Įkraunama...
Įkraunama...

Jaunų Mamų Buveinė (III tema)

angeliuke, o pas gydytoja eisi kada nors? negali paskambinti?

faustina, mus fotkina brolio draugai.
Atsakyti
angeliukkkeee skaiciukai thumbup.gif Saugok save ir savo mazyli/e. Gal tikrai galetu kas padeti, kad tu galetum daugiau ilsetis. Spausiu kumstukus, kad tik viskas butu gerai 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
tai miegat, ane?
o pas mus ziema sugrizo doh.gif priguliau mazumele su panelyte, maniau, uzmigs, tada atbegsiu cia paloti....
kazi ar ne as pirma nuluzau? biggrin.gif

citatos prapuole ir isvis ismete mane von, teko per naujo registruotis... tingiu per naujo pliusuoti, tai bandysiu taip is atminties pakiaukset.

visu pirma, Angeliuke, dabar svarbiausia Jum issaugoti savo Velykini kiausiuka. tai tik gulek ir graziosios galvos savo nesuk, kas cia, su kuo cia.


Krempudra, man viena moteryte sake, kad galima ten pricituot ir daugiau. siaip jo, ten gal kiek kitaip, nei cia. is pirmo zvilgsnio gal net net skurdziau nei cia. bet visgi didelis pliusas, kad plepalu nemeto i jokius guglius, ir kad negali pasalinis skaityti. kiek supratau daug is sm ten perejo, butent del tos priezasties.
dabar del fb. nesu to psl fane ir meistre. bet tarkim jei ten susikurt i grupe, vadinasi, turim vieni kitus priimt i draugus. o draugai turi galimybe apziurinet kitus draugus? nu gal as ir su jum pliurpdama ir galiu nesislepti, bet kazi ar mano vyras ar sese noretu buti "nuziureti"?
va man fb ir nepatinka tuo poziuriu.
na, zodziu, sukeliau sirsala, visos kaip susitare raso, kad gerai cia, bet jei kraustytis, tai jei dauguma nuspres... tai kas ta dauguma? ir ka ji nutare?


Mila, mes namie busim. vieni. norejau rasyt " vieni du", betgi is tikro jau tryse. pirmosios Velykos mazutes.
ryte teks kamuotis su kiausais. as ju nemegeja, tai ju gal net nedazysiu. isvirsiu ir tiek. gal nupeckiosiu pasiemusi piestuka ir tiek ziniu.
mes,kai buvom mazos, su sese lb megdavom piesti. piesdavom su spalvotais piestukais, nes flomasteriai buna persigeria per luksta ir kiausai patys spalvoti palieka. mano seima kazkaip nemegeja tu kiausiniu, tai lb simboliskai mes. o va vyro seimoj, tai as buvau pasiurpus. yra kam kokie penki sesi kiausai per karta smulkme. unsure.gif tai anyta marguciu priruosia koki 70-80. na ne ji dazo, jos anukes. sulekia visi is vakaro, tevai prie stalo pliurpia, o anukes virtuvej kuiciasi. ryte tai net gaila buna dauzyt tokius grozius.
tai va, o per pietus bus mesiskas patiekalas. jau suruosiau kiaules kumpio smota. tai kepsim orkaitej, kokias salotas prie jo sumakliavosiu, greiciausiai elementariai sutarkuotas ridikas ir tiek.
siaip misrainiu neruosiu, nes buna nesuvalgom, tenka ismest. gaila produktu.
zodziu, nieko ypatingo neruosiu. gal pyraga reikes paprasyt motules Maximos, kad koki parduotu....

Egluzele, kas tas surpyragis ? cia saldus ar ne reikalas? o tiesa, kazkada kepiau as ta armonika, man visai skanu. tik susigincyjom, kaip pjaustyt dedant i lekstes. jei pjaut palei tuos ipjovimus, tai gaunas vienas gabaliukas be viso to gerio, nu surio, pomidoru ir t.t. tai mb eme ir nusprende, kad reik sonu pjauti. betgi nesamone man atrodo taip pjaustyti.

eina sau, kai tu ten virtai. gerai, kad galvos nesusitrenkei, o ir kad vaikas nenukentejo.
del vyru. as kazkaip ramiai ziuriu i jo isejimus. gal todel, kad jie reti buna. mane labiau nervina, kai pasako, kad uztruks valanda, nusprendziu iseit pavaiksciot su mergyte, o is tos valandos palieka dvi. tada tenka kabarotis vienai namo.
as va pagalvojau. rudeni kai tekdavo vienai grizt, nu nebuvo tiek sunku. ir panele maziau svere. mb iskele teorija kad esu sukudus, netekus jegos, todel ir sunku man taip su tuo vezimu. turbut jis teisus.

ka cia dar norejau parasyt? g.gif
a, neatmenu, kas klause del maitinimo. as turejau tiksla kaip nors pusmeti istempti, bet cia del saves.man buvo pasakyta, butina maitinti nemaziau kaip pusmeti.
neturiu konkreciai nusibrezus ribos, kada jau bus viskas. manau, gausis naturaliai.
o del mamu reakcijos.... tai jo. man irgi tenka isgirst visko. kazkada bandziau pasiguost, kad uzkniso, tai maniske drebtelejo, o ko kisu papa, juk jau uztenka. pasakiau, kad tas maitinimas ir del manes, kad gydyt. liepe maitint kuo ilgiau, del cistu. tada nurimo.

del batuku. mums masaziste sake, kad svarbu deti kai pradeda stoveti. kad ismoktu su batukais kad pedos nesikraipytu ir pan.


tiesa, Mila man irgi yra beda su space klavisu, tai jau kaip suprantu tave! nezinau kodel, bet pastoviai vietoj tarpo atsiranda raide m arba n. o plansetej peles ner, reik viska pirstuku braukyt, tai oi kaip nervinuos as.
tai ir pyskinu as nespalvotai, be jokiu pabraukimu, pasvirimu. kita vertus, man ne esme tas visas grozis, esme tekstas.

del albumo. kazkada kazkas klause, kodel nesu. tai kai tik kai susikure mamos, as iskart pasakiau, kad nedalyvausiu ir todel prisijungimo man neduoti.
aisku, kai imasi aptarineti kokius zaislus ar rubus biski abidna, kad nematei, nesupranti apie ka kalbama, bet... vaiko foto neplatinti yra mb reikalavimas. as ji gerbiu, o ir pati pritariu tam.

kazkaip negerai gavosi. suprantu Gytes nepasitenkinima.
kita vertus, Meiles vaisius galejo sau tyleti, kad turejo prisijungima, kad mate. bet juk saziningai prisipazino.

na, nesipykim 4u.gif
man neramu del dangutex. gal kas bendraujat ir galit paklaust kaip jos mazyle?

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pasislepusi: 30 kovo 2013 - 02:32
Sveikos artėjant žiemiškoms Velykoms 4u.gif
Mes toliau zirziam, prastai valgom arba valgom kaip žvėriukai... Pusryčiai šiandien nevykę ir ne dėl to, kad neskanu... Matyt, tokiau krapštosi dantis. Jau aiškiai matyti apačioj kandis, tai kadangi mano vaikui paprastai po vieną nedygsta, turbūt turėsim greitai ir kitą...aštuntą jau.
O man pačiai keistokas dalykas... Krūtinė pasidarė skausminga prieš mm, pradėjau sirgti, atrodė, atleido, bet kad ne... Kraujuoti baigiu, o toji tokiau pms varo blink.gif
QUOTE(Krempudra @ 2013 03 28, 15:18)
beje, kazkada buvo kalba apie vaiku draudima. jeigu kam idomu, galiu atsiusti, ka ERGO siulo - ten tokia lentele, kur matosi skaiciai, galimybes, perspektyvos. esme - kad draudziama mamos (tevo) gyvybe vaiko naudai, o termino pabaigoje bus ismoketa pasirinktinai arba visa suma, arba kas menesi mokama studiju stipendija. ir dar papildomai prie sio draudimo galima pasirinkti ir mamos, ir vaiko draudima nuo nelaimingu atsitikimu. zodziu, jei kam idomu pasinagrineti ir pasiziureti, sakykit wink.gif

Aš klausiau, nes mums METLIFE siūlo. Dėl visa ko atsiųsk pasižiūrėti, jei nesunku ax.gif
Atsakyti
sveikos

patinka man sestadieniai - mane bent jau isleidzia i lauka, nes taip praktiskai visa savaite niekur neiseinu doh.gif dabar bent prasilaksciau thumbup.gif

QUOTE(pasislepusi @ 2013 03 30, 02:12)
Krempudra, man viena moteryte sake, kad galima ten pricituot ir daugiau. siaip jo, ten gal kiek kitaip, nei cia. is pirmo zvilgsnio gal net net skurdziau nei cia. bet visgi didelis pliusas, kad plepalu nemeto i jokius guglius, ir kad negali pasalinis skaityti. kiek supratau daug is sm ten perejo, butent del tos priezasties.
dabar del fb. nesu to psl fane ir meistre. bet tarkim jei ten susikurt i grupe, vadinasi, turim vieni kitus priimt i draugus. o draugai turi galimybe apziurinet kitus draugus? nu gal as ir su jum pliurpdama ir galiu nesislepti, bet kazi ar mano vyras ar sese noretu buti "nuziureti"?
va man fb ir nepatinka tuo poziuriu.


bent as nezinau, kaip TD cituoti kelis pasisakymus schmoll.gif tiesa pasakius, labai ir nesidomejau blush2.gif bet maciau, kad daug kas sito dalyko nezino tongue.gif
fb lyg ir galima nusistatyti, kad tavo nuotraukas matytu tik tavo draugai, ir nematytu draugu draugai. be to, savo draugus galima suskirstyti i draugus ir pazistamus ir pvz ikeliant fotke padaryti, kad ja matytu tik draugai, o pazistami - ne thumbup.gif

QUOTE(kristinuke @ 2013 03 30, 10:19)
Aš klausiau, nes mums METLIFE siūlo. Dėl visa ko atsiųsk pasižiūrėti, jei nesunku  ax.gif


parasyk man i az savo email'a, nes ten wordiniai failai. persiusiu 4u.gif
Atsakyti
Lab,

merginos, po pietų miego zuikė atsikėlė su 38,4 tempa cry.gif Įkišau žvakę, slogos lyg nėr, bet kažkas murmuliuoja nosy. Šian buvom gyd pasirodyt, sakė mato apnašas gerklėj - manėm, grybelis nuo antibų, pienligė. O db nežinau net ką galvot, gal angina vėl?

Kažkam lyg buvo tempa aukšta, prie tridienės lyg neturi būt slogos???

Jau db esu panikoj, nes pirmąkart liga nuo tempos prasideda, ne nuo kokio kosulio ar slogos doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(d'ville @ 2013 03 30, 19:05)
Lab,

merginos, po pietų miego zuikė atsikėlė su 38,4 tempa cry.gif Įkišau žvakę, slogos lyg nėr, bet kažkas murmuliuoja nosy. Šian buvom gyd pasirodyt, sakė mato apnašas gerklėj - manėm, grybelis nuo antibų, pienligė. O db nežinau net ką galvot, gal angina vėl?

Kažkam lyg buvo tempa aukšta, prie tridienės lyg neturi būt slogos???

Jau db esu panikoj, nes pirmąkart liga nuo tempos prasideda, ne nuo kokio kosulio ar slogos  doh.gif  doh.gif

Labukas
o vargeli ir vel.... sad.gif zinok nezinau ka patart-pasiskambink gali kmuk ar kita ligonine, gal patars blink.gif
Atsakyti
Labas vakaras
Jei jau laikrodi persukt i prieki tai jau kovo 31. Todel sveikinu visas su Sv.Velykom! Pirmos velykos su musu stebukleliais thumbup.gif .
Angeliukeee skaiciukai thumbup.gif thumbup.gif , daugiau gulek jei iseina ir ilsekis.
Sangria aciu uz grazius zodzius mano suneliui 4u.gif
Egluzeeelei 4u.gif ,baisiausia krist tai su vaiku, gerai kad gerai dar nukritot ir vaikui viskas gerai 4u.gif
D'ville 4u.gif 4u.gif 4u.gif , na siaubas kazkoks, nenori lygos jus paleist doh.gif / Kaip dabar maziuke jauciasi?
Mes per velykas busim namuose, turejom vaziuot pas mano tevus, bet tetis susirgo verysad.gif , tai bijom vaziuot, nes galim uzsikrest, todel nusprendem nerizikuot verysad.gif

Labanakt mamytes 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Demetraola: 30 kovo 2013 - 23:12
D'ville, jergus tu visai sventaisiais priesakyje,,,, tikiuosi viskas bus gerai 4u.gif Del tempos numusimo, zvakutes kas 6h, bet galima trinti degtine. Taip pat galima kaitalioti su geriamu ibuprofenu jeigu kyla tempa, bet geriau jau gydytoja patars.

Mums buvo didele tempa, laikesi tris dienas, po to nukrito ir viskas. Galvojau, kad bus tridiene, bet taip ir neisbere 4u.gif

Nudaziau kiausus wacko.gif iskuopiau namus, taip kaip seniai nekuopiau, nejauciu nei ranku nei koju, o kur dar misraines ir kitokie pyragai biggrin.gif jauciuosi super motera hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Streamy: 31 kovo 2013 - 00:41
Dekui,mergaites,kas spejot atsakyti. Nesinori net rasyt.. Pacios jau turbut suprantat. Guli mano mazute vel su kateteriu galvoj,nusiverkus,isvargus. Galvoju,gal jau as nenormali,tasau vaika po ligonines..bet 39,5 tempa man yra baisu. Sukisom zvake,o ji vistiek kilo. Juolab,ka tik grizus,kad ko parsiveze nebutumem. Itaria vel bronchiolita,nors man nepanasu. Pamazu atsiranda sloga. As pati raudona gerkle su sloga.. Nzn,pirmakart duso,kai vaziavom,antrakart susirgus nevalge,negere vaistu ir nukeipo,db tempa pasoko,net su vaistais. Ar galiu elgtis kitaip? Nekokios mintys lenda i galva.
Streamy,kokia jusu tempa buvo?
Taip liudna,kad ir zuikes pusmetis,ir pirmos velykos tokios..bet ka galiu padaryt kitaip?sad.gif jauciu tik,kad ar velyku suknele netaps krikstynu suknele.
Vistiek sveikinam mamytes ir stebukliukus su velykom..jos siemet ypatingos. Stipriu kausinaiciu!!
Atsakyti
QUOTE(d'ville @ 2013 03 31, 03:44)
Dekui,mergaites,kas spejot atsakyti. Nesinori net rasyt.. Pacios jau turbut suprantat. Guli mano mazute vel su kateteriu galvoj,nusiverkus,isvargus. Galvoju,gal jau as nenormali,tasau vaika po ligonines..bet 39,5 tempa man yra baisu. Sukisom zvake,o ji vistiek kilo. Juolab,ka tik grizus,kad ko parsiveze nebutumem. Itaria vel bronchiolita,nors man nepanasu. Pamazu atsiranda sloga. As pati raudona gerkle su sloga.. Nzn,pirmakart duso,kai vaziavom,antrakart susirgus nevalge,negere vaistu ir nukeipo,db tempa pasoko,net su vaistais. Ar galiu elgtis kitaip? Nekokios mintys lenda i galva.
Streamy,kokia jusu tempa buvo?
Taip liudna,kad ir zuikes pusmetis,ir pirmos velykos tokios..bet ka galiu padaryt kitaip?sad.gif jauciu tik,kad ar velyku suknele netaps krikstynu suknele.
Vistiek sveikinam mamytes ir stebukliukus su velykom..jos siemet ypatingos. Stipriu kausinaiciu!!

Laikykites, viskas turi buti gerai. Tu teisingai viska darai as irgi tavo vietoje lekciau i ligonine. Bliamba nesamone kaz kokia tos ligos nenori niekaip paleisti doh.gif kaip norisi apkabinti tave ir tavo maziuke ir palinketi, kad pagaliau zuike pasveiktu ir nebesirgtu 4u.gif

Mamytes visas sveikinu su Sv. Velykom, skaniu kiausinuku ir geros nuotaikos wub.gif
Atsakyti
Laba diena 4u.gif

Su Sv. Velykom visas! 4u.gif

D'ville, o tai negali buti ta tridiene karstine? Prie juos buna paraudusi gerkle (musu atveju buvo nedaug), gali atsirasti lengva sloga ir auksta auksta tempa. Ar jums dare kraujuka ir slapima dabar? Tridienes karstines atveju kraujas turi parodyti virusa.
Viska tu darai teisingai 4u.gif Spaudziu kumscius, kad jus greiciau issikapstytumet is ligu 4u.gif Sveikatos tavo zuikei 4u.gif

Dangutex, kaip tavo dukryte? g.gif

Mila, kaip tavo mergytes? g.gif

Mano mazius lauke miega neblogai, bet visalaik turiu buti su juo, nes einam pasivaikscioti, nes i balkona isvezti jo negaliu, nes nuolat smirda nuo greta esancio neaisku kuo kurenamo namo.

Mes vakar pagaliau nusipirkom pirmuosius batukus, tuos gerus ortopedinius, kitokiu irgi turim, bet as ju rimtais nelaikau.

Del temos sekimo\perejimo i kita foruma: as kaip ir buciau ne pries pereiti, nes labai daznai susilaikau, kai noriu kazka atviriau pasakyti, nes bijau, kad suseks mane tie, apie ka as cia taip galvoju, apie save irgi labai neatvirauju, nes kartais jauciuosi, kad tai skaitytu ne tik sios temos dalyves. Bet va problema - FB as neturiu (del vidiniu isitikinimu biggrin.gif ), o TD, sakot, prastai su citavimu ir pan.

Merginos, kurios duodat zuvu taukus: kaip sekasi juos suduot?
Pas mus su tuo kartais vyksta kovos, kartais lengviau sekasi suduoti. As duodu juos saukstelyje, o mazius dali isspjauna.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo valerie: 31 kovo 2013 - 11:40