Įkraunama...
Įkraunama...

Jaunų Mamų Buveinė (III tema)

Del kraustymosi tai man nera didelio skirtumo, jei visi keliasi kitur, tai ir as su visais smile.gif
Na o mes pradejom stovet keturiom ir linguot pirmyn ir atgal biggrin.gif , taip juokingai atrodo smile.gif , ir taip miela ir silta sirdutei darosi, kai sunelis apkabina, nuostabus jausmas smile.gif
Jei kazka praleidau pasveikint ar pakomentuot, tai atsiprasau, bandau viska paskaityt ir parasyt, bet buna viskas dingsta kai parasau, tai rasau is naujo ir praleidziu buna ka nors. blush2.gif
Labos nakties
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

Pasislepusi - as megeja atvirai papliurpti, bet rasyti visai nemoku, nemoku nuosekliai isdestyti savo minciu blush2.gif Man sm kaip praktika, mokinuosi bendrauti rasant smile.gif zinok gereja bigsmile.gif taigi greit ir as pradesiu reikstis cool.gif
Tuoj jau lakstys tavo pupa wub.gif , nespesi sureaguoti, taip viskas greitai vyksta smile.gif Kuku, kur Gelyte wub.gif
Mila - maziukems tavo 4u.gif ir jums su vyru 4u.gif laikykites
D`ville - mes kai dar gyvenom Lietuvoje irgi buvo pelesio nemazai, tai viena kart uzsuko daktare, tai liepe ieskoti kitu namu, sake pelesis labai kenkia zmonems, ju kvepavimo takams, tada dar neturejau savo kleckiuko, bet pamenu jos griezta tona, arba naikinti arba kraustytis smile.gif
Angeliukkeee - laukiu suspaudus kumstukus tavo rezultatu smile.gif Cia sm bendrauju dar su mamytem is UK, tai vienai buvo, kad kraujavo net dvi savaites ir net sviezio kraujuko budavo, bet va dabar jau 14 sav. turi, viskas gerai jai. Linkiu kad ir tau butu visakas gerai mirksiukas.gif
Atsakyti
labas rytas!
mano princese miega, o as salia jos-saugau jos miega smile.gif

Angeliuke, kaip Tu? nelaiku tb susirgo, bet rasei, kad mamyte atvaziuos ir pades tau. tai pagulinek daugiau. neisivaizduoju del to kraujavimo, bet va Olija rase, kad yra ir geru pvz. tad mano kumsciai ir toliau suspausti'

Olija, smagu, kad atsiranda norinciu papliurpti. 4u.gif

siaip esam kelios skype, bet ten tylu ramu. o ir nelabai patogu, visgi forumas tuo gerai, kad kada turi laiko, tada prisedi su arbata/kava ir ramiai paskaitai. gali ir neskubant parasyti.

va, paskaiciau, kad td yra galimybe susikurti uzdara grupe kuri matoma kitiems(tik pirma zinute), i ja gali pasiprasyti ir kas nors is salies, ir galima isvis slapta grupe susikurti, kur pateks tik to asmens, kuris sukure, pagalba. tos grupes niekas nematys ir neras.
bet kokiu atveju abieju tipu pletkai nerandami per jokias paiesku sistemas.
man tai labai patiktu toks variantas. gaila, kad sm neturi tokio tipo plepalu.


na gal tiek.
Atsakyti
Laba 4u.gif mano pupa irgi miega, o as pas jus su kava

D'vile jei jauti kad viskas nuo pelesio ir butas yra nuomojamas, gal tikrai pasiieskokt kito, geriau viena karta persikraustyti, nei vis ligoninese guleti

pasislepusi, riebiai tu cia surasiai apie ta miegojima kartu ar atskirai. Manau kad tavo variantas miegot atskirai, del to kaip tu sakai pasibirbinimo yra dar geresnis, nes kai rekia gali nelekti pas vyra tongue.gif o va kai miegam visi vienam kambari, tai kaip tik to nesinori, gi vaikas salia, atsipalaidavimo nulis, nes mintys kad tik nepabustu doh.gif va ir svarstau ar cia vyra iskraustyt ar vaika ar toliau celibate gyventi biggrin.gif

ku ku zaidimas labai fainas wub.gif as ant vystymo stalo turiu marle pasidejus, na jei ka pavalyti reiktu, tai kai keiciu pampi ji pastoviai ja susiranda ir taip slepiasi, o dar jei as vaidinu ir sakau ,,kur mergyte dingo?" tai ji ten is laimes krykscia

man tas mano vaikas koks juokingas dabar su tais kapliukais virsiui, bet jau ir kanda skaudziai biggrin.gif

Na ka siandien lauksim ziniu is Angeliukkkeees ax.gif

Del kraustymosi tai galim keltis, tik as tai ten nieko nezinau, reiks lyst paziureti kas ten kaip, bet prasta is manes rasytoja, as visgi labiausiai vertinu gyva bendarvima, man lengviau bendrauti kai matai zmogu, jo akis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Gyte*: 29 kovo 2013 - 10:29
bandau darsyk biggrin.gif

mazoji islupo tarpo klavisa,tai tai tiek nepatogiai rasos doh.gif

dekui, mergaites,kad domites, uz gerus palikejimus dekui!
mes laikomes siaip ne taip, nerami mazoji, beveik nemiegojau iki 4, paskui mb pereme, braske keles 6.30 tai idomiai mes...
pakoscioja jau ir mazoji, stebiu, tempu ner nei pas viena..

pasislepusi, man siaip labai patogu sm, ateini kai yra laisvo laiko paskaitai, jei daugiau yra laisvo laiko-parasai. td nesu buvus,man butu papildoma svetaine kur dalyvauciau, nesu tikra,kad laiko liktu. bet meginciau kraustytis,nesinori tokio smagaus burio bendraminciu netekt smile.gif
graziai jus su gelyte ku ku zaidziat smile.gif

demetraola, manau, kad siais laikais kuomet kosmetine chirurgija,plastika tiek pazengusi i prieki tikrai yra daug sansu sutvarkyt randeli tiek kad jis bus minimaliai matomas, nurimk smile.gif

panos,velykos sekm,kaip ruosiates joms?
man kazkaip visad velykos l.patiko,labiau nei kaledos, bet siemet kazkokia piktas neissimiegojes nusip... keksas jauciuos,tai ir pasiruosimai jauc, bus minimalus...
Atsakyti
Sveikutes,

Galim kraustytis, tik gal as jau tada rinkciausi FB nei TD, nes fb tai bent jau kiekviena diena uzeinu, o i td reketu jau vel kazkaip prisiruosti g.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes, pagaliau prisiruosiau prisesti ir parasyti blush2.gif kaz ko paskutiniu metu jauciuosi pavargusi, bet cia visos mes tokios biggrin.gif
Mano mazius vis dar bedantis, bet jau rankos padtoviai burnytej, seiluai upeluais bega ir matosi apacioje ryskiai dvi baltos demes, manau jau greitai ir isdigs. Naktys pas mus tai nekokios uzmiega 21 val po dveju valandu jau muistosi jau reikia butinai pasupti paskui dar uz kokios valandos keliasi pavalgyti ir iki kokiu 5 vis muistosi per miega, o jau 6 val podjom siandien tai is vis 5 val atsikele ilgiau nemiega schmoll.gif , paskui rezimas toks: kokia 8 val jau zizia nori miego tau uzmigdau pamuega apue valanda, atsikelua duodu vaisiy tyreles, 12 val pietaujam darzoves su mesyte ir kokia 12.30 jau miega pietu miegeli kokias dvi trys valandas ivairiai buna, 16 val duodu grudine kose ir kokia 17.30 dar uzmigdau nes vel jau nori miego miega apue valanda kartais dvi prabunda ir jau prie naktini miega vel duodu kosyte ir jhau kokia 21.30 jau miega.
Noriu pasigirti, kad mano pipsis ismoko is gulimo padeties guledamas ant nugaros pats atsisesti rolleyes.gif cia pries pora dienu pradziugino tevelius. Dar moka laikydamasis uz lovyte atsistoti, o vat ropoti nu niekaip nenori tingi ir viskas.

D'ville labai dziaugiuosi, kad jus pagaliau namie, nesirkit 4u.gif

Angeliuke kokia nuostabi naujiena ir skaiciukai tikrai dideli, laikau kumsciukus, kad viskas butu gerai ir mazylis tvirtai butu isikibes i savo mamyte smile.gif

Dangutex gal mazyle tiesiog nevirskina tam tikrus produktus as gal tavo vietoje noreciau , kad mirksiukas.gif vaikui patikrintu skeanduka gal tikrai kokios ehoskopijos reiketu pasidaryti, kad butu ramiau g.gif

Olija sveika prisijungusi 4u.gif

Faustina jau tuoj tuoj ateis pavasaris ir nuotaika pageres mirksiukas.gif kas del galvytes laikymo tai mano M gerai pradejo laikyti ja gal nuo 4-5 menesiu.

Pasislepusi as kaip ir Streamy kiekviena diena ieinu i FB ir man butu geriau ten apie TD nieko :neismanau blush2.gif ir as tikrai nieko pries kraustytis.

Demetreola mano akimis ziurint tavo sunelis.nuostabus ir tikrai randukas sprendziant is nuotrauku nera labai pastebiamas, jis tikras grazuoliukas pas tave wub.gif

Kam priklauso su menesiukais daug 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Atsiprasau uz klaidas rasau is telefono blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sangria023: 29 kovo 2013 - 13:22
sukeliau sirasala, ania? blush2.gif
na, spreskit Jus, kur kraustytis. jei isvis verta. pagalvojau, kad tuoj atsils, tai kazi kiek cia bebus bendraujanciu.


Mila, sveikatos tavo mazylems 4u.gif Velykos bus namie, ka reikes ruost neisivaizduoju. dabar tupiu namie, vyras islekes su reikalais, tai koki mamuta partemps, toki ir ruosiu.

idomu, kaip Angeliuke siandien. g.gif

dangutex, gal tikrai mazylei netinka kazkas is maisto? gal kose ta hipo?

Gyte, nelabai supratau, tai blogai ar gerai, kad miegam atskirai... o del riebumo, jo, megstu taip drebtelti blush2.gif


daugiau nezinau ka parasyti.
o ir siaip kirba toks velniukas, vis gundo, pabegt is sm. tai visko gali buti. ax.gif
Atsakyti
Del kraustymosi, tai man gerai ir cia smile.gif Nelabai as tu smalsuoliu bijau, nesureiksminu per daug kas ka paskaitys, suseks nesuseks, neidomu man ka kiti galvoja apie mano gyvenima, jei ir issifruotu kas nors smile.gif
D'ville, buvau pasijungus karta, vel pameciau prieigas, bet as tokia, kad vaikiuko nuotrauku nelabai platinu, tik dviem geriausiom draugem siuntus esu, tai ir toliau susilaikysiu, jei galima blush2.gif
Faustina, nelabai zinau, kiek tavo leliukui laiko, bet musu va aplamai nemegsta gulet ant pilvo ir tas galvytes kelimas sitoj pozicijoj toks salyginis. Galima su mankstom lavinti, bet as tai per daug nesiparinu del to blush2.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Gal spėsiu pasisakyt, kol mažė miega ax.gif

Angeliuke - kaip tavo reikalai? 4u.gif

QUOTE(Krempudra @ 2013 03 28, 21:38)
siaip tai as labai nelaukiu to laikrodzio persukimo, kuris bus si savaitgal, nes juk vaikams tas galvoje tas laikrodis nepersisuks. ir ar tik nereikes kazkaip koreguoti tos dienotvarkes 


Aš irgi nelaukiu. Mano mažė dabar kelias apie 7-7.30. Aš tokiu metu dar nepakaltinama būnu blush2.gif Tai jei su laikrodžio atsukimu ir vaikas anksčiau kelsis, tai man šakės doh.gif
Niekaip nesuprantu, kaip kai kurioms iš jūsų pavyksta 6 ryto dieną pradėt blush2.gif Gal ir miegot su vaikais einat?

QUOTE(pasislepusi @ 2013 03 28, 22:22)
* visos aplink miega kartu su diedais ir vaikais, o mes atskirai.
** ai, noriu pasidziaugti, kitu gal jau ir seniai tai daro, bet mano nesenai...


* o ko tu suki galvą, kaip kas su kuo ir kurioj lovos pusėj miega? mirksiukas.gif Mes miegam visi trys. MB paprastai nė negirdi, kas vyksta. Bet jei naktys būtų ne kokios, siųsčiau ir aš saviškį ant sofos.
** smagu wub.gif Manoji baisiai nemėgsta, jei ką ant veiduko uždedam. Toks vaizdas, kad ją panika apima g.gif Tai slapstomės už baldų.

QUOTE(pasislepusi @ 2013 03 28, 23:16)
* dar but idomu paskaityt jei skaite knyga, tai kokia, gal filma koki ziurejo ir t.t. ir pan.
**galu gale, kartais norisi bobiskai ant diedo pakiaukset!


* Skaitau tik kartais, kai budžiu prie mažės. Dabar pradėjau Užkalnio "Prisjaukintoji Anglija". Patinka man jo kandumas 4u.gif Iki 05.01 užsibaigsiu darbus, o tada tikiuos turėt daugiau laiko skaitymui, rankdarbiams ax.gif Dar galvoju, gal į ausinuką įsirašyt audio knygų ilgesniems pavasariniams pasivaikščiojimams. Gal kas kokias klausėt/ rekomenduotumėt?
O filmą tai nepamenu kokį kada žiūrėjom... Labai gerai, jei kokį vakarinį detektyvą pavyksta nuo pradžios iki galo pažiūrėt.
** aš va pasiskųsiu saviškiu. Vakar buvo sunkoka diena, nes mažė per dieną nemiegojo, o MB vakare kašio varžybos. Prašiau, kad neitų, nes nusikaliau, turiu darbų ir t.t. Bet kur gi. Negana to, laukiu nesulaukiu grįžtant. Randu žinutę "Už alų nemuši?" doh.gif Tai pasirodo, po varžybų su chebra alaus nuėjo. Tai šiandien pikta blush2.gif Suprantu, kad kartais norisi ir reikia, bet kažkaip vakar norėjosi, kad ir manim kas pasirūpintų...

Dar gi pasiguosiu. Vakar sugebėjau eidama iš sportų (su V nešynėj) pargriūt doh.gif Slystelėjau ir virtau. Krentu ir galvoju, ką daryt, kad tik vaiko neužgaučiau doh.gif Ačiū Die, pavyko ant vaiko neužvirst, tik išgąsdinau. Pati klupsčius nusibalnojau, ant klubo irgi mėlynė, dar ir džinsus suplėšiau. Tai dabar jau bijosiu su nešyne eit...

Dar man klausimas dėl batukų - o kodėl jūs juos jau perkat? Dėl to, kad į vaikštynes dedat? Ir apskritai, kada jau tų batukų reik?

Klausimas maitinančioms - planuojat maitint, iki kol turėsit pienuko, ar visgi yra tam tikra amžiaus riba, kai ketinat baigt? Mano mama pareiškė, kad jau gana turėtų būt ir reiktų rišt su MP. Nežinau jos motyvų, bet ir nesigilinu. Bet pati galvoju iki 9mėn maitint, o paskui bandyt baiginėt...

Ai, ir dėl kraustymosi. Man gerai visur. Prisitaikysiu mirksiukas.gif Tik manau, kad kai atšils orai, natūraliai sumažės pasisakymų mirksiukas.gif O dėl atvirumo net nežinau, aš lyg ir nesislapstau. Bet kaip ir gyvenime, gerai apgalvoju prieš sakydama ax.gif

Dar lyg kažką norėjau paklausti, bet... (galvoj skamba TeleBimBam dainelė apie šimtakojį, kur irgi dar norėjo daug ko paklausti ir ranką paspausti, bet nežinojo, ką paduos - ranką ar koją) biggrin.gif

Gražios dienos 4u.gif
Atsakyti
sveikos mirksiukas.gif

as laikausi po truputi,jau lyg buvo apstoje teplioti, ale nesenai vel sviezio kraujo pasirode sad.gif, nzn kas cia sumanim bus.buvau hcg pasidaryti, tai 17val turi buti atsakymai, jetus kaip as ju bijau, taip noretusi kad butu viskas gerai... , bet kazin ko cia kraujuoju, matyt ne i gera sad.gif

buvo snd atvaziavusi mama padeti, bet va ka tik isleke, tai tikiuosi maze uz val eis miegoti, noreciau ir as pailseti, gal nustotu kraujavimas ..

zodziu, nepykit, kad paskutiniu metu cia tik apie savo vis tas pacias problemas kalbu, bet siai minutei daugiau apie nieka nesigalvoja.

einu laukt toliau, ta val kaip ilgai eina doh.gif linkejimai visoms.

ai, del kraustymosi, tai as gal noreciau likti cia, nes nesu ten nei uzsiregistravusi, nei buvau kada, tai butu papildomu valakitu smile.gif, bet siaip jei visos blink.gif nuspresit kraustytis, tai as neliksiu viena wink.gif, paimkit ir mane
Atsakyti
pamasciau kad turbut nereiketu taip dalinti to musu fotki slaptazodzio i kaire i desine vos tik prisijungusioms, ypac toms kurios pacios rodytis nesiruosia g.gif

del manes galim keliauti i FB, as ten ir kasdien ilendu, bet siaip nesu to portalo fane

pasislepusi, del miegojimo kartu, tai kaip ir savi pliusai savi minusai, va man reikia kad kas apkabintu, nes as tokia saltmire, o del to kaip cia sakant kito reikalo gal geriau atskirai biggrin.gif

Sangrija, paskaiciau kad nemazai miega tavo berniukas, nors ir ankstikelis, bet diena pamiega. As tai laukiu kada ta laikrodi suks, tikiuosi kad rytas prasedes ne 6 o 7, nes dabar galiu guldyti kada noriu 21,22,23 val, vistiek keliasi 6 doh.gif plius dar nakti kokios dvi valandos bludijimo buna beveik kas nakt. Bet turbut tam priezastis dantys, per 10 dienu sugebejo 4 isauginti, o dar matau kad du lenda.

velykoms noreciau ka nors lengvo pasigaminti nusivesti pas tevus, bet nesumastau ka cia padarius g.gif gal kokiu ideju turit? aisku kiausus tai padazysiu, bet gal kokiu idomesniu salotu ar kokio lengvo pyrago noretusi g.gif

Mano vaikas miega lauke, ot as motina per toki veja laukan isveziau, dabar vis lakstau paziureti ar vezimo nenupute unsure.gif

Angeliukkke matau esi, kaip skaiciukai? bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Gyte*: 29 kovo 2013 - 15:42