2-3 paras, tai laukia neamios dienos - naktys. Na nieko nera baisiau kai matai savo toki aktyvu vaika toooki nuglebusi doh.gif visa diena tik glaustosi, snaudzia, nori tik ant ranku, gaila mazuteles.
Meiles vaisius labai teisingai pasake, kad reikia buti stiprioms kai vakas serga ir ji padrasinti, bet realiai kaip su tuo susiduri, oi kaip sunku, as jau laikiausi kiek galejau, bet kai pasake kad gal statom lasaline ir pradejo ziureti rankutes, jauciau kad asaros kaupiasi akyse. Na bet kadangi mazoji pademonstravo kaip moka godziai gerti, lasalines nestate.

D'ville smagu kad pas jumis jau be antibu ir tempos, va ir prakuto mazoji, net nepajausi kaip ji paskui tave begios biggrin.gif

turbut tiek, jauciuosi pavargus per diena, pavalgiau isandien pirma katra tik 18:30, eiciau miegot, bet bijau praziopsot koki mazosios negalavima

Gero vakaro visoms, nesirkit 4u.gif


Atsakyti
Gyte, smagu, kad jau namie 4u.gif tikekimes, kad viskas stos i savas vietas ir mazoji daugiau nevems 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Gyte* @ 2013 04 03, 19:41)
kai pasake kad gal statom lasaline ir pradejo ziureti rankutes, jauciau kad asaros kaupiasi akyse

Labai suprantu... As su asarom sedejau jau priimamajam, kur istorija surasinejo. Vyras is viso manes nesuprato, kas cia vyksta, o ta sesele, matydama kaip drebu, jau tokia svelni buvo, atrodo, kad jau tam mano vaikeliui kazkas visai prastai, kad as taip vos laikausi. Nu kai atsimenu, tai dabar tikrai labai norisi save suimt i rankas, kad daugiau tokiu dramu nekelciau. Kaip to irodymas man buvo kita diena, kuomet as jau nesinervinau, tai vaikas per procedura visai neverke. Zodziu gavosi absoliuti lygybe tarp mano savijautos ir vaiko reakcijos i daktarus. Gal tai ir sutapimas, bet man tai irgi kaip zenklas, kaip daug reiskia mamos busena. Gyvenimo tikslas dabar bus ja islaikyt kuo ramesne smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Meilės vaisius: 03 balandžio 2013 - 21:20
Gyte, dziugu, kad jau namuose. 4u.gif O kuom girdei mazaja ligonineje? Ar temperaturos dar turite ir kokia? Ar viduriukai Jusu nepaleisti?
Ar liepe ka nors vartoti?

Jau ir as pradejau galvoti, kad gal pas mus cia kazkas negerai. Pirma vemimas, tuomet po triju dienu sukilo temperatura, o po dvieju dienu isbere.
Atsakyti