Įkraunama...
Įkraunama...

Jaunų Mamų Buveinė (III tema)

Labas smile.gif
d'ville kaip smagu, kad jus jau namuciuose thumbup.gif Dabar jau tikrai turi prasideti tas baltas dryzis, nes sitiek daug patyret, tiek stiprybes reikejo.
Del leidimo ant grindu, tai pas mus butas 4-am aukste ir pas mus labai silta, pietineje puseje beveik 30 laipsniu silumos. Rengiu tik bodziuku, kelnytem ir kojinytem. Tiesa, rankos nuo laminato grindu buna vesokas, bet patikrinus uz nugarytes, ji visada silta buna.
O del grindu valymo, tai siurbliuoju kasdien, deja isplaut kiekviena diena nepavyksta, del ko ant saves labai pykstu blush2.gif Ir siaip tos grindys pas mus niekada nebus ideliai svarios, kadangi namuose turim suni, tai siurbliuok nesiurbliaves, plauk neploves doh.gif

dangutex kaip baisu. Gal tikrai mazute koki virusa pasigavo g.gif Kaip jus siandien?

Faustina laikykis 4u.gif Ateis tas pavasaris, tai gal ir gera nuotaika sugris.

angeliukkkeee kaip tu siandien?

QUOTE(kristinuke @ 2013 03 28, 11:31)
Man po gimdymo kelis mėnesius buvo tragedija. Ypač skaudėjo pėdaS. Buvau pas ortopedą, sakė, ne jo srities bėdos. Šiaip mano stuburas dar dabar kaip po bulviakasio... Bet nuo nešiojimo turbūt nepraeina. Tai ir kojas nuo jo skauda. Visaip skaudėjo, ir klubus, ir kelius... Dabar likęs tik kairės kojos pėdos skausmas, kai spaudžiu. Nesiaiškina mano gydytoja... o man jau nusibodę skųstis visais galais.  schmoll.gif

Man panasiai. Rudeni skaudejo, tai suversdavau viska tam, kad lauke su mazuoju daug vaikstau. Dabar tiek nevaikstau, bet vis tiek skauda. Ypac kulksnis doh.gif Matyt taip jau turi but po to gimdymo.
Aciu ir kitoms uz atsakymus 4u.gif

Nykstukas siaip ne taip nuluzo, tai einu kose virti.
Atsakyti
dar pamirsau parasyti, kad koju man neskaudejo, bet buvo pradeje ziauriai skaudeti desine mente, net iki tokio deginimo. bet va jau antra savaite vis pries miega mb istrina tokiu sildanciu tepalu, na ir lyg praeidineja thumbup.gif nes buciau jau nezinojusi, ka daryti doh.gif

ai, o ant grindu drakosiukai ropineja neprirengti. pas mus silta. tai niekuo specialiai daugiau nei kad siaip buna aprengti ir nerengiu
Atsakyti
uzdaros temos yra SUPER !!!! thumbup.gif
Atsakyti
tai gal krausomes i darzeli ? as fb nenoriu, o vat ten-sutikciau.

Krempudra, nepamirsau, ka zadejau. tik anas uzsiemes lb 4u.gif
Atsakyti
Mergaites, mano vaikinas vis drasko pilvuka. Kai tik nurengi, tai istisinis draskymas ax.gif Nera isbertas, tai nezinau ko taip daro. Vakar tai net raudonas pilvukas buvo. unsure.gif
Atsakyti
Laba 4u.gif

del uzdaru temu, tai man kaip ir tas pats, jei kur kraustysites nepamirskit manes ax.gif

D'ville smagu kad jau namie 4u.gif jau ir pavasaris gal neuzkalnu, pasitrauks ir ligos.
Pas mus grindys sildomos, visam name, dar svetaine pietinej pusej, tai ikaitina kaip rekiant, rengiu ja tik bodziu ir pedkelnem namuose arba plonom kelnem. Keliukai jau turi melyniu, nupirkus esu tokias pedkelnes su guminiais kelienais, bet kad jie visai ne ties keliais pas mus gaunasi o zemiau doh.gif tai tiek naudos is tu pedkelniu. Apie svara: grindis siurbiu kasdien, plaunu kas antra diena, jei neivyksta kokiu nelaimiu, o konkolai gal tau darosi nes tu sluoji o nesiurbi, kol as nesiurbiau pas mane ir taip buvo, nes taip gerai viskas nesusisluoja.
Pritariu Kristinukei, kad kai prades ropoti nenulaikysi jos ant kaldros mirksiukas.gif
Kas dar cia g.gif
Faustina tau 4u.gif uz liudnas mintis, net nezinau ka patarti, turbut reikia pergyventi sita perjoda ir rytoj bus sviesiau 4u.gif

Koju man neskauda tai ir nieko nepasakysiu, nebet kad pasikonsultuokite su gydytojais ar vaistininkais mirksiukas.gif

Dangutex, kaip tavo mergyte siandien?
Angeliukee kaip jus laikotes?
Atsakyti
Sveikutes,

Mes siandien vel iprastai, lyg nieko ir nebuve. Mazoji guvi ir valgo tik MP.
Nakti po vemimo ismiegojo 4 val ir atsikele verkdama is alkio. As jai rehydrona kisu, o mazoji spiegia kaip valgyt nori (nesupratingai mamai). Nusispjoviau i rehydrona, daviau MP. Pavalge ir saldziai uzmigo. Valgyt kelesi dar 2 kartus.

Nesuprantu, kas mums yra. Taip iseina, kad kas savaite po 1 karta ka nors isvemia. Pirma savaite darzoviene, antra savaite pienuka, trecia savaite grudine kose. Tiesa pries savaite ir viduriukai buvo negrazus-gleiveti ir skystoki, bet tempos nera, apie 37, ne daugiau.
Ar tai gali buti noros virusas?

Mila, kaip Jums? Ar ka nors issiaiskinote del dukrytes vemimo?
Atsakyti
D'ville, kaip gerai, kad jus jau namuose ir dabar sau galesit ramiai ir sveikai toliau augti 4u.gif Linkiu greitai atsigauti po visu stresu.. 4u.gif
Dangutex, turbut geriau issiaiskinti, kas cia per reiskiniai pas mazaja ir geriau jau jie nesikartotu 4u.gif
Faustina, jautrumas nuo hormonu po gimdymo kaip niekad padideja, bet su laiku praeina. Taigi tuoj pavasaris ir viskas vel bus ramiau bei harmoningiau 4u.gif
Angeliuke, jau kaip laukiu rytojaus... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Faustina2000 @ 2013 03 28, 14:08)
Mergaites, mano vaikinas vis drasko pilvuka. Kai tik nurengi, tai istisinis draskymas  ax.gif Nera isbertas, tai nezinau ko taip daro. Vakar tai net raudonas pilvukas buvo.  unsure.gif



gal jis taip bando save pazinti, mano pupa ir kazkuriuo savo gyvenimo metu ir taip draskesi, kai dukdavo taip duzydavo rankom per pilva, kad tas net parausdavo, gal cia nieko tokio unsure.gif aisku jei neramu tai rekia gydytojai parodyti.

Paziurejau oru prognozes ateinancioms 2 savaite, tai kazinau nu nematau as tu +15 unsure.gif

betoj siandien yra neboga kaina akcija Palangoje viesbuti ,,Zuvedra" pernai ten buvom, tai visai patiko, vieta labai gera, arti jura ir parkas. Nusipirkau ir siemet, bandysim jau tryse vaziuoti ax.gif gal kas jungiasi? bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Gyte*: 28 kovo 2013 - 14:58
sveikos mano palaikytojos wink.gif

tik permeciau akimisgreitai ka rasete, i klausimynus kol kas neatsakinesiu, nes nera sveikatos, taip norisi paguleti kad issaugoti pilvinuka, uztai tik parasysiu kaip jauciuosi, o kai atsigausiu, tuomet jau pripilsiu visa paklode biggrin.gif

snd niekas nepasikeite nuo vakar, vakar velai vakare velpliurptelejo ryskaus kraujo sad.gif, snd irgi tas pats, grynai sviezias ryskus kraujas ne koks tepliojimas, tai nzn net kas cia man yra, mintys visokios lenda, kad kazin ar gerai cia iseis kai tokie dalykai, o mazyte savo neskaudejo ne pilvo, ne tepliojo, bet aisku vienodu atveju nebuna, todel laikausi, bus matyt kas bus doh.gif
siaip kol guliu, tol neteplioja, bet tik pavaikstau, valgyt mazei padarau ar siaip kur paeinu daugiau ir pliurpteli sad.gif, reiketu kuo daugiau guleti, bet nera kas su maze pabuna, mb serga irgi, dar nuo jo maze slapstau, zodziu nekas. ryt nedirbs jau mano mamyte, tai tikiuosi atvaziuos man padeti, bet va snd reikia istempti. beje skauda labai ir pilva, kartais pereina dieglys i sona, tai minciu jau visokiu lenda, kad tik nebutu nesivystantis ar dar koks, nu zodziu siaip nieko neprigalvosi-reikia laukti. parasysiu ryt skaiciukus , kazin ar pati ka nuspresiu, reikes pagalbos wink.gif

nu ka-lekiu mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas mielosios smile.gif


Dekui, kad teiraujates, uz gerus palinkejimus dekui smile.gif

Mes idomiai.
Tadien viskas ir baiges vemimais, nakti miegojo gan normaliai, kaip visad sakyciau. Kita diena, pirmadieni lyg guvi, irgi kaip visad, Tik i vakara eme zyrzaliot, keista kazkokia, naktis buvo tragiska, prastumem lovyte su MB pakaitom, beveik nemoegoje likom. Braske tiesa, nuo pirmadienio darziukan ejo, tai dziaugemes, kad issimiegot galim. Diena smigom pakaitom, kazkaip sviesiau akyse, jegu daugiau, atrode ir Zvaigzdutes zyrzaliones pakenciamos. Antr-trec naktis vel baisi, vieno vee da veee, miegojau stovedama blink.gif Mb irgi sake smigo keliom min stovedamas doh.gif Braske jau buvo itartina ta ryta, bet vis gi, isleidau darzan.
Trec parsivedziau ja visa snrargliota, nutrintais nuo serveteliu raudooonais zandais, paleipus kaip lapukas..tempa 37.4 doh.gif
Dar pries tai pirm maciau mergyte snargliavos, ryta, kai atvedziau, vakare kai emiau Brakse namo, mamytei buvo pasakyta nevest mazosios, nepriims, kita diena kitos panos snargliotos, trecia neatlaike ir manoji, zodziu, per 3 dienas is gruper 6 vaikai namuose, nezinau, kaip like vaikai..gero mazai.
Siandiena naktis vel tragiska, bet jau del Braskes. Neprakvepuoja vaikas visai, kelias, verkia, plauti nosi baisi isterija..
Vakar MB leke i vaistine, mazoji gauna viburcol (karsciavo) ir dentokind (pasitariau su pediatre, ka visgi daryt).
Pasake, kad viskas susije matomai su dantukais, sutrikes virskinimas, kita diena nieko, i vakara tempa, kuri laikes periodiskai numusant apie 1.5paros. Kai tik pradejau duot dentokind viskas stojo per para i savo vietas, zyrzaliojam saikingai, pietu miegeli stumdant, tiesa, lovyte, bet miega apie 3-3.5val gyvent galima.
Belieka Braskytei pasveikt.

Pasislepusi, rasyk dienorasti, tikra tau tas tinka, skaniai visas rasliavas suskaitau skaniai jas! Megink dienorasti rasyt sau, del saves pradzioj, word kur nors, veliau matysi, jei rasos gerai, kai kurias ne itn asmeniskas istraukas gali ir cia imest mirksiukas.gif cia tokia kaip alternatyva slapstymuisi biggrin.gif
Dangutex, detektyvai..zinau, koks stresas. Kadangi ne pirma karta kartojasi visa si istorija, manyciau, vetretu apie tyrimus susimastyt, gal jusu pediatre galetu ka patart?
Angeliuke, laikykis 4u.gif Turiu vilties vis gi wub.gif
Kristinuke, del seimos-pasirasau po kiekvienu zodziu, mano, tiksliau musu filosofija labai panasi, del visu artumu nesakysiu nieko, bet tikrai viskas labai net panasiai drinks_cheers.gif
Krempudra, mes drausti visi 4, visi kaupiamaisiais, kol kas esam patenkinti salygom, tiesa, mudu su MB vienam, mergaites kituose dvejuose skirtinguose. Kaupiam kaip ir 3-jose kojinese biggrin.gif
neblogos, neje, ergo salygos mirksiukas.gif
D'ville, gera matyt jus sugryzusias, linkiu daugiau nebepatirt visu tu baisybiu smile.gif
Faustina, labai net suprantu del savijautos, tikrai sudetingas metas db, o dar ta nerealiai uzsitesusi ziema...laikykis, pavasaris jau cia pat smile.gif
Demetraola, palaikau tave, nenusimink del mazulio savo, svarbiausia, juk sveikas tavo berniukas, o visa kita pataisoma gyvenime 4u.gif
Gyte, placiau prasyciau apie akcija Palangoje bigsmile.gif
Kamelia, o kaip mazoji su suniu sutaria, ar suo nepavydi?
Valerie, o kaip vezime miegas mazasis? Einat pasivaiksciot?


Del privaciu grupiu, jei kelsites kur nors, nepamirskite ir manes smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Mila*: 28 kovo 2013 - 16:02
QUOTE(*Mila* @ 2013 03 28, 16:00)
Gyte, placiau prasyciau apie akcija Palangoje bigsmile.gif



http://beta.lt/vilni...track_type=name

Mila cia pasiziurek, bet ten kambariukai tokie nedideli, manau keturiese sunkokai g.gif siaip lovyte duoda papildomai 20 Lt kainuoja. Pernai mes buvom geguzes men, tai super oras buvo o ir zmoniu beveik nebuvo, zodziu Palanga mane maloniai nustebinus buvo. bandysim ir siemet, tikiuosi sniegas istirps iki to laiko doh.gif
Atsakyti