Įkraunama...
Įkraunama...

Jaunų Mamų Buveinė (III tema)

Labuka,

Na kur tas pavasaris..... auuuu......
Nejaugi is karto vasara ateis?

Vakar vakare temperatura dar buvo 37,7 C, nakti labai blogai miegojo, kas valanda ar maziau verke, jauciu neprabudusi, o verkia net su asaromis. Bandziau ciulptuka, vandenuka, bet pagelbejo tik (.)
Per Velykas isklausiau is seno kirpimo akuseres paskaita kaip blogai nakti duoti pienuka taip daznai, tai bandau pratinti prie vandenuko. Bet, matyt, kai dantys vaika neramina, su sia priemone reikia kuri laika susilaikyti.

Krempudra, o kiek tavo mazajam tempa pakilo?

Egluzeeele, tik dabar perskaiciau Jusu su mazaja nelinksma nuotyki. Vajetau, kaip gerai, kad taip sekmingai nukritote. Mamytes melynes praeis 4u.gif

Gyte, ir Jums 4u.gif uz ta nelinksma lupytes prasikirtima.

Merginos, o Jusu mazieji kandzioja (.) Ka darote? Nakti pries tempos pakilima mes su mazaja pykomes. Mazoji kanda, as atimu kruti, tada ji verkia ir neima kruties kai pasiulau. Dar labiau pradeda verkti. Galu gale teko man nusitraukti pienuko ir duoti is buteliuko. Betgi nedarysiu taip visada. Turi vaikai ismokti, bet kaip juos to ismokyti???

Gyte, faina pasiulyma isigijote is Betos. Jei ne Turkija ir mes vaziuotume su Jumis.

Kristinuke, mes taip pat nuo 8 menesiu is geros, ramios mergytes pavirtome i zyzliuka, reksniuka, neramiuka. Bet dziaugiuosi, kad ir tai daug istempeme.

Faustina, mes obuoliuka irgi pradejome anksti ragauti. Nuo 6 menesiu darzoviene - pradejome nuo bulves vienos, po to kas savaite prie bulves dejau vis kita darzove. Geriausiai ejosi cukinija, kalafioras. Dar moliugas, briuselio kopustai, brokolis. Paskiausiai ivedziau morka ir dabar geriausiai valgo kai yra morkos. Nuo 7 menesio pradejome valgyti mesyte: kalakutiena, jautiena, triusiena. Nuo 8 menesio ivedziau viena grudine kose vakare - su jomis kol kas blogiausiai sekasi. Geriausiai valgo su MP avizine. Siandien bandysiu grikius.

Meiles vaisiau, kai mums buvo 1 menesiukas gulejome ligonineje. Tai ten mums liepe vitamina D gerti 1 val pries ar po valgio. Kai turejom vandenini, gereme is saukstelio, o dabar aliejini uzlasinu ant ciulptuko.

Tiesa, merginos, Gyte, Meiles vaisiau, Streamy ir angeliukkkeee, uzsakiau Jums tutu sijonu. Vienas sijonukas iseis 3 $
Streamy, kur tu siuntei nuoroda, toki sijonuka esu uzsakiusi mazajai. Kai atsius nufotkinsiu. Kiek maciau, jie sauniai atrodo. Man jis atsiejo 13$.


Papildyta:
QUOTE(Faustina2000 @ 2013 04 02, 17:08)
kokios JUS saunuoles, kad klijuojate nuotraukas i albumus. As kol kas kompe kaupiu, bet zinau, kad tai nera gerai. Noriu ir kokia knyga nusipirkt, kad rasyt pagal menesius apie vaika. Esu apsileidusi mama  blush2.gif Planuoju planuoju ir nepadarau  blush2.gif


As taip pat, vis planuoju, galvoju, bet neikaip neprisedu prie albumelio pildymo. Net mazosios pedutes ir rankytes antspauduku nesugebejau padaryti. Bet manau geras spyris bus 1 metuku svente. Truks-plys, pries ja jau reikes viska sutvarkyti.

Papildyta:
Merginos, o gal kas darete fotoknygas. Gal galite parekomenduoti kokia. Zinau zoombook yra ir dar kazkokiu. Sako labai fainai iseina.
Atsakyti
egluzele, as rengiu nakciai sliauztais. be to, dar ikisu i miegmaisius su uzsiutom rankovem ir dar susuku i paklode blush2.gif uztai praktiskai nebekloju kaldros. si ziauru vaizdeli gali pamatyti albume, ten imeciau fotke, kaip mes miegam blush2.gif

dangutex
, mums laikosi kazkur 37-37.6, tik vakar vakare buvo pakile iki 38.2, tai jau dejau zvakute. vaikas isprakaitavo, buvo visas slapias, perrengiau ir paskui nakti, kiek matavau, temperaturos nebuvo. bet ryte matyt baigesi poveikis ir vel nuo ryto laikosi 37 su dalim.

as tai fotoknygu nedarau, bet fotoalbumus renkuosi ne su tom kisenem, o su pergamentiniais (kalkiniais) lapais, kur nuotraukas reikia paciam susiklijuoti. va dabar atradau, kur nemazas tokiu albumu pasirinkimas. nusiunciau sb, kad tris tokius pacius didziulius albumus nupirktu. jei kam reikes, galesiu uzrodyti kur, nes jei nueisit i paprastas fotopprekiu parduotuve, ten bus mazas pasirinkimas ir pagrinde tik fotoalbumai su kisenem
Atsakyti
QUOTE(Krempudra @ 2013 04 02, 17:55)
egluzele, as rengiu nakciai sliauztais. be to, dar ikisu i miegmaisius su uzsiutom rankovem ir dar susuku i paklode  blush2.gif uztai praktiskai nebekloju kaldros. si ziauru vaizdeli gali pamatyti albume, ten imeciau fotke, kaip mes miegam  blush2.gif

dangutex
, mums laikosi kazkur 37-37.6, tik vakar vakare buvo pakile iki 38.2, tai jau dejau zvakute. vaikas isprakaitavo, buvo visas slapias, perrengiau ir paskui nakti, kiek matavau, temperaturos nebuvo. bet ryte matyt baigesi poveikis ir vel nuo ryto laikosi 37 su dalim.

as tai fotoknygu nedarau, bet fotoalbumus renkuosi ne su tom kisenem, o su pergamentiniais (kalkiniais) lapais, kur nuotraukas reikia paciam susiklijuoti. va dabar atradau, kur nemazas tokiu albumu pasirinkimas. nusiunciau sb, kad tris tokius pacius didziulius albumus nupirktu. jei kam reikes, galesiu uzrodyti kur, nes jei nueisit i paprastas fotopprekiu parduotuve, ten bus mazas pasirinkimas ir pagrinde tik fotoalbumai su kisenem


O tu dejai zvakute, nes vaikas buvo vangus ar kitoks nei visada. Maniskes kadangi elgesys nelabai pasikeite, tai nedejau. Buciau dejus tik jei butu pakilusi iki 38,6 C
Idomu, kokia didziausia tempa prie dantu gali buti ir kiek dienu ji gali laikytis. Taip bijau, kad ko nebutu rimciau. O MB neleidzia vaiko be reikalo i poliklinika vezioti, kad kokiu virusu nepasigautu.
Papildyta:
Egluzeeele, as nakciai rengiu bodziuku be peduciu ir plona miegmaisi. Buna kad ir smelinuko uztenka, nes miegmaisyje miega. Be jo mes neissiverstume. Butume abu su MB apspardyti.
Atsakyti
dangutex, as paprastai virs 38 jau dedu zvakute. be to, jau gulinejomes miegoti, vaikas karstas, todel nesinorejo taip palikti ir eiti miegoti. toks ten ir miegas butu - pastoviai ziuretum, nerimautum ir nemiegotum.
Atsakyti
Na ka jungemes ir mes i vemenciu gretas doh.gif kokius 4 kart paveme, vis girdau arbata, vandeni, skambinau i greitaja, liepe stebeti, jei ka vesti i santorus. Dabar uzmigo, bet alkana yra, kazkin ar ilgai ismiegos unsure.gif

Kazkoks juodas pas mus perjodas ligu verysad.gif

Angeliukeee, kaip jums? tikiuosi gerai viskas rolleyes.gif
Atsakyti
labas


klausykit o jums tie elektroniniai termometrai patikimi atrodo?
man toks itarimas kyla, kad rodo maziau nei yra.

gal koks virusas siaucia, kad kraicioja kaip lapai?

nu zodziu....

Idomu, kur Angeliuke....

na gal tiek.
sveikit 4u.gif
Atsakyti
Mergaites, kad tik tos ligos lengvai ir staigiai praeitu, laikykites 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Aciu, kad pasidalinot del vit D, dabar jau aiskiau 4u.gif

Pasislepusi, del guzu. Man gal 2 men nuolatos jie buvo. As ieskojau priezasciu ir bent kol kas supratau, kad svarbiausia man - grafikas. Negaliu papuku duot bet kada ir bet kiek. 7 kartai, tai 7. Dabar va 6 bandau palikti ir tai jau buvo, bet gal jau geriau. O saldymas vyksta taip: uzsisaldyk mineralinio buteliuka vandens ir pries maitinima juo patrink guza masazuojant ir vis paspausk, kol jau ciurksle pradeda begt. Sako taip reikia apie 15min, bet as tiek neistemdavau, gal kokias 5-7min (nusibosdavo tongue.gif ). Nu ir kadangi jau bega pienelis, tai duot vaikiukui ir jis ciulpia. Bet cia taip individualu, kad pati gal geriausiai atsirinktum, kas ir nuo ko. Mano papuliai daugkartiniam maitinimui nesutverti, nes bardakas prasidejo butent tada, kai daviau 10 kartu per diena, taigi grizau prie retesnio maitinimo. Linkiu surast, kas tau geriausia 4u.gif
Del termometro, tai as ta kur nuo kaktytes matuoja grazinau i parda, nes visiskas pievas rode..Tai dabar pasilikau skaitmenini, kur pazastelej reikia palaikyti apie 3min supypsi. Kol kas uztenka.
Faustina, as pradejau nuo banano, tai nezinau sutapimas ar kaip, bet mano vaikas mano virtu darzoviu nevalgo..nemoku paskaninti matyt. Is viso valgom tik koses ir ellas kitchen produkcija. Totalus bankrotas doh.gif Ir man gyd sake nieko baisaus po truputi duot tiek darzoviu, tiek vaisiu, tiek kosiu, tai as pati susidariau grafika, ka kada duodu ir viskas. Vis tiek pati turesi atsirinkt, ka tavo mazius megs ir valgys.
Dangutex, aciu uz uzsakyma 4u.gif Del nukramtymo man drauge dave patarima uzkimsti nosyte, nes tada neturi kuo kvepuot ir iskart issizioja smile.gif
Angeliuke, kaip tu??

Ir dar mergaites, gal patarsit i ka atkreipti demesi renkantis maitinimo kede? Jau mums reikia, tai nezinau kokia pirkt g.gif

Atsakyti
QUOTE(*Gyte* @ 2013 04 02, 22:37)
Na ka jungemes ir mes i vemenciu gretas  doh.gif kokius 4 kart paveme, vis girdau arbata, vandeni, skambinau i greitaja, liepe stebeti, jei ka vesti i santorus. Dabar uzmigo, bet alkana yra, kazkin ar ilgai ismiegos  unsure.gif

Kazkoks juodas pas mus perjodas ligu  verysad.gif

Angeliukeee, kaip jums? tikiuosi gerai viskas  rolleyes.gif


Gytute, jei jau prisijungete, tai 4u.gif Reik tiketis, kad Jums bus tik vienkartinis. Ka siandien valgete? Gal persivalge?
Mums greitoji leido tik vandenuka duoti ir rehydrona. Bet mazoji uzmigo, taip ir liko jis nesuduotas. Po isvemimo pamiegojo gal kokias 4 val ir toliau pamaitinau MP.
Papildyta:
angeliukkkeee, kaip tu? Lyg ir prisijungusi esi.

Meiles vaisiau, mums labai pasiteisino Chicco maitinimo kedute Poly 2 in 1. Mazoji daug laiko joje praleidzia, nes kai bunu virtuveje, ji su manimi-zaidzia keduteje. Ji tikrai patogi vaikui sedeti, sedimoji dalis minksta, o atlosas atsilenkia dar i dvi pozicijas.
Papildyta:
Ir dar Meiles vaisiau, is kur perki ellas kitchen produkcija?
Atsakyti
Sveikutes mano palaikytojos wink.gif

TIk dabar biskuti atejau trumpam kol kaista vanduo, eisiu inhaliuoti gerkle, nes ziauriai skauda sad.gif, nzn ar mb uzkrete, ar pati kur persalau, bet baisiai skauda gerkle ir visa krutine net dega, baisu kad nebutu bronchitas sad.gif koseti irgi norisi, tik kad skauda kai kosciu sad.gif nu zodziu, ne vienos bedos, tai kitos doh.gif

DAbar apie laukiama-buvau snd i privacia nulekus. nebuvo talonu, tai susirasiau su gyd, tai prieme papildomai pries darba smile.gif zodziu, siai dienai kol kas yra neblogai-mate jau leliuka bei sirdele, atitinkam kol kas 6sav 2dienas, pagal men biskuti atsiliekam, bet sake i tai nekreipti demesio, kadangi maitinau tai neaisku koks ciklas. Del kraujavimo ir tepliojimo tai sake teplioja isgimdos, mate biskuti atsisluoksniavima, bet dabar tepliojimas aprimo, tai tikiuosi situacija nebloges. siai dienai yra viskas gerai, o kaip bus ateityje,tai bus matyt, garantuoti nieko negali.beje, sake baigti maitinima, nes nestumas su maitinimu nelabai susirisa, tai kuo greiciau nutrauksiu, tuo bus geriau man paciai ir naujam leliukui smile.gif Ai, beje, sake skaiciukai tokie is aukstesniu, is pradziu net nusistebejo g.gif
Tai va tiek ziniu. siaip kazko naujo nepasake daugiau negu ankstesne mano gyd, bet aisku sirdyje ramiau kad viska padariau max drinks_cheers.gif
Ai, tiktai nustebino del bakterijos vienos, kuria turejau po gimdymo ir kuria sake issigydyti kai baigsiu maitinti, o kadangi maitinti nespejau baigti ir pastojau, tai dabar reiketu issigydyti, ten kazkokia zarnyno baterija-sakykit-gal kazkas turejo nestumo pradzioje ir gere antibus? nes mano ana gyd sake gerti po 12sav antibiotikus, o sitas rekomenduoja iskart gerti, tai va ir nzn kuriuo tiketi g.gif

Tai tiek merginos ziniu! Nzn kaip su tuo maitinimu dabar greiciau baigti, kazin ka vietoj ju duoti-vandenuka ar misinuka? g.gif

Nu ka-lekiu inhaliuoti doh.gif Dekui visoms uz rupestinguma irkol kas dar laikykime kumstukus, kad maziukas issilaikytu iki pat galo ax.gif

Labanaktuka mirksiukas.gif

Ai, dangutex, dekui uz tutu mirksiukas.gif
Atsakyti
Labdien,
Angeliukkee,na kaip gera skaityt tokias zinias!! Taip norejai kuo greiciau vel pastot,ir toks stebuklas ivyko! Saugok save,gydykis,o mes jau palaikysim tuos kumstukus sugniauztus;-)na,zinoma,ir virusiuku l.lauksim:-)
dekui,mamukai,uz palaikyma ir visus apkabinimus 4u.gif gal ju deka vis apseinam be antibu,gal ir neprireiks ju. Tempos nera,pagrinde db gaunam del to kvepavimo gydyma. Ir antiastmini-inhaliuojamais hormonais.. Vakar musu gyd.atsivede dar sesias,verdiktas-kolkas pripazinti bronchine astma ir gydyti nuo jos. Nors per mazai simptomu jai patvirtinti,kolkas kitos dazno kvepavimo priezasties jos nesugalvoja. Padaryta kruva imanomu tyrimu,visokie bakteriniai ir pan.,del kuriu tai galetu buti-neigiami. O palikti be gydymo atrodo irgi ne iseitis-nes praeina kiek laiko,ir vel kas daros..
Nezinau..vis galvoju, ar gerai,kad duos tuos vaistus,gal reikejo palaukti,gal taip ar anaip.. Betgi kai 2sav.namie prabuvom be gydymo,kaip baisiai vel susirgo,db nutraukus gyd.-vel.. Ir ta kvepavima ne as viena matau,gyd.gi ir tuos nelemtus karkalus istisai girdi. Bet galvoj tokia maisaliene,viena akimirka atrodo vienaip,kita kitaip,taip baisu gydyt,jei to nereikia:-(na,o jei antiastminiai vaistai neveiks,vadinasi,ne astma. Cia jei ka,perspejo mane taip.
Paskaiciau,kad tikrai kazkoks sirgaliavimo metas pas mus temoj..linkiu svarbiausia neisisirgti,kad tempos ir vemimai greit baigtus 4u.gif
kas del infra.termometro:kai ji pirkau,palyginau duomenis su gyvsidabrinio. Sutapo,daugiau nelyginu,matuoju su juo. Tais pypsinciais nepasitikiu,man jie visad 34rodo :blink
kas del kriksto ir kitu dalyku,kur Mila rasei,pritariu. Manau,nelauksim rugpjucio ir planuotos sventes,iseisim ir organizuosimes. Pasvest galesim veliau. Taip noris tiket,kad tas pades.. Nes jau nzn,kratos ji visa,kai gyd.priarteja. Tokio amziaus vaikas turetu augt,zaist ir sypsotis,o ne patirt tokius stresus. Pirmi metai formuoja saugumo,prisirisimo jausmus,o koks cia saugumas,kai mama pati atnesa,paduoda svetimiem zmonem ir palieka badyt? N kartu?
Beje,Angeliuke,as turejau e coli bakterija nest.metu,tikrai pirmoj pusej,geriau antibus. Bakterija blogiau nei jie,ir zalos daugiau gali padaryt,bent mano gyd.taip sake. Bet nesigasdink,svarbu ji laiku rasta ir bus isgydyta. Kai negydoma,tada negerai.
Dar turiu kl.,ko ir kiek jusu leliai isgeria be mp? Mum tas beda,girdau ta salduji rehydron,tai bent kelis lasus isgeria. Vandens nikaip.
Ai,dar pries pora d.zuike eme ir atsistojo lovytej:-)db cia didziausias smagumas,nesvarbu,kad dar svyruonelis ir pamirsta laikytis. Ir siaip,judrumas neispasakytas,visko reikia siekti,griebti,mesti (matau,kad be linziu neissiversiu,bo net kraujas sustingsta,kai akiniai lekia zemen..as be ju kaip kurmis). Kazkaip po tempos kaip atsigavo ir uzsisuko motoriukas. Anksciau galejau pagalve prie sono padet,nueit nusipraust ar pan.,o db ji ant jos lipa:-)lovytej-stojas,zodziu,sisiot einu kai miega ar mb ateina vakare:-)mum dar ner 8men.,bet permainos,apie kurias kalbat,atrodo,vyksta. Nors visad buvo judri,bet kas db daros tai ogo:-D visai nedaug truksta,kad pati atsisestu,ir siaip jau galetu pradet normaliai ropot,o ne tik siubintis ar stumtis atgal ir truputi pirmyn. Zodziu,imu suprasti,kodel mamos duoda "tvarkyt"stalcius,kad bent pusvalandi butu ramu:-Dtai dar vienas dalykas,kurio sakiau nedarysiu:-)
minejo,kad lyg 5d.dar mus cia laikys,tad radus minutele bandysiu prisijungt. Siandien jai pasiseke pamiegot,o siaip tik atsigulam ir kas ateina,prikelia.
Laikykites ir bukit sveikuciai!
Atsakyti
QUOTE(angeliukkkeee @ 2013 04 03, 01:25)
Tai tiek merginos ziniu!

thumbup.gif Kaip gerai, kad vaikiukas kabinasi ir širdutę jau pamatėte plakant. Labai geros žinios. O dėl gerklės ir kosulio... jei nieks nieko nepatarė, tai labai gerai kosuliui natūralūs lašiukai "Umcalor". Kai nėščia sirgau, kaip tik gėriau ir man jie super vaistukai dar ir dabar.
Atsakyti
labas


Egluzele, skaniai atrodo tas surpyragis, bet su mano sugebejimais kepti pyragus, geriau iskart produktus ismest.
o del armonikos pjaustymo, tai supratau, ka norejei pasakyt. ir kodel man tokia mintis neatejo?! aciu aciu!

Angeliuke, sakiau, kad viskas bus gerai. nezinau, kodel, bet rodos, broli turesit. nu paziuresim, ar teisingas spejimas bus g.gif

Dville, laikykites.

Gyte, Dangutex, Krempudra, kaip jus siandien?

mano mergina siltoka, sian tas bekontaktis parode 37, paskui jau tiek neberodo... nesuprantu, ar mum cia toks lievas papuole, ar is tikro viskas ok su ta temp.
bent jau man nesutapo su gyvsidabriniu kiek "ant" saves bandziau.

bet kad nebutu liudna, dar kate trydaliot pradejo. skambinom vetui, sako, nuo maisto gali but, stebet liepe ir jei ka atvezt. o su tuo atvezimu ir bedos. sakiau mb kad reik pirkt ta deze transportavimui, anas nesutiko. o dabar....
reik manyt susitvarkys, jei ne, vesim kazkaip. bet baisu, kad nebutu kas rimciau nei apsinuodijimas...

ai, butumem ne cia, tai dar parasyciau. bet....

ate
Atsakyti