Įkraunama...
Įkraunama...

Jaunų Mamų Buveinė (III tema)

Egluzzee - as maitinu ir zadu toliau maitinti smile.gif man tas patinka ir vaikui gerai smile.gif o mano mama irgi kai paskiau kad dar maitinu tai vos nepasisaipe, toks didelis bernas o dar papa ciulpia blink.gif Supykau, negaliu unsure.gif Jei senais laikais ilgai nemaitindavo, tai ir taiko pasenusia info. As maitinu naktimis, ta ir toliau darysiu iki metu tai tikrai, o gal net iki rudens, bus matyti mirksiukas.gif Bet manau cia kiekvienos reikalas, nes nuo daug ko priklauso mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikos

pas mus siandien namu darkytojos diena, tai pries ateinant jai ir paciai reikia apsitvarkyti, kad ir ji galetu sutvarkyti doh.gif

bandau isivesti trecia kose, nezinau, ar gausis. tuo labiau cia visokie laikrodziu persukimai ant nosies, o ir per velykas reikes po svecius pavazineti, del ko vel visas grafikas maisysis doh.gif

as dalyvauju vienoje grupeje ir FB, ir TD, ir SM. i FB ir TD perejom is SM grupes daugumos sprendimu. TD man nepatinka, nes negali normaliai pricituoti - tik viena posta, pasku problemos su visokiais paboldinimais. pliusas - kad ta grupe yra tikrai slapta ir tikrai niekas pasalinis neskaito. FB sakyciau labiau skirtas chartinimui, o ne ilgiems pasisakymams. kas ten man patinka - kad irgi mato tik tos grupes nares ir kad galima kelti vaizdo irasus, tai mes ten visokiu vaiku pokstu prisiziurim thumbup.gif

angeliuke
, laukiam tavo hcg 4u.gif

QUOTE(Demetraola @ 2013 03 28, 23:34)
Na o mes pradejom stovet keturiom ir linguot pirmyn ir atgal  biggrin.gif , taip juokingai atrodo 


mano didysis irgi taip siubinasi tongue.gif

QUOTE(*Mila* @ 2013 03 29, 10:48)
panos,velykos sekm,kaip ruosiates joms?


ai, man kazkaip visos dienos panasios, ar darbo diena, ar iseigines, ar sventes. vis tiek tos pacios koses, pamperiai ir kiti dalykeliai biggrin.gif

QUOTE(egluzeeele @ 2013 03 29, 15:33)
Klausimas maitinančioms - planuojat maitint, iki kol turėsit pienuko, ar visgi yra tam tikra amžiaus riba, kai ketinat baigt? Mano mama pareiškė, kad jau gana turėtų būt ir reiktų rišt su MP. Nežinau jos motyvų, bet ir nesigilinu. Bet pati galvoju iki 9mėn maitint, o paskui bandyt baiginėt...


anksciau sakiau, kad max iki vasaros. dabar jau nesu tokia kategoriska. kadangi mano drakosiukai nakti labai neramiai miega, ta man kol kas su papuliais labai gerai juos nuraminti. nezinau, kuo juos uzkimsineciau ir raminciau, jei nebutu MP unsure.gif va jei nakti nevalgytu, gal ir galima butu pradeti mastyti apie MP palikima tik ryte ir vakare, o paskui gal aplamai apie atsisakyma. bet kol kas bent man taip nesigauna. zodziu, dabar jokiu planu neturiu. kaip gaus, taip
Atsakyti
QUOTE(*Gyte* @ 2013 03 29, 15:40)
pamasciau kad turbut nereiketu taip dalinti to musu fotki slaptazodzio i kaire i desine vos tik prisijungusioms, ypac toms kurios pacios rodytis nesiruosia  g.gif

Jei cia taikoma man, tai buk rami, galiu daugiau neit ir neziuret, juo labiau, kad ir pameciau kodus smile.gif O del rodymosi turiu savo nuomone ir nepyk, kad ji galbut kitokia nei tavo smile.gif Beje, as "ka tik" pasijungiau 2008 metais smile.gif

Angeliuke, laukiu kartu su tavim heart.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Meilės vaisius: 29 kovo 2013 - 16:43
HCG-21000 su dalim, nepamenu tolimesniu sk, bet faktas kad dideja, tik neaisku kodel kraujuoja , nes jau lyg buvo svaru visa diena, o nesenai sliukst ir vel ryskiai raudonas kraujas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(angeliukkkeee @ 2013 03 29, 16:45)
HCG-21000 su dalim, nepamenu tolimesniu sk, bet faktas kad dideja, tik neaisku kodel kraujuoja , nes jau lyg buvo svaru visa diena, o nesenai sliukst ir vel ryskiai raudonas kraujas  doh.gif

Jetau, tai gal viskas bus gerai thumbup.gif Gal tu skambink is karto gydytojai ir klausk ka cia geriau padarius wub.gif
Atsakyti
Labdien smile.gif

krapštaus visą dieną, ir galo nėr. Baigiau pagaliau nerti suknelę Velykoms, kuri turėjo būti nunerta Kalėdoms smile.gif Tai puošimės, nors būsim namie trise. O gaminsiu labai paprastai šiemet - kepsniai orkaitėj kaip visada pas mus per Velykas, balta mišrainė, įdaryti kaušiniai, žale tortukas, sausainiai.. ir berods viskas. Nebent dar kokio napoleono įkalbėsiu mb nusipirkt smile.gif Bet aš gi bandau užbaigti su saldumynais, tai nžn, kaip čia bus.

Ai, dar gi prisipirkau spalvoto popieriaus ir baisiai man reikia drugelių prisikarpyti ir visur namuose priklijuoti. Tokia idėja fix, tik vat laiko nerandu tam. Bandysiu gal šiandien.. taip trūksta pavasario ir spalvų.

Angeliukkee, tu tik sakyk mum savo naujienas, sekam visos kumščius sugniaužusios, dievaži, kaip savojo hcg laukiu 4u.gif Geri skaičiukai, tik ko tas kraujas doh.gif

QUOTE(egluzeeele @ 2013 03 29, 17:33)

** aš va pasiskųsiu saviškiu. Vakar buvo sunkoka diena, nes mažė per dieną nemiegojo, o MB vakare kašio varžybos. Prašiau, kad neitų, nes nusikaliau, turiu darbų ir t.t. Bet kur gi. Negana to, laukiu nesulaukiu grįžtant. Randu žinutę "Už alų nemuši?"  doh.gif Tai pasirodo, po varžybų su chebra alaus nuėjo. Tai šiandien pikta blush2.gif Suprantu, kad kartais norisi ir reikia, bet kažkaip vakar norėjosi, kad ir manim kas pasirūpintų...

*** Klausimas maitinančioms - planuojat maitint, iki kol turėsit pienuko, ar visgi yra tam tikra amžiaus riba, kai ketinat baigt? Mano mama pareiškė, kad jau gana turėtų būt ir reiktų rišt su MP. Nežinau jos motyvų, bet ir nesigilinu. Bet pati galvoju iki 9mėn maitint, o paskui bandyt baiginėt...



** Kad jau apie tuos mb prašnekom.. sugeba jie ką nors padaryt ar pasakyt labai "tinkamo". Ligoninėj pas mus buvo atėjęs vakare, padariau zuikei košę (taip, tą grikinę, kur gumuliuojasi doh.gif ), na ir padariau per skystą kažkaip. Maitinu, ta košė varva, tyliai sau siuntu. O mb ėmė ir pragydo bežiūrėdamas - "tai gal tas vaikas ir viduriuoja, kad tu jį tokiom skystom košėm maitini???"" Ir ką atsakyt??? Tik šaukštu kauštelt norėjos.

*** NOrėčiau bent iki metų. Bet dabar jau kategoriškai nesakau, kad taip ir ne kitaip, nes jau esu prisišnekėjus smile.gif Pradžioj sakiau - iki pusmečio. Ir ką, atėjo tas pusmetis, lialė dar mažutė, negi db nebeduosiu pienulio. Tai gal metukams atėjus irgi nesinorės baigti.. Bet ir užtempti labai šito reikalo negaliu, nes norėtųs ir kitos lėlytės, o metai, kaip kažkas sakė, nelaukia.


O dar dėl to kraustymosi - man fb irgi labiau patiktų, nei darželis.


QUOTE(*Gyte* @ 2013 03 29, 17:40)
pasislepusi, del miegojimo kartu, tai kaip ir savi pliusai savi minusai, va man reikia kad kas apkabintu, nes as tokia saltmire, o del to kaip cia sakant kito reikalo gal geriau atskirai  biggrin.gif


Mb miega salone, nes jo neprikelsi ir su patrankom. Tai man baisu, kad mažę gali užgauti, jei kartu miegos. Mum kažkaip visai patogu dviese blush2.gif

Meilės vaisiau, tavo sprendimas nerodyti foto ir jį privalu gerbti 4u.gif Gytė gal griežtai pasakė, bet esmė teisinga - prisijungti prie albumo gal derėtų toms mergaitėms, kurios planuoja pačios rodytis..

Zuikei pradėjo kaktą berti, neįsivaizduoju, nuo ko - avižas ir grikius jau kuris laikas valgom, dabar tik kalafioras nauja daržovė, jau trečia diena ją ragavom. Ar gali nuo jo berti??
Atsakyti
Ačiū atsakusioms dėl maitinimo. Nespjaunu ir aš į maitinimą ilgiau, bet aš grįžtu į darbą nuo rugpjūčio, tai kažkaip reikės pabaigt iki tada...

QUOTE(Meilės vaisius @ 2013 03 29, 16:41)
Jei cia taikoma man, tai buk rami, galiu daugiau neit ir neziuret, juo labiau, kad ir pameciau kodus smile.gif O del rodymosi turiu savo nuomone ir nepyk, kad ji galbut kitokia nei tavo  smile.gif Beje, as "ka tik" pasijungiau 2008 metais smile.gif


Gyte turėjo minty prisijungimą prie temos mirksiukas.gif
Ir nereik taip skaudžiai reaguoti 4u.gif Tu nusprendei nerodyti savo mažiuko ir tai yra tavo sprendimas 4u.gif Bet mes taip pat galim nuspręsti nerodyti saviškių.

Beje, kaip tavo vaikiuko akytė? Susitvarkė po to valymo?


QUOTE(angeliukkkeee @ 2013 03 29, 16:45)
HCG-21000 su dalim, nepamenu tolimesniu sk, bet faktas kad dideja, tik neaisku kodel kraujuoja , nes jau lyg buvo svaru visa diena, o nesenai sliukst ir vel ryskiai raudonas kraujas  doh.gif


Skaičius tai labai liuks thumbup.gif O žiūrėk, ar Betai iš mamyčių skyrelio taip nebuvo? man rodos, gavo rimtą gulimą režimą, o dabar jau kiek jos pilvinukui laiko jau 4u.gif Ilsėkis kiek tik gali 4u.gif

O dėl velykų meniu, tai kepsiu sūrpyragį, kepsim armoniką iš sprandinės (http://skanusgyvenimas.blogspot.com/2011/02/armonika-is-sprandnes.html), darysim skumbrės užtepėlę, mama sakė atsiveš silkės, vyniotinių, dar kokių salotų pasidarysim ir bus gerai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(egluzeeele @ 2013 03 29, 17:15)
Gyte turėjo minty prisijungimą prie temos  mirksiukas.gif
Ir nereik taip skaudžiai reaguoti 4u.gif Tu nusprendei nerodyti savo mažiuko ir tai yra tavo sprendimas 4u.gif Bet mes taip pat galim nuspręsti nerodyti saviškių.

Beje, kaip tavo vaikiuko akytė? Susitvarkė po to valymo?


As tiesiog atsakiau, jokiu skaudziu reakciju cia nera smile.gif
Akyte tai is karto susitvarke, pasirodo ir uzdegimas jau beveik 6 men truko.. Su antru vaiku, jei bus tokia situacija, tai nelauksiu tiek laiko - jei per 3 men nesusitvarko, is karto vesiu siai procedura, todel kad ta membrana su laiku tik tvirteja ir, kaip gydytoja chirurge sake, buna, kad reikia net su jega ja pradurti doh.gif Ir siaip, kuo didesnis lelius, tuo jis labiau viska supranta. Musiskis jau viska suprato, kad ji isnese, kad mama kazkur liko, tik gerai kad jis, kaip sako neonotologe, socialus vaikas, tai prisakiau ir gyd, ir seselei, kad tik su juo bendrautu ir sneketu, tai va antra karta jau net neverke, cia man buvo didele paguoda smile.gif Ir kitas mamytes dabar galesiu padrasinti, jei kam bus panasi situacija smile.gif
Beje, Angeliuke, is tiesu pakalbek su Beta, jai tikrai panasiai buvo, gal padrasins ir kiek nuramins tave 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Meilės vaisius: 29 kovo 2013 - 18:00
Angeliukkeee - skaiciukai super thumbup.gif manau labai tau dabar reiketu gero gydytojo konsultacijos g.gif aisku gulimas rezimas manau sioje situacijoje labai praverstu, jei tik imanoma mirksiukas.gif
Atsakyti
Angeliuke, mums panasiai buvo su nestumu pries zvaigzdute, nepasiseke issaugot, pastojus su mazute gulejau ligoninej, rado hematoma, jei nesisaugociau,galejo liudnai baigtis, 2sav gulimas rezimas viska sunormalizavo-manau, kad tau reik skubiai pasikonsultuot su gyd 4u.gif tikrai viskas turetu buti gerai wub.gif

Dekui atsakiusioms del Velyku meniu smile.gif

norejau pacituoti,bet tas space klavisas nervuoja,mb sutvarkys,daugiau prirasysiu biggrin.gif
Atsakyti
Egluzele, del maitinimo MP sakiau, kad iki geguzes noriu pabaigti. Teisa pasakius, sakiau, bent jau pusmeti pamaitinti, tada iki 7-8-9 menesiu. Dabar jau noriu iki geguzes, na ateis geguze, ziuresim kas ten ir kaip gausis biggrin.gif Tiesa viena karta nakti apie 1 gauna misinio, tai bent jau padoriai miega kokias 4-5h be prabudimu, tai speju pailseti ir pieno fanrika atstatyti. Tai man dabar pagalvojus misinys tik i nauda biggrin.gif ilgeliau vaikas pamiega biggrin.gif O ir tikslas buvo, pripratinti kad bent jau gertu misini, dabar jau geria, tai ramu ax.gif

Angeliuke, thumbup.gif dziaugiuosi, kad kyla skaiciukai thumbup.gif

O del batuku, tai as dedu i sokliuka kartais ir kiek zinau reikia butinai pradzioje su batukais, kad nestatytu ant pirstuku galu. I vaikstyne, dar nelabai dedu, bet jau matau, kad greitai reikes smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Meilės vaisius @ 2013 03 29, 16:03)
Faustina, nelabai zinau, kiek tavo leliukui laiko, bet musu va aplamai nemegsta gulet ant pilvo ir tas galvytes kelimas sitoj pozicijoj toks salyginis. Galima su mankstom lavinti, bet as tai per daug nesiparinu del to blush2.gif

mano mazius 4,5 menesiuku ax.gif

Angeliuke, skaiciukai super. Kad tik galetum pagulinet, gal nustotu kraujuot.

Kas daret fotosesijas, pas ka daretes ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Faustina2000: 29 kovo 2013 - 20:44