Įkraunama...
Įkraunama...

Jaunų Mamų Buveinė (III tema)

kas uz tai, kad issikelti i tevu darzeli?
balsuojam!

pasislepusi Taip

Krempudra

Streamy

Faustina2000

*Gyte*

kristinuke

dangutex

angeliukkkeee

Demetraola

Sangria023

Meilės vaisius

egluzeeele

Kamelija2

d'ville

Tanga

valerie

*Mila*

olija777






Krempudra, parasyk man az kaip perduot tau ta straipsni.

Angeliuke 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pasislepusi: 28 kovo 2013 - 18:22
man tai is tikro tas pats, ar likti cia, ar TD. as jeigu ka, ir ten registruota tokiu paciu vardu 4u.gif
Atsakyti
As uz 4u.gif

Dabar as su klausimu pas mamyciu panasaus amziaus maziuku:
- kokia maziuku dienotvarke? Kada keliasi, kiek kartu miega per diena? Kiek laiko ismiega neprabude?
Mano eina miegoti 20-21 val. keliasi kas 2-3 val pavalgyti, rytas prasideda 6-6.30. Rytinio miegelio jau nori 8-8.30 val. - pamiega 0.5-1 val. pietu miegelio eina 12.30-13.30 pamiega 40 min. prabunda duodu mp ir toliau miega, isviso ismiega 1.5-2 val. ir dabar jau vakarinio nemiega, nes nebetelpam, bet nuo 18 val. jau vaiksto zirzendamas. Gal kaip nors kitaip reiketu suplanuoti miego laika g.gif nes dabar nera visikai gerai unsure.gif Tikiuosi supratot ka cia parasiau blush2.gif

Ir dar sakykit mamytes, ar visoms jau susitvarke atmintis? g.gif Nu man kaip uzejo nestumo metu toks issiblaskymas, dar ir dabar kaip kokia sklerotike, buna net kad uzmirstu kad pvz. kiausiniai verda doh.gif
Atsakyti
o as truputi susirupinusi ir nezinau ar rimtai tureciau susirupinti. Mano mazylis tingi kelt galvyte. Siaip ja laiko jau normaliai, bet paguldytas ant pilvo puksi, stena, tada pasideda galva ant rankos, kumscius ciulpia. Visaip deliojam rankas jo, kad tik keltu ta galva, bet jau taip sunkiai.....Pagal amziu juk turi jau l.gerai laikyt ja, guledamas ant pilvuko ir turbut jau netrumpai taip turetu daryt.
Ka ? ax.gif
Atsakyti
Faustina, nusipirkit kamuoli ir pasidomek pratimais ant jo, kazka panasaus kaip cia: http://gyvenimas.del...o.d?id=56125345 paziurek jusu amziui tinkanciu pratimu. labai daug kas po kamuolio pradeda normaliai laikyti galva 4u.gif
Atsakyti
Krempudra, aciu 4u.gif
Atsakyti
sorry, as vis prabegom, i ka speju, i ta atsakau blush2.gif

QUOTE(olija777 @ 2013 03 28, 19:41)
- kokia maziuku dienotvarke? Kada keliasi, kiek kartu miega per diena? Kiek laiko ismiega neprabude?


pas mus kol kas taip:
keliames apie 8.30, apie 10 val. valgom kruopiene, po pusvalanduko isgeriam MP, apie 11.30-13.30 miegam, atsikele is karto valgom tyrele, tada apie 15 val - MP, tada 16.30-18 val. - vel miegelis, po miegelio - vakariene, per kuria valgom darzoves+mesa, tada apie 21-21.30 val - MP ir miegelis. o nakti jie man budinejasi ir pypsi kas 1,5-2 val. doh.gif

siaip tai as labai nelaukiu to laikrodzio persukimo, kuris bus si savaitgal, nes juk vaikams tas galvoje tas laikrodis nepersisuks. ir ar tik nereikes kazkaip koreguoti tos dienotvarkes doh.gif

su atmintim pas mane ir nestumo metu nebuvo labai blogai, dabar, aisku, kai kas, kas nesusije su vaikais, uzsimirsta kai kada. bet sakyciau mano atmintis net geresne nei mb ir daznai as jam primenu kas buvo pamirsta ar ka reikia padaryti
Atsakyti
del issikelimo i kita foruma. jei bendravimas ir toliau bus toks, koks yra, t.y. ne laso daugiau atvirumo, manau, galima likti cia. o jei visgi kai kurios noretu siek tiek daugiau pasipasakoti, tai geriau ten, kur neprieinama kitiems.

as prisiregistravus TD, bet forume nedalyvauju, tad jei apsispremdziam kraustytis, Krempudra reikes tavo pagalbos!

man, asmeniskai, gal ten butu geriau. nes buna parasau o po to gailiuosi.
pvz, pasijuokiau, kad esu kaip apledijes kalnas, o paskui galvoju, kad po tokiu zodziu gali kitos galvot, kad mb nemylimas yra.
kaip kazkada labai jautriai sureagavau i vienos moters reakcija, kai ana isgirdo, kad miegam atskirai. kad uzriks, kaip tu taip gali?! ir susinervinau, visos aplink miega kartu su diedais ir vaikais, o mes atskirai.
paskui susedom su mb ir pakalbejom. po pokalbio atsikvepiau. na nepatogu mum tryse vienoj lovoj miegoti. as bijau, kad jis per miegus nenuspirtu mazes, o jis sako prabunda kai ta kniurza... sako, tu jai miegodama papa duodi ir toliau miegat abi, o as issibudines avis ganau, tik pradedu snaust ir vel is naujo.
kita vertus, juk pasibirbinti galima ir nekartu miegant. labai norint galima atrasti laiko ir vietos. o be to, jei labai nores diedas nueit i kuri tai sona, tai ir nueis, ar miegosi kartu, ar atskirai...
tai vat.

kazka norejau parasyt dar, bet neatsimenu. g.gif

Olija, pas mus griezto ritmo nera. manoji vis dar issidirbineja su maistu, tai as ir neziuriu tiksliai i laika. nes ir ne tuo paciu laiku keliames.

ai, noriu pasidziaugti, kitu gal jau ir seniai tai daro, bet mano nesenai... pradejom zaisti "kuku". kada cia norejau apkloti ja ir netycia gavosi, kad visa palindo po apklotu. iskart nustojo zirst ir eme krykstauti. tai siandien uzdengiau ja ir klausiu " o kur mergyte? kur Gelyte?" aisku, ji kvailiuke nesupranta, kad reik nejudet, tyleti. tai tiek pradeda maltis kojom, rankom, kikenti, o kai nukloji ir atseit nustebusi " atrandi" vaika, isvis laimes pilna troba.
dar labai pamego zirglioti, t.y. vaikscioti. laikai uz ranku, o ji ir tipena sau. ismoko issireikalauti, kad vedziotum ja. bandziau statyt prie kokio baldo, kad pati viena stovetu ir gal bandytu isitverus tipenti, ne uz ka! sukasi ir tveriasi i mane.

siaip ar taip, nuostabus dabar periodas, nors buna is to pykcio, nuovargio rodos sulistum i siena, bet uztenka tam zvirbliukui syptelti ir atrodo, nieko blogo nebuvo.


visoms sveikatos ir geros nuotaikos. 4u.gif
lauksiu kitu nuomoniu del kito forumo, butu gerai, kad aiskiau issakytumet savo pozicija.
Atsakyti
LAbvakar,

vat sėdžiu susinervinus ir nežinau, nei ką reikės daryt.. Nuo vakar grįžimo namuose, praktiškai tik kolidoriuj, jaučiasi pelėsių tvaikas. Nėra toks stiprus, kaip būna senuose namuose, įėjus pasijaučia, po to apsipranti ir nebesijaučia. BET!! Jis yra, tai klausimas, ar dar ne nuo jo mums dalis bėdų?? Nes grįžus namo zuikės kvėpavimas man jau momentais nebelabai patinka.. Pasiskolinom iš kaimynų oro sausintuvą iki rytojaus vakaro, jei jis prikaups vandens.. ką gi, teks kviestis šeimininkus rimtam pokalbiui (mes nuomojamės butą). Tikras ššššš......, jei taip prisireiks db kažkur kraustytis doh.gif doh.gif Kaimynė sakė, jog vamzdis kažkoks yra pratrūkęs, kituose aukštuose net į kambarius vanduo sunkiasi. Pas mus iki šiol absoliučiai nieko panašaus nebuvo. Mb alergiškas pelėsiui, pamatytumėt, kas db jam daros.. Na, matysim, ar čia sutapimas, ar kas. Bet, žodžiu, neliūdna..

Mila, jum irgi, atrodo, neliūdna.. Kaip įsivaizduju jūsų būseną, kai miegat stovėdami smile.gif Sveikatos ir stiprybės, kad tik sveiktų mergaitės greičiau.

Dangutex, ir man atrodo, kad reikėtų gal kokio tyrimo mergytei, kas čia jai yra? Ar ped.nesiūlė pilvuko echo? Nėr baisi procedūra, greit padaroma, o parodytų, ar fiziškai viskas ok.

Dėl tų grindų, tai dėkui, pasakėt gerą mintį. Pas mus kai kilimų nėra, tai net siurblio neturiu ax.gif Plaunu kasdien, atrodo, sąžiningai, o net nepagalvojau, kad siurbimas čia padėtų. Reikės galvot apie siurblį, nes tikrai taip ir bus, kaip sakot, kad nenulaikysiu zuikės ant jokių kaldrų.

Krempudra, šiandien kaip tik mb senukuose nupirko pora pakuočių to kilimuko puzlinio smile.gif Seniai norėjau, o kaip tik akcija buvo. Smagus toks, su gyvūnėliais. Ir vis nepasakau - fainas kaklaskares turėsit visi, tas raudonai dryžuotas. Įdomu būtų pamatyt, kaip atrodo suaugusiems jos užrištos, nes forma kitokia, nei mažųjų. Aš irgi ta liga esu šiek tiek užsikrėtus, dabar iš tos pačios moters užsisakiau jūriškai dryžuotą - baltai mėlynai smile.gif Galvoju apie tokias vasarai gal visiems pasidaryti.. na, jei tu, pvz., papozuotum ir pasirodytum, kaip jos atrodo gyvai blush2.gif

QUOTE(pasislepusi @ 2013 03 28, 19:53)
kas uz tai, kad issikelti i tevu darzeli?
balsuojam!

d'ville



Man visai gerai ir čia.. Ką jau mes tokio slapto šnekam ax.gif Bet jei nuspręsim persikelti, keliausiu kartu group.gif

Dar tokia jaučiuosi pasimetus ir be galvos, paskaitau, atrodo, ir tą, ir tą pakomentuočiau, o pamirštu doh.gif Streamy, nežinau, ar dar aktualu atsakymai į klausimus, bet jei trumpai, batukai kolkas man mistika, neįsivaizduoju, nei kokius reikės pirkti. O dėl skiepo nuo erkių - rimtai galvosiu, gal ir patys tuo pačiu pasiskiepysim. Dar nesidomėjau visai šiuo klausimu, tad nesu apsišvietus, nuo kada ir kaip čia skiepijama. Dėl uodų - gal kuom natūraliu bandysim saugoti lialę.. Žodžiu, tavo klausimai l.taiklūs, nes pasirodo, apie kiek dalykų dar nesu pagalvojus..

Matau, Amalgamacija vis paskaito temą.. Baisiai girdėtas nick'as g.gif

Ai, dar vis pamirštu paklausti, Meilės vaisiau, o tu albumėly lyg buvai prisijungus, bet tavo atvaizdėlių nesimato?? Ar maišau kažką? ax.gif

Angeliukkee, laukiam labai žinių iš tavęs, saugok save kiek tik gali 4u.gif

Demetraola, gal praleidau kažką, ar turėčiau susiprasti, bet nesusiprantu, ką operavot sūneliui sad.gif Ar labai matomoj vietoj tas randas? Taip liūdnai parašei, kad turės būti stiprus.. Vaikai žiaurūs, bet turbūt kiekvienas atras savy kažkokį trūkumą (ar tiksliau, kiti atras, dėl ko užkabint), ir turės būti pakankamai stiprūs, kad už save pakovotų. Gal tikrai atrasit kokias priemones tą randą padaryti kuo mažiau ryškų 4u.gif

pasislėpusi, baisia mielas tas kukū žaidimas wub.gif Labai smagu už jus, kad mergytė taip daro smile.gif Bent mums jis nesigauna, mama nudengus veidą pakukuoja, ir tuom baigias smile.gif Išvis smagu skaityt, ką daro didesnės mergytės, atrodo, kaip patvirtinimas, kad ir mes to gal greit sulauksim.

O dėl to atvirumo.. jei jis atsirastų, gal tada ir prisgadytų ta tema ten. Bet ir čia smagu blush2.gif

Berods tiek.. Labanakt, mamukai
Atsakyti
Musu vaikas charakteri rodyt pradeda doh.gif Jei uzsimano kokio daikto, bet neduodi, tai pilva i virsu verst pradeda ir rekia. Kazin kaip cia ji auklet? g.gif Viena karta tiesiog leidau atsigult ant zemes ir pasitraukiau nuo jo, tai asaros praktiskai tuoj pat baigesi.

dangutex kaip gerai, kad mazajai siandien viskas gerai smile.gif O gal kokia tyrele jei netinka?

angeliukkkeee labai laukiu tavo skaiciuku. Saugok save ir savo maziuka/e 4u.gif

QUOTE(*Mila* @ 2013 03 28, 17:00)
Kamelia, o kaip mazoji su suniu sutaria, ar suo nepavydi?

Mila uz bemieges naktis 4u.gif Sveikateles tavo Uogytems 4u.gif

O mazajam suo labai patinka smile.gif Tik, kad jo meile dar tokia grubi, nemoka jis jos glostyti, vos tik pasigauna, tuoj visa sauja plaukus griebia. Del sios priezasties musu augintine mazojo privengia. Demesio taip pat siek tiek pavydi, ypac MB. Vos tik jis uzsiima su maziuku, tuoj ir ji prisistato lotuliukas.gif Manau, ateityje, musu vaikas tures puikia zaidimu drauge biggrin.gif

QUOTE(pasislepusi @ 2013 03 28, 18:53)
kas uz tai, kad issikelti i tevu darzeli?
balsuojam!

Del issikelimo tai man tas pats. Gerai ir cia, bet jeigu dauguma nuspres persikelti, tai ir as su jumis kartu noresiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kamelija2: 28 kovo 2013 - 22:50
Labas vakaras
Tanga su menesiukais Jus 4u.gif
Krempudra, kaip gerai kad jau skaiciukai tyrimu sumazejo, greit visiskai i normas tilpsit 4u.gif . Del randelio tai mane jau buvo panika apemus, bet viena pazistama su tacia beda kalbejo su gyd. tai paaiskino, kad dar anksti sprest, reikia dar menesi palaukt g.gif , tai taip ir darysiu. Labai noreciau kad butu viskas graziai pas suneli su randeliu smile.gif
Angeliukeeeelabai grazus tavo skaiciukai, kad taip ir toliau jie graziai augtu 4u.gif
D'ville kaip smagu kad jus jau namuose ir jau esat sveiki thumbup.gif , galesit sventes graziai ir ramiai atsvest thumbup.gif
Pas randelis yra nuo gimimo, paslepta skilusi lupyte, t.y. dar pilvelyje kai buvo sunelis viskas suago savaime, tai liko tik randas, nes blogai buvo suage raumenukai. Todel dare operacija, ispjove randa ir susiuvo isnaujo. Sake turetu but maziau matomas. Vat to as ir laukiu, ir kai buna kazkas netaip, ar patempia randelis lupa ar dar kas, tai mane iskart baisu darosi, kadnebutu blogiau negu buvo doh.gif

Papildyta:
Dangutex daug 4u.gif 4u.gif 4u.gif jums uz stresa ir mazylei sveikatos 4u.gif
Faustina del lazeriu girdejau, bet mums dar toli iki jo g.gif Ir nosi aukstyn, juk pavasaris, reikia kaip tik i lauka eit, prie zmoniu, tau uz tokia busena 4u.gif
Del pilvukokad vaikas drasko, tai gal jam koks rubelis spaudzia tuoj vietoj ir kai nusiemi ta drabuzi jam ir norisi pakasyt. Del galvos laikymo, tai kaip Krempudra ir patare, gera dalykas kamuolis, bet dar manau viskam savo laikas, visi juk vaikuciai skirtingi, maniskis taip pat ilgai nenorejo galvos laikyt tvirtai, bet pradejo truputi veliau negu turejo. Tai kad viskas bus gerai smile.gif
Aciu Mila smile.gif , o jums sveikatos, nesirkite 4u.gif
Olija pas mus dar nera normalios dienotvarkes, tik bandau ja ivest doh.gif , dar plius sunelis nelabai valgo tu kosiu doh.gif
Pasislepusi dabar tikrai smagu ziuret i musu vaikucius, kai jie kazka ismoksta, kazka padaro idomaus, kai pradeda kikent is visokiu dalykeliu, nuostabus laikas. Su zaidimu ''ku ku'' jus 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Demetraola: 28 kovo 2013 - 23:24
ziuriu, dauguma rasot " man gerai ir cia, bet JEI kraustysites...."

tai as ir klausiu, ar verta begti kitur?
as, asmeniskai, suinteresuota, nes buna pratrukstu ir kitom temom, ne tik apie vaika.
bet jei jus nezadat daugiau kazko rasyti, nei kad dabar rasot, tikrai neverta eiti kitur.

kazkada,buvau kitu niku ir dalyvavau kitose temose, irgi islipdavau is ribu, tai tema aplankydavo daug skaitytoju. daug kas siule rasliavoti, alia bloga rasyt (nemanau, kad gera mintis), nes tipo idomiai rasai.
tai ir dabar pastebejau, kad islipu is temos ribu, lepteliu apie nekuriuos asmenis. ir prisipazinsiu, man noretusi ir is kitu sios temos dalyviu siek tiek ivairesniu pliurpalu,ne tik " o mes atsigerem, o mes pakakojom"
man butu idomu paskaityt, jei buvo kokia baliuske, kokias vaises ruoset, kaip viskas praejo ir t.t. ir pan. dar but idomu paskaityt jei skaite knyga, tai kokia, gal filma koki ziurejo ir t.t. ir pan.
galu gale, kartais norisi bobiskai ant diedo pakiaukset!

bet cia tik gal man vienai to norisi ir reikia.
buna, tikrai buna, kad noretusi parasyti kai ka daugiau, bet vien del ateinanciu paskaityt, nesinori rasyti. nes atpazinti zmogu nera sunku. ypac jei jis per daug atviras.

gal ir nelabai graziai gavosi, bet parasiau tai, ka norejau.


Atsakyti