Įkraunama...
Įkraunama...

Jaunų Mamų Buveinė (III tema)

Sveikinu visas Jus su Sv. Velykom ir linkiu daug sveikatos, silumos ir tvirtu kiausinuku biggrin.gif O ypac noriu palinketi, kad Jusu zuikuciui augtu stiprus ir sveiki 4u.gif

QUOTE(d'ville @ 2013 03 31, 03:44)
Dekui,mergaites,kas spejot atsakyti. Nesinori net rasyt.. Pacios jau turbut suprantat. Guli mano mazute vel su kateteriu galvoj,nusiverkus,isvargus. Galvoju,gal jau as nenormali,tasau vaika po ligonines..bet 39,5 tempa man yra baisu. Sukisom zvake,o ji vistiek kilo. Juolab,ka tik grizus,kad ko parsiveze nebutumem. Itaria vel bronchiolita,nors man nepanasu. Pamazu atsiranda sloga. As pati raudona gerkle su sloga.. Nzn,pirmakart duso,kai vaziavom,antrakart susirgus nevalge,negere vaistu ir nukeipo,db tempa pasoko,net su vaistais. Ar galiu elgtis kitaip? Nekokios mintys lenda i galva.
Streamy,kokia jusu tempa buvo?
Taip liudna,kad ir zuikes pusmetis,ir pirmos velykos tokios..bet ka galiu padaryt kitaip?sad.gif jauciu tik,kad ar velyku suknele netaps krikstynu suknele.
Vistiek sveikinam mamytes ir stebukliukus su velykom..jos siemet ypatingos. Stipriu kausinaiciu!!

d'ville sirdele, laikykites 4u.gif Net baisu skaityti...is visos sirdies linkiu, kad visos ligos pasitrauktu nuo jusu kuo toliau. Stipriai apkabinu tave ir tavo zuikyte console.gif
Atsakyti
Su Svente mielosios mamytes ir zaviausi mazyliai!!!


Pagaliau turiu tvarkinga klava, db tikiuos, galesiu normaliai barskinti ja biggrin.gif
Skaniai papietavom, Braske kiausius daze, tai visa terliota nuo pat ryto, bet smagiai taip, grazus tie jos marguciai gavos, tik kad vaikas kantrybes neturi, teko man paskui visa pabaigti,sutvarkyti biggrin.gif
Skaniai papietavom, miega abi mano uogos.
Naktys jau ramesnes, keliuos prie mazes tik po 3-4k per nakti, cia jau sis tas smile.gif net MB sake iki 6 ryto nieko negirdejo smile.gif

Kamelija, smagiai tu apie suni, mes kate auginam, tai tampo mazoji ja kaip netingi, vis taikos depiliacija padaryt, kaip ciups uz kupros ir pakutendama ima pecios kaili, o kate nelabai ir priesinas biggrin.gif didzioji jau moka elgtis su kate, bet irgi dar pro reta kliuna senuciukei musu smile.gif


Streamy, barbe devindarbe, viska speji, dar gi ir pasiuvineji ir paskaitai..juk du vaikai-nu super!!!

Krempudra, smagu, kad turi pagalbininku ir gali miestan islekt, pasiganyt, tikrai stoga nuraut greit gali, jei visalaik namie mamos tupetu doh.gif

Paislepus, man rods nereik per daug varzytis del to, kas ka pagalvos, suseks, nesuseks-gyveni del saves ir savo seimos, ka kas pamanys-ju bedos wink.gif

Valerie, su naujais pirkinukais! Aciu, kad domies, mes gerai, laikomes, snargliojas Braske dar, bet jau maziau, vis gi mastau leisti i darza kita sav. Kliedi vaikas kas ryta, kad vesciau pas vaikus. Mazoji nera ramiausias vaikas naktim, bet dienos neblogos, vaikstyne draugas, plius Braske namuose tai zaidzia jos dvi-zaviuos wub.gif

D'ville, rasau pabaigoj, be tai nereiskia,kad negalvoju apie tave, su skausmu, rods, sirdy skaiciau tavo postus. Apkabinu ir laikau kumscius is visu jegu uz tavo zuike, sveikatos linkiu.
Klausimas-tiki-netiki Dievu? Nuziurejimais? Pikta akim, maz kas uzpavydejo..juk visko buna. O kai vaikas tiek serga,nu kokios tik nelenda mintys galvon.
Nenori paainkstint kriksto? Svente seimai,artimiesiems padaryt visad spesi, bet gi vaikas Dievo globoj bus, maz ligos atsitrauktu.
Cia jokiais budais nenoriu kist nosies kur man nereikia, tik tiek kad padet per atsuma mazai tegaliu. Galvoju daug apie tave-palaikau nuosirdziai!
Laikykis.
Pagalvok apie tai 4u.gif


Na ir neuzmetykis pomidorais manes uz tas mintis, bet sutapimas ar ne, bet Zvaigzdutei krikstas tikrai i nauda buvo. Ramesne, zvalesne, net MB (kas per daug tokiais dalykais nesidomi ir nesigilina) pasake, visai kitas vaikas.


Atsakyti
sveikos

sveikinu visas su kaledinem velykom!
user posted image

d'ville, teisingai pasielgei mirksiukas.gif tikekimes bent si karta nieko rimto nebus. gal tikrai kokia tridiene g.gif
Atsakyti
su sventem Jus visas!

man arciau dusios butu td, normaliai ten su tuo citavimu, aisku, iprast reiketu. bet visus tuos blogumus atperka privatumas.
zodziu, as savo pageidavimus issakiau, dabar jau Jusu eile.

D'ville, nezinau ne ka ir parasyt. gal tikrai krikstyt reiktu? galima gi ir ligoninej. o baliu paskui jau ruost.
dar del buto. jei butas yra nuomojamas ir jame atsirado toks bjaurus dalykas kaip pelesis, eiciau neatsisukdama. pelesi ne taip lengva isnaikinti, o kenkia labai, labai. zodziu, siuo atveju tikrai dziaukis, kad tai ne nuosavas bustas, nes is jo ne taip lengvai pabegtum.
aisku, tas kraustymasis ir naujo busto paieska labai varginantis dalykas, bet siuo atveju, nera ne jokiu kalbu.
na, bet cia mano nuomone.


Angeliuke, kaip tu? gal pradejei jausti pykinima? miegutis gal labiau kamuoja? ir ar teisingai supratau, kad tau turejo prasideti antros mmm? kaip supratai, kad veluoja?

Kristinuke, ar atleido?gal hormonai tvarkosi, tai ir bludija organizmas?

man dar idomu kaip dangutex? gal gali kas parasyt sms? ax.gif

mano mergina susipykus su miegu, tai biski vargstam.


Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Su šventėm visas ir visus 4u.gif

d'ville - verysad.gif sveikit 4u.gif

Labai neskaičiau, jaučiuos nusikalus. Kitądien pasisakysiu.
Mažiukė kažko vėmė, tikiuos, kad tik vienkartinis reikalas, stebėsim.

Labanakt 4u.gif
Atsakyti
Sveikos wink.gif

SU GRAZIAUSIA PAVASARIO SVENTE-SV.VELYKOM! wink.gif

Pasislepusi, taip, as turejau sulaukti antruju mmm, bet uzvelavo 2sav, tai pagalvojau-kazin kodel, uztai pasidariau testa, kuris parode vos vos vos vaiduokliuka po laiko mirksiukas.gif Siaip net nebuvau pasizymejusi tiksliai pirmuju mmm, bet taip is akies uzmeciau smile.gif
Pykinti manes dar nepykina, uzeina tokios ale tasymo bangos, bet nesuprasi del ko-ar kartais uzknisa kas, ar siaip nuo itampos, kazkokia paskutiniu metu suirzusi esu.. doh.gif Dar neaisku kas ten pas mane darosi-ras koki zmogiuka kita sav ar kaip bus... blink.gif tai biskuti parina ta nezinia.. doh.gif

O man snd pirma diena kai beveik neteplioja (tphu tphu tphu), dar pasirodo kartais, bet labai nedaug ir dazniausiai po wc doh.gif vakar visa diena beveik gulejau, snd maziau pavyko, bet vistiek stengiuosi daugiau ilseis, nepersitempti, gal uztai padejo. Nu bet siaip bus matyt, antrad galvoju gal i privacia tikrai uzsiregistruoti, gal daugiau ir issamiau ka pakomentuotu, nes ziuriu mano gine nedaug kas pasitiki (rasiau dar prie nestukiu, tai tos pakraupe, kad man nieko nepatare saugotis, gerti ir tt.) doh.gif

Kazin kaip d'villei sekasi-nukrito mazei tempa? g.gif ale net baisu pagalvoti ka tenka tokiai mazytei patirti nuo pat pirmu menesiuku blink.gif vargsiuke... bet uztai isaugs uzsigrudinusi mergyte wink.gif

Atsakyti
D'ville rase, kad kol kas neaisku kas te jom prikibo. nu ir pati ji nesijaucia sveika.

Angeliuke, kazkaip jauciu, kad tau viskas bus gerai mirksiukas.gif
as laukiu savo antru, idomu kada atsivilks g.gif jau visa sav. kamuojos su pilvo ir nugaros skausmais ir kol kas nieko... nu bet va pasiguodziau, mazu ryt pramus. 4u.gif

valerie, as neduodu zuvies tauku, tai ir nezinau ka atsakyti.

Egluzele, gal koks maistas netiko? reik manyt, nieko baisaus nebus.


ir turiu toki itarima, kad sisyk zinuciu skaiciumi pralenksiu visas. Krempudra stabdi ijungei? 4u.gif



Atsakyti
Su pirmom Velykom jūsų mažutėlius. Būkite sveiki ir laimingi!
Atsakyti
labas,

balandzio 1 dzukuose
user posted image
ir tai visai ne balandzio 1-sios pokstas, tai vaizdas pro musu langus, nereali ziemos pasaka..grazu, bet gi kiek galima?! biggrin.gif


dangutex, kaip jus, tikiuos, mazylei viskas ok?
d'ville, kumsciai suspausti, sveikatos zuikytei tavo!
pasislepus, tavo 52kg man svajone, bet tikrai suprantu visa irzuli kylanti del vezimaicio tampymo i 5a, tokiai gleznutei tas tikras issukis..mes 5a, bet tampau tik panas ir tai ne kasdiena ryztuos pasivaiksciojimams biggrin.gif
siandiena pamaciau, kad pagaliau gryzau i priesnestumini svori, beveik 8men po gimdymo prisireike numesti tuos bene 20kg karsta.gif
nu bet tavieji 52-svajone ax.gif
valerie, duodu zuvu taukus i darzoviene imaisytus, nes is saukstelio duodamus isspjaunam doh.gif db tik beda ta, kad mazei del dantuliu apetitas prastesnis, daugiau mp garzdiuojas nei kosem, tai visai mazai ir z/t gauna, todel mastaus is svirkstuko duoti, taip jau sunkiai isspjaus..
egluzele, nu kas cia tom musu panelem, nekas, kai vemia, tikiuos, tai tiesiog kokio nors maistelio netoleravimo pasekme ir nieko rimto 4u.gif
krempudra, kaip drakosiukai? kaip sventes, matomai biziakas pas tave, kad maziau rasai siom dienom..pripratom jau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Mila*: 01 balandžio 2013 - 12:54
user posted image
Su sventem visas 4u.gif

D'ville, mums tempa laikesi virs 39, kartais maziau, bet apie 39. Laikykites 4u.gif
Atsakyti
Su kalediskom Sv. Velykom jus ir jusu mazuosius 4u.gif
Atsakyti
Ziemiskai velykiniai sveikinimai mergaitems ir ju mazyliams 4u.gif

Sutinku su Mila del kriksto galios. Mano giminej irgi buvo vaikelis, kuri krikstas pakeite. Su tuo kunigu ir dabar bendraujam, jis tikrai geba isgydyti.

D'ville, siunciu stiprybes ir sveikateles tavo mazylei, tegu viskas kuo greiciau baigiasi, uztenka jau tu kanciu 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Ir turiu klausimeli. Gal skaitete si straipsni? As puse metu savo vaikiukui duodu vit D su pieneliu kartu doh.gif Is kazkur girdejau, kad tipo su pienu geriau pasisavina, o cia va priesingai raso!! Gal jus tiksliau zinot, kaip visgi reikia teisingai duoti ta vid D, gal kuriai gydytoja yra aiskiau nurodzius? Mums kazkaip nieko apie tai nesake, tai va ir girdziau viska kartu...
http://gyvenimas.del...7#ixzz2Oe5JV0kJ


Papildyta:
QUOTE(angeliukkkeee @ 2013 03 31, 21:45)
O man snd pirma diena kai beveik neteplioja

Labai dziaugiuos, kad daugiau pailsejai ir pilvelis jau ramesnis thumbup.gif Saugok save labai labai, as jau dabar tikrai tikiu, kad yra pas tave tas kliackas ir isitaise ten 9 men smile.gif Ir labai lauksim ziniu is gyd. 4u.gif
Atsakyti