Įkraunama...
Įkraunama...

Jaunų Mamų Buveinė (III tema)

Sveikos smile.gif
Spėjau vakar pagirti savo vaiką, kad miegot protingiau prisiruošė, o jis ir vėl visu gražumu grįžo prie seno: naktį miega su prisikėlimais, lovytėj pavalgęs nenorėjo miegoti, tik nueinu, o jis į ašaras, parsinešiau į mamos ir tėtės irštvą, tai susikrovė tėtei ant veido kojas, mat taip, pasirodo, patogiausia miegoti. Na, o šįryt prieš 7 opa. 9 val. vėl pusvalandžiui užmigo, paskui meditavo pas mane ant kelių, kol sumaniau paduoti knygučių ir į lovytę pasodinti, kad medituotų produktyviau mirksiukas.gif
Vakarop vis dėlto išėjom į lauką, tai dar pakeliui užsukom į dėvėtų daiktų parduotuvę, radau medinuką lavinamąjį žaislą, nupirkom... Oi, kad žaidė, tai žaidė, visas 5 min. Šį rytą ilgiau, gal 10 min. Na, džiaugiuosi, kad naujo tokio nepirkau, kur tikrai 25 lt. būtų reikėję dauginti bent iš 3 kartų ax.gif Bet sueis anksčiau ar vėliau, manyčiau, ir šitas daiktas.
QUOTE(pasislepusi @ 2013 03 27, 19:51)
Kristinuke, nu as ir neturejau nieko blogo minty.  mirksiukas.gif

mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Kamelija2 @ 2013 03 28, 00:29)

Mergaites turiu klausimuka. Ar nei vienai is jusu neskauda koju? Man yra taip, kad kai pabundu is po nakties arba ilgiau pasedziu, tai vos paeinu, kaip kojas skauda. Nesuprantu kas cia galetu buti g.gif


Man po gimdymo kelis mėnesius buvo tragedija. Ypač skaudėjo pėdaS. Buvau pas ortopedą, sakė, ne jo srities bėdos. Šiaip mano stuburas dar dabar kaip po bulviakasio... Bet nuo nešiojimo turbūt nepraeina. Tai ir kojas nuo jo skauda. Visaip skaudėjo, ir klubus, ir kelius... Dabar likęs tik kairės kojos pėdos skausmas, kai spaudžiu. Nesiaiškina mano gydytoja... o man jau nusibodę skųstis visais galais. schmoll.gif
Atsakyti
Labas rytas smile.gif
Angeliukkeee - laikom kumstukus toliau 4u.gif
Dangutex - o cia ne koks virusas g.gif Bent jau pas mus UK siuo metu labai daug vaikuciu tuo nora virusu serga, pradzioja vemia, o po to viduriuoti pradeda unsure.gif Laikykites 4u.gif
D`ville - saunu, kad jau namie 4u.gif
Pasislepusi - man tik kartais skauda kelenus, bet itariu kalcio trukuma, o tavo atveju nezinau, reiktu klausti gydytoju g.gif
Faustina2000 - group.gif neuzsibuk tokioje nuotaikoje, pasikalbek su artimaisiais, gerai Streamy parase, kad cia gali buti pogimdymine depresija, nekreipti demesio negalima schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(d'ville @ 2013 03 28, 01:14)
mes jau namie pagaliau smile.gif Norim čia ir likti!!!!!
[color=purple]kristinuke[/color Ot matai, kaip užkabino moteriškes tas tavo pasisakymas

Sveikinu sugrįžus namo 4u.gif Viešpatėliau, kaip jums sunku doh.gif Kiek stiprybės, kantrybės, nervų ir sveikatos reikia... Labai nuoširdžiai linkiu jums pasveikti visiems laikams. wub.gif
O dėl pasisakymų... ban.gif Tiesą sakant, modeliuojuosi šeimos gyvenimą taip, kad nebūtų pykčio, kad nebūtų pakelto tono,nes nepernešu tokių dalykų nei aš, nei mb. Kitiems reikia gal ir pasiburnojimo, nekalbadienių, ambicijų ginties ir pan. Gyvenimas šeimoje yra darbas, bet moteris turi būti gudresnė. Va čia ir racionalumas veikia, ir aukojimasis, ir, be abejo, meilė. Tik jei aš viena stengčiausi, būtų apmaudu.
Beje, dėl grindų... Kai pradės lakstyti tavo mažė, nebepritiesi ant grindų antklodžių, nors, tiesa, bus šilčiau. Bent aš aunu pėdkelnėmis ir kelnėmis ne vien dėl šilumos, bet ir dėl kojų... Keliai ir taip mėlyni nuo lakstymo, tai bent minkščiau daugiau apavus. O grindis siurbliuoju kasdien, tai tų konkolų nėra.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristinuke: 28 kovo 2013 - 10:51
labas,


dangutex, kaip jus?!!!

Dville, smagu, kad pargrizai.

Faustina 4u.gif

Olija, ne as klausiau del koju skausmo mirksiukas.gif cia Kamelija klause, tai ir parasiau, kad ir man paskauda.

Atsakyti
QUOTE(valerie @ 2013 03 28, 02:58)

Kristinuke, itariu, kad mes labai atsilikom nuo jusu su maitinimu, isvis as kazkokia visai be fantazijos maisto ruosoje, ka mazius valgo, ta ir duodu daznai  unsure.gif Gal gali placiau parasyt, ka jus jau valgot?


Kad nieko ypatingo nevalgom... bet galėsiu smulkiau parašyti. Dabar mat vyrukas ant kelių prisistatė. Dar šiek tiek po siurbliavimo buvo įdomu siurblį techniškai patikrinti, bet, matyt, viskas gerai, tai kompiuterį tikrina biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Faustina2000 @ 2013 03 28, 10:47)
[Vaikas ramus, geras, susitvarkom, viskas OK. Bet as tokia...noras verkt. Maitinu, ziuriu i ji, asaros byra. Siaip tokia silpna lyg, nors kraujo tyrimai geri.

Jei nenori dėl tokių ''smulkmenų'' į gydytoją kreiptis, nusipirk "sympathyl''. Žolinės tabletėlės, dar nėščiai ginė išrašė, kai nemiegojau. Bet kai man užėję buvo ašarojimas, užteko išgerti dvi tabletes. O tai lygioj vietoj verkt norėjosi - kad gyvenimas gražus arba kad ne toks gražus ax.gif Na, pervargus buvau...
Atsakyti
QUOTE(kristinuke @ 2013 03 28, 12:13)

Jei nenori dėl tokių ''smulkmenų'' į gydytoją kreiptis, nusipirk "sympathyl''. Žolinės tabletėlės, dar nėščiai ginė išrašė, kai nemiegojau. Bet kai man užėję buvo ašarojimas, užteko išgerti dvi tabletes. O tai lygioj vietoj verkt norėjosi - kad gyvenimas gražus arba kad ne toks gražus ax.gif Na, pervargus buvau...

nemanau, kad man depresijos pozymiai. Uzkniso labai ziema, tai viena is priezasciu. O kita - as dirbdama pervargau nuo zmoniu, todel dabar taip norisi but namie. Sventes, vel surmulys, o as jo visai nenoriu.
Asarot tai asaroju del visko. Buvau jautri, o dabar 10 kart jautresne doh.gif Jau mastau i prieki vaiko gyvenima doh.gif doh.gif doh.gif Asaroju ir kai dziugu, ir kai nezinau kokia melancholija apima.
Niekis, viskas bus ok mirksiukas.gif
Atsakyti
Faustina, gal kartais tavo zodiako zenklas - oziaragis? ax.gif


Angeliuke kaip tu siandien?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pasislepusi: 28 kovo 2013 - 12:27
QUOTE(pasislepusi @ 2013 03 28, 13:26)
Faustina, gal kartais tavo zodiako zenklas - oziaragis?  ax.gif
Angeliuke kaip tu siandien?

oi ne biggrin.gif Nerasysiu kas, nes esu didziai nustebinta kokiu smalsiu ir landziu zmoniu yra, kurie atranda tave cia, nors nicko nezino.......Tai jau net zenkla bijau rasyt biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Juokinga ir graudu kartu, kai kelis sykius cia maciau skaitant kai ka, kam visai netinka sita musu tema.
Atsakyti
QUOTE(Faustina2000 @ 2013 03 28, 13:59)
nemanau, kad man depresijos pozymiai.

Nesakau, kad tau depresija. Bet jei ašarojimo būsena prie širdies... tai tada gerai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Faustina2000 @ 2013 03 28, 13:05)
oi ne  biggrin.gif Nerasysiu kas, nes esu didziai nustebinta kokiu smalsiu ir landziu zmoniu yra, kurie atranda tave cia, nors nicko nezino.......Tai jau net zenkla bijau rasyt  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif Juokinga ir graudu kartu, kai kelis sykius cia maciau skaitant kai ka, kam visai netinka sita musu tema.


na ir nerasyk tongue.gif

o man kilo mintis persikelt i kita foruma ten maciau galima privaciai bendrauti, niekas pasalinis neilis ir neskaitys. kaip jum tokia mintis?
kita vertus, jei bendravimas bus tik " mano valgo, nevalgo, kakoja, nekakoja" ir daugiau nieko, tai galima ir toliau cia rasliavotis.

as vis gundausi pradet rasyt dienorasti, idant cia neberasyt. nes ziuriu, as megstu taip atviriau lepteleti, tai, matyt, pritraukia ir kitu skaitytoju. juk visai nieko paskaityt, kaip pasislepusi keikias, ane? bigsmile.gif
Atsakyti
Yra kas is SM persikele i FB, pasidaro ten grupes, jos uzdaros ir bendrauja, bet FB jau visa asmenine info, jei zmogus viska parases tiksliai ax.gif
SM daug kas jau skundziasi, kad i temas prieina pasaliniu smalsiu skaitytoju. Zinau jau ne viena, kuri net nicka keite, nes smalsuoliai is realybes na ....... doh.gif

pasislepusi, nebutinai pritraukia kalbos. Sakau, jau ne viena atveji zinau, kai zmones tave zinantys cia kazkokiais budais susiranda doh.gif . Idomu gi kuo pazystami kvepuoja gun_bandana.gif

Mano zuikis parpia jau 3 valandos balkone thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Faustina2000: 28 kovo 2013 - 13:19
sveikos

vat sakau, kad angeliukei dar ne viskas prarasta bigsmile.gif laukiam atomazgos mirksiukas.gif

d'ville, eina sau tos ligonines. geriau jau ten nereiketu schmoll.gif
mes ant zemes esam isdelioje toki spalvota kilima su raidem, man rodos kai kuriose musu nuotraukose jis matosi.

siaip tevu darzelio forume galima pasidaryti slapta grupe, kur rasys ir matys tik toje grupeje esancios nares. as vienai tokiai grupei priklausau. irgi persikelem ten is SM del sekliu. mes ten net ir nuotraukas keliam, jau kaip ir nebenaudojam fotki albumo. bet as to forumo funkciju neissinagrinejusi. tik kad del tos grupes specialiai ten uzsiregistravau ir tik joje dalyvauju. nelabai man ten patinka toks dalykas kaip citavimas, nes nera taip kaip SM, kur gali vienu metu daug pricituoti.

o su dvynuku mamom mes turim slapta grupe FB. ten irgi visa rasyma ir nuotraukas mato tik tos grupes nares.

beje, kazkada buvo kalba apie vaiku draudima. jeigu kam idomu, galiu atsiusti, ka ERGO siulo - ten tokia lentele, kur matosi skaiciai, galimybes, perspektyvos. esme - kad draudziama mamos (tevo) gyvybe vaiko naudai, o termino pabaigoje bus ismoketa pasirinktinai arba visa suma, arba kas menesi mokama studiju stipendija. ir dar papildomai prie sio draudimo galima pasirinkti ir mamos, ir vaiko draudima nuo nelaimingu atsitikimu. zodziu, jei kam idomu pasinagrineti ir pasiziureti, sakykit wink.gif
Atsakyti